Jak vrátit Android ikony. Hledat ikony v hlavním menu.

Odstraněn náhodou štítek zprávy na telefonu

Moderní uživatel na ploše smartphonu se nachází mnoho ikon aplikací. Jedná se o sociální sítě, poslové, nástroje a systémový software. Často jsou situace, kdy z neznámého důvodu zmizí jeden nebo několik ikon. Vrátit je sami, někdy je problematický, takže lidé hledají pomoc na internetu. Podívejme se, jak vrátit zmizené ikony na hlavní obrazovce telefonu, stejně jako zvážit, proč mohou zmizet.

Instalace z jaké důvody Ikona určité aplikace zmizela poměrně obtížná. To vše záleží na řadě předchozích faktorů, z nichž nejoblíbenější jsou tyto:

 • Přenos programu na paměťovou kartu;
 • náhodné vymazání žádosti;
 • Přesuňte ikonu nástroje na jiné místo na obrazovce nebo přidejte jej do tematické složky;
 • selhání systému;

Nezávisle zjistit důvod, proč zmizení ikony aplikace je téměř nemožná, takže nebudeme zpomalit a pojďme vyřešit problém.

Lenovo Žádné menu Jak vrátit štítek

Mám štítky z desktopu Android po restartování smartphonu, co dělat?

Nejčastěji zmizí štítky ze stolu, pokud jsou aplikace nainstalovány na jednotce USB flash. To je problém:

 • Při přenosu na kartu SD je uložen spustitelný soubor APK požadovaný pro program;
 • Když zapnete systém skenuje disk USB flash;
 • Zatímco zpracování souborů k dispozici na něm nebude ukončeno, nebudou k dispozici;
 • Systém proto vidí nainstalovanou aplikaci, ale nemůže spustit, díky které štítky a zmizet.

Zvláště často se vyskytuje, když flash disk má nízkou kvalitu a nízkou třídu. V tomto případě se značky zobrazí po skenování flash disku končí.

Chcete-li vrátit popisku zařízení Android, kterou potřebujete:

 • Otevřete kompletní seznam aplikacích. klepněte na čtvercovou ikonu níže;
 • Stiskněte štítek aplikace a podržte jej;
 • Objeví se pracovní plocha, na kterém se ikona programu a pustit.

Takže tato chyba nenastane, je třeba uložit nejdůležitější aplikace v paměti telefonu nebo je tolerovat před restartováním. Pro tuto potřebu:

 • Otevřete nastavení telefonu;
 • Přejděte do instalovaného sekce aplikace;
 • Přejít na nastavení pro požadované programy;
 • Stiskněte tlačítko Přesunout do telefonu.

Pokud tato volba nebude vyhovovat, pak vrátit zkratky, přesněji, takže se nestane koupit flash disk s vyšší třídou. Je indikován číslem v písmenu U nebo C na stejné straně, kde je objem napsán. Třída by neměla být nižší než 7.

Když chybí štítky Android, můžete použít aplikaci Smart zkratky. Je to zdarma a na hracím trhu se nachází. Po instalaci provedeme následující:

 • Tabay „shoose z ikon balení“;
 • Zobrazí se seznam aplikací, klikněte na tuto ikonu, kterou chcete zobrazit;
 • Vyberte ikonu;
 • Zadáme jméno;
 • Klikněte na „vytvořit“;
 • Dlouhý tisk na ploše otevřete všechny aplikace;
 • Přejděte do seznamu widgetů, hledejte ikonu názvu aplikace;
 • Přetáhněte jej na ploše;
 • Seznam programů, ze kterých si vyberete požadovaný.

Aplikace Smart zkratky musí být nainstalována v paměti zařízení, aby štítky nebyly ztraceny a zmizely.

Android Scherukers se liší od sebe s funkcemi a umožňují změnit vzhled domovské obrazovky, ale ve většině případů má jeden společný řádek. na obrazovce je ikona aplikace, která překládá uživatele na seznam všech her a programů. Co dělat, když ztratíme tuto ikonu? Jak to obnovit?

Ikona s popiskou aplikace v mnoha případech se chová jako ostatní štítky na hlavní obrazovce. To znamená, že to můžeme omylem odstranit. Může také nastat, pokud jsou spuštěné soubory poškozeny. Naštěstí není obnovení tohoto odznaku velkým problémem.

Následující tipy jsou určeny pro téměř libovolnou platformu Android. Musíte však mít na paměti, že poslední parametr (čištění dat aplikací) může mít za následek ztrátu nastavení spouštění, tj. Nastavení ikon a zkratek na hlavní obrazovce.

Podívejte se na ikonu na další obrazovce

Na Android můžeme mít několik domovských obrazovek, mezi nimiž můžeme přesunout doleva nebo vpravo. Ujistěte se, že ikona nabídky aplikace náhodně vytáhla ze spodního panelu na některém z hlavních obrazovek.

Pokud ano, vše, co musíte udělat, je udržet prst na něm, zachytit jej a pak se přesunout zpět na spodní panel.

Pomocí nabídky Hlavní obrazovky znovu přidejte ikonu

Ikona lze přidat zpět pomocí menu widget nebo akcí vybraného spouštěče. Chcete-li to udělat, držte prst na prázdné místo (kromě ikon nebo widgetů) na hlavní obrazovce.

Zobrazí se obrazovka, která přidává nové štítky. V závislosti na spouštěčku může vypadat jinak. V případě Nova Launcher naleznete kartu Nová akce, včetně prvku „Seznam aplikací“.

Pokud nemáme žádnou akci pro spuštění, můžeme otevřít kartu pomocí widgetů a vyhledávání těchto položek jako „Seznam aplikací“, „Nabídka aplikace“, „Aplikace“. Po výběru odpovídajícího prvku bude štítek vytvořen na hlavní obrazovce a jednoduše přetáhněte do spodního panelu.

Uvolněte nastavení START Nastavení

Pokud ikona aplikace není skryta na jedné z domovských obrazovek, není v seznamu widgetů nebo spouštěcí akce, pak můžeme v konečném důsledku obnovit nastavení spuštění před výchozím nastavením.

Nejjednodušší způsob, jak udělat, je prostřednictvím nastavení a správce aplikací. Jdeme do Android v „Nastavení aplikace“ a poté v seznamu nainstalovaných aplikací hledáme naši startovní instalaci. V případě cyanogenmod launcher se nazývá trebuchet.

Vybereme ji v seznamu, pak v podrobnostech aplikace se dotýkáme možností „Vymazat data“ a „Clear Kesh“. Po návratu na hlavní obrazovku musí být tlačítko aplikace zobrazeno na správném místě.

Po aktualizaci aplikací se často stává, že ikony smartphonu (nebo tabletu) zmizí z pracovní plochy a / nebo začnou zobrazovat oznámení o nesprávných odkazech z jednoho nebo několika z nich. Proto řekneme o tom, co dělat, pokud aplikace aplikace v Androidu zmizela.

Pokud ikona zmizela: Obnovte

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak odstranit tento problém, je jen vzít a znovu přidat ztracený ikonu na obrazovce Master Smartphone. Ale pokud ikona nezmizela, ale nepracuje pouze (rozbitý odkaz), pak musíte nejprve odstranit. Chcete-li to provést, klikněte na něj a klikněte na kliknutí do zobrazení obrazovky obrazovky „Smazat“.

Jak obnovit vzdálený štítek na Android

Existuje několik způsobů, jak obnovit štítek na Android.

První způsob: jděte na kartu s aplikacemi a widgety. Obvykle to stačí stisknout tlačítko dotek. Najděte chybějící ikonu, držte ji krátkým vibracím. Zároveň se mírně zvýší. Ne dovolená, vytáhněte ji vzlyk. Na obrazovce se zobrazí průsvitné zobrazení desktopů. Stále drží ikonu, přetáhněte ji na správné místo. „Přistání“, jakmile odstraníte prst. Sekce s aplikacemi v této verzi bohužel není ve všech modelech telefonů.

Metoda druhé. Standardní ikony Android můžete vrátit přes menu nastavení. Najít v něm „Aplikace“ nebo „Všechny aplikace“ řetězec. Po kliknutí, seznam se všemi programy nainstalovanými v programech Android, včetně standardů. Najít ten správný; Pro pohodlí můžete použít vyhledávání, které je poskytováno v některých modelech. Klikněte na něj. okno se zobrazí s podrobnými informacemi o programu. Stiskněte tlačítko MENU, který je obvykle umístěn v pravém horním rohu, zvolte „Přidat štítek do stolu“.

Máte-li dotazy. Požádejme nás otázku

Stáváte se přesunout ikonou.

Pravděpodobně si všimli, že ikona se drží prstem, aniž by uvolnila prsty, pohybujte se přes obrazovku. Změna její pozice a šíření dalších ikon. Při pohybu mimo obrazovku se ukáže, že je na další pracovní ploše. Tento případ je typický, když omylem zadržel prst na ikonu delší než potřebný a nevšiml si, jak uvízl a přesunul na další tabulku. Tak zkuste hledat ikonu „Chybějící“ na sousedních desktopech.

Druhý pohyb. Vytvoření složky. Pokud není ikona lepení umístěna mezi jinými ikonami (v tomto případě Šíření a vpravo přes jinou ikonu a pustit v této pozici, pak obě ikony jsou umístěny v nově vytvořené složce s názvem (který lze změnit, klepnutím na něj). Můžete také upozornit ve spravedlnosti, vytvořili jste složku a „Ztráta“ vaše ikona v něm. Podívejte se na složky, zadejte je a vytáhněte ikonu zpět. na ploše a na správném místě. Mimochodem, složky. Velmi pohodlný nástroj pro úsporu místa na ploše. Použijte vědomě. Podívejte se na pár složek na prvním snímku obrazovky.

Dnes budeme říct a ukázat, jak je snadné a stačí vytvořit zkratku na Desktop Android a budete psát níže, jak jej odstranit. Desktop v Androidu. místo, kde se dostaneme po odemknutí obrazovky. Obvykle se skládá z několika nábojů, které přepíná „Swipe“. Odmítnutí pohyb prstu doleva nebo vpravo. Tam máme žádosti, programy a hry, abychom je mohli rychle přistupovat a běží. Další nainstalované programy naleznete klepnutím na tlačítko „Menu“ v zařízení.

Nyní každé dítě má svůj vlastní gadget a dlouho jsou s ním „na vás“ ihned po koupi zařízení. Pro ostatní však budou tyto informace užitečné. Takže, co by jsem si vzal nějaký štítek hry nebo programu na desktopu, děláme následující akce.

Akce jsou podobné zařízení Android s operačním systémem do 6. verze.

 • Stiskněte tlačítko „Všechny aplikace“. Její ikona je kruh se třemi tečkami.
 • Vyberte požadovanou aplikaci, hru nebo program a upnout prst na něj.
 • Obrazovka se obrátí a objeví se naše plocha. Vyberte místo ikon a pusťte prst.
 • Co vybrat požadovanou obrazovku plochy, pokud existuje několik. Vytáhněte prst s štítkem v levém nebo pravém rohu obrazovky, začnou se otáčet.
 • Pokud se ikony nahromadily mnoho z nich lze kombinovat do složek nebo odstranit nevyužité.

Instalace ztracených aplikací po aktualizaci

Obnovte hlavní menu

Pokud je odkaz na hlavním panelu (spouštěč) v telefonu, není nutné se obávat.

Vraťte seznam ikon snadno. Ale kroky mohou mluvit v závislosti na smartphonu.

 • Přejděte na statický spodní panel, kde jsou hlavní widgety
 • Budete muset přesunout jeden z aplikací na tomto panelu, abyste mohli osvobodit místo pro widget. Jednou z nepotřebných programů můžete odstranit (Odstranit se ze spodního panelu) tím, že jej podržíte a potvrdíte odstranění nebo jednoduše jej přesuňte do nepoužitého otvoru na hlavní obrazovce.
 • Volné místo se změní na znamení plus.
 • Kliknutím na něj se zobrazí seznam možností, z nichž jeden může být umístěn namísto kříže zaplnit prostor.
 • Vyberte obrázek panelu, abyste jej vložili na hlavní obrazovce.

# Obviňovat odpalovač

Všechny telefony na Android mají launcher. Toto je skořápka s výhodou spustit programy a spravovat smartphone. Nicméně, často uživatelé nejsou spokojeni se standardním spouštěčem a mění ji například na spouštěč z tohoto seznamu nejlepších launcher. Po instalaci Launcher třetích stran mohou být ikony programu přesunuty nebo seskupeny pomocí složek. Vrátit chybějící ikony lze přepnout pouze zpět na nativní launcher.

vrátit, android, ikony, hledat, hlavním, menu

Pokud se nechcete vrátit zpět na svůj rodný launcher, prostě to studujte. Některé spalovače shromažďují podobné aplikace ve složkách, aby se desktop pohodlnější. Projít složkami s největší pravděpodobností ztracené aplikace v jednom z nich. Po nalezení, přetáhněte ji zpět na ploše.

Důvody zmizení ikon z smartphonu.

Každý problém bude řešení každého problému, ale nebude tak snadné určit příčinu, proto je nutné zvážit všechny možné způsoby, jak vyřešit situaci.

Jak odstranit štítky na Android

Existuje několik způsobů, jak odstranit Android štítek z pracovní plochy.

 • Proveďte dlouhý kohoutek na ikonu;
 • Po krátkých vibrací se zvýší velikost;
 • Podívejte se na horní část obrazovky. zobrazí se ikona koše a zobrazí se nápis „Smazat“;
 • Ne dovolená, vytáhněte tam štítek, dokud se nápis nestane červenými;
 • Nyní můžete pustit. ikona zmizí.

Samotná aplikace zůstane v paměti telefonu a bude možné ji v případě potřeby vrátit. Nezapomeňte, že pokud uvolníte zástupce, než spadne do horní části obrazovky, bude to prostě pohybovat. Alternativně můžete vytvořit další pracovní stoly a přetáhnout rušení ikon.

 • Najít v hře na trhu Skrýt App a stáhnout.
 • Otevřete a označte ikony, ze kterých se chcete zbavit.
 • Klikněte na tlačítko „Uložit“, které se nachází v pravém horním rohu.
 • Ikony můžete vrátit prostřednictvím stejné aplikace, odebrání políček z nich.

Stejná operace lze provést pomocí aplikace APEX Launcher:

Máte-li jakékoli dotazy. zeptejte se otázku

 • Instalovat ji;
 • jít do menu;
 • Otevřete „Nastavení“;
 • Klikněte na „Nastavení nabídky aplikace“;
 • Jděte do řádku „Skrýt aplikaci“.

Nyní je dostačující na vědomí zasahování klíšťat a uložení.

Jak vrátit ikony na hlavní obrazovku telefonu

Všechny metody, které umožňují vrátit chybějící ikony, budou jednoduché, dokonce i nezkušený uživatel Smartphone. Opatrně si přečtěte informace o každém ze způsobů, jak chybět něco důležitého.

Přenos aplikace na vnitřní paměť

Před přesunem do pokynů jsme si všimli, že tato metoda není vhodná pro všechny telefony. Proto pokud zařízení nepodporuje přenos programů na SD kartu, přejděte na následující metodu. A pro všechny ostatní, byl vypracován podrobný manuál:

 • Přejít na nastavení.
 • Jdeme na kartu „Aplikace“.
 • Otevřete stránku s programem, z nichž ikona byla ztracena.
 • Klikněte na „Storage“ a pak zvolte „Změnit“.

Na konci se vrátíme na plochu a zkontrolujte přítomnost ikony programu.

Ikona hledání v obecném menu

Na některých telefonech je běžné menu se všemi nainstalovanými aplikacemi. Chcete-li jít k němu, obvykle se používá tlačítko ve tvaru kruhu s osmi body. Všimněte si, že neexistují žádné takové části na smartphonech Xiaomi a mnoho dalších zařízení, takže neztrácejte čas a přejděte na následující metodu. Jako obvykle si můžete přečíst níže uvedené pokyny:

 • Pečlivě analyzujte každou ze stránek pro chybějící ikonu. Pro pohodlí můžete použít vyhledávací řetězec, pokud existuje.
 • Po nalezení ikony jej podržte a přesuňte se na hlavní obrazovku.

Nezapomeňte se ujistit, že ikona opravila na ploše.

Hledat ikona ve složkách

Někteří uživatelé vytvářejí tematické složky na hlavní obrazovce telefonu, ve kterých jsou aplikace umístěny na určitá kritéria. Je možné, že chybí ikona se tam náhodně dostala. Zkontrolujte, že vám tato instrukce pomůže:

 • Otevřete složku kliknutím na něj.
 • Díváme se na ikony umístěné v něm.
 • Když najdete ztracenou ikonu, držíme ho a přesuňte se na hlavní obrazovku.

Restartovat telefon

Pokud zmizení ikony způsobilo systematické selhání, pak se ve většině případů problém vyřeší po restartování zařízení. Držte tlačítko napájení a pak z navrhovaných možností vyberte „Restartovat“.

Počkejte na smartphone a ujistěte se, že se zobrazí ikona.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS