Jak uvalit hudbu na video iPhone. Proč zvolit Editor videa filmuora:

Jak připojit video na iPhone

Zda má uživatel často potřebu kvalitativně upravovat video? Nepravděpodobný. Ne každý zná takové editory, kteří pracují perfektně na iPhone. Zařízení pro Android jsou v této oblasti pokročilejší. To však neznamená, že uživatel by měl také ztratit naději na vyhledávání kvalitních aplikací. Existuje dost takových nástrojů.

Použít video na video uživatel může pro různé potřeby. Nejdůležitější je jeho přítomnost. Uživatel by měl vědět, které nástroje jsou hodné jeho pozornosti a které mohou být vynechány z dohledu.

Také vlastník zařízení od společnosti Apple musí vybrat pouze ty nejlepší služby. Hodnocení níže mu pomůže. Ve skutečnosti to není tak těžké, pokud používáte správné služby a zdroje.

Top 10 hudebních aplikací pro iOS a Android zařízení

#jeden. Video hvězda pro iOS

Video Star je jednoduchá použití aplikace pro hudbu na pozadí, a nebudete potřebovat žádné znalosti, abyste přidali své oblíbené hudby na pozadí do videa na iPhone nebo iPad. Má všechny potřebné nástroje a umožňuje uživateli vybrat hudbu z osobní knihovny. Všechny skladby jsou k dispozici zdarma a nabízejí nákupy v aplikaci, aby vám poskytly všechny potřebné efekty.

# 2. Magisto pro iOS a Android

Mnohé z hudebních aplikací na pozadí na trhu vyžadují, abyste měli rozšířené dovednosti pro úpravy videa před přidáním hudby na pozadí videa. Magisto je naštěstí výjimkou a bude ideální volbou pro začátečníky, kteří jsou pro tyto věci nové. Může přidat hudbu na pozadí Android a iPhone před a poté, co jste upravili videem, a jeho klíčová funkce je neomezený úložný prostor, načítání, stejně jako vytváření dlouhých filmů.

# 3. Vivavideo pro iOS android

Vivavideo je inkluzivní aplikace, protože má video kanál, který vám umožní fotografovat video a přidejte hudbu na pozadí na video na Android nebo iPhone. Hudba vám dá dost peněz, jakmile přijdete s prezentací, které lze snadno implementovat pomocí Vivavideo. Funguje to jak pro iOS, tak pro Android přidat hudbu na pozadí, což znamená, že jeho kompatibilita je nesporná.

# 4. imovie pro iOS

imovie. Application Application Application Apple a bude dobrou volbou přidat hudbu na pozadí iOS video, stejně jako zařízení se systémem Android. Jedná se o velmi výkonnou aplikaci a má velmi málo omezení, která zahrnuje přenos hudebních souborů do platformy MAC pro pokročilé úpravy. V podstatě pracuje s zařízeními iOS.

# 5. Replay pro iOS

Hlavní výhodou je možnost podvozku tohoto nákupu v dodatku, který vám umožní zbavit se efektů, filtrů a vodoznaků při přidávání hudby na pozadí na iPhone. To vše záleží na vašich osobních preferencích, ale je zahrnuta v top deset aplikacích pro iOS. Je velmi dobře synchronizován s Instagramem a dalšími sociálními stránkami, což je velmi jednoduché pro sdílení videa po přidání hudby na pozadí.

# 6. YouTube Capture pro iOS

YouTube Capture je vytvořen pro lidi, kteří mají dělat něco v pohybu. To vám umožní upravit video a přidat vhodnou soundtrack jako hudbu na pozadí. Poté, co můžete snadno sdílet videa na YouTube. Budete mít více výhod, pokud se používá s iOS.

# 7. Mixbit pro iOS a Android

Na jméno jména, MixBit pozadí hudební aplikace vám nejen umožňuje přidat hudbu na pozadí do videa na zařízení Android a IOS; Je také možné kombinovat několik videoklipů bez zkreslení hudby. Budeš se vám líbit, pokud jste DJ nebo se chcete stát jedním z nich v budoucnu.

#osm. Clipper pro iOS

Clipper je velmi rychlá a snadno použitelná aplikace, kterou můžete použít k přidání hudby na pozadí do videa iOS. Můžete šít mnoho videí takovým způsobem, že hudba zůstane při hraní nezměněna.

#devět. SPLICE PRO IOS

Splice představuje časovou osu, která zajišťuje přesnost při přidávání hudby na pozadí na video na IOS. Budete mít jednoduché úpravy videa, takže video a hudba nebudou překrývat. Budou hrát, jak se očekává, že budou jeho nejsilnějším okamžikem.

#deset. VideoNezde pro iOS. Přidat hudbu do videa Instagram

VideoNd je aplikace pro hudbu na pozadí pro iPhone a iPad, která je navržena tak, aby přidala hudbu na pozadí hudby ve videích před sdílením na Instagram, vino a s videemoundem můžete nejen přidat hudbu z iTunes do videa (jeden po druhém), ale také připojit skladbu na jednu fotografii a vytvářet fotografie s hudbou. Kromě toho je také k dispozici vytvoření prezentace s fotografiemi a hudbou.

Klipy

Další Apple Video Editor, ale mnohem jednoduchší. Klipy připomíná menu fotografování příběhů v Instagramu a je navržena tak, aby vytvořila krátké klipy pro sociální média. Aplikace umožňuje kombinovat video a fotografie v jasných válcích s přidáním animovaných titrů, krásných efektů a hudby, stejně jako vložení samolepek s populárními parametry karikatury.

Magisto

Tato aplikace automaticky stěžuje klipy z hotových snímků a videa ve vaší galerii. Díky magisto speciální algoritmus ví, jak montáž válců s hladkými přechody mezi jednotlivými fragmenty. Vše, co potřebujete. je nutné vybrat zdrojové soubory, montážní šablonu a hudbu z vestavěného katalogu, jak se říká, případ technologie.

Po dokončení mohou být upraveny úpravy do generovaného materiálu: například změna délky nebo vybrat jiné zdrojové soubory. Magisto vám umožní sdílet výsledek v sociálních sítích nebo ji zveřejňovat pro ostatní uživatele služby.

Jak uvalit hudbu ve videu pro Instagram

Předtím, než nahrát video v Instagramu, často musíte soubor nejprve upravit. Nejprve je nutné nastavit video pod omezením sociální sítě. Na pásku je nemožné umístit video s trváním delší než 1 minutu, v Storseith. ne více než 15 sekund. Když se pokusíte rozložit delší video, automatickou obřízku.

Aktivní uživatelé Instagramu dávají přednost používání programů, které umožňují rychle cvičit úpravu šablony (řezání v průběhu času, překrytí efekty a hudby). Předinstalované aplikace pro iPhone (klipy a imovie) se snadno vyrovnat s úkolem. Při použití klipů se superpozice hudby provádí podle standardního algoritmu. Jediná nuance je předběžná výstřižka videa k požadovanému standardu.

V případě potíží pomocí vestavěného nebo třetího videa editoru se doporučuje pečlivě prozkoumat následující tabulku:

Jak přidat text do iPhone Video

Dříve v materiálu byly považovány za nejoblíbenější způsoby, jak ukládat hudbu na videu. Můžete použít jako standardní programy (ICLIPS a IMOVIE) pro provádění operace, stejně jako další aplikace. Bez ohledu na to, který software je nainstalován v lidském telefonu, může snadno jen uvalit hudbu, ale také přidat text. Tato funkce je k dispozici v libovolném velmi jednoduchém editoru.

Zvažte například zásadu provozu programu ICLips. Zde pro přidávání textu by neměla být přijata žádná složitá opatření:

Aplikace ICLips umožňuje přidat nejen text na videu, ale vložte jej do speciální ikony. Ikona je reprezentována jako hvězdička. Zde jsou všechny dostupné šablony, ve kterých je text následně předepsán.

Kromě toho je text stále přidán jako titulky. V tomto případě je v horní části obrazovky použita první ikona. Můžete se střídat různé typy textových informací tak, aby video bude jedinečné a způsobilo mimořádně pozitivní emoce v publiku.

Podobně můžete jednat nejen prostřednictvím iCLips, ale prostřednictvím jakékoli jiné aplikace tohoto formátu. Pokud s tím vyplývají potíže, navrhujeme seznámení se sami sebou s výukou videa na překrytí textu prostřednictvím populárního programu InShot.

Jak přidat hudbu do videa přes imovie

To je vše, co jste právě přidali hudbu na pozadí videa. Všechno je tak jednoduché!

Při exportu videa by měla být aplikace Imovie otevřena. Může to vzít z několika sekund do několika minut.

Pomocí aplikace Imovie můžete ještě udělat hodně užitečného. Například ořízněte video, odstraňte uprostřed, kombinujte několik videí a mnohem více. Kromě toho je to velmi jednoduché.

App Store má mnoho dalších úpravy videa, jako je Splice, InShot a Vivavideo. Existují ještě více příležitostí.

Jak nahrávat video s hudbou na iPhone pomocí aplikací

Aby bylo možné video s hudbou na mobilním zařízení z Apple, stačí nainstalovat speciální aplikaci, která může v této záležitost pomoci.

Kromě toho lze video upravovat pomocí samolepek, textů a dalších nástrojů. Také můžete konfigurovat jas a kontrastu videa.

Program obsahuje 8 témat, která lze použít k vytvoření videa. Kromě toho může uživatel vytvářet zvukové stopy pomocí vestavěných zvukových materiálů, které mohou samostatně nastavit délku videa.

Program má 18 různých stylů, se kterými můžete také diverzifikovat videa.

Magisto

Aplikace má vestavěné hotové styly, které jednoduše zjednodušují proces vytváření nového videa.

Vivavideo

Program má obrovské množství efektů, díky čemu můžete vytvořit jedinečná videa.

imovie

Uživatel může přidat zvuky a hudbu z osobní knihovny osobních médií, stejně jako můžete vložit hlasový hlas hlasu.

Filmař

Hlasový hlas, okamžité nastavení parametrů, jako je výběr rychlosti reprodukce a kmitočtu, plnou podporu pro 4K video (včetně na iPhone SE) a audio stop, a dokonce i emotikony, text a ilustrace. nikdy dříve uložené v paměťových souborech Neplatí příběh tak rychle. A co je nejdůležitější. dokonce i nováček pochopí navrhované funkčnosti, která poprvé vzala smartphone.

Nedostatků. předplatné spojené s odstraněním vodoznaků (i když není příliš patrný) s již připravenými válečky a filmy.

Perfektní lék na nudný život. Quik. značkový vývoj z gopro studia, známý pro videokamery pracující na dně oceánu a v sopce Zherel. Podobní OMNIVO a vývojáři aktivity byly převedeny zde, a proto jsou válce získány unikátními, ostrými, barevnými a motivujícími k lezení Elbrus. Z minusů. zdroj pro trvalé práce nemusí být dostačující, filmy zde jsou získány ve dvou účtech.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS