Jak vypnout najít iPhone přes Icloud. Prostřednictvím aplikace „Najít iPhone“ nebo „Locator“

Jak najít ukradené iPhone sami

Tyto metody pomohly mnoha uživatelům najít svůj ztracený iPhone. Zvažte každý z nich více.

Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak je mylně považován za nejspolehlivější. Nicméně, najít iPhone podle IMEI na vlastní pěst, aniž by podpora vymáhání práva, je to nemožné. Maximum, které můžete zjistit, je stav telefonu: Například je zapnutý nebo ne.

Nenechte se zmást nabídkami různých stránek a programů, které slibují, že pomohou najít smartphone na IMEI pro „Symbolické množství“. Přístup k umístění telefonu prostřednictvím mezinárodního identifikátoru může být poskytnut pouze mobilním operátorem na žádost policistů.

Snažím se samostatně najít iPhone tím, že máte špatný nápad. Společnost a Provozovatel vám neposkytne přístup k umístění smartphonu bez podpory z policie. Je však další, mnohem bezpečnější a efektivnější způsob.

Způsoby, jak zakázat službu „Najít Iphne

Existuje několik způsobů, jak vypnout funkci jak pomocí počítače a přímo z zařízení iPhone nebo iPad. Pro kterékoli z nich se budete muset připojit k Internetu, stejně jako přihlašovací jméno a heslo z ID Apple, ke kterému je zařízení připojeno.

Poznámka: Přístup k síti by měl být jak zařízení, ze kterého je vypnutí a zařízení, které je replikováno ze služby. Geolokační služba by měla být také zahrnuta na vypnutí iPhone.

Vypnutí prostředky IPHNE nebo IPAD sám

Tato metoda naznačuje, že zařízení funguje, má přístup k inteeis operačního systému a na internetu a také znáte parametry autorizace účtu.

  Otevřete položku Icloud v nastavení zařízení.

Okno nastavení iPhone

Zakázat odstraněním ICLID účtu

Tato metoda je nejlépe vhodná pro zařízení, které má být dáno opravit nebo prodat. na výstupu obdržíte čisté zařízení bez uživatelských vazeb a dat. Multimediální soubory odebrání pouze z telefonu (hudba, foto a video) a historii volání.

  Otevřete obrazovku ICloud v nastavení telefonu.

Odmítnutí „Najít Iphne“ s aplikací stejného jména

Pokud je zařízení nefunkční nebo není k němu žádný fyzický přístup, můžete deaktivovat funkci vyhledávání z jiného Apple aparatu. Widget „Najít iphne“ k dispozici, počínaje iOS 7.0.

  Spusťte aplikaci „Najít Iphne“ ze stolních zařízení.

Potvrďte vymazání. Telefon zanechá seznam konjugovaných zařízení, bude možné jej obnovit, blesk a odstranit uživatelská data, předem přeložena do režimu DFU nebo obnovení. Buďte opatrní: s jinými metodami obnovy může být aktivační zámek zapojen (aktivační zámek)!

V normálním provozním režimu, aby bylo možné obnovit zařízení ze zálohy, stejně jako vymazat obsah z jeho paměti, budete muset zakázat „Najít iPhone“ na samotném iPhone, jinak iTunes nebude provedení požadavku. A pokud je vzdálené zařízení připojeno k síti před obnovením nebo aktualizací firmwaru, znovu se zobrazí v nabídce „Všechna zařízení“ a aktivační zámek zapne. Po vyjmutí zařízení z ICLAD nepřipojujte jej k internetu.

Odpojení od online prohlížeče notebooku, tabletu nebo stacionárního počítače

Pro přístup ke všem funkcím služby ICloud, není nutné být vlastníkem iPhone nebo iPadu. Webové stránky IClaud.com je k dispozici od libovolného prohlížeče, kromě nejstaršího. To znamená, že téměř libovolný notebook, stacionární PC a dokonce i starý kapesní počítač může zakázat ochranné mechanismy služby „Najít iPhone“. Chcete-li to provést, otevřete webovou stránku CLOD nebo přejděte na přímý odkaz.

  Otevřete odkaz HTTPS v internetovém prohlížeči: // www.iCloud.com / # najít. Poté zadejte data Apple ID.

Jakmile jste zadali heslo do Apple ID a klikněte na tlačítko „Dokončit“

Všechny popsané metody budou fungovat pouze pokud znáte data pro záznam v ID Apple. Jinak, ani zařízení nebude aktivováno přes iTunes.

LifeHak: Zakázat vyhledávání bez heslo účtu Apple ID

V iOS 7.0 hackeři našel mezeru v ochraně, která umožňuje zakázat vyhledávací službu bez zadání hesla Apple ID. Tato chyba zabezpečení byla rychle zjištěna a uzavřena, takže jej můžete použít pouze na IOS verze 7.0, ne vyšší. Vrátit se zpět na verzi 7.0 Z uzamčeného zařízení není možné, takže metoda bude vyhovovat velmi malému počtu zařízení, jejichž hostitele ignoroval instalaci navrhovaných aktualizací.

Jak vypnout „Najít iPhone

Zakažte funkci „Najít iPhone“ několika způsoby. V každém případě deaktivujte volbu, musíte zadat Apple ID a heslo, bez tohoto, deaktivovat, není možné.

Kde zakázat „Najít iPhone“ v nastavení ICLAD

Tuto funkci můžete deaktivovat během několika minut. Akce algoritmu takové:

 • Chcete-li začít, měli byste odemknout svůj iPhone;
 • Zadejte nastavení a zde vyberete „ICLAD“;
 • Šířit stránku do samotného NIZA, zde musíte najít sekci „Najít můj iPhone“. V neaktivní poloze je přepínač;
 • Systém dále požaduje data z účtu Apple ID, stejně jako heslo, musí být zadány do příslušných polí;
 • Dále musíte potvrdit své úmysly, abyste odpojili funkci vyhledávání zařízení.

Aby byla nastavení dokončena správně, po změnách se doporučuje restartovat mobilní zařízení.

Po odpojení volby „Najít iPhone“ do mobilního telefonu, musíte léčit opatrněji, protože když ztratíte nebo krádeže najít, bude velmi problematický.

Prostřednictvím plného vypnutí ICLAD

Icloud funkce na zařízení Apple mají hodně. To zahrnuje synchronizaci pošty, kontaktů a kalendáře, připomenutí a poznámek, stejně jako fotky, dokumenty a zálohy. ICLOUR obsahuje možnost „Najít iPhone“. Všechny tyto možnosti mohou být částečně nebo okamžitě zakázány. Chcete-li plně zakázat všechny služby, musíte jednat takto:

Po deaktivaci všech funkcí ICLOUD automaticky zakáže a možnost „Najít iPhone“. To je v případě jeho ztracených, bude možné dálkově uplynout data z telefonu a mám problémy s vyhledáváním.

Jako praxe ukazuje, iPhony s volbou „Najít iPhone“ zapnuto častěji se vrátí majitelům. To je způsobeno tím, že pro jinou osobu je takový mobilní telefon jen zbytečná cihla, protože nezná heslo.

Prostřednictvím aplikace

Pokud byl iPhone ztracen nebo ukraden a není k němu žádný přístup, můžete zakázat funkci „Najít iPhone“ z jakéhokoli jiného zařízení na základě operačního systému IOS. Sledování akce je:

 • Na ploše spusťte standardní aplikaci „Najít iPhone“.
 • Zadejte své Apple ID a heslo.
 • Počkejte, až bude aktualizován stav všech zařízení připojených k účtu.
 • Najít v seznamu všech zařízení požadovaný, který má být odstraněn a přesuňte běžec doleva. Tlačítko Remove by se mělo zobrazit vpravo.
 • Stojí za zmínku, že můžete odstranit pouze přes zařízení aplikace Apple, která nejsou připojena k Internetu, se stavem offline. Pokud je iPhone připojen k Internetu, pak tlačítko Delete nemusí čekat.
 • Potvrďte požadavek na odstranění. Poté bude telefon vymazán ze seznamu a může být obnoven prostřednictvím režimu iTunes nebo obnovení. Aktivační zámek nemůže blokovat iPhone v počáteční fázi nastavení.
 • V normálním stavu Chcete-li obnovit data ze zálohy nebo je odstranit, musíte zakázat funkci „Najít iPhone“, zatímco je třeba udělat na mobilním zařízení. Bez toho, iTunes nebude požadavek provádět.

Pokud je vzdálené zařízení znovu připojeno k Internetu před aktualizací firmwaru, zobrazí se v seznamu všech dostupných zařízení. Současně bude aktivační zámek aktivní a funkce „Najít iPhone“ je povolena. To je důvod, proč po odstranění gadgetu z ICLAD by to nemělo připojit k internetu.

Přes PC

Najít funkci iPhone lze vypracovat pomocí počítače pomocí aplikace stejného jména v ICLAD.com. Chcete-li spravovat iPhone, musíte jít na oficiální webové stránky a postupujte podle pokynů.

 • Jděte na webovou stránku ICloud z libovolného počítače nebo tabletu připojeného k Internetu. Dále musíte být v systému autorizován zadáním Apple ID a hesla, které jsou vázány na iPhone.
 • V nabídce, který se nachází v horní části stránky, klikněte na sekci „Všechna zařízení“ a již zvolte smartphone, pro který chcete „najít funkci iPhone“.
 • Klikněte pro „Vymazat [Váš přístroj]“ a potvrďte úmysly.
 • Zadejte heslo a dvakrát klikněte na položku dále. Poté se zmiluje na tlačítko Připraveno.

Žádost je ve frontě a bude provedeno ihned po připojení iPhone k Internetu.

Je nutné věnovat pozornost tomu, že po vyplnění všech polí a kliknutím na tlačítko je připraveno ke zrušení požadavku na vymazání dat je nemožné.

Jak vypnout „Najít iPhone

Chcete-li odmítnout vyhledávání zařízení, musíte jej odstranit ze seznamu sledovaných. K tomu lze aplikovat několik způsobů, z nichž každá je popsána dále.

Kde zakázat „Najít iPhone“ v nastavení ICLAD

Pro vypnutí tímto způsobem by měly být tyto akce přijaty:

 • Musíte jít do icloudové sekce.
 • V řetězci „Najít iPhone“ musíte přesunout přepínač doleva.
 • To bude vyžadovat potvrzení této akce. Chcete-li to provést, musíte zadat heslo účtu v ICLAD.
 • Poté bude funkce vyhledávání deaktivována.

Oznámení To přijde na e-mailovou adresu, která se používá jako přihlášení pro účet Icloud.

Takové vypnutí lze provést jiným způsobem. na ICloud Service. Chcete-li to provést, budete muset tyto kroky podniknout:

 • Chcete-li se přihlásit, budete muset zadat ID Apple ID a heslo.
 • Musíte jít do sekce „Všechna zařízení“. Musíte zobrazit seznam a vybrat iPhone, Apple Watch nebo iPad, který chcete odstranit ze seznamu vyhledávání.
 • Musíte kliknout na „Smazat“.

Poté bude funkce deaktivována.

Deaktivační postup zvažované funkce prostřednictvím ICloud je podrobně uvažováno ve videu

Prostřednictvím plného vypnutí ICLAD

Deaktivace funkcí může být schopno plně nepoužívat iCloud. Aby bylo možné tyto kroky nezbytné:

 • Otevření, musíte ji posouvat dolů. Musíte kliknout na tlačítko „Smazat účet“.
 • Bude proveden požadavek na uložení nebo mazání dříve synchronizovaných dat. Uživatel musí vybrat nejvhodnější volbu.

Nyní budou všechny funkce, včetně „Nalezení iPhone“, budou zakázány.

Prostřednictvím aplikace

Správa funkce „Najít iPhone“ se provádí na telefonu běží iOS pomocí aplikace stejného jména. Chcete-li je použít pro vypnutí, musíte provést následující kroky:

 • Po přihlášení se otevře hlavní stránka aplikace. Na několik sekund se shromažďují informace o připojených zařízeních. V důsledku toho bude prezentován kompletní seznam těchto gadgetů. Pro každého z nich bude aktivována funkce „Najít iPhone“.
 • Musíte vybrat zařízení z přijatého seznamu, ve kterém chcete funkci deaktivovat. Na tom musíte strávit prstem prstem doleva.
 • V důsledku toho se zobrazí tlačítko odpojení vpravo. Pokud na něj kliknete, možnost vyhledávání zařízení bude zrušena. Předtím, než bude tento uživatel odkazem na potvrzení potvrzení žádosti. Musí být zodpovězeno kladně.

Před provedením deaktivace se musíte ujistit, že zařízení je zakázáno z bezdrátového internetu a z mobilní komunikace. Pokud tento stav není proveden, tlačítko, které umožňuje odstranit, nebude moci zobrazit vedle zařízení.

Tento postup zrušení funkce vyhledávání bude fungovat pouze do připojení gadgetu.

Přes PC

Provádění vypnutí lze provést z osobního počítače nebo notebooku. Chcete-li to provést, musíte provést takové akce:

 • Otevřete libovolný prohlížeč. Jdi na stránku.
 • Musíte zadat a přihlásit a heslo účtu.
 • Musíte otevřít nabídku „Všechna zařízení“. Všechny gadgety budou uvedeny v něm, pro které je funkce vyhledávání aktivována.
 • Musíte vybrat telefon, pro který musí být vypnut. Po kliknutí na příslušný řádek se otevře stránka zařízení. Chcete-li deaktivovat funkce sledování, musíte kliknout na ikonu „Erase iPhone“.
 • Před odpojením bude proveden uživatel, aby potvrdil akci. Potřebuje pozitivně odpovědět.
 • Pro potvrzení vymazání musíte zadat heslo z účtu.

Při mazání ze seznamu bude mít možnost odeslat zprávu do zařízení. Zde můžete zadat telefonní číslo pro volání a zadání libovolného textu. Jakmile je zařízení připojeno k Internetu, funkce „Najít iPhone“ bude okamžitě zakázána.

IPhone hledat prostřednictvím Apple Watch

Dalším způsobem, jak hledat iPhone, může používat majitele Smart Smart Clock Apple Watch. Při nastavení je příslušenství vždy připojeno k iPhone. To vám umožní výstup statistiky cvičení na obrazovce Smartphone, stejně jako dálkové ovládání.

Včetně majitele je k dispozici pro funkci hledání ztraceného iPhone. Chcete-li provést operaci, budete muset zpřístupnit šetříte zdola nahoru na hodiny. Poté se otevře nabídka připojení. Zde budeme mít zájem o ikonu telefonu.

Kliknutím na něj bude uživatel vyzváni k volbě vyhledávání. Například iPhone může hrát pípnutí. Kromě toho je vypuknutí poskytnuta. Vyberte příslušnou možnost a potvrďte provádění operace.

Jednoduchost této metody vyhledávání je kompenzována jednou velmi znatelnou nevýhodou. Apple Watch se připojuje k iPhone s Bluetoth. Tak, najít ztracené zařízení, musíte být daleko od něj. Dokonce i nejmodernější verze Bluetooth neumožní operaci, když najdete dva gadgety ve vzdálenosti více než 100 metrů. A to stále vylučuje možné překážky.

Kromě toho tato metoda pracovala, Bluetooth musí být aktivována na samotném iPhone. Fungování senzoru je znatelně ovlivněno nabití baterie, což je důvod, proč jsou majitelé společnosti Apple odpojeny bez určité potřeby. Pokud jste udělali stejným způsobem. nepočítáte se na to, co dostanete najít iPhone přes Apple Watch. Podobný vývoj událostí vyloučil.

Je možné zakázat funkci „Najít iPhone“ bez zadání ID Apple.

Na novoroční svátky, dopis pocházel z jednoho z čtenářů blogu, který si myslím, bude mít zájem o mnoho milenců Apple zařízení:

Šťastný nový rok! Prosím, řekněte mi. v předvečer prázdnin byly zakoupeny použitým použitým iPhone 4S, což se slovy prodávajícího dlouhodobě nepoužívají. Telefon obsahuje funkci „Najít iPhone“, ale nepamatuje si heslo na účet. Zda problémy vznikají z důvodu této funkce při obnovení v iTunes? Pokud ano, pak co je řešení problému? dík. Prostě si nemyslete, že telefon byl ukraden

Existuje taková služba z Apple, tzv. Aktivační zámek. je aktivována při zapnutí funkce najít iPhone (Najít iPad). Nachází se v sekci Nastavení. Icloud a já to důrazně doporučuji použít. Tato služba umožňuje chránit uživatelská data a teoreticky činí odcizení zařízení bezvýznamné, protože ani vymazat, ani reflash zařízení bez znalosti pověření majitele (Apple ID a heslo).

Dopisy, mohu říci, že zakázat „Nalezení iPhone“ bez zadání Apple ID a hesla, se kterým je zařízení svázáno, je to nemožné. to nebude fungovat. V souladu s tím nebudete moci zcela odstranit data z takového telefonu, přiveďte jej do počátečního stavu.

Pokud osoba zapomněla heslo z jeho účtu, můžete se pokusit obnovit heslo z počítače, jít na ICLAD. Neexistují žádné další možnosti. VŮBEC NE!

A nemusíte krmit iluze o zotavení z „aktualizace firmwaru zařízení“ (DFU) nebo režim obnovení. Během primárního nastavení budete muset zadat Apple ID a heslo, ke kterému bylo zařízení „vázáno“, jinak aktivační zámek zapne zařízení v „cihlu“.

Dříve, v verzi iOS 7.0.4 Zdá se, že jsem existoval závěr v bezpečí systému, který umožnil obejít omezení, ale již v IOS 7.1 Tato chyba zabezpečení byla odstraněna.

Pokud zvažujete článek užitečný, nebuďte líní, aby se podobal a sdílet s přáteli.

Zakázat „Najít iPhone“ vzdáleně

Stejně tak problém vypnutí funkce „Najít iPhone“ je vyřešen, pokud jste vlastníkem Smartphone s již aktivovaným předchozím majitelem.

Pokud jste nenalezli odpověď na vaši otázku nebo se něco nestalo, a v komentáři níže neexistuje žádné vhodné řešení, zeptejte se otázka prostřednictvím našeho formuláře pomoci. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. Odpovědi na vlastní a další otázky naleznete v této sekci.

Mimochodem, následujte zprávy o aplikaci.Ru přes naší skupinou nebo telegram. Máme zatraceně zajímavé novinky.

Jak povolit funkci „Najít iPhone

Abyste mohli začít používat funkci „Najít iPhone“, musíte jej nejprve zapnout v nastavení zařízení.

Aktivováno „Najít iPhone“ v nastavení zařízení iOS. Otevřete nastavení, přejděte ICloud „najít iphone“ (nebo „Najít iPad“) a přetáhněte jezdec do polohy „ON“. Ve stejném pododdílu můžete povolit / zakázat automatické odesílání posledního geografického zařízení v Apple, kdykoliv je náboj baterie kriticky nízký.

Současně se začleněním funkce „Najít iPhone“ chránit své mobilní zařízení před vetřelci, aktivační zámek.

Poháněn policií

Při kontaktu s místními policisty, s vámi:

 • cestovní pas;
 • Originální balení s čitelným imei;
 • Dokument potvrzující nákup požadovaného telefonu (kontrola nebo záruční list).

Na policejní stanici bude majitelem ztraceného zařízení požádán, aby napsal zvláštní prohlášení, což označuje datum, čas, místo a okolnosti smartphonu.

Důležité! Aplikace je lepší označovat, že smartphone je ztracen a ne ukraden. Takže bude mnohem rychlejší projít operátorem k provozovateli komunikace, který se bude zabývat přímo hledáním smartphonu na imei.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS