Jak vypnout zabezpečený režim na telefonu ZTE. Jak se dostat z nouzového režimu systému Windows 10, pokud jste zapomenutli heslo?

Jak odstranit nouzový režim na telefonu Android: Odpověď vousy

OTÁZKA! Ahoj! Problém je tento: Restartoval jsem telefon, a něco nestiskalo něco. pokud je tlačítko hlasitosti utaženo, nebo je tlačítko napájení velmi. V důsledku toho mám na telefonu (Android) Secure Režim. Řekni mi, jak to vypnout?

RYCHLÁ ODEZVA! V 90% případů, jako v počítači, obvyklý restarth pomáhá. Stačí upnout tlačítko napájení a vyberte „Restartovat“ z rozevírací nabídky. Nebo stačí stisknout na tomto tlačítku, dokud se smartphone zcela vypne, a pak obvyklým způsobem zapněte. Nejdůležitější, když se opakovaně zapnete, neklikejte na jiná tlačítka. Stává se to, že tlačítko „Power“ nefunguje. V tomto případě bude muset stisknout dostatek (1-2 minut). Zde je taková funkce režimu bezpečného režimu. Pokud po restartování restartování je smartphone vrácen do nouzového režimu, nebo telefon nepřeplňuje vůbec, s největší pravděpodobností existuje selhání operačního systému a Android (pro bezpečnost) sám spustí tento režim. O rozhodnutích, která mohou pomoci. číst v článku níže.

POZNÁMKA! Nezáleží na tom, co telefon má (BQ, ZTE, Samsung, Xiaomi, Oneplus, Sony Xperia, Dexp, Oppo, Realme, Vivo, Meizu, LG, Nokia, HTC, Google pixel). všechny jsou založeny na stejné úrovni Android operační systém a instrukce jsou vhodné pro všechny.

Co je to nouzový režim v systému Android

Nejběžnější mobilní operační systém je uspořádán tak, že když se vyskytnou kritické chyby, automaticky přejde do provozního režimu, označovaného jako nouzový režim. Ve stejné době, mnoho z jeho komponent je odpojeno, uživatelské aplikace jsou zcela vyloženy z paměti a schopnost je spustit v tomto režimu nebude.

Zvažte hlavní důvody, proč se bezpečný režim automaticky zapne na Android:

 • z důvodu nesprávných nastavení prováděných vlastníkem gadgetu;
 • Aplikace byly instalovány, staženy z oficiálního obchodu;
 • Smartphone je infikován virem;
 • Zařízení přehřáté;
 • Existují problémy s provozem baterie;
 • Inteeis OS začne zpomalovat;
 • Gadget se nezapne v normálním režimu.

Řešení všech těchto problémů. to je to, co je potřeba bezpečný režim. Funkce Android je spuštěna v minimální konfiguraci, když je možné odebrat problémové aplikace a řešení dalších úkolů a třetí strana je vypnuta a nezasahuje.

Jak se mohu dostat z bezpečného režimu?

Přejděte na kartu „Načíst“ a zaškrtněte políčko „Nahrát“ Nastavení „a klepněte na tlačítko“ Safe Mode „a klepněte na tlačítko“ OK „a restartujte počítač (můžete také umístit zaškrtnutí v poli“ Proveďte tyto parametry stahování trvalé „). Po těchto akcích musí počítač zavést v normálním režimu.

 • Zakázat smartphone.
 • Zapněte zařízení při podržení napájení, dokud se neobjeví logo Xiaomi.
 • Uvolněte tlačítko napájení a podržte „Snížit hlasitost“.
 • Počkejte na stažení a uvolněte klíč.

Jak odstranit nebo vypnout Secure Mode v Androidu

Začněte s jak vypnout nouzový režim na Android, protože je to přesně nejvíce obtíže. Existuje několik způsobů, které vám umožní odstranit nouzový režim na Android.

 • Způsob odpojení baterie po dobu 30 sekund, poté nastavte zpět a zkuste stáhnout zařízení Android v normálním režimu.
 • Metoda restartujte zařízení a zaškrtněte tlačítko „Home“ při zapnutí a podržení, dokud není zařízení zcela staženo.
 • Metoda restartujte zařízení a zaškrtněte tlačítko hlasitosti a podržte jej, dokud není zařízení plně naloženo.
 • Metoda restartujte zařízení a zaškrtněte tlačítko hlasitosti a podržte jej, dokud není zařízení zcela staženo.

Jak zakázat Secure Mode na ZTE

Bezpečný režim načítání na Smartphone ZTE značky, jak to funguje, proč to funguje, proč tuto funkci potřebují, a jako není zvláštní nejrelevantnější otázka. jak to vypnout. V tomto článku zvážíme všechny tyto otázky, a možná některé rady od něj vám pomůže vyřešit problémy v práci operačního systému Android ve vašem smartphonu.

Načítání operačního systému v „Secure Režim“, bez předchozího nastavení uživatele, jednoznačně říká, že se svým softwarem je něco špatného, ​​a možná v blízké budoucnosti budou vyžadovány závažné přeinstalace nebo dokonce blikat.

Tento režim silně omezuje funkčnost systému, aby mohla být spuštěna. Často je výrobce zbytečný, a nakonec, z důvodu všech těchto omezení, získáte zcela nepracovní zařízení. Jediný způsob, jak řešit takovou otázku, je obejít blokovací systém a následující článek je věnován tomuto tématu.

Všimněte si, že pokud nechcete trávit čas a zodpovědný za možné důsledky při změně softwaru (ztráta záručních povinností ZTE je nevyhnutelná), pak byste měli kontaktovat servisní centrum ZTE, kde zkušený odborníci budou dělat vše, co potřebujete rychle a efektivně.

Stále jste připraveni nastavit své vlastní ruce? Pak mohou být vhodné další informace.

Za prvé, Secure Režim je k dispozici ve systémech Android s firmware starší verzí 4.1 A mnoho výrobců, včetně ZTE, tento režim je zapnut automaticky a bez ní. Je jistě užitečné pro určení možných problémů v provozu systému, kdy je tomu v některém nainstalovaném programu, který interferuje do práce. Pokud tedy zařízení funguje správně v nouzovém režimu, není nutné okamžitě nést centrum ve službě a kontaktovat vysoce specializované profesionály. Je docela realistické vyřešit otázku na vlastní pěst.

Chcete-li začít, zkuste odstranit sekundy baterie do 10-20, pokud je technicky možné (v mnoha modelech, tato komponenta není odstraněna, a můžete rozdělit části šroubovákem, vysoušečem vlasů a přímým rukama, ale být Jak je to možné, jak je to možné, když jsou smyčka odpojeny, jsou velmi křehké a poškozené je velmi jednoduché).

Pokud manipulace s bateriemi nedosáhla pozitivních výsledků, odstraňte parazitický software prostřednictvím nastavení Android nebo restartujte do továrního nastavení (tento přístup, to má smysl použít pouze v extrémních případech).

Buďte opatrní, takový restart odstraní data ze své paměti smartphonu, předem uložte vše, co je možné na paměťové kartě, počítačové nebo cloudové službě. V tomto tématu jsme již věnovali několik článků, ve kterém je podrobně popsán proces resetování nastavení „Hard Reset“. Můžete je najít v našem blogu.

Могу ли я использовать Интернет в безопасном режиме?

Существует две версии безопасного режима: безопасный режим и безопасный режим с подключением к сети. Они очень похожи, но безопасный режим с сетью включает сетевые драйверы и службы, которые вам понадобятся для доступа к Интернету и другим компьютерам в вашей сети.

Если вы застряли в цикле безопасного режима, попробуйте снова выключить телефон. … Если на вашем Android сломана клавиша регулировки громкости, и вы пытаетесь загрузить его, удерживая ее нажатой, ваш телефон может подумать, что вы удерживаете одну из кнопок регулировки громкости при каждой перезагрузке. POZORNOST.

Способы предотвратить переход гаджета в безопасный режим

Jak vidíte, problémy s návratem do obvyklého režimu provozu zařízení Android po přepnutí na automatickou. ne tak raritu, takže stojí za to pečlivě postarat, že gadget bez vašich znalostí nezahrnuje nouzový režim. Seznámíme se způsoby, jak pomoci v této ušlechtilé věci.

Závada nově nainstalované aplikace

Stává se, že si prostě nepamatujete, která aplikace vedla k přechodu mobilního gadgetu do nouzového režimu. Řešení problému následujícím způsobem:

  prostřednictvím nastavení přejděte do sekce „Aplikace“;

Nedostatek ramí

Jistě opakovaně opakovaně při pokusu o instalaci nové aplikace obdržel zprávu o nedostatku paměti RAM. Problém je spíše běžný, a někdy tento konkrétní faktor vede k překladu zařízení do nouzového režimu. Chcete-li to odstranit, pravidelně čistit smartphone a sledovat dostupnou paměť vždy dost.

Zakázání automatických aktualizací, čištění mezipaměti

Pokud všechny nainstalované aplikace, které potřebujete, to znamená, že není co odstranit, s nedostatkem paměti, jednoduše zakázat automatické aktualizace, protože jsou zdrojem snížení dostupné paměti RAM.

 • Jdeme do nastavení, hledáme sekci „Aplikace“;
 • Obvykle jsou seřazeny podle objemu místa obsazeného, ​​klikněte na nejzábavnější program;

Nyní stojí za to pracovat při hledání potenciálně nebezpečných aplikací, jejichž spuštění může během spuštění systému způsobit zařízení pro přenos zařízení v nouzovém režimu. Chcete-li takové aplikace odebrat z aplikace Autorun, proveďte následující akce:

Jakmile se vám podařilo vrátit telefon do normálního stavu, důrazně doporučujeme skenovat pro škodlivé programy s využitím některého z populárních antivirů.

Doufáme, že naše rada někomu přišel v ruce. A jak jste tento problém vyřešil?

Jak zakázat Secure Mode na ZTE. metody

Chcete-li začít, zvažte hlavní metody, jak odstranit nouzový režim na ZTE. Všechny práce, ale nejsou vhodné pro všechny modely smartphonů. Pokud některé cesty nejsou vhodné, přejděte na další a tak k úplnému řešení problému.

Restartujte zařízení

Nejjednodušší způsob, jak odpojit nouzový režim typu typu. restartujte zařízení. Akční algoritmus má následující formulář:

 • Klikněte na tlačítko Vypnutí na bydlení a přidržte jej.
 • Počkejte na otevření okna s více možnostmi a vyberte možnost Zakázat napájení.
 • Podržte tlačítko, dokud se ZTE nevypne.
 • Jako pár minut.
 • Podržte tlačítko napájení a podržte jej, dokud se smartphone zapne.

Alternativně, v okně, které se zobrazí, můžete použít tlačítko Reboot (pokud je uveden v verzi firmwaru).

Někdy není možné zakázat bezpečný režim na ZTE tímto způsobem v důsledku selhání softwaru nebo jiných problémů. V tomto případě mohou být užitečné jiné metody.

Vyjměte baterii

Okamžitě si všimněte, že toto řešení funguje pouze na zařízeních s vyměnitelnou baterií. Zakázat zabezpečený režim na Android ZTE na nových zařízeních tímto způsobem nebude fungovat.

Pokud telefon může být vytažen baterii, vezměte si tyto kroky:

 • Vypněte přístroj.
 • Vyjměte baterii.
 • Jako pár minut.
 • Nainstalujte napájení na místě.
 • Zapnout smartphone.

Pokud se podařilo zakázat zabezpečený režim v telefonu ZTE, odpovídající nápis na ploše by měl zmizet. Pokud se to nestalo, zkuste problém vyřešit kardinálový způsob.

Obnovit nastavení do továrny

Nejvíce kardinálovým způsobem, jak vyřešit problém, je resetování nastavení smartphonu do továrny. Tato metoda je zaručena řeší problém, ale má velký „vedlejší účinek“. Data uložená na smartphonu jsou vymazána. Jsou uloženy pouze informace o SIM a paměťové kartě, ale je žádoucí je dostat do času na resetování z mobilního zařízení. To zdůrazňuje dvě metody, jak vypnout zabezpečený režim na telefonu ZTE. pomocí konvenčních nastavení nebo zotavení.

 • Zadejte sekci Nastavení.
 • Přejít na obnovení a resetování, a tam zvolte Obnovit nastavení.
 • Klikněte na tlačítko Obnovit nastavení telefonu.
 • Potvrďte akci a počkejte, až bude proces dokončen.

Název položek a jejich umístění se může lišit v závislosti na verzi OS Android v telefonu.

 • Odpojte smartphone.
 • Klepněte a podržte tlačítko napájení a snižte hlasitost.
 • Když přepracování nápisu tovární nastavení uvolní tlačítko.
 • V zobrazené nabídce vyberte možnost Vymazat data / tovární nastavení.
 • Najít Ano. Smazat všechna uživatelská data.

Tyto akce potvrdíte ochotu provést úplný restart a návrat do továrního nastavení. Nyní restartujte smartphone stisknutím tlačítka restart systému. Tímto způsobem můžete vypnout nouzový režim na Android ZTE. Buďte ho připraveni na čištění paměti smartphonu a uložte důležité soubory předem.

Jak zakázat: 2 možnosti

Ne méně relevantní pro odpojení bezpečného režimu. Před tímto potřebujete restartovat zařízení a pak použijte jeden z navrhovaných možností.

První možnosti zakázání

 • Telefon se zapne po restartu restart, automaticky vypne nouzový režim.
 • Pokud se automatický reset zabezpečeného režimu nestane, je nutné odstranit poslední aplikaci, která byla nastavena, pro tuto potřebu vybrat položku nastavení v menu aplikace.
 • Při výběru této aplikace bude navrženo odstranit. Tato položka musí dotýkat.
 • Po provedení akce restartujte zařízení.

Druhé zakázání volby

Pokud první metoda nedosáhla požadovaného výsledku, můžete vyzkoušet druhou cestu. reset na tovární nastavení:

 • Nejdříve musíte vybrat položku Nastavení z menu, dotýkejte se zálohy položky a obnovíte nastavení.
 • V navrhovaném menu vyberte Resetovat na tovární nastavení a poté resetujte smartphone / tablet.
 • Smazat vše. Poté bude zařízení jako nový. Ale mějte na paměti, že všechny instalované aplikace a osobní údaje budou vymazány. Zůstane pouze tovární nastavení instalovaná výrobcem.

Nouzový režim tedy načte pouze požadovaný počet programů a nástrojů, pouze požadované komponenty. Je to pro bezpečnost tohoto uživatele, výrobci vyvinuly výše zmíněný režim a aplikace budou fungovat pouze ty, které instalovaly výrobce zařízení. Všechny ostatní programy, které byly instalovány samotným uživatelem, mohou mít nějakou hrozbu, a proto budou zakázány.

I když v telefonu byly vážné problémy, a ve standardním režimu již nevykonává své základní funkce, pak v bezpečném režimu může pracovat. Například baterie začala vybírat příliš rychle nebo tlačítko volání nefunguje před předáváním takového zařízení, můžete zkontrolovat jeho výkon v tomto servisním režimu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS