Jak vypnout iPhone, pokud senzor nefunguje. Stupeň rozbití obrazovky

Jak restartovat iPhone x

Nový iPhone X, který je také někdy nazýván iPhone 10, přinesl nejmenší změnu ve srovnání s předchozími modely. Zejména tlačítko „Domů“ zmizel do iPhone X a konfigurace obrazovky se změnila. Tato řešení umožňovala ušetřit velký počet prostor pro uložení obrazovky s větším úhlopříčkou, ale na druhé straně to vedlo k významným změnám v principech správy smartphonu.

Například odmítnutí používat tlačítko „Home“ vedlo k tomu, že pro funkce, které ji používaly, musel jsem hledat další tlačítka. Stejně tak, Siriho hlasový asistent není nyní používat tlačítko „Domovská stránka“ a pomocí tlačítka napájení. A takové změny v iPhone X jsou hodně, což vytváří uživatele hodně nepříjemností.

Jedním z problémů je restartovat smartphone. Mnoho uživatelů nechápou, jak restartovat iPhone X, protože staré metody restartování prostě nefungují v tomto modelu smartphonu.

Jak vypnout iPhone standardním způsobem

Problém může být „hluboký“ propuštění. Pokud uživatel neustále vypustí baterii takovém stavu, který se vůbec nezapálil, znamená to „Deep“ výtok.

Lze jej odstranit, a to je snadné to udělat. musíte se pokusit telefonovat se standardním způsobem. Skládá se pouze pro stisknutí tlačítka napájení několik sekund. Na různých modelech iPhone se nachází v různých oblastech. Například na starých modelech se nachází přímo na horní straně telefonu a na nových modelech je na bočním obličeji.

Uživatel prostě potřebuje spustit tlačítko „Power“ na několik sekund a pak tyto akce aktivují telefon. Pokud se nezapne, je nutné použít níže popsané metody.

Nevkládejte tlak na tlačítko napájení příliš mnoho. To může vyvolat, co bude tlačítko prolomit.

To také stojí za pochopení, že je lepší zjistit důvod, proč se telefon nezapne, a po hledání všech druhů řešení. Samozřejmě, v původně nemusí být, ale pokud se uživatel nepokouší zjistit příčinu, může udělat nějaké problémy s telefonem, možná v případě, že problém programového plánu, pak telefon po zařazení bude jednoduše přestat fungovat na adrese Všechno. Nemůže označit jeho „stabilní“ práci.

Jak vypnout iPhone, pokud dotyková obrazovka nefunguje

Navíc zvážit další podobný problém, konkrétně odmítnutí dotykové obrazovky. Koneckonců, pokud váš iPhone odmítl dotykovou obrazovku, pak budete mít s ním také problémy. Bez pracovní dotykové obrazovky nebude možné provést přejec doprava na tlačítko OFF, což znamená, že metoda standardního vypnutí iPhone nebude fungovat.

Pro opuštění této situace a stále vypnout iPhone bez dotykové obrazovky, můžete použít postup pro nucené restartování zařízení. To se děje takto:

  • Současně upněte tlačítko vypnutí a tlačítko „Domovská stránka“ a držte je dolů, dokud se iPhone nevypne. Pro IPhone Sedmou verzi namísto tlačítka „Domů“ musíte použít tlačítko hlasitosti.
  • Poté, co obrazovka vyšla, okamžitě uvolněte tlačítka.
  • Pokud uvolníte tlačítka včas, iPhone vypne, pokud je držíte o něco více nezbytnější, a pak namísto vypnutí stačí restartovat zařízení.

Je třeba poznamenat, že postup nucený restartování iPhone by neměl být příliš často používán. Vzhledem k tomu, že když se používá, hrozí nebezpečí poškození paměti smartphonu.

Vypnutí iPhone v režimu Restart

Někdy se nevyžaduje snadné vypnout, ale nucený restart, který ve většině případů řeší mnoho problémů, včetně obrazovky, pokud to není mechanické rozbití, ale software. Spodní řádek je, že zařízení se nebude vypnout, ale restartovat.

Různé modely iPhone se provádějí pomocí různých kombinací klíčů.

iPhone až 6s

V zařízení stiskněte současně tlačítko „Home“ pomocí tlačítka „Power“. Držte je asi 8-15 sekund, dokud se obrazovka nevyjde, a pak se neobjeví oficiální logo Apple.

iPhone 7 a 7 Plus

Pokud máte iPhone 7, 7 plus model, musíte současně stisknout tlačítko „Napájení a“ Snížení hlasitosti „“. Držte je asi 8-15 sekund, dokud se obrazovka neobjeví a oficiální logo Apple se na něm objeví.

iPhone 8 a další modely

Pro iPhone 8 a následné generace bude instrukce trochu jiná. Celý proces bude prováděn s „Volume Swings“ a tlačítkem napájení:

  • Nejprve stiskněte tlačítko „Hlasitost“ na iPhone a okamžitě jej uvolněte. Dále stiskněte klávesu „Snížení hlasitosti“ a také rychle;
  • A na konci stiskněte tlačítko „Power“ na straně zařízení a udržujte, dokud se na obrazovce neobjeví Apple oficiální logo. Všechny tyto operace musí být prováděny rychle tak, aby přestávky mezi nimi jsou minimální.

Pozornost! Nedoporučuje se používat nucený restart zařízení příliš často, i když specialisté na všechny hromadné poruchy a vady nevšimli. Někdy však mohou být situace, kdy paměťový modul v iPhone přestane pracovat v důsledku častého restartování zařízení tímto způsobem.

Pokud je neaktivní blokovací tlačítko

Někdo má vážnější problém: volá klíč zámku. Ale panika zde je nevhodná. Doporučuje se provádět následující kroky:

Připojení gadgetu do programu ITYUNS ho spustí zpět. Takový postup řeší problematiku dočasného použití zařízení, pokud uživatel obdrží pomoc masteru. Po opravě se můžete vrátit k úplnému použití iPhone.

Jak vypnout iPhone 8

Ačkoli výkon iPhone 8 je mnohem vyšší než ty předchozí, obrazovka často visí, nechce restartovat. Předpokládá se, že iPhone 8 je jedním z nejproblematičtějšího, nicméně, s vydáním aktualizace, nejčastěji.

Zvažte různé způsoby, jak vypnout a restartovat iPhone 8.

Standardní metoda

Odpojovací klíč je také na pravém postranním panelu. Uzavření po dobu 5-6 sekund můžete telefonicky rychle odešlete telefonicky. Vypne okno s skluzavkou. Po přejete doprava, smartphone bude spadat. Vypněte iPhone 8 pomocí stejného bočního klíče.

Přes „nastavení“

V nabídce „Nastavení“ přejděte do sekce „Základní“. Přejděte na spodní a vyhledejte nápis: „vypnout“. Smartphone vypne během 2-3 sekund.

Nucený restart

Pokud iPhone vznáší značně a nechce se vypnout, můžete se uchýlit k jinému metodě.

Alternativně upněte zvuk se symbolem „“, pak se symbolem „-„. Po „Power“ je upínání. Zařízení se násilně vypne. Bude reset nastavení, restart se spustí.

Jak vypnout iPhone bez tlačítka

IPhone Lock Screen. Povolit a deaktivovat

I když na iPhone není tlačítko nebo nefunguje, můžete přístroj vypnout. Zvláště uživatelé pacientů se doporučuje čekat na kompletní vybití baterie.

Povolení AssistIntItouch

Pro druhou metodu stojí za to používat Assastivetouch, která může pomoci vypnout smartphone se zlomeným klíčem. Algoritmus Zakázat zařízení:

  • Provádíme přechod na „Nastavení. hlavní“. Po tom musíte jít na univerzální přístup.
  • Na konci seznamu je pomoctivetouch.
  • Posunutím jezdce, můžete vidět kruh bílé na obrazovce kliknutím na který potřebujete vybrat zařízení.
  • Dále otevírá funkci, která umožňuje blokovat obrazovku.
  • Dlouhé stisknutí můžete přístroj vypnout.

Vyberte zařízení

IPhone můžete také vypnout resetováním nastavení sítě. Použití této metody vede ke ztrátě Wi-Fi hesel. Bude to znovu vezme vytvořit pár s Bluetooth zařízeními, pokud jsou plánovány být dále používány. Odborníci však tvrdí, že je resetování nastavení, která umožňuje, aby byl telefon nejvhodnější / restartovat, když blokovací klíč nefunguje.

Chcete-li obnovit nastavení, budete muset jít přímo na „Nastavení“, přejděte na kartu „Hlavní“ a vyberte možnost „Obnovit“. Dále je třeba vybrat možnost „Obnovit nastavení“. Po zadání kódu znovu klikněte na „Resetování“. Brzy bude zařízení restartovat. Nastavení továrny bude obnovena.

Držení blokování

Dalším způsobem, jak vypnout smartphone, který nemá tlačítko nebo displej nefunguje, je považován za vypuštění mobilní baterie. Po vypnutí smartphonu musíte jej připojit k síti pomocí kabelu. Restartovat iPhone v tomto případě se automaticky stane.

Pokud funkce Senzor telefonu můžete urychlit proces vybití baterie, zapnout všechny programy, které podporují rychlou vybití baterie v pozadí.

Existuje další způsob vypnutí smartphonu bez tlačítka, který je vhodný pro majitele hacknutého iPhone a iPad. Odborníci doporučují používat různé vylepšení, které přidají klávesy Reboot na „Správcovskou položku“ nebo použijte nastavení Ryan Petrich. „Aktivator“.

Restart s nečinnými mechanickými klíči

iPhone s nepracovními tlačítky lze restartovat pomocí Assastivetouch. Funkce také umožňuje ovládat gesty telefonu bez použití mechanických klíčů a flexibilně konfigurovat ovládací prvky.

Pro restartování telefonu tímto způsobem budete potřebovat počítač a kabel USB. Pokud nemáte kabel, počítač a tlačítka nefungují, nebudete moci povolit iPhone!

Chcete-li povolit funkci, musíte jít do sekce „Hlavní“. „Universal Access“. „AssistIntItouch“. „On.“Chcete-li vypnout iPhone, musíte otevřít nabídku Assastivetouch, vyberte“ Stroj „-“ Zámek obrazovky „(HOLD, musíte se zobrazit tlačítko“ Disable „,“ Zakázat „), potvrďte vypnutí vypnutí. Poté připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB.

Jak odstranit rozpadu sami

V situaci, kdy smyslový modul stále funguje, navzdory velkému počtu chyb a chyb, problém je vyřešen úplným restartem smartphonu. Instrukce v tomto případě je jednoduchá. Začneme od upínání dvou klíčů: „Inkluze“ a „Domů“ a držet je dvacet sekund. Poté začne restart zařízení. Pokud na konci vidíte jablko, znamená to, že akce byla úspěšná.

Někdy může špatně vybrané příslušenství způsobit nesprávný displej. Pokud je film vložen špatně, pak můžete dostat nečistoty. V tomto případě musí být odstraněn, otřete obrazovku a nahradit nové.

Dnes jsou smartphony nabízeny obrovský výběr módních nárazníků, ale ne všechny z nich jsou kvalitativně. Když ochranný sklo pokrývá dotykový displej, ne úplně, zabraňuje normálnímu provozu. Chcete-li se ujistit, že je třeba jej odstranit a znovu zkontrolujte provoz dotykové modulu. Pokud se nestaly žádné změny, pak byste měli hledat důvod.

V smartphonech není žádný chladicí systém, takže se může vyskytnout přehřátí procesoru. Ochrana bude fungovat a ovládací funkce bude odpojena. Stačí vypnout zařízení a nechat ho vychladnout.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS