Jak vypnout rodičovskou kontrolu na Huawei. Jak vypnout rodičovskou kontrolu v tabletu?

Jak odstranit rodičovskou kontrolu na telefonu?

Ve službě Google Play otevřete nabídku a přejděte na stránku „Nastavení“. Dále budete muset kliknout na řádek „Parentalent Control“ v „Osobní“ blok. Změňte polohu posuvníku rodičovského řízení na „OFF“. Disable musí být potvrzen pomocí PIN kódu přiřazeného při zapnutí funkce.

Přejděte na nastavení a poté v informacích z účtu vyberte Zakázat registraci rodičovství, pokud potřebujete zadat heslo a postupujte podle nabídky Tipy Potvrďte Zakázat

Jak odstranit rodičovské řízení na telefonu na Google Play

Služba Google Play je zabudována do všech gadgetů v operačním systému Android. A zakažte možnost rodičovské kontroly, pokud již není potřeba, můžete následující:

 • Nejprve otevřete Google Play na svém mobilním zařízení;
 • Otevřete menu Nastavení stisknutím tlačítka se třemi svislými pruhy, které je v levém horním rohu displeje;

Rodičovskou kontrolu můžete zakázat během několika minut, pokud nevíte heslo, to nebude fungovat.

Rodinný odkaz

Chcete-li zahájit proces ochrany, musíte mít svůj smartphone s rodinným odkazem po ruce:

Google nabídne vyplnit dotazník a řekněte, proč se rozhodnete odstranit ochranu. Udělejte to volitelné.

Vezměte prosím na vědomí, že nebudete schopni zakázat rodičovskou kontrolu, pokud dítě nebylo 13 let. Nicméně, v tomto případě, Google umožňuje odstranit účet v rodinném odkazu na smartphonu dítěte, tím, že jde o jeho účet do sekce „Informace o účtu“. Ujistěte se, že to není hlavní relace, protože metoda poskytuje úplné odstranění účtu.

Jak vypnout rodičovskou kontrolu na Huawei

Nedávno, nekonečná sedící na obrazovkách jejich smartphonů začíná mít charakter epidemie: průchod her a sledování zbytečných válců na Youtube jen zčásti rozvíjí dítě, ale zároveň je neuvěřitelně kazí vidění a bere vzácný čas, který by mohl být vynaložen na něco více rozvoje. Ale pokud takový pobyt v počítači nějak může být vysvětlen (psaní eseje, studovat rychlý tisk se slepou metodou, programováním) a v případě potřeby kontrolovat, co dělat s smartphone? Jak nastavit rodičovskou kontrolu na počest a upravit dobu používání dítěte mobilního zařízení i mimo ni?

Otevřete nastavení smartphonu a v sekci „Digital Balance“ aktivujete přepínač „Access Time Management“ (stojí za zmínku, že tento režim se zobrazí pouze v verzi skořápky EMUI 9 a je testován na čestně 8x Smartphone, jako pro mobilní zařízení Se starší verzí společnosti EMUI. není zaručena dostupnost rodičovské kontroly).

V okně, které se otevře, vyberte položku „Telefon tohoto dítěte“ a klikněte na tlačítko Další „.

Nyní musíte nakonfigurovat denní časový limit pro dítě a nastavit čas nastavení spánku, po kterém bude obrazovka zakázána nebo omezí přístup ke všem aplikacím, s výjimkou „telefonu“, „Zprávy“ a vše, pro které budou výjimky být založen.

Dále musíte přijít s PIN a zadat odpověď na jednu z tajných otázek, které vám umožní resetovat PIN v případě, že na to zapomenout.

Po nastavení PIN klikněte na „Omezení aplikace“ a vyberte aplikaci, pro kterou je limit za instalaci.

Otevřením nastavení aplikace aktivací spínače v blízkosti položky „Limitované použití“ a kliknutím na položku „Limit“ nastavte dobu, po kterou může dítě použít k práci s programem během dne.

Pokud je dítě nad limitem o použití aplikace nebo čas odjezdu bude spát, bude moci spustit pouze s vaším povolením a zadat PIN po kliknutí na tlačítko „Získat více času“.

Zvětšit Doba aplikace může být 15 minut (neomezený počet) nebo do konce aktuálního dne.

Dětský režim na počest vám umožní řídit čas na používání smartphonu s dítětem a je to docela možné, zlepšit své zdraví, zdraví a umožní vám zaujmout více užitečných tříd.

Jak zakázat omezení na mém iPhone, pokud neznám heslo?

Nenechávejte obrazovku, na kterou vidíte číslo dotazu.

 • Otevřete aplikaci Nintendo Switch Rodičovská kontrola na inteligentním zařízení.
 • V pravém horním rohu vyberte Nastavení konzoly
 • Vyberte PIN kód.
 • Kontrolní kód PIN-bodu pro váš systém se zobrazí v aktuální části PIN.

Jak odstranit rodičovskou kontrolu bez rodiče?

Přejděte na nastavení a poté v informacích z účtu vyberte Zakázat registraci rodičovství, pokud potřebujete zadat heslo a postupujte podle nabídky Tipy Potvrďte Zakázat

 • Otevřete aplikaci Family Link. Ve vašem zařízení.
 • Vyberte název dítěte, pro které chcete zakázat rodičovskou kontrolu.
 • Klepněte na položku Informace o účtu Nastavení Zakažte rodičovskou kontrolu.
 • Potvrdit akci.
 • Klepněte na tlačítko Zakázat a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak odstranit režim dětí na telefonu?

Přejděte na nastavení a poté v informacích z účtu vyberte Zakázat registraci rodičovství, pokud potřebujete zadat heslo a postupujte podle nabídky Tipy Potvrďte Zakázat

 • Otevřete aplikaci Family Link.
 • Vyberte si dětský profil.
 • Na kartě „Historie aplikací“ klepněte na tlačítko Nastavit omezení.
 • Vedle požadované aplikace klikněte na ikonu přesýpacích hodin „Nastavit limit“.

Jak omezit YouTube pro děti na tabletu?

Otevřete aplikaci YouTube na adrese Android Smartphone. stiskněte tři vertikální body v pravém horním rohu. Poté klikněte na „Nastavení“. „General“. A pak najděte možnost „Filtrování v režimu omezeného režimu“ a přepněte do maximálního režimu.11. května 2019.

Nejjednodušší možností je jednoduše zakázat „mobilní data“ a Wi-Fi. Zahrnout režim offline nebo režim letu. Dlouhé stisknutí tlačítka telefonu zavolá nabídku, ve které můžete vybrat takovou funkci. V nových verzích Androidu, počínaje lízátkem, je tato volba k dispozici také od opona oznámení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS