Jak vstoupit do fotografie ICloud s iPhone. Přístup k jednotce ICLAD

Jak spravovat icloudové fotografie, nejlepší 7 tipů, které nemůžete nechat ujít

V tomto článku vám řekneme vše o ICLAD a jak s ním spravovat obrázky. Budeme také sdílet některé tipy, které můžete použít k obnovení obrázků. Takže, bez ztráty času pokračujte!

iCloud. Tato cloud computingová služba poskytovaná společností Apple. Pomocí něj můžete snadno synchronizovat data. Pokud chcete uložit své obrázky nebo důležité kontakty, iCloud. Nejlepší volba pro vás. Jsou snadno spravovat od zařízení iOS a MAC.

Základní nastavení

Pro použití Icloud Drive musíte mít iOS 8 na iPhone, iPad nebo iPod Touch, stejně jako OS X Yosemite na Mac. Můžete dokonce přistupovat k icloudu řídit i z prohlížeče a pomocí systému Windows, ale později. když je třeba všechno připravit. Pokud jsou nainstalovány kompatibilní operační systémy, věnujte pozornost stavu služby Cloud Service v nastavení:

Pro IOS 8: Nastavení. ICLAD. ICLOUD Drive. funkce musí být aktivována. Zde věnujte pozornost seznamu aplikací. jsou otevřené přístupu k ICloud Drive.

Pro OS X Yosemite: Systémová nastavení. ICLAD. ICLOUD Drive. znovu zkontrolujte přítomnost zaškrtnutí označující, že služba je aktivována. Když stisknete tlačítko „Parametry“, můžete zobrazit aplikace, které jsou otevřené přístupu k jednotce ICLAD.

Tato přípravná fáze je téměř dokončena. Jeden detail. Pokud jste odmítli přepnout z ICLAD na ICloud Drive, nezapomeňte to udělat nyní s výše uvedenými parametry. Teď přesně to všechno.

Otevřete safari

Percelovat Icloud.Stejně jako jiné místo. Otevřete safari a jděte na ICLAD.com. Když se stránky otevře, neuvidíte pole pro vchod. Stačí postupujte podle následujících kroků.

1) Klikněte na tlačítko Sdílení v dolní části obrazovky a vyberte plnou verzi webu. Nebo můžete kliknout na tlačítko Aktualizovat v panelu Adresa a vybrat plnou verzi webu v dolní menu.

2) Stránka bude aktualizována a úplná verze stránky se otevře, jako v Safari na Mac. Jděte na svůj účet zadáním ID Apple ID a hesla. Pokud půjdete na stránku z aktuálního zařízení poprvé, budete muset zadat ověřovací kód.

3) Po tom, ICloud.com se otevře v počítači.

fotografie, icloud, iphone, přístup

Nezapomeňte, že se jedná o plnou verzi webu, takže bude vypadat jako trochu divné na mobilním zařízení. Možná budete muset zvýšit a snížit obrazovku zobrazit požadované položky.

To není nejvhodnější způsob, jak jít na ICLAD.com s iPhone nebo iPad, ale funguje. Kromě toho, pro to můžete použít libovolný prohlížeč.

Jak konfigurovat ICLAD na iPhone a iPad

Když si koupíte nový iPhone nebo přizpůsobíte starý od nuly po resetu, budete vyzváni k přihlášení pomocí účtu Apple ID. Automaticky konfiguruje a iCloud.

Pokud jste během instalace zařízení nakonfigurovali iCloud, lze to udělat kdykoliv.

 • Otevřete nastavení a na vrcholu se zobrazí možnost „Přihlášení podle telefonu“. Vyberte jej a přihlaste se pomocí ID Apple. Pokud se vaše jméno zobrazí nahoře, pak jste již autorizováni. Můžete jít nakonfigurovat iCloud.
 • Vyberte sekci „iCloud„.
 • Zde jsou různé možnosti. Umožnit vám a odpojit zbytečné pro svou diskreční pravomoc.
 • Při povolení volby „ICLOUDDRIVE“ se aplikace třetích stran zobrazí v dolní části obrazovky. Můžete si vybrat sami, které aplikace budou mít přístup k jednotce ICLAD.

To je vše. Právě jste úspěšně nakonfigurovali iCloud na vašem iPhone. Všechny položky, které jste povolili synchronizaci, budou k dispozici na všech zařízeních. Změny platí i na všech zařízeních s jedním ID Apple.

Jak zobrazit fotografie z ICLAD na Mac

Na všech modelech Mac s OS X Yosemite (2014) a novějším je fotogram fotografií. Můžete povolit fotografii zobrazení a video z iCloud.

 • Otevřete program „Foto“ na Mac.
 • Podržte příkaz Příkazová čárka (,) nebo v panelu nabídek klepněte na tlačítko „Fotografie“ a potom „Nastavení“.
 • Vyberte možnost „ICLOUD“ a povolit možnost „PhotoicLoud“.
 • Na stažení fotografií mohou ponechat spoustu času. Počkejte, až bude proces dokončen

Přístup k zálohování iCloud na počítači prostřednictvím webového prohlížeče

Vzhledem k tomu, že zálohování ICLOUD obsahuje vaše fotografie, můžete zobrazit Icloud Photos online podle následujících kroků.

Krok 1 Otevřete dostupný prohlížeč a přejděte na ICLAD.com.

Krok 2 Zadejte ID Apple ID a heslo pro vstup do účtu Icloud.

Krok 3 Nyní si můžete prohlédnout obsah ICLAD, například pošty, kontakty, kalendář, fotky atd. D. Navíc zde můžete spravovat iCloud repozitář, protože můžete odstranit zálohu ICLAD, který již nepotřebujete.

Pokud nechcete přistupovat k zálohování ICloud v počítači, další možností může být iPhone se stabilním internetovým připojením.

Jak nahrát data prostřednictvím aplikace aplikace na iPhone

Pokud máte mobilní zařízení s velkým objemem jednotky, můžete na nich uložit místní zálohování knihovny.

◈ na iPhone nebo iPad Přejít na Nastavení. Apple ID. ICLID účet. Foto.

◈ Zde musí být aktivován Icloud Photo Switch.

◈ Níže Vyberte možnost Ukládání originálů.

Po zapnutí čipu začne proces synchronizace dat mezi zařízením a cloud. Upozorňujeme, že po nastavení na obrazovce Odstranit nebo video z galerie zařízení jej odstraní z ICLAD.

Před aktivací žetonů se ujistěte, že na zařízení je dostatek volného místa. Chcete-li to provést, naleznete v tématu Zapojení fotek z množiny data v cloudu (nastavení. Apple ID účtu. Icloud) a ujistěte se, že stejné množství paměti je k dispozici na zařízení (Nastavení. Základní. iPhone Store)

Média ICLOUD a Foto Application: Nastavení a použití

Do záložek

Včera Apple konečně vydalo konečné verze IOS 8.3 a OS X 10.deset.3. Kromě zřejmých inovací se tyto aktualizace označily dlouho očekávaný spuštění ICloud MediaMatka pro fotografie a videozáznamy, stejně jako „Foto“ aplikace pro OS X, což je kompletní analogem programu iOS stejného jména. Zkusme se vypořádat s nastavením a používáním služby.

Jaká je podstata „Icloud Media Library“? Pokud si pamatujete, co je „miniatury fotografií“, dobře víte, že nová služba je jeho logické pokračování. „Icloud MediaMatka“ umožňuje pořizovat snímek na jednom zařízení, a pak tuto fotografii bez dalších akcí na vaší části zasáhne zbytek miniaplikace. Například zaznamenané video na iPhone. Po několika sekundách bude k dispozici na iPadu a Mac. Všude na fotografii „photo“. Synchronizace se vyskytuje prostřednictvím Wi-Fi, takže není třeba se starat o mobilní provoz.

Jednoduše řečeno, „iCloud“ Media Library poskytuje úplnou synchronizaci fotografií a video značek mezi všemi zařízeními Apple. Je to vhodné? Nepochybně. Nejdůležitější otázkou je, pokud je to vhodná v reálném životě, a ne v krásné teorii. Knihovna médií probíhá v oblaku, ve které je vám k dispozici pouze 5 GB. Ceny pro prostor v Apple Icloud jsou zcela humánní, takže vše záleží pouze na objemu vašeho obsahu, který bude uchováván v „iCloudském mediátoru“. Pokud máte desítky gigabajtů fotografií nebo videa, pak taková metoda skladování pravděpodobně není velmi pohodlný a praktický.

Pokud jste pevně nakonfigurováni použít „iCloud média“, ale 5 GB v cloudu nebude pro vás dostačující, pak proveďte následující: Nastavení. Hlavní. Statistika. ICloud Storage. Změnit plán obchodu. Ceny jsou poměrně humánní, zvolte příslušnou možnost a zvyšte zamračený prostor. Je velmi pravděpodobné, že to udělá.

Nyní se obrátíme na aktivaci a konfiguraci „Icloud Media Library“.

fotografie, icloud, iphone, přístup

Otevřít nastavení. ICLAD. Foto. Zde musíte aktivovat přepínač „Icloud MediaMatka“.

Věnujte pozornost možnostem úložiště obsahu. Na zařízení můžete uložit originály fotografií a videí nebo optimalizovaných kopií pro malou obrazovku. V souladu s tím, pokud originály nejsou v zařízení, budou uloženy v oblaku a naopak. Můžete také konfigurovat vykládku snímků a otevřít schopnost sdílet.

Otevřete nastavení systému. ICLOUD. Zaškrtněte políčko vedle položky „Foto“.

Na této přípravné fázi dokončeno. Seznámíme se s aplikací „Foto“ pro OS X. Je známo, že nahradí iphoto a clonu. Nedávné programy již nebudou aktualizovány, ale stále plně funkční.

Ikona nového programu je plně identická s analogem v IOS. Po spuštění aplikace se okamžitě podívejme do nastavení. Zde si můžete také vybrat možnost ukládání originálů nebo optimalizovaných kopií, pokud například místo na Mac je omezeno. Také umístění programu je také konfigurováno od zde, je možné jej převést na externí disk.

Pojďme se obrátit na hlavní okno programu. Jak vidíte, je reprezentován čtyřmi kartami: fotografie, obecná a alba. tyto sekce jsou plně identické s aplikací „Foto“ v IOS. Karta projektu umožňuje vytvářet alba, knihy, pohlednice a kalendáře pro následný tisk.

Všechny fotografie lze spustit jako prezentaci. Chcete-li to provést, použijte tlačítko Přehrát v pravém horním rohu. Můžete předkonfigurovat nastavení budoucí prezentace. Tlačítko „“ umožňuje vytvořit inteligentní album, album, knihu, pohlednici nebo kalendář. Toto tlačítko pro vybrané snímky také umožňuje přidat je do aktuálního projektu.

Také věnujte pozornost standardním tlačítko pro sdílení obsahu. Pokyny jsou poměrně standardní: sociální sítě, e-mail a tak dále.

„Foto“ aplikace na iphoto způsobem určuje tváře na obrázcích a nabízí jim názvy. To se děje na záložce Alba. Vaši pozornost také věnujeme, že videa zpomalení střílel na iPhone jsou reprodukována správně.

Aplikace „Foto“ má úpravy možností. Poklepejte na libovolný snímek Otevře jej do všech okně programu. Zde si můžete prohlédnout podrobné informace o fotografii a upravit ji. Pro toto je k dispozici samostatné tlačítko Edit.

Schopnosti editoru jsou docela jednoduché:

Očekává se, že v budoucnu bude schopnost editoru rozšířena pomocí pluginů. Žádné rady pro to v dodatku.

A velkým, toto je všechny funkce aplikace „Foto“. Funguje poměrně stabilní, stejně jako celý proces synchronizace v rámci ICloud MediaMatka. Pokud jde o náhradu pro iphoto, program je v této roli opravdu dobrý, je to mnohem ekologičtější jako součást OS X Yosemite. Ale o nahrazení clony program rozhodně není vhodný. Tato situace tuto situaci opravují pluginy.

V komentáři prosím prosím, s uvedením dojmy z aplikace „Foto“ a „Icloud MediaMatki“.

Jak zálohovat fotografie pro iPhone

Nejlepší způsob, jak zabránit ztráty dat. Včasné provedení zálohovacích dat iPhone. To vám umožní snadno přistupovat k datům iPhone, včetně fotografií, videí, zvuku, dokumentů, seznamů playlistů a mnoho dalšího. Zde představíme nejlepší způsoby 3 efektivně zálohování fotografií iPhone.

Možnost 1: Zálohování iPhone fotografie s iCloudem

iCloud. Nejoblíbenější způsob, jak Apple pro uživatele iPhone, aby zálohovali a obnovili data iPhone. Samozřejmě si můžete vybrat jiné podobné cloudové služby, takže si vyberete to nejlepší v souladu s vašimi potřebami.

ICLOUD umožňuje provádět operaci s nastavením pro iPhone, webovou stránku nebo počítačovým programem ICLAD. Každá metoda může přijímat fotografie kdekoli zadáním stejného účtu.

Možnost 2: iPhone zálohování fotografie s iTunes

Jak víte, Icloud má své omezení, jako je 5 GB skladování, požadavky na připojení k internetu a mnohem více. Sones. To je další způsob, jak jablko, pokud se vám nelíbí iCloud.

Jedná se o jednoduchý nástroj pro uživatele iPhone s počítačem Windows, fotografie, video, kontakty a mnoha dalšími věcmi bez bariér.

Možnost 3: Zálohování iPhone fotografie s fonelabem

Pokud nechcete strávit příliš mnoho místa na záložním souboru na iCloud nebo počítači, může vás fonelab uspokojit. Zálohování dat s daty. Formát, který nebere spoustu místa v počítači a můžete snadno a bezpečně obnovit data z tohoto záložního souboru.

Fonelab umožňuje zálohovat a obnovit iPhone / iPad / iPod bez ztráty dat.

 • Zálohování a obnovení dat IOS na vašem PC / MAC snadno.
 • Náhled dat před obnovením dat z zálohování.
 • Zálohování a obnovení dat pro iPhone, iPad a iPod Touch selektivně.

Je zřejmé, že existují další řešení pro zálohování dat pro iPhone, prosím, ponechte komentáře níže, pokud doporučujete.

Můžete také použít software pro obnovení iPadu ze zálohy ICLAD nebo extrahovat iTunes zálohování pro zařízení iOS, největší výhodou je, že máte možnost obnovit pouze to, co chcete, ve srovnání s obvyklým způsobem, jak obnovit prostřednictvím iTunes nebo iCloud. A neztratíte stávající údaje. Samozřejmě je dosažitelné obnovit záložky v safari nebo jiných dat iOS.

fotografie, icloud, iphone, přístup
| Denial of responsibility | Contacts |RSS