Jak účtovat iPad bez nabíjení. Jak účtovat telefon z počítače, v autě nebo vlaku

Klika

Pravděpodobně budete rádi, pokud máte pocit, že pro vaše zařízení, které jste vydělali s svalem. Za takové účely bylo pro takové účely speciálně vytvořeno zařízení Etonova turbína 2000. Pokud ještě nevíte, Eton je tvůrcem ručních zařízení, která vám pomůže nabíjet telefon.

Při zakoupení takového zařízení obdržíte přibližně 30 sekund v režimu konverzace, otočením rukojeť za minutu. To však neznamená, že je nemožné plně účtovat váš gadget.

Existuje takový nákup 94 dolarů. Samozřejmě, že je užitečné, pokud zůstanete bez světla po dlouhou dobu.

Jak urychlit proces nabíjení Apple

Každý z nás alespoň jednou v životě spěchal a zároveň to bylo s vybitým telefonem. Nyní, smartphony nejsou jen prostředkem komunikace, ale také organizátorem, propojujícím odkazem s e-mailem, poznámkovým blokem a tak dále. Proto je nutné telefon co nejrychleji účtovat telefon.

Existuje několik způsobů, které umožňují snížit čas nabíjení baterie:

 • Při nabíjení vypněte telefon. To nedovolí výživu udržet vaše telefonní procesy;
 • Použijte USB porty typu 3.0 pro nabíjení z počítače a notebooku. První a druhá verze mají šířku pásma pouze v 500mA, třetí umožňuje projít proud v 900mA;
 • Použijte nabíjecí nástroj AI. Tato aplikace umožňuje zvýšit aktuální proud USB až 1000 mA a ještě více. Pro různé desky se může zvýšit;
 • Použijte dvojitý y-podobný kabel. S ním můžete získat dvě zdroje energie a tím urychlit proces dobíjení iPhone;
 • Použijte praktický elektroměr USB adaptér, který dává 2100mA. Tato velikost zařízení s jednotkou flash. Snadné použití:
 • Připojte jej k počítači nebo notebooku;
 • Připojte k němu nabíječku.

Pravidla doporučení pro provoz baterie pomohou rozšířit životnost baterie po celá léta. Takže zachráníte nervy, čas a peníze.

Jak účtovat iPhone bez nabíjení doma

iPhone nabíjení z apple

Apple Smartphony jsou dobrá a funkční zařízení. Ale mají jednu nevýhodu. nízkou autonomii práce. Při nabíjení je po ruce, může být stále tolerováno, ale jak účtovat iPhone bez nabíjení? Zvažte několik způsobů.

Podle statistik, 15% vlastníků iPhone používá rozbitý gadget obrazovky. Přibližně stejnou situaci s nabíječkou. Často se rozpadne a nemůžete si koupit nový původní nabíjení v obchodě kolem úhlu, pokud se samozřejmě ne. Takže je užitečné vědět, jak účtovat iPhone, zbývající bez nabíjecího zařízení.

Pokud iPhone není nabíjen ze zásuvky, s největší pravděpodobností problém spočívá v adaptéru. Odpojte kabel od něj, vložte notebook nebo počítač k portu USB. Reverzní kabel Připojte k telefonu. Zapněte počítač a přepněte smartphone do režimu nabíjení. Zpravidla trvá plně dobíjení po dobu 2-3 hodiny.

 • Alternativní nabíječka. V případě, že standardní nabíjení pokryté společně s kabelem, je užitečné mít alternativu, která není ani potřebná pro připojení k výstupu.

Trh představuje různé modely, ale nejúčinnější jsou nabíjení, které dostávají energii z větru, síly slunce a svalů:

 • Větrný generátor. Připojte jej k iPhone a připojte se k kole nebo batohu při chůzi. Ve větrném počasí může být přístroj upevněn na rámečku okna nebo okna. Doba nabíjení od 0 do 100%. 5-6 hodin.
 • Solární baterie. Ve skutečnosti je to Power Bank, která se nabíjí ze solární energie. Nechte ji na několik hodin pod paprsky a pak předejte poplatek Smartphone.
 • Dynamo Machine. Nejúčinnějším zařízením tohoto trojice však vyžaduje účast osobu. Připojte nabíječku do iPhone a otočte speciální rukojeť, dokud nedáte dostatek gadgetu. Podle výrobce bude přibližně 2-3 hodiny plně nabití. Monotónně, ale co můžete udělat?!

Všechna tato zařízení se snadno najdou v čínských internetových stránkách. Někdo řekne: „Trash“. Možná, ale, jak říkají, na šílenství a rakovině. ryby.

 • Použijte jinou nabíječku. IPhone výrobci postarali, aby mu neměli žádné nabíjení jiných výrobců, ale v nouzi není to důležité.

Můžete dobít iPhone každou nabíječkou, ale je tu šance poškodit telefon. Proto použijte tuto metodu pouze v nejvzdálenějších případech. To je to, co potřebujete:

 • Najít elegantní nabíjení ze starého mobilního telefonu.
 • Vyjměte zástrčku, která byla vložena do telefonu.
 • Odřízněte kabelovou část hlavního vinutí.
 • Rozdělte vodiče a očistěte izolaci asi poloviční acetimetr.
 • Vyjměte baterii pomocí iPhone.
 • Připojte vodiče k kontaktům akumulátoru. plus plus, mínus na mínus. Pro spolehlivost upevněte s páskou nebo skotskou.
 • Vložte nabíječku do výstupu.

Poznámka: Během nabíjení se nedotýkejte baterie, protože je velmi horká. Nenechávejte v této poloze déle než za hodinu. Pokud vidíte, že baterie je oteklá nebo kouřová, okamžitě zastavte dodávku energie.

Existují triky, které budou telefonovat po dobu několika minut:

 • Vyjměte baterii, vraťte se kontakty s skotskou a vraťte zpět. V některých případech je to dost na to, aby se krátký hovor.
 • Zahřívejte kovovou desku a připojte k baterii. Zvýšení teploty zvýší poplatek, který je dost pár minut.
 • Vytáhněte napájení a hodit sílu něco pevného. Můžete chytit malé kladivo. Hlavní věc je udržet integritu baterie a nepoškozte kontakty. Tato opatření by měla poskytnout několik miliamérů.

DŮLEŽITÉ: Použijte tato doporučení, pokud je potřeba volání důležitější než budoucí výkon baterie.

Takže teď víte: Existují způsoby nabíjení iPhone bez nabíječky. Některé jsou bezpečné a tam jsou takové, že jsou lepší aplikovat pouze jako poslední možnost.

Co dělat, pokud iPhone neúčtuje z původního nabíjení

Spousta lidí čelí problému. Původní drát vyrobený hlavní americkou společností se může zlomit z různých důvodů. Může to být nesprávné odvolání, konvenční technické problémy, nefunkčnost samotného konektoru na telefonu a mnohem více. Zvažte řešení v případech, kdy standardní tovární nabíjení neúčtuje iPhone:

 • Chyba softwaru. Někdy jsou chyby programu, který poskytuje signály speciálnímu regulátoru nabíječky (čip). Pokud je software v podmínce „Hung“, pak rozpoznat, že proud již pryč, telefon nebude schopen. Existuje jednoduché řešení. zároveň na iPhone, podržte, podržte tlačítko a napájecí tlačítka asi 30 sekund před restartováním. Poté by měl smartphone začít nabíjení.
 • Znečištění přístavu, které pomáhá účtovat smartphone. Častý problém, který se vyskytuje od těch lidí, kteří rádi nosí mobilní telefon v kapse. Trashové částice spadají do osvětlovacího otvoru a zabraňují aktuálnímu průchodu. Rozhodnutí je jednoduché. vzít si jednoduchý párátko a vezměte s tím nečistoty a po. vyhodit ho. Vše může být připojeno / náboj.
 • Selhání portálu USB. Pokud nevíte, jak účtovat iPhone bez nabíjení a používat kabel připojený k počítači nebo notebooku, musíte zkontrolovat všechny vstupy pro výkon. Problém je řešen takto: Stačí zapnout vodič do jiného portu USB nebo použít obvyklý 220V zástrčku. můžete účtovat.
 • Porucha v kabelu. Stává se, že při připojování vodiče telefon nepředloží žádné známky. Takže, někde v kabelce se objevila mezera, která může být opravena pouze odborníkem. Nejlepší exit. nákup nové nabíječky pro iPhone.

Nabíjení telefonu jinou nabíječkou

Pokud žádný z výše uvedených metod neukázalo být užitečný, pak zůstala jedna možnost, na kterou je lepší uchýlit se v extrémních případech. připojit iPhone baterie přímo na jiné nabíječky. Okamžitě proveďte rezervaci. použití takové metody. povolání je nebezpečné jak pro osobu, tak pro zařízení, které budou v každém případě muset otevřít. Dodržujte bezpečnostní opatření. Proveďte provoz v gumových rukavicích, nedotýkejte se kůže holých drátů. Schéma akce Jak účtovat iPhone 4 bez nabíjení (originál):

Možnosti pro vynalézavou

Vynalézavé lidé mohou používat nestandardní metody, ale mohou se stát nebezpečným pro každou techniku. Existuje například možnost přímého náboje a pro jeho inkarnaci bude nutné demontovat iPhone a vyjmout baterii. Poté proveďte krok za krokem:

 • Vyhledejte jakékoli cvičení ze starého mobilního zařízení a odřízněte zástrčku.
 • Odřízněte trochu vinutí z kabelu k rozdělení drátů.
 • Čistěte izolační vrstvu asi 5 mm.
 • Připojte baterii s plusem a mínusovým vodičem a pro spolehlivost upevněte izolační pásku.
 • Vložte zařízení do zdroje napájení.

Použití popsané volby je zakázáno dotknout se baterie rukama, když se zahřeje a neopustí přípravek na více než 1 hodinu. Pokud baterie začne nafouknout nebo se zobrazí kouř, okamžitě vypněte ze zásuvky.

Popsaná metoda odkazuje na extrém a obnovit výkon po dobu několika minut, aby se potvrdila 1-2 volání, bude vhodnější humánní možnosti:

 • Extrahujte baterii, potřete páskou pro kontakty a vložte ji zpět. Někdy vám to umožňuje udělat krátký hovor.
 • Zahřát malý kus kovu a připojit k baterii. Vzhledem k růstu teploty se náboj zvýší, ale je dost 2-5 minut.
 • Vyjměte baterii a poklepejte je trochu o stolu nebo jiných pevných položkách, udržování integrity.

Pokud se stane děsivým, neexistuje žádná důvěra v účinnost jakékoli metody, pak je lepší nepoužívat doporučení, ale používat bezpečnější nástroje pro obnovu nabíjení. Video obsahuje 10 osvědčených metod pro nabíjení smartphonu:

iPad se nezapne a neúčtuje

Pokud váš iPad nezapne a neúčtuje, pak problém spočívá v samotném gadgetu. musíte ji řídit do opravy. Ale předtím, určitě zkontrolujeme výkon nabíječky. Pokud žádné nezávislé triky pomohlo, odvážně jdeme na nejbližší službu. zde se gadget bude zkoumán specialisty a povede svůj verdikt.

Je možné, že problém spočívá v baterii vyžadující výměnu. V některých případech je nedostatek náboje spojen s členěním základní desky.

Co dělat, pokud neexistují žádné tyto fondy

V tomto případě použijte následující doporučení:

 • Pokud se nachází nákupní centrum v blízkosti vás, zkuste vyhledávat nabíječky v rekreačních oblastech nebo obchodech. Kromě toho, v centrech mobilních operátorů ve výchozím nastavení musí být síťové kabely pro většinu telefonních značek.
 • Můžete jít do servisního střediska a požádat o nabíjení telefonu. i když služba bude chtít peníze, bude to levně stát.
 • Existují speciální terminály pro nabíjení. jsou instalovány ve stejných zábavních komplexech, také náklady levně.
 • Po nabíjení iPhone zapněte leteckou společnost. s tímto způsobem práce jsou všechny komunikační moduly deaktivovány, které jsou nejvíce konzumovány nabití baterie, a vy vyplníte energetickou zásobu mnohem rychleji.

Ujistěte se, že používáte oficiální jablečný konektor nebo kabel

Před firmwarem IOS 7 mohli uživatelé používat kabely třetích stran pro nabíjení a synchronizaci svých zařízení bez problémů. Nicméně, že se vše změnilo s firmwarem IOS7. Nyní, když používáte kabel třetí strany / neformální iPad, zobrazí se chybová zpráva, že kabel není podporován (i když existuje Cydia Tweak. Která chybová zpráva bypassu). I s chybovou zprávou můžete synchronizovat nebo účtovat iPad, ale bude to mnohem pomalejší.

Vyloučit třetí strany / falešné kabely, aby se rychle účtoval iPad, je bezpečnější a umožní vám zvýšit životnost baterie.

Připojte iPad na obvyklé nabíjení 12W

Téměř vždy problém může vyřešit připojení iPad do standardního nabíjení, který je vložen do výstupu. Dodává se s každým iPadem.

Všimněte si, že musíte použít nabíjení 12W a ne 5W z iPhone, protože ten bude nabíjet zařízení mnohem pomalejší. Pokud hrajete iPad ve hře, zatímco je obviněn z poplatku z iPhone, baterie může být vypuštěna vůbec z nedostatečného množství přenosné energie. Standardní nabíjecí zařízení musí být účtováno dokonale.

Pokud tyto způsoby problém nevyřeší, obraťte se na specialistu. Snad ve vašem iPadu poškodili žádné detaily.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS