Jak vypnout zámek obrazovky na telefonu. Heslo z účtu Google

Proč strávit na obrazovce blokované správcem. Je zakázán správcem, zásadami šifrovacími zásadami nebo pověřeními

Nyní se s vámi vypořádáme z důvodu proč v telefonu nebo Android tabletu aktivně nezakažuje zámek obrazovky nebo odemykání je zakázáno správcem. Podívejme se, co lze provést v takové situaci.

Tento článek je vhodný pro všechny značky vyrábějící telefony na Android 10/9/8/7: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia a další. Nejsme zodpovědní za vaše činy.

Pozornost! Na konci článku se můžete zeptat na vaši otázku specialistou.

Zakázat uzamčení zobrazení na telefonech Samsung

Pokud má váš gadget inteeis modifikovaný výrobcem (například v zařízením Samsung), pokyny popsané výše nepomáhají odstranit obrazovku zámku. Úspěšně provede následovně:

 • Zadejte nastavení.
 • Přejděte na kartu „Moje zařízení“ a přejděte do sekce „Lock Screen“.
 • Najděte Screen Lock.
 • Zvolte „ne“.

Po těchto jednoduchých manipulacích se obrazovka již nebude zablokována, a to i po restartování gadgetu. Je také pozoruhodné, že mnoho vývojářů skořápky nabízí uživatelům blokování obrazovky nastavení již ve standardním seznamu nastavení zařízení. To znamená, že zámek můžete přizpůsobit vašim požadavkům pomocí více kohoutků na displeji.

Jak zakázat zámek obrazovky

Přítomnost jednoho ze způsobů, jak chránit smartphone od cizích očí přitahuje ne všichni uživatelé mobilních gadgetů. Některé z nich přináší nepříjemnost (je obtížné zapamatovat si šifru, otevřený systém, když je odemknutí). Jedinou variantou problému je zakázat funkci v nastavení.

Chcete-li zakázat zámek obrazovky, musíte sledovat algoritmus.

 • Dostaňte se do nabídky Obecné nastavení telefonu.
 • V závislosti na modelu vyberte bezpečnostní, GPS a bezpečnostní sekci nebo „Zabezpečení a soukromí“;
 • V záložce „Screen Lock“ vypněte volbu výběrem možnosti „Ne“.

Z tohoto okamžiku může být přístup k obsahu smartphonu (funkčnost systému a informace) ihned po jeho začlenění.

obraz

Jak odstranit obrazovku zámku

Obrazovka Lock Android může být zakázána. Ale proč?

Je důležité pochopit, že absence jakýchkoliv způsobů chránit smartphone se může proměnit v negativní důsledky nejširší spektra. Z tohoto důvodu může někdo získat přístup k obsahu vašeho přístroje, včetně korespondence a fotografií a může také zavolat a psát komukoliv, vydávat se za vás. Proto by byl stále logičtější, aby se chránil nainstalovat heslo, zejména proto, že Android umožňuje vypnout, kde jste zaručeni, například, když najdete Wi-Fi v domácí síti, když je připojen k Wi-Fi v domácí síti Chytré hodiny nebo fitness náramek buď v konkrétním místě (práce, dům a t.D.).

Pokud je nemožné odstranit heslo

Někdy při pokusu o zakázání zámku obrazovky na displeji se oznamuje „zakázaný administrátor“. S podobnou chybou, majiteli zařízení s operačním systémem nad 5 verzí. Eliminovat tento problém je možný, pokud jasně sledujete pokyny.

Jít na kartu, můžete zobrazit všechny aplikace, které jsou v současné době schopny ovládat smartphone. Musí být vyloučeni ze seznamu. Pokud program nelze vymazat (slouží k vyřešení některých úkolů), musíte otevřít seznam svých pravomocí a zakázat oprávnění, které řídí obrazovku zámku.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Nastavení → Zabezpečení a soukromí → Screen Lock a Hesla → Zadejte PIN → Vyberte možnost Nová

Otevřete sekci Nastavení, vyberte kartu „On Telefon“, rychle stiskněte osmkrát v řádku na řádku „Miui verze“.

Osobní identifikační číslo (osobní identifikační číslo) je ekvivalentní heslu pro přístup k informacím. Skládá nejméně čtyřmístné.

Restartujte zařízení; Použijte odemkovací kódy; Zadejte heslo z účtu MI; Kontaktovat technickou podporu; Odemknout Zapomněli jste heslo.

Odpovědi na nejčastější otázky

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Chránit osobní údaje z očí jiných lidí a zabránit jejímu úniku v případě ztráty gadgetu nebo krádeže

Prostřednictvím účtu Google, e-mail, s příchozím hovorem, vybití baterie, menu obnovení

Zakažte oprávnění v programech tím, že budou „Nastavení“ → „Security“ → „Administrators“

Odpojení na Android 9, 10 a 11

Nejprve ukazujeme, jak se zámek obrazovky vypne na moderních telefonech s Android 9, 10 nebo 11 verzemi. V tomto případě musíte otevřít menu s Android Nastavení a přejděte do sekce „Zabezpečení. Screen Lock“. Pro přístup k této sekci může systém požádat o vstup PIN nebo znovu odemknout hmotnost metody, kterou si vyberete.

V části „Screen Lock“ bude k dispozici seznam všech možných metod odemknutí. Zde je třeba zvolit možnost „Ne“ a potvrdit řešení v vyskakovacím okně.

Poté se musí zámek obrazovky vypnout. Zablokujte telefon pomocí tlačítka On a zkontrolujte, jak odemknutí.

Možné chyby a problémy

Chyby při pokusu o odpojení screenlock, možná dva. Považovat je oba.

„Zakázáno správcem, zásadami šifrování nebo ukládání dat“

To se stane, pokud existuje aplikace s právy správce v přístroji, nesmí vypnout zámek; Koupili jste použité zařízení, které bylo kdysi firemní a sadené šifrovací prostředky nebyly odstraněny; Zablokovali jste zařízení pomocí služby Vyhledávání Google. Snažte se dělat takové akce.

  Projděte přes „Nastavení“ Cesta. „Security“. „Správce zařízení“ a odpojte aplikace naproti, které jsou zaškrtávací políčko, pak zkuste zakázat zámek.

Zapomněli jste heslo nebo klíč

Je zde již těžší. Zpravidla není snadné se vyrovnat s takovým problémem. Můžete vyzkoušet následující možnosti.

 • Přejít na stránku služby Hledání Google Phone, nachází se na adrese https: // www.Google.com / android / devicemanager. Budete se budete muset přihlásit k účtu použitému v zařízení, zámek, na kterém chcete zakázat.
 • Jednou na stránce klepněte na tlačítko (nebo klepněte na tlačítko (nebo klepněte na tlačítko, pokud jste zadali z jiného smartphonu nebo tabletu) na položku „Block“.

Poté klikněte na „Block“.

Odemkněte zařízení a pak přejděte na „Nastavení“. „Lock Screen“. Je pravděpodobné, že budete dodatečně odstranit bezpečnostní certifikáty (viz řešení předchozího problému).

Konečným řešením obou problémů je resetovat tovární nastavení (doporučujeme vytvořit zálohu důležitých dat, pokud je to možné) nebo blikat zařízení.

V důsledku toho si všimneme následující. deaktivovat zařízení Screenlock stále nedoporučuje pro bezpečnost.

Jsme rádi, že vám může pomoci vyřešit problém. Přidat strážnice.ru v záložkách a stále vás používáme. Děkuji autorovi, sdílejte článek o sociálních sítích.

Popsat, že jste nefungovali. Naši specialisté se budou snažit odpovědět co nejrychleji.

Jak zakázat přenos ikon na ploše

Smartphony Huawei lze změnit a nakonfigurovat na vašich preferencích

Ve skutečnosti je zapotřebí zámek stylu, aby nedocházelo k tomu, abyste ovlivnili obsah desktopu vašeho smartphonu. Například, pokud dáváte svému smartphonu dítě, což s největší pravděpodobností nejpravděpodobněji odkazuje na programovou složku zařízení svých rodičů, může to být velmi užitečným omezujícím mechanismem. Stačí to zapnout a odvážně pojďme zařízení ve svých rukou. něco smaže nebo přesunout bez vašeho vědomí, že stále nebude schopen.

Je pravda, že musíte pochopit, že blokování stylu není nikdy všem. Konec konců, zpáteční změny na ploše, nezakazujete výkon ostatních potenciálně nebezpečných manipulací. Například nic neskončí zachyceného smartphonu pro vylézt na nechráněnou aplikační hesla, přečtěte si korespondenci, zobrazit fotografie a udělat mnohem více. Proto se nespoléhejte pouze na blokování stylu a používejte uzamčení citlivých aplikací heslem nebo biometrií.

Pamatujte, kdy jste naposledy strávili čas bez smartphonu více než jeden den? Osobně jsem používal gadget průběžně déle než 3 roky každý den. A zda si někdy myslel, jak konstantní použití smartphonu ovlivňuje vaše tělo? Ujistěte se, že změny jsou velmi významné. Mimochodem, s velkou pravděpodobností, můžete se setkat alespoň jeden z nich.

Naši čtenáři čelili bezprecedentnímu problému. ostré skoky pro smartphony a další techniku. Zdá se, že jediná věc o tom, co si v tuto chvíli myslíte. Je nutné naléhavě objednat, že stejný smartphone, který byl dlouho snil již dávno, protože po několika dnech bude jeho hodnota letět mimo meze galaxie. Obchody jsou již uzavřeny na dobu neurčitou, prodejci vyžadují předčasné zboží a kupující chtějí rychle investovat do nákupu gadgetu, aby neztratili peníze. Je to správně? Podívejme se v minulosti. Zdá se, že pochybná investice. Pokusíme se zjistit, jak to udělat, pokud budete potřebovat koupit smartphone právě teď.

„Not Titstok“. První myšlenka většiny uživatelů, kteří hledají skvělé aplikace v Androidu. Opravdu, moderní Sifts of Software prezentovaný na internetu nejsou jedinečné. Navzdory velkému počtu strmých startuch, nalezení něčeho zajímavého každého dne je stále obtížnější a obtížnější. Dnes se budeme snažit ukázat vám takové aplikace, které výrazně zjednodušují život majitelů Android-SmartFrons a zároveň z nějakého důvodu zůstávají stranou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS