Jak vypnu úsporný režim na zařízení Samsung?

Úsporný režim na smartphonech a telefonech se systémem Android

Režim úspory baterie je nyní přítomen v mnoha verzích firmwaru systému Android, ačkoli ještě nedávno se nacházel pouze v několika zařízeních. Úsporný režim se objevil i v iPhonu! Co přesně to je??

Úsporný režim umožňuje prodloužit životnost baterie zařízení. Na úkor toho, co? Záleží na verzi firmwaru vašeho zařízení i na samotném smartphonu. Například u smartphonů Samsung Galaxy se výdrž baterie prodlouží o:

 • Omezení výchozích údajů.
 • Omezení výkonu procesoru.
 • Optimalizace jasu a snímkové frekvence displeje (obrazovka je hlavním zdrojem spotřeby energie moderních přístrojů).
 • Použití obrazovky s odstíny šedi (není k dispozici ve všech smartphonech Samsung).
vypnu, úsporný, režim, zařízení, samsung

Jiná zařízení mohou používat jiná omezení, která prodlužují dobu běhu, ale podstata se nemění.

Kolik času můžete získat použitím úsporného režimu? Těžko říct. Záleží jednak na tom, jak zařízení používáte, například neustále bez vypínání obrazovky, nebo jen zřídka, když obrazovku zapnete jednou za hodinu na 5 minut, a jednak na omezeních vašeho zařízení. Stejné smartphony Samsung používají displeje AMOLED (ne všechny), některé podporují extrémní úsporu energie. obraz se stává monochromatickým, tj. Černobílým (odstíny šedi). Vzhledem k tomu, že černé body na matici v tomto režimu nespotřebovávají žádnou energii, můžete dosáhnout velmi výrazného prodloužení výdrže baterie.

Monochromatický režim vypadá přibližně takto:

Kde se v systému Android nachází úsporný režim?

Přepínač (nebo spíše přepínač) režimu extrémní úspory energie v systému Android se nachází v nastavení („Aplikace“. „Nastavení“). Zde nás v sekci Nastavení zajímá sekce Systém. V této části se nachází možnost „Extrémní úspora energie“ (obrázek 1 na obr. 1).

 • Přejděte do Nastavení. Připojení.
 • Otevřete položku „Využití dat“.
 • Klepněte na možnost „Uložit provoz“.
 • Vypnutí úsporného režimu.

Plánované vypnutí

Abyste nemuseli úsporný režim vypínat ručně, můžete to udělat naplánovaným způsobem. Telefon můžete nastavit tak, aby například v noci zakázal nepotřebné aplikace a bezdrátové moduly, zejména pokud v té době smartphone nevypínáte. Chcete-li nastavit plán úsporného režimu, proveďte následující kroky

Přístup k nastavení systému Android. Chcete-li to provést, otevřete závěs oznámení a klepněte na ikonu ozubeného kola.

Zvolte oddíl „Power and performance“.

V novém okně, které se zobrazí, vyberte pokročilé nastavení.

Aktivujte přepínač „Použít podle plánu“.

Otevřete možnost „Ukončení.

Nastavení vypnutí úsporného režimu. Klepněte na „OK“.

Věnujte pozornost následujícím skutečnostem! Ve stejné nabídce můžete také nastavit čas nejen pro automatické vypnutí, ale také pro automatické zapnutí úsporného režimu.

Zda lze úsporný režim používat neustále?

Tímto způsobem máte jistotu, že trvalé udržování telefonu v úsporném režimu je bezpečné a neovlivní životnost telefonu a baterie. Můžete jej bez obav zapnout a používat po celou dobu.

Každé zařízení se systémem Android umožňuje aktivovat úsporný režim. Při vstupu do tohoto režimu jsou hlavní spotřebiče energie operačního systému omezeny nebo zakázány. Zobrazit. Spotřebovává většinu energie baterie.

Režim úspory energie zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2, jak na to

Jak zapnout spořič baterie v zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2? Jak zapnout úsporný režim v zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2? Jak šetřit baterii v systému Android Wear?

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 používají lithium-iontovou baterii s kapacitou 340,0 mAh. Pokud je chcete používat déle, měli byste v zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2 zapnout úsporu energie.

 • Nejprve aktivujte obrazovku zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2. Můžete to provést stisknutím tlačítka Napájení / Domů.
 • Po dokončení tohoto úkonu přejeďte prstem od horního okraje obrazovky směrem dolů a zobrazte panel „Rychlé“.
 • Poté přejeďte na obrazovce doleva a přejděte na další stránku.
 • Poté klepněte na ikonu Úspora energie.
 • Poté klikněte na zaškrtávací políčko a potvrďte.
 • Hodinky se restartují a přejdou do úsporného režimu
 • Vypnutí úsporného režimu. Jednoduše klikněte na tlačítko OFF na obrazovce.
 • Poté stiskněte zaškrtávací políčko a potvrďte.
 • Efektivně pracovat!

Pokud vám to pomohlo, klikněte na hvězdičku Google, dejte nám like nebo se přihlaste k odběru na Instagramu

Jak zakázat přepínání monitoru do úsporného režimu?

Musíte stisknout tlačítko Start, vybrat „Ovládací panely“ a v něm najít stejnou položku „Napájení“. Poté klikněte na kartu „Změnit nastavení plánu“ a na kartě „Uspat počítač“ zvolte čas, po kterém se počítač uspí. V tomto případě vyberte možnost „Nikdy“.

Na většině počítačů a notebooků se můžete probudit z režimu hibernace stisknutím tlačítka napájení. Je však možné, že pro probuzení počítače bude stačit stisknout libovolnou klávesu na klávesnici nebo pohnout myší a notebook a vůbec lze probudit otevřením víka.

Jak zakázat úsporný režim v zařízení Huawei?

Chcete-li zakázat úsporný režim počítače v „BIOS“ (například bios od společnosti Asus), je třeba na začátku spuštění (pokud někdo neví) podržet klávesu F2 nebo Delete. Po vstupu do BIOSu přejděte do sekce Ai Tweaker, taková sekce je k dispozici na všech moderních základních deskách.

Ovládací panel

V klasických „Ovládacích panelech“ systému Windows je rozšířené nastavení úsporného režimu. Tato metoda je vhodná i pro starší verze operačního systému:

 • Přejděte do „Ovládacích panelů“ vyhledáním aplikace přes „Start“. Dialogové okno „Spustit“ můžete vyvolat také současným stisknutím kláves „Win R“. Do řádku zadejte příkaz ovládacího panelu a klikněte na tlačítko „OK“.

V „Ovládacích panelech“ si můžete vytvořit vlastní schéma řízení spotřeby. to provedete výběrem příslušné funkce na panelu na levé straně. V zobrazeném okně nakonfigurujte všechna nastavení podle svých představ a klikněte na tlačítko „Vytvořit“. Vlastní napájecí obvody se pak zpřístupní v okně Napájení v části „Obvody zobrazené na baterii“.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s vaším problémem.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12820 dalších užitečných pokynů. Přidat webové stránky Lumpics.Určitě vám budeme opět k užitku.

Popište, co vám nefungovalo. Naši specialisté se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Položit otázku nebo napsat svůj názor Zrušit komentář

| Denial of responsibility | Contacts |RSS