Jak vypnout zvuk při zapnutí televizoru Samsung

Hudba při zapnutí a vypnutí televizoru

Dobrý den! Prohledal jsem toto fórum, ale nenašel jsem konkrétní doporučení, jak vypnout zvuk zapnutí/vypnutí televizoru. Kdo ví, můžete mi poradit nebo dát odkaz, abych to zjistil?Děkuji.P.S. Model UE40C6000RW

Klíčová slova: jak vypnout zvuk při zapnutí televizoru Samsung, jak vypnout zvuk při zapnutí televizoru Samsung, jak vypnout zvuk při zapnutí televizoru Samsung,

Jak zakážu hlasového asistenta?

Kliknutím sem zjistíte, jak vypnout demo režim na televizoru řady E

 • Stiskněte tlačítko Zdroj a vyberte možnost Zdroj TV.
 • Stiskněte tlačítko Nástroje a vyberte možnost Demo.
 • Vyberte možnost Vypnuto.
 • Vyberte E-POP.
 • Vyberte možnost Vypnuto.
 • Nabídku opustíte několikrát stisknutím tlačítka Return.

Proč se můj televizor stále sám zapíná?

Vybitá baterie může vést k náhodnému vysílání signálů do televizoru, někdy i k jeho zapnutí. Pokud musíte stisknout tlačítka na dálkovém ovladači vícekrát, je možné, že se vybily baterie. Vyměňte baterie a zjistěte, zda se tím problém vyřeší. Televizory Sony se systémem Android se mohou zapnout samy díky časovači zapnutí.

Funkce automatického vypnutí automaticky vypne televizor Samsung, pokud na domovské obrazovce není po dobu 4 hodin žádný signál. Televizor se tak přepne do pohotovostního režimu. Pokud televizor zůstane zapnutý po dobu čtyř hodin bez zásahu uživatele, automaticky se vypne, aby se zabránilo přehřátí.

Proč byste měli vypnout hlasového asistenta v televizoru Samsung?

Hlasem ovládaný systém byl původně navržen pro osoby se zrakovým postižením. Smysl systému spočívá v tom, že stisknutá písmena jsou při aktivaci funkce dabována hlasem. Lidé se zdravotním postižením jistě ocení funkci. Jiné lidi by ale vestavěný asistent mohl nudit. Zajímavé je, že ji lze najít v každém televizoru značky Samsung. Software se automaticky zapíná/vypíná pomocí jiné sady příkazů. Neexistuje návod, který by byl vhodný pro každý televizor.

Chcete-li vypnout hlas při zobrazení možností na plazmovém panelu, přepojit kanály, upravit hlasitost a při používání dalších funkcí, musíte vzít dálkový ovladač, podržet prst na hlasitosti, vybrat z rozevíracího seznamu možnost „Hlasové pokyny“ a odstranit ji stisknutím tlačítka „Zavřít“. Titulky a popisy klipů lze také odstranit. Pokud se při dlouhém stisknutí tlačítka hlasitosti nic neděje, je třeba použít jiný způsob.

Chcete-li vypnout hlasového asistenta na televizoru Samsung řady R, postupujte podle následujících kroků:

Chcete-li vypnout zpětný hovor u televizorů Samsung řady N, M, Q a LS, je třeba provést příslušné kroky:

 • Na domovskou obrazovku přejděte v části Domů, klikněte na kartu „Nastavení“.
 • Klikněte na „Sound“ s „Advanced Settings“, „Beeps“.
 • Posuňte posuvník na optimální nastavení zvuku.

Jak vypnout hlasové pokyny na televizoru Samsung Smart řady K:

Chcete-li vypnout hlas na televizoru Samsung řady J, H, F, E, musíte přejít do nabídky „Menu“, „Systém“ a poté do nabídky „Hlas“. Poté je třeba kliknout na „Obecné“ s položkou „Zvuky“ a požadovaným nastavením hlasitosti, ztlumení zvuku.

vypnout, zvuk, zapnutí, televizoru

Jak vypnout hlasové odemykání na televizoru Samsung a odpovědi na další populární dotazy k televizoru Samsung na adrese

Vyřešeno: zvuk odemknutí se nevypne. Komunita Samsung

Hej, chlape, dnes jsem měl stejný problém s telefonem a byl jsem vyděšený a pak přišel s touto zprávou. Zvuk. Je to vlastně NFC, které jste zapnuli tím, že jste se pokusili přečíst čip, který je v blízkosti telefonu. V podstatě tedy můžete mít v pouzdře kartu, kterou se telefon omylem pokusí přečíst. Kartu NFC můžete vypnout nebo vyjmout. Přeji hezký den.

@userpn8Py1tFHG napsal:

Moje s10 vydává nepříjemný zvuk pokaždé, když ji odemknu.Při zamykání nevydává zvuk, pouze při odemykání. Ano, mám vypnutý zvuk zamykání/odemykání obrazovky v nabídce „systémový zvuk a vibrace“. Dělá to, i když je hlasitost systému zcela vypnutá

Jediná věc, která zmizí, je, když je zvuk oznámení úplně vypnutý. Vydává zvuk, i když mám zapnutou funkci „Nerušit“.

Proč bych sakra měl chtít tuhle pitomou věc vypnout??

Pokyny pro vypnutí

Algoritmus se liší v závislosti na sérii vydání televizoru. Každá řada má jinou nabídku, sadu nastavení a jejich umístění v rozhraní. Podstata metody je stejná. najít požadovanou položku a odstranit hlasové výzvy.

K identifikaci správného návodu je třeba znát modelovou řadu televizoru. Podívejte se do krabice nebo na zadní stranu televizoru. Zjistěte, kde je model napsán. Název obsahuje řadu parametrů. oblast, úhlopříčka, řada. Nejprve je uveden typ obrazovky, poté úhlopříčka (v palcích) a poté je písmenem označena řada.

Například u modelu televizoru „UE49MU6100U“ je uvedeno, že obrazovka je z tekutých krystalů (LCD), úhlopříčka je 49 palců a řada je MU. Chcete-li zjistit správnou řadu televizoru značky Samsung, podívejte se do krabice nebo na zadní stranu televizoru, kde najdete podrobnosti.

Sérii najdete v nabídce podpory Samsung (nebo v části „O tomto televizoru„). Musíte se podívat na řádek „Model Code“. V našem případě je kód „UE43TU7100UXUA“. Televizor patří do řady T, což znamená, že první níže uvedený pokyn je relevantní.

Řady N, M, Q, LS, R, T (nejnovější)

 • Nabídku nastavení zobrazíte stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači (Nastavení) nebo prostřednictvím položky „Nastavení“ (po stisknutí tlačítka Domů), která se nachází v levém dolním rohu obrazovky televizoru.

Na panelu vedle sekce „Nastavení“ je ikona lupy. Můžete kliknout na lupu a zadat název funkce, kterou chcete deaktivovat.

K-série (2016)

Interais tmavý, aniž by byl rušivý. Pokud je nabídka na černém pozadí, jedná se určitě o televizor Samsung řady „K“.

vypnout, zvuk, zapnutí, televizoru

Chcete-li vypnout doprovod, musíte po otevření nabídky na dálkovém ovladači projít krok za krokem:

Pak nastavte hlasový pokyn nebo jej zcela zakažte.

Řada J, H, F, E (před rokem 2015)

 • Zobrazení nabídky. Stiskněte tlačítko na dálkovém ovladači. Název tlačítka se liší podle roku výroby televizoru. Může se jmenovat „Menu“, „KeyPad“, „“. Pokud se po stisknutí objeví další nabídka, najděte ikonu ozubeného kola. Po kliknutí na něj se zobrazí rozhraní nastavení.
 • Otevřete kartu „Systém“ v nastavení.
 • Vyberte dílčí položku „Obecné“.
 • Vyberte možnost „akustické signály“ a potvrďte výběr na obrazovce.
 • Upravte nastavení asistenta nebo jej zcela deaktivujte.

Řada Premium, označená písmenem „S“, nemá jednotné řešení pro vypnutí TalkBack pro různé modely. Musíte si prostudovat nabídky a sami najít možnost zpětného hovoru.

Problémy se zvukem u televizorů QLED TV a Samsung SOUND PANEL PŘI ZAPNUTÉM TV

Ahoj všichni, v současné době mám televizor QLED řady 7 z roku 2018 (QE75Q7FNATXXU) spolu se soundbarem Samsung HW-650, který je v současné době připojen přes optický kabel.

Když zapnu televizor, v 80 % případů se zvuk zapne spolu s televizorem a normálně se připojí. Druhých 20 % se občas zapne a televizor se automaticky přepne na reproduktory televizoru, pak se mi zobrazí ECHO zvukové lišty a televizor přehrává zvuk a musím ručně vstoupit do nastavení televizoru a stisknout možnost optického výstupu.

Jediná věc, která mě napadá, je, proč se to děje. Někdy by mělo dojít k velmi krátkému zpoždění, než se soundbar zapne, a v té době si televizor myslí, že soundbar není připojen, což způsobí, že se připojí k vlastním reproduktorům Dodám, že jsem to také zkoušel připojením přes možnost bluetooth a nikdy se to nestalo a funguje to dobře. K tomu dochází pouze občas, když je soundbar připojen optickým kabelem nebo kabelem HDMI.

To je velmi nepříjemné, a to jsem měl mnoho televizorů Samsung s jejich zvukovými panely bez problémů.Měl někdo tento problém nebo našel řešení?

Jak nastavit hlasitost na televizoru Samsung

Přispěvatel(é): Nicole Levine, MFA. Nicole Levine je autorka a redaktorka píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než 20 let zkušeností s psaním technické dokumentace a vedením týmů technické podpory ve velkých společnostech zabývajících se webhostingem a vývojem softwaru. Vystudovala magisterský obor psaní na Portlandské státní univerzitě a vyučuje kompozici, tvůrčí psaní a psaní fanzinů na různých akademických institucích.

Počet zobrazení tohoto článku: 23 214.

V tomto článku se dozvíte, jak pomocí dálkového ovladače Samsung nastavit hlasitost na televizoru Samsung Smart TV. Existují různé modely dálkových ovladačů Samsung s různým rozložením tlačítek. Pokud nemůžete změnit hlasitost pomocí tlačítek hlasitosti na dálkovém ovladači nebo na televizoru, vypněte automatickou hlasitost v nastavení televizoru. Pokud je televizor nastaven na výstup zvuku z přijímače a/nebo externích reproduktorů, můžete hlasitost nastavit pomocí jiného dálkového ovladače nebo ručně na reproduktorech.

 • Pokud nemůžete nastavit hlasitost pomocí dálkového ovladače nebo pokud se úroveň hlasitosti během sledování televize mění, vypněte v nastavení televizoru funkci Automatická hlasitost.
 • Pokud je zvuk přehráván přes externí reproduktory, nastavte hlasitost i na reproduktorech.
 • Ve většině případů je tlačítko pro zvýšení hlasitosti označeno. Se sníží, což je označeno symbolem
 • Někdy jsou tlačítka hlasitosti jedno dlouhé obdélníkové tlačítko s nápisem „VOL“. Takové tlačítko se obvykle nachází ve spodní části dálkového ovladače. můžete jej použít ke zvýšení i snížení hlasitosti. [1] X Zdroj informací
 • Na obrazovce se zobrazí pruh zobrazující změnu hlasitosti v reálném čase. Pokud se sloupec posune doprava, hlasitost se zvýší; pokud se posune doleva, hlasitost se sníží.

Stiskněte tlačítko Snížení hlasitosti. Pokud je na dálkovém ovladači pouze jedno tlačítko „VOL“, stiskněte jeho spodní část pro snížení hlasitosti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS