Jak vyjmout kartu SIM z tabletu

Nelze vyjmout kartu SIM

Do tabletu teXet 7055 jsem místo normální karty vložil kartu micro-SIM? A nemůžu to dostat ven. Daleko venku. Co dělat?

Tablet Samsung (t3111), špatně jsem vložil SIM kartu (micro) a je tam zaseknutá, nejsou místa, kam bych se dostal pinzetou, zkoušel jsem jehlu, ale nic, co teď dělat??(( 17. Ledna 2015

Stejná věc byla sim (oříznutý) uvízl záměrně! Použil jsem jehly, abych si vystrčil hlavu asi 1-2 mm a pak jsem použil nůžky na nehty, abych nejprve odstranil SIM a pak jsem ji pomalu vytáhl a bojoval jsem s ní asi půl hodiny! 18. Listopadu 2015

vyjmout, kartu, tabletu

Jak získat kartu SIM, která je zaseknutá v tabletu?

Stiskněte SIM kartu jehlou z jednorázové injekční stříkačky na obou stranách a vytáhněte ji. Pokud se příliš zasekne, neriskujte, rozbijete slot pro kartu SIM a oprava je drahá. Raději jděte rovnou do opravny, tam tablet otevřou a simku snadno vyjmou, aniž by cokoli rozbili. Opravdu to funguje.

K tomu je třeba se pozorně podívat a najít malý otvor na boku zásobníku, kam je třeba vložit klíč a zatlačit. Slot pro kartu SIM se trochu vysune. Tímto způsobem ji můžete snadno vyjmout, poté vložit sim kartu do zásobníku a poté ji zatlačením zasunout zpět.

Jak vyjmout kartu SIM z tabletu prestigio?

Pokud se vám nepodaří SIM kartu vyjmout sami

Nepokoušejte se kartu vyjmout jinými metodami, například strkáním dalších nástrojů nebo malých předmětů. To může způsobit poruchu, a i když se vám podaří kartu SIM úspěšně vyjmout, není zaručeno, že smartphone bude fungovat stejně hladce jako dříve.

Nejste si jisti, zda to zvládnete sami? Vezměte své zařízení k údržbáři! Ano, může to stát určitou částku peněz, ale nebudete ztrácet spoustu času a úsilí děláním něčeho, co pravděpodobně nebude fungovat. Navíc se tím zbavíte všech rizik spojených s nesprávným používáním nástrojů. Nezapomeňte, že všechny pokyny, které jste si přečetli v tomto článku, děláte na vlastní nebezpečí a odpovědnost. V této nestandardní situaci je nejlepším řešením odnést telefon do servisního střediska, kde máte jistotu, že bude oživen.

Jak správně vložit kartu SIM do tabletu?

Někdy někteří lidé místo karty SIM vkládají kartu micro SIM, proto navrhuji vlastní možnost. Jak na to.

Dobrý den.V dnešním videu najdete rychlý a snadný způsob, jak vyjmout poškozený.

Skutečnost, že existují různé karty SIM, jsme vyřešili. Nyní přejdeme k dalšímu. Podívejme se, jak vložit kartu SIM do tabletu:

 • Nejdříve je třeba zařízení vypnout. Pak jej položte na rovný povrch displejem dolů. Můžete na něj položit ručník nebo nějakou látku, abyste zabránili poškrábání přední strany přístroje.
 • U většiny modelů tabletů je slot pro kartu SIM na boku (někdy na zadním krytu). Možná máte speciální klapku, kterou můžete posunout nebo odstranit prstem, nehtem nebo jiným choulostivým předmětem. Do slotu pod kartou SIM se lze u některých zařízení dostat pouze stisknutím kancelářské sponky ve speciálním otvoru. Existují také modely, u kterých stačí kryt stisknout a uvolnit. Poté se přihrádka na SIM kartu vysune ze slotu
 • Pokud nemůžete vyjmout zásobník, můžete použít jehlu nebo pinzetu. Dávejte pozor, abyste zařízení nepoškodili.
 • Jakmile se dostanete k zásobníku, musíte do něj vložit kartu SIM. To je poměrně snadné. Tím spíše, že samotný držák má tvar karty SIM se zkoseným rohem. Můžete pouze zmást stranu. Ujistěte se, že kontaktní plocha karty SIM směřuje nahoru a ne k displeji. Někdy je na samotné přihrádce uveden pokyn pro správné umístění karty SIM.
 • Poté zasuňte přihrádku na SIM kartu do speciálního slotu. Obvykle byste měli vyvinout velmi malý tlak, abyste zajistili bezpečné zaklapnutí. Není třeba vynaložit žádné zvláštní úsilí, protože byste mohli držák nebo samotný držák zlomit.
 • Pokus o zapnutí tabletu. Pokud je to provedeno správně, zařízení rozpozná kartu SIM a umožní uživateli volat a přistupovat k internetu.
 • Někdy se však stává, že tablet nevidí kartu SIM. Nejčastěji je to způsobeno nesprávnou instalací. Znovu vytáhněte přihrádku a zkontrolujte, zda je karta SIM pevně na svém místě, zda nevyčnívá nebo nevypadává. Věnujte pozornost tomu, zda jste jej správně vložili do držáku.

Jak vyjmout kartu SIM z tabletu

Nejprve se podívejme na nejjednodušší způsob. To vám umožní rychlý přístup ke kartě SIM. Použití speciálního klíče. Obvykle se dodává se zařízením. Měla by být uložena v tovární krabici. Ne každý rozumí tomu, jak s tímto nástrojem správně pracovat. Pokud jste to vyřešili, nebude problém kartu SIM vyjmout. Mnoho uživatelů před vyjmutím karty SIM běžně ignoruje základní pravidlo. Nejdříve je třeba přístroj vypnout.

Pokyny pro vyjmutí karty SIM z tabletu jsou následující:

 • Odpojení zařízení. Pro vypnutí gadgetu stačí podržet tlačítko napájení. Pokud vás obrazovka vyzve k restartování nebo odpojení, vyberte příslušnou možnost.
 • Počkáme, dokud se tablet zcela nevypne. Nedoporučuje se vyjmout kartu, pokud je zařízení stále v provozu. Mohlo by dojít k zamrznutí. Nevylučujte také částečnou nebo úplnou ztrátu dat na sim kartě a paměťové kartě.
 • Vyhledejte slot, do kterého jsou karty umístěny. Výrobce je obvykle umísťuje na boční nebo horní stranu.
 • Ve štěrbině se objeví malý otvor. Vložte klíč.
 • Lehce stiskněte nástroj. Slot by se měl otevřít. Vyjměte nebo vložte kartu SIM.
 • Zařízení lze poté zapnout.

Žádný problém se speciálním nástrojem. Někteří uživatelé raději vyjmou kartu SIM pomocí pinzety. Dávejte velký pozor, abyste nepoškodili čip. Výrobci obvykle dodávají univerzální klíče. Pokud se vám nástroj ztratí, můžete si ho půjčit od přítele. Jsou však situace, kdy klíč nemůžete najít. V takovém případě musíte zvolit alternativy.

Ke kartě SIM se dostanete i bez speciálního nástroje.

Můžete použít improvizované nástroje:

 • Sešívačky. Ideální alternativa ke speciálnímu klíči. K otevření slotu na tabletu PC lze použít jednoduchou kancelářskou sponku. Narovnejte jeden konec kancelářského papíru. Poté jej vložte do štěrbiny a mírně přitlačte. Slot se musí otevřít automaticky. Zkuste najít sponku vhodné velikosti a vyjměte kartu.
 • Jehly a špendlíky „fungují“ na stejném principu. Základním pravidlem je nepoužívat nadměrnou fyzickou sílu. Příliš ostré předměty mohou kartu SIM poškodit a deformovat.
 • Náušnice a pecky. Postupujte stejně. Uvědomte si bezpečnostní opatření.
 • Sešívací sponky. Svorku můžete použít k vyjmutí slotu z tabletu. Lze jej použít k rychlému zasunutí do slotu. Opatrně vložte předmět do otvoru. Mírně stiskněte klip. Funkční slot musí být možné okamžitě otevřít. Je třeba vložit pouze kartu SIM. Přizpůsobte sponky přesně velikosti otvoru v drážce.

Kartu MTS SIM nebo Beeline SIM lze velmi snadno vyjmout.

vyjmout, kartu, tabletu

Jak vložit a vyjmout kartu microSD do tabletu Samsung Galaxy

Kapacitu paměti tabletu Samsung Galaxy můžete snadno zvýšit vložením karty microSD. Na kartu se ukládají fotografie, hudba a další informace, které doplňují interní paměť tabletu.Kartu lze také použít k výměně souborů mezi tabletem a jinými zařízeními, včetně počítače.

Kartu microSD můžete do tabletu vložit bez ohledu na to, zda je zařízení zapnuté, nebo ne. Všimněte si těchto pokynů:

Vyhledejte kryt karty microSD na okraji tabletu.

Ukažme si vzhled poklopu, i když na vašem tabletu může vypadat trochu jinak. Poklop je označen microSD Nezaměňujte ji s krytem karty SIM.

vyjmout, kartu, tabletu

Zasuňte nehet do štěrbiny na malém poklopu kryjícím slot pro kartu microSD a otevřete kryt.

V krytu štěrbiny je důlek velikosti nehtu. Při tlaku se poklop zakrývající štěrbinu vysune a nakloní se na stranu. Kryt slotu nelze zcela sejmout.

Kartu microSD orientujte tak, aby byla potisknutou stranou nahoru a aby malý trojúhelník na kartě směřoval k otevřenému slotu.

Nehtem nebo ohnutou sponkou opatrně zatlačte kartu do slotu, dokud nezapadne na místo.

Po úplném vložení karty se ozve slabé cvaknutí.

Pokud karta stále vyskakuje, nezasouváte ji dostatečně hluboko.

Zavřete kryt, který zakrývá slot pro kartu microSD.

Pokud je tablet zapnutý (a nakonfigurovaný), může se po úspěšné instalaci karty zobrazit výzva, že aplikace MTP vyžaduje restart. Pokud ano, stiskněte tlačítko OK na dotykové obrazovce tabletu.

Chcete-li vyjmout kartu microSD, postupujte podle následujících kroků:

Pokud je tablet zapnutý, vypněte kartu microSD.Pokud je tablet vypnutý, přejděte ke kroku 2.

A. Na domovské obrazovce klepněte na ikonu aplikací a přejděte na obrazovku aplikací.

C. Na levé straně obrazovky klepněte na kategorii Úložiště.

Pokud nemůžete najít kategorii „Úložiště“, vyberte kartu „Obecné“ v horní části obrazovky aplikace „Nastavení“.

Г. V části „Karta SD“ na pravé straně obrazovky vyberte možnost „Odpojit kartu SD“.

E. Upozornění ignorujte a stiskněte tlačítko OK.

Na dotykovém displeji se krátce zobrazí zpráva, že kartu microSD lze vyjmout; přejděte ke kroku 2.

Otevřete malý kryt, který zakrývá slot pro kartu microSD.

Pomocí nehtu nebo ohnuté kancelářské sponky jemně zatlačte kartu microSD dovnitř.

Karta microSD je odpružená, takže když ji zasunete, vysune se.

Stiskněte kartu microSD prsty a zcela ji vytáhněte.

Když je tablet vypnutý, můžete kartu microSD libovolně vložit nebo vyjmout.

Je pravděpodobné, že váš tablet nemá kartu microSD, takže si ji běžte koupit!

Karty microSD jsou malé. Chcete-li kartu používat v počítači nebo jiném elektronickém zařízení, zakupte si adaptér karty SD.

Galaxy Note přijímá karty microSD o kapacitě až 64 GB; Galaxy Tab přijímá karty o kapacitě až 32 GB.Karty s menší kapacitou jsou levnější, ale ukládají méně informací.

GB. Je zkratka pro gigabyte,. To je jedna miliarda znaků paměti. Jeden gigabajt stačí na uložení zhruba hodinového videa, týdenní hudby nebo týdenních fotografií. To je spousta úložného prostoru.

SD znamená Secure Digital. Toto je jen jeden z milionu různých standardů paměťových karet.

Tablet funguje s nainstalovanou kartou microSD i bez ní.

Karta Micro SIM není detekována

Pokud se SIM karta po instalaci nedetekuje a nelze ji aktivovat, může to být způsobeno následujícími faktory.

 • Čip je poškozený. V takovém případě je třeba kontaktovat prodejce a požádat o výměnu.
 • Mobilní telefon není v tabletu podporován. Čínská zařízení někdy nepodporují provoz v ruských mobilních sítích. Nebo je uzamčen pro určitého operátora. bude zapotřebí firmware.
 • Vady softwaru. Nastavení internetu musí být správně nastaveno.
 • Technické problémy. Pravděpodobně vadný konektor. Modul je zodpovědný za čtení a rozpoznávání karet SIM. Také kabel mezi základní deskou a slotem může být poškozený.
vyjmout, kartu, tabletu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS