Jak vyčistit paměť LG Smart TV. Co dělat, pokud čištění mezipaměti aplikace nepomůže?

Jak vyčistit mezipaměť na televizoru?

Otázka, jak čištění mezipaměti na televizoru LG, obvykle dochází, pokud problém s nedostatkem paměti pro spuštění mediálního systému. „SMART“ televizory umožňují nejen sledovat obyčejné a kabelové televizní kanály, ale také pro poslech zvukových záznamů, zobrazovacích válců na U-trubku a přijímání dalších informací. Při pokusu o spuštění prohlížeče na obrazovce se však neustále objevuje oznámení o nedostatečné paměti. Chcete-li jej odstranit, musíte vyčistit mezipaměť prohlížeče na televizoru.

Příčiny chyby přetečení paměti

Paměť televizoru je rychle naplněna aktivním použitím internetového prohlížeče (caches obsah všech navštívených stránek), aplikace pro streamování videa a poslech hudby (část dat také zůstává ve stálé paměti). Společně s tím mnoho her zabírá 1,5-3 gigabajtů. V této vnitřní paměti v mnoha televizorech, relativně málo: od 2 do 16 gigabajtů, z nichž některé jsou operační systém a aktualizační soubory obsazeny.

Aplikace mezipaměti s aktivním použitím inteligentních funkcí za pouhých 2-3 měsíců trvá přibližně 6 gigabajtů. Doporučuje se pravidelně odstranit samotný výrobce (uvedený v pokynech).

Jak čistit mezipaměť na LG TV

Včasné čištění dočasných souborů uložených televizorem bude výrazně snížit úroveň zatížení na paměti RAM. Samozřejmě bude příznivé pro výkon zařízení jako celku. Uživatelé však nemusí ručně odstranit dočasné soubory každé aplikace. Vyzkoušejte pouze mezipaměť prohlížeče.

vyčistit, paměť, smart, pokud, čištění

Uživatelé, kteří nevědí, jak čistit mezipaměť na televizoru LG. Odstranit dočasné soubory ve všech aplikacích. Z tohoto důvodu, nastavení, která byla vystavena. Všechny parametry mají výchozí hodnotu.

Chcete-li čistit LG televizní paměť, proveďte následující:

 • Přejděte do hlavního menu operačního systému. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko „Smart“ na dálkovém ovladači.
 • Klikněte na tlačítko „Upravit“. Jeho umístění přímo závisí na instalované verzi firmwaru.
 • Vyberte zařízení, které používáte, a potom klepněte na tlačítko „Delete“, které se zobrazí v dialogu, který se otevře.

Nyní víte, jak čištění mezipaměti LG TV. Zbytečné soubory budou odstraněny. Někteří uživatelé dávají přednost vyčistění mezipaměti prohlížeče, přes které se provádí reprodukce obsahu. Chcete-li to provést, musíte postupovat podle následujících pokynů:

 • Na ovládacím panelu musíte kliknout na tlačítko „Smart“ pro otevření tohoto režimu.
 • Spusťte prohlížeč a otevřete nastavení. Odpovídající sekce je v pravém horním rohu.
 • Použijte příkaz clear cache. Poté potvrďte touhu odstranit dočasné soubory.

Po dokončení čištění se obsah začne přehrávat znovu správně a chyba text zmizí z obrazovky televizoru. Nezapomeňte okamžitě restartovat televizor ihned po odinstalaci dočasných souborů.

Vymazání aplikací na LG TV

Vnitřní paměť je uložena nejen dočasné soubory, ale také uživatelskými aplikacemi. V tomto ohledu zkuste předem připravit volné místo. Chcete-li vyčistit LG TV paměť, musíte odstranit programy, aplikace, widgety a služby, které nepoužíváte.

Odinstalace softwaru lze provádět dvěma způsoby. Chcete-li začít, měli byste se podívat na kurzor na program, který plánujete odstranit. Poté se na obrazovce zobrazí kontextová nabídka, ze které chcete vybrat příkaz „Smazat“. Opět schválit odinstalaci. Je to podle této zásady, že videohry, filmy, další služby a rozšíření jsou odstraněny.

Pokud nevíte, jak vyčistit paměť na televizoru LG. Ale výše navrhovaná volba vám nevyhovuje, využijte alternativního způsobu. Otevřete složku „Moje aplikace“ a přeneste všechny nepotřebné programy a soubory v pravém rohu obrazovky. Přesuňte je, dokud se spustí proces odinstalace. Pro dokončení vymazání stačí potvrdit původně vybranou akci.

Jak vyčistit mezipaměť na televizoru LG: Instrukce

Je důležité poznamenat, že tento postup nemá žádné potenciální riziko pro žádnou aplikaci nebo pro celý operační systém. Mezipaměť zahrnuje dočasná data, která mohou být bezbolestně odstraněna, a pak nejpotřebnější data odtud budou znovu generovány v době dalšího spuštění. Jediný nežádoucí důsledek. bude muset znovu zadat svůj účet.

Nejlepší způsob, jak uvolnit paměť na televizi LG:

  Otevřete klávesu TV Hlavní menu na inteligentní konzoli.

Po spuštění aplikace bude nutné v případě potřeby zadat přihlašovací jméno a heslo. Některé programy nám však umožňují jít a jinak, zejména. prohlížeče. Mají vestavěný nástroj pro odstranění mezipaměti, který lze spustit z jeho inteeisu.

vyčistit, paměť, smart, pokud, čištění

Jak vymazat paměť SMART SMART TV pomocí čištění mezipaměti v prohlížeči:

 • Klikněte na klíč Smart a spusťte často používanou webový prohlížeč.
 • V rohu klikněte na tlačítko v podobě převodovky.
 • Klikněte na možnost „Clear Kesh“ a potvrďte začátek manipulace.

Obě metody způsobu vymazání paměti na televizoru LG platí v různých situacích. Pokud se problémy týkají pouze prohlížeče, čištění mezipaměti v něm bude dostačující. Pro složitější problémy, například když SMART TV zpomaluje, stojí za to odstranit dočasná data z několika nebo všech programů.

Co ještě potřebujete vědět

Při použití aplikací je důležité pochopit

Nesprávná operace aplikace Smart TV není vždy připojen k přeplněné peněžní paměti:

 • RAM RAM může být přetížena televizorem. Je to malé a potřebné pro provoz procesů, v t.C. a systemic. Pokud není dost této paměti, může to vést k zamrznutí nebo restartování widgetu. Problémem vyřeší odpojení některých dalších programů.
 • Podobné problémy Příčina a plná fyzické paměťové televize. Z toho je k dispozici mezipaměť. A z důvodu malého objemu namísto 3 MB 3 MB pro dočasné soubory může systém přidělit pouze 512 kB. Otázka je vyřešena vymazáním multimediálních souborů.

A další moment. Pokud vyčistíte paměť v televizoru, po aplikaci na začátku bude trochu „brzdění“. Faktem je, že bez některých dočasných dat je jeho práce nemožná, a musíte počkat na jejich stahování.

Co může způsobit nedostatečnou paměť v prohlížeči?

Při sledování videa online, především je načten do paměti zařízení a pak pouze hrát. Poté je paměť vyčištěna.

Když sledujete video na televizoru, je reprodukován přesně, dokud nemá dostatek paměti. To je obecně, vše funguje, ale paměť pro tyto potřeby je extrémně malá, takže to nebude fungovat normálně vypadat příliš velké filmy.

V zájmu zájmu byl dopis napsán v technické podpoře společnosti LG, v této problematice.

Zde jsou písmena:

Ukázalo se, že prohlížeč je alokován ne příliš mnoho zdrojů a není pro to zvlášť určen.

Je možné zvýšit paměť SMART TV LG?

Aby se zabránilo takovým problémům v budoucnu, bude logické zázrak, jak zvýšit paměť na Smart TV LG. Bohužel to nebude fungovat. Ano, můžeme připojit externí disk, ale nebude dávat očekávaný efekt, protože interní paměť slouží k práci aplikací. Není možné jej rozšířit. Budeme muset jen vyčistit mezipaměť, ale někdy uživatelé jsou nuceni odmítnout některé aplikace odstraněním.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste uvolnili paměť v LG TV. Jílové odstranění je nejbezpečnější, jednoduchý a efektivní způsob, jak vytvořit volné místo v integrované televizní paměti. Také můžeme resetovat nastavení televizoru do továrního stavu, ale je to podstatně radikální a povede ke ztrátě některých osobních údajů.

Jak se vyhnout přetečení paměti

Prostor způsobů, jak zabránit přetečení paměti pomůže.

 • Chcete-li zobrazit filmy a televizní seriály online, doporučuje se používat non-webový prohlížeč, ale speciální widgety z obchodu pro LG SmartTV. Při přehrávání videa prostřednictvím těchto aplikací není jednotka řidiče ohromen dočasnými soubory.
 • Doporučuje se také aktualizovat firmware televizního panelu. Pokud je na starých verzích nainstalovaného softwaru, problém je relevantní, pak může být již odstraněn na novém.
 • Při načítání filmů, můžete dočasně vyřešit problém následujícím způsobem. Pokud je video načteno normálně a během prohlížení se zobrazí chybová zpráva, musíte zapamatovat, na jakém okamžiku zastavení přehrávání a restartování prohlížeče a znovu spustit video z přerušeného točivého momentu. Ne dlouho problém bude odstraněn.

Takže pokud při stahování multimediálního obsahu prostřednictvím webového prohlížeče, přičemž inteligentní televizní příjem si všimne nedostatek paměti, což naznačuje, že interní jednotka zařízení je vyplněn dočasnými soubory. Se hromadí, když pracovních aplikací, přehrávání fotografií nebo hudby v internetovém prohlížeči a t.D. Chcete-li odstranit problém, musíte vymazat obsazený prostor od odpadků, vymazání mezipaměti prohlížeče (můžete a aplikace), stejně jako nepoužitý software.

Pojďme shrnout

Problém s konstantním reloadem aplikace na televizoru se snadno rozhodne a pro to stačí vyčistit peněžní paměť.

 • nejen mezipaměť, ale také fyzická paměť zařízení;
 • Některé nástroje (kvůli nesprávnému pracovnímu nebo škodlivému účelům) mohou rychle akumulovat nereálné množství dočasných souborů v krátkém čase (většina z nichž odpadky nebo nebezpečné knihovny).

V těchto případech nebude čistící mezipaměť nestačí a budou vyžadována další opatření (Smazat nebo aktualizovat program).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS