Jak účtovat iPhone, pokud se úplně posadil. Obnovujeme iPhone

iPhone kompletně vypuštěn a nezapne se nabíjení toho, co dělat?

Každý se může setkat se situací, kdy je iPhone nabíjení, ale nezapne se. Možná, že důvod pro členění je vážný a musíte opravit smartphone za peníze. V některých případech však (například pokud je konektor znečištěný nebo selhání programu) může být eliminován doma, aniž by měl zkušenosti, kvalifikaci a nástroje. Stojí za to pokusit se najít problém samostatně a vrátit výkon telefonu.

Když se smartphone posadí baterii, musíte ji připojit k síti a spusťte nabíjení 15 minut (pro část modelů, které potřebujete 30 minut). Když tentokrát vyprší, musíte se pokusit zapnout mobilní gadget, ale kabel ze zásuvky by neměl vytáhnout.

Pokud vše jde podle plánu, na displeji zařízení se zobrazí prázdná baterie. Mělo by být zobrazeno blesk. Pokud se objeví štítek baterie, přístroj se nabíjí a brzy by mělo vydělat.

Někdy může iPhone účtovat 30 minut, na displeji se zobrazí prázdná baterie, zásuvka se šipkou, která vypadá jako zip. Důvodem je skutečnost, že baterie iPhone byla plně vybitá (nebo po dlouhou dobu se nezapnul). Odtud je žádoucí dát baterii delší dobu nabití, asi 4. 5 hodin, pak se musí snadno zapnout.

Co dělat, pokud je iPhone X / 8/8 Plus vypuštěn a nezapne se?

Takže první věc, kterou potřebujete udělat, je najít důvod, proč vaše mobilní zařízení iPhone 8 Plus / 8 / X / 7 Plus / 7 / SE / 6S / 6 / 5S / 5 se nezapne. Chcete-li to provést, musíte jej připojit k nabíječce a počkat chvíli. Obvykle po 10-15 minutách se telefon rozsvítí, jakmile minimální baterie přijímá. Pokud iPhone ležel na velmi dlouhou dobu v vypouštěném stavu po dobu několika dnů, pak bude potřebovat více času, aby dohnal logo nabíjení baterie. Pokud se to nestalo, a iPhone se stále nezapne, pak došlo k selhání programu, což způsobilo toto.

Chcete-li eliminovat chybu systému, můžete použít program zdarma Tenorshare Reiboot, který řeší tento a jiný problém s režimem vstupu a výstupu. Podrobný popis, co dělat, pokud byl iPhone vypuštěn a nezapne se, pak:

Stáhnout Tenorshare Reiboot z oficiálních webových stránek Tenorshare. Nainstalujte jej do počítače a spusťte.

Připojte svůj iPhone, který se nezapne pomocí kabelu USB k počítači. Program rozpoznává vaše zařízení.

Nyní klikněte na režim „Přihlášení do režimu obnovení“. Zařízení zadá režim obnovení. logo iTunes a USB kabel se rozsvítí na obrazovce.

Když bude aktivní tlačítko „EXIT Recovery Mode“, klikněte na něj. Zařízení bude restartováno. Po restartování bude váš iPhone připraven pracovat ve stabilním režimu. Selhání programu bude vyloučeno!

Program Tenorshare Reiboot může pomoci nejen, pokud je váš iPhone 8 vypuštěn a nezapne se. Tento nástroj může řešit další běžné problémy s zařízeními iOS: Po aktualizaci IOS 11, iPhone visel na logu Apple, iPhone visel na černé obrazovce, modrá obrazovka smrti, telefon je neustále restartován, iPhone obrazovka neodpovídá uživateli a další.

Utility Tenorshare Reiboot lze nainstalovat na platformě Windows nebo na Mac. Program je k dispozici ke stažení zdarma.

Výživa

Problém s začleněním iPhone dochází také z důvodu plného vypuštění telefonu. Řešení bude triviální. Musíte účtovat smartphone. Zároveň si všimněte, že v případě úplného propuštění telefonu po připojení k síti nebude reagovat na vaše příkazy během prvních 15-20 minut. Proto se začleněním telefonu musíte čekat. Optimální volba bude následující resuscitační strategie:

 • Připojte zařízení k síti. Zároveň okamžitě nespustí zařízení.
 • O 15-20 minut později klepněte na tlačítko Start a zjistěte, co bude.
 • Pokud je telefon zapnutý, znamená to, že problém byl přesně úplný propuštění.
 • Pokud se zařízení nikdy nezapnuto, pak důvod pro členění v něčem jiném.

Příčiny

K nejběžnějším důvodům, že iPhone 6 se nezapne po vypuštění, selže v režimu napájení, rozpad mikrokontroléru nebo chyby. Maltacky související s vnitřními částmi a „hardwarem“ by měly být svěřeny odborníkům. Selhání v programu může být odstraněno nezávisle.

IPhone 6 skončil nabíjení a nezapne se

Pokud je-li připojen k nabíjení, váš smartphone neodpovídá na začlenění, došlo k hlubokému vybití nebo problém na úrovni operačního systému. S hlubokým vypouštěním musí být iPhone 6 provedeno níže:

Když bude logo Apple rozsvíceno na displeji, musíte uvolnit klíče;

Pokud se smartphone nezavírá;

Pokud iPhone 6 nezapne po mrazu, co dělat pro uživatele:

Jděte do teplé místnosti a nechte telefon po dobu 30 minut;

Poté můžete připojit iPhone 6 do sítě.

Apple Electronics pracuje špatně při negativních teplotách. Dlouhý pobyt v mrazu může způsobit úplné vybití zařízení.

iPhone 6 nenabíjejí a nezapne se

Žádné nabíjení způsobené několika faktory: členění baterie, rozbitý regulátor výkonu / náboj nebo non-originální drát nebo napájecí adaptér. Nejprve musíte zkontrolovat kabel. Nemělo by mít poruchy fade a integrity. Měli byste se také ujistit, že původní drát se používá. Pokud je přídavná nabíječka, musíte se připojit k IPHONE 6. Pokud telefon začal účtovat, starý kabel je rozbitý.

Pokud náhrada drátu nepomůže, rozbití je způsobeno baterií nebo regulátorem. Tyto údaje se mění pouze ve službě.

Náhradní ceny baterie:

iPhone nabíjení a nezapne se

Hlavním důvodem, proč iPhone 6 se po nabíjení nezapne, je baterie. Problém může být způsoben hlubokým vypouštěním, pokud iPhone 6 se nezapne po dlouhém nepoužívání. Chyba můžete opravit několika způsoby:

Zvedněte úroveň náboje na spodní prahovou hodnotu. Chcete-li to provést, připojte iPhone 6 do sítě o 6-10 hodin pro obnovení poplatku. Pak se můžete pokusit zapnout smartphone.

Pokud předchozí způsob nepomůže, musíte změnit nabíjení a připojit telefon k napájení.

Přihlaste se režim DFU. Chcete-li to udělat, musíte účtovat smartphone 6-8 hodin. V počítači byste měli nainstalovat iTunes a otevřít stažený program. iPhone 6 Odstranit s nabíjením a připojit k počítači podržením tlačítek napájení a domá. Potom musíte uvolnit tlačítko napájení a podržením klávesy „Home“ na dalších 15 sekund. Na obrazovce by měl být zobrazen upozornění signalizující připravenost smartphonu k obnovení. Je třeba stisknout „obnovení“ a počkat na konec procesu. Poté, co můžete zapnout iPhone 6.

Když se telefon zapnul, musíte ho sledovat. Pokud nabíjení končí rychle, musíte měnit baterii. Měli byste také ověřit, zda je použit původní napájecí kabel. Nabíječky ne z Apple mohou být navrženy pro další proudovou sílu, která negativně ovlivňuje iPhone 6.

Selhání programu

Pokud v programu obvykle svítí pouze jablko a zařízení samo o sobě neodpovídá na začlenění. Pak musíte držet nucený restart. Chcete-li to udělat, držte se domů a moc.

Příčiny

Nejčastějším důvodům, že iPhone X se nezapne po vypuštění, se nezdařilo ve schématu napájení, rozpad mikrokontroléru nebo chyby. Maltacky související s vnitřními částmi a „hardwarem“ by měly být svěřeny odborníkům. Selhání v programu může být odstraněno nezávisle.

IPhone x ukončeno nabíjení a nezapne se

Pokud je-li připojen k nabíjení, váš smartphone neodpovídá na začlenění, došlo k hlubokému vybití nebo problém na úrovni operačního systému. S hlubokým vypouštěním iPhone X musíte provést níže uvedené akce:

Když bude logo Apple rozsvíceno na displeji, musíte uvolnit klíče;

Pokud se smartphone nezavírá;

Pokud iPhone X se nezapne po mrazu, co dělat uživateli:

Jděte do teplé místnosti a nechte telefon po dobu 30 minut;

Poté můžete připojit iPhone X do sítě.

Apple Electronics pracuje špatně při negativních teplotách. Dlouhý pobyt v mrazu může způsobit úplné vybití zařízení.

iPhone X není nabíjení a nezapne se

Žádné nabíjení způsobené několika faktory: členění baterie, rozbitý regulátor výkonu / náboj nebo non-originální drát nebo napájecí adaptér. Nejprve musíte zkontrolovat kabel. Nemělo by mít poruchy fade a integrity. Měli byste se také ujistit, že původní drát se používá. Pokud je přídavná nabíječka, musíte připojit iPhone X. Pokud telefon začal účtovat, starý kabel je rozbitý.

Pokud náhrada drátu nepomůže, rozbití je způsobeno baterií nebo regulátorem. Tyto údaje se mění pouze ve službě.

Náhradní ceny baterie:

iPhone nabíjení a nezapne se

Hlavním důvodem, proč iPhone X se nezapne po nabíjení je baterie. Problém může být způsoben hlubokým výbojem, pokud iPhone X se nezapne po dlouhém nepoužívání. Chyba můžete opravit několika způsoby:

Zvedněte úroveň náboje na spodní prahovou hodnotu. Chcete-li to provést, připojte iPhone X do sítě o 6-10 hodin pro obnovení poplatku. Pak se můžete pokusit zapnout smartphone.

Pokud předchozí způsob nepomůže, musíte změnit nabíjení a připojit telefon k napájení.

Přihlaste se režim DFU. Chcete-li to udělat, musíte účtovat smartphone 6-8 hodin. V počítači byste měli nainstalovat iTunes a otevřít stažený program. iPhone x Odstranit s nabíjením a připojit k počítači podržením tlačítek napájení a domá. Potom musíte uvolnit tlačítko napájení a podržením klávesy „Home“ na dalších 15 sekund. Na obrazovce by měl být zobrazen upozornění signalizující připravenost smartphonu k obnovení. Je třeba stisknout „obnovení“ a počkat na konec procesu. Po zapnutí iPhone X.

Když se telefon zapnul, musíte ho sledovat. Pokud nabíjení končí rychle, musíte měnit baterii. Měli byste také ověřit, zda je použit původní napájecí kabel. Nabíječky ne z Apple mohou být navrženy pro další proudovou sílu, která negativně ovlivňuje iPhone X.

Selhání programu

Pokud v programu obvykle svítí pouze jablko a zařízení samo o sobě neodpovídá na začlenění. Pak musíte držet nucený restart. Chcete-li to udělat, držte se domů a moc.

Příčiny

K nejběžnějším důvodům, že iPhone se nezapne po vypuštění, selže v režimu napájení, rozpad mikrokontroléru nebo chyby. Maltacky související s vnitřními částmi a „hardwarem“ by měly být svěřeny odborníkům. Selhání v programu může být odstraněno nezávisle.

IPhone dokončila nabíjení a nezapne se

Pokud je-li připojen k nabíjení, váš smartphone neodpovídá na začlenění, došlo k hlubokému vybití nebo problém na úrovni operačního systému. S hlubokým výtokem musí být iPhone proveden níže:

Když bude na displeji osvětleno logo společnosti Apple. Musíte uvolnit klíče;

Pokud se smartphone nezavírá;

Pokud iPhone nezapne po mrazu, co dělat pro uživatele:

Jděte do teplé místnosti a nechte telefon po dobu 30 minut;

Poté můžete připojit iPhone do sítě.

Apple Electronics pracuje špatně při negativních teplotách. Dlouhý pobyt v mrazu může způsobit úplné vybití zařízení.

iPhone není nabíjení a nezapne se

Žádné nabíjení způsobené několika faktory: členění baterie, rozbitý regulátor výkonu / náboj nebo non-originální drát nebo napájecí adaptér. Nejprve musíte zkontrolovat kabel. Nemělo by mít poruchy fade a integrity. Měli byste se také ujistit, že původní drát se používá. Pokud je přídavná nabíječka, musíte k němu připojit iPhone. Pokud telefon začal účtovat, starý kabel je rozbitý.

Pokud náhrada drátu nepomůže, rozbití je způsobeno baterií nebo regulátorem. Tyto údaje se mění pouze ve službě.

Náhradní ceny baterie:

iPhone nabíjení a nezapne se

Hlavním důvodem, proč se iPhone nezapne po nabíjení je baterie. Problém může být způsoben hlubokým vypouštěním, pokud iPhone se po dlouhém nepoužívání nezapne. Chyba můžete opravit několika způsoby:

Zvedněte úroveň náboje na spodní prahovou hodnotu. Chcete-li to provést, připojte iPhone do sítě o 6-10 hodin pro obnovení poplatku. Pak se můžete pokusit zapnout smartphone.

Pokud předchozí způsob nepomůže, musíte změnit nabíjení a připojit telefon k napájení.

Přihlaste se režim DFU. Chcete-li to udělat, musíte účtovat smartphone 6-8 hodin. V počítači byste měli nainstalovat iTunes a otevřít stažený program. iPhone odstranit s nabíjením a připojit k počítači podržením tlačítek napájení a domá. Potom musíte uvolnit tlačítko napájení a podržením klávesy „Home“ na dalších 15 sekund. Na obrazovce by měl být zobrazen upozornění signalizující připravenost smartphonu k obnovení. Je třeba stisknout „obnovení“ a počkat na konec procesu. Poté, co se můžete zapnout iPhone.

Když se telefon zapnul, musíte ho sledovat. Pokud nabíjení končí rychle, musíte měnit baterii. Měli byste také ověřit, zda je použit původní napájecí kabel. Nabíječky ne z Apple mohou být navrženy pro další proudovou sílu, která negativně ovlivňuje iPhone.

Selhání programu

Pokud v programu obvykle svítí pouze jablko a zařízení samo o sobě neodpovídá na začlenění. Pak musíte držet nucený restart. Chcete-li to udělat, držte se domů a moc.

Zcela vypouštěn a nechce zapnout při připojování nabíjení

Takový problém je možný s fyzicky opravitelnými komponenty, selfoverem nebo ne dobrým nabíjecím kabelem. Je nutné najít dobrý náboj a využít ho.

účtovat, iphone, pokud

Stává se, že nabíječka nabývá iPhone na 60% a proces se zastaví. V kabelu s časem může být kontaminace a nebude schopen přeskočit požadovaný proud. Proto stojí za to použít pouze originální napájecí adaptéry a zakoupené čínské padělky mohou během provozu zahřát a roztavit. Platí pro automobilové poplatky (12V) a domů (220V).

Pokud byl iPhone účtován levnými čínskými adaptéry, můžete přerušit regulátor nabíjení nebo regulátor napájení. V této situaci bude baterie jednoduše schopna fyzicky převzít poplatek, protože mikrokontrolér, nabíjení, nedosáhne nezbytného příkazu. Není těžké nic dělat, takže byste měli kontaktovat servisní středisko.

Pokud je k nabíjení iPhone použita elektrická banka, měla by být síla výstupu 1 a. Je důležité, a zde použít originální jablečné vodiče, protože v univerzální mobilní baterii může být příliš tenký průřez, který snižuje proud a napětí.

Zapnutí telefonu bez baterie. poškození rizika zařízení. Bez řádných znalostí a zkušeností je proto lepší zabránit takovému řízení. Pokud není jinak v žádném případě, pak je optimální a bezpečný způsob upustit desku se starou baterií v nové baterii. Pokud znáte pohodlnější způsob, řekněte nám o tom v komentářích.

účtovat, iphone, pokud

Jak povolit iPhone 4 bez baterie? Jak povolit iPhone 4 bez baterie? A dostal nejlepší odpověď

Odpověď z Ivana Shimkіv [Expert] Zapojení nabíjení a poté vytáhněte baterii

Odpověď z 2 odezvy [guru] Ahoj! Zde je výběr témat s odpovědí na vaši otázku: Jak povolit iPhone 4 bez baterie? Jak povolit iPhone 4 bez baterie? Zeptal se techniku ​​iPhone4S32GB Jak ověřit, že je nový, kromě externích značek. Jak zjistit, že to nebylo aktivováno pro mě, ITD volání pro horkou rybářskou linku pro vyžínače Apple, řekněte mi, jestli nezapne iPhone 4 s, co dělat současně (on-off a tlačítko) Považovaný všude případu v plně vybité baterii, zkuste nabíjení nebo potřebujete Odpověď od papeže [guru] Vložte baterii a zapněte odpověď od Anton Tarasenko [nováček] Chargingtenefone = voila odpověď z ASDF ASDF [guru] koupit laboratorní napájecí zdroj, vykazuje požadované napětí a připojit místo baterie. Odpověď z právě osla [guru] Jak udělat auto bez benzínu? Samozřejmě můžete připojit laboratorní bp (pokud něco na něco milujete)

Jak opravit poplatek z iPhone

Pokud máte pauzu pro nabíjení iPhone a jste si jisti ve svých schopnostech a příležitostech, zkuste to opravit sami. Chcete-li to provést, postupujte takto:

Někdy majitelé iPhone jdou do rychlých jednání, jejichž důsledky jsou obtížné odstranit, drahé, a někdy je to nemožné vůbec.

Pokud je vybitá baterie chytrého telefonu od společnosti Apple a neexistují žádné způsoby, jak v současné době účtovat, všechny postupy, které jsou kategoricky nedoporučeny:

 • Demontáž Smartphone. Pokud neznamená nic v elektronice, pak se ani pokusit demontovat iPhone na část, odstranit baterii, nestojí za to. Zpět na sbírání ne všechny. Plus, když demontáž, můžete poškodit řadu dalších komponent.
 • Připojení přes vysoké vodiče. Vložte holý vodič do konektoru nabíječky, počítací rychlé nabíjení, extrémně hloupé a nebezpečné řešení. Z takového napětí se telefon spaluje, baterie bude explodovat. To je také riziko, že získá vážné zranění.
 • Pomocí domácí nabíječky. Shromážděné z nepochopitelných nabíjecích komponent nezaručují stabilní a bezpečný provoz. Zvláště pokud to dělá začátečník pro některé schéma nalezené na internetu.
 • Nabíjení originálu, ale poškozené nabíjení. Pokud je nabíječka tam, ale je poškozena, existují defekty bloku nebo kabelu, je lepší ne riziko a takové zařízení není nabíjeno.

A doslova několik jednoduchých tipů, které z nějakého důvodu mnoho uživatelů chytrých telefonů, včetně produktů Apple, trvale ignorovat.

 • Snažte se neustále používat certifikovaná nabíjecí zařízení průběžně. Existuje mnoho příkladů, jako jsou telefony, z důvodu členění baterie. A většinou byl důvodem samotného zařízení pro nabíjení. Analogy původní nabíjecí stanice slouží ne tak dlouho jako originál. Plus jejich použití je vždy zvýšené riziko hledání drahého telefonu.
 • Vyjměte iPhone s nabíjením, když úroveň dosáhne maxima. Nechte telefon zahrnutý v síti, když je displej již 100%, nestojí za to. To negativně ovlivňuje baterii, spotřebovává svůj zdroj rychleji a snižuje životnost.
 • Nabijte telefon častěji, ale udržujte náboj na střední úrovni. Bylo to předtím, než telefon musel být zcela vypuštěn několikrát, přímo před vypnutím. Teď je to běžný mýtus, který poškozuje mobilní zařízení. Uživatelé iPhone se doporučují udržovat úroveň nabití v rozsahu od 40 do 80%. Až 0% nelze vypustit, ale také k nabíjení zařízení pokaždé také ne nejlepším řešením. Zrychluje opotřebení baterie.

Po tom všem výše uvedeným, budete vědět, jak účtovat iPhone bez hlavního zařízení. Doporučujeme, aby je nutné zakoupit jeden z prostředků na dobíjení, aby bylo možné vždy zůstat v kontaktu. A samozřejmě se můžete vždy pokusit opravit síťové zařízení sami. jak vidíte, není nic příliš komplikovaného.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS