Jak vysílat s iPhone na Samsung TV.

Vysílání video s iPhone na Smart TV TV

Dobré odpoledne! potřebuji tvou pomoc. Nechápu způsoby a příležitosti mezi možností vysílání s iPhone na chytré televizi, omlouvám se za znění mé další otázky. Telefon Telefon s Androidem 4.4 Smart TV. Telefon iPhone 7.

Řekněte mi, jaké možnosti pro duplikaci a vysílání s iPhone v televizi existují.

Chci najít nejoptvrznější způsob. V ideálním případě bych chtěl plně vidět obrazovku telefonu na televizoru a sledovat fotografie, filmy přes YouTube a Prohlížeč Online režim, ve skutečnosti používat telefon jako obvykle na velké obrazovce.

Pokud je to nemožné, pak alespoň sledovat filmy a youtube alespoň nějakým způsobem. Apple TV, tedy nechtějí koupit, pokud je méně nákladná cesta. První věc, kterou jsem četl, že je třeba stáhnout aplikaci na iPhone typ IMEDioShouse a vybrat si televizor a používat bezdrátové připojení. Můj telefon nevidí televizi.

V nastavení televizoru je zahrnuta bezdrátové připojení pro mobilní zařízení (pokud se vztahuje k tomuto problému), další rady v nastavení televizoru.

Obě zařízení jsou připojena k routeru. V nastavení televizoru a iPhone jsou zobrazeny různé IP adresy (možná důvod také spočívá v něm).

Také se snažil prostřednictvím aplikace YouTube instalované na obou zařízeních. Ale telefon nenajde nic. A nějaký tichý kód při nastavení ručně v televizoru se neobjeví. Obecně je vše marné.

Pomozte někomu ví, jaký způsob, jak vyřešit situaci, jsou možné na základě potřeby. Jak efektivně vytvářet duplikaci a vysílání, méně nákladné, zatímco ne trpí brzdami různých aplikací a dalších. Rozlomil jsem celý internet, ale kvůli tomu, že nechápu, co je DLNA, Miracst a tak na tom, že jsem se podařilo odečíst, nemohu si realizovat svou otázku bez pomoci.

Budu velmi vděčný, když někdo má čas sdělit mi podstatu správného jazyka a dát mi čas.

Jak vysílat obrazovku iPhone na LG Smart TV

Po připojení obou zařízení do jedné sítě Wi-Fi postupujte podle následujících kroků:

1) Stáhněte a nainstalujte zrcadlo pro aplikaci LG TV z App Store (cena je 379R).

3) Počkejte, dokud se televizor neobjeví v seznamu dostupných, a potom klepněte na jeho název.

4) Pokud se na televizoru zobrazí okno s otázkou, zda chcete zařízení připojit pomocí dálkového ovladače, klepněte na tlačítko Přijmout / Povolit.

5) Aplikace vás vyzve k přidání ikony psaní obrazovky do řídicího bodu a povolit přístup k aplikacím. Pokud jsou tato nastavení zahrnuta, můžete přeskočit příslušné kroky.

6) Přejít na Nastavení → Položka správy a povolit přístup k programům:

7) Poté otevřete sekci Konfigurace prvku. Ovládání a přidat ikonu záznamu obrazovky.

8) Vraťte se do zrcadla pro aplikaci LG TV a přeskočte všechny pokyny stisknutím tlačítka v dolní části obrazovky:

9) Budete muset povolit oznámení, abyste mohli vidět, když se zařízení připojuje k televizoru a vypne se od něj.

10) Když provedete všechny kroky, aplikace vás přesměruje do služby YouTube, abyste otestovali funkci. Najít nějaké video, které chcete sledovat v televizi.

11) Poté otevřete řídicí bod a klikněte na ikonu záznamu na obrazovce pomocí 3D dotek nebo jen dlouhý tisk.

12) Dále vyberte zrcadlovou verzi LGTV a klepněte na tlačítko Spustit vysílání.

Poté byste měli zobrazit obsah vašeho zařízení na obrazovce televizoru Malé Lose.

Bezdrátové připojení přes DLNA

Standard DLNA (Digital Living Network Alliance) je navržen tak, aby přenášel obsah v místní síti a je podporován nejmodernějšími televizory. Chcete-li vysílat fotografie, videa a hudba s iPhone nebo iPad na velkou obrazovku, budete muset nainstalovat speciální aplikaci z App Store, výhodu, většina z nich (například IMEDioShare) jsou distribuovány zdarma.

Bezdrátové připojení přes DLNA

Algoritmus práce těchto programů je docela jednoduchý, jediný stav. iPhone (iPad) a televizor (podpora DLNA) musí být připojena k jedné síti Wi-Fi. Zbývá vybrat požadovanou televizi v aplikaci vytvořit pár a spusťte obsah vysílání na velké obrazovce. Současně, aplikace sama o sobě často nabízí uživateli hodně různých streamovaných služeb, filmů a hudby (ve většině případů v angličtině), stejně jako schopnost přenášet obsah z fotografií, video a hudebních aplikací.

Pokud televizor není vybaven modulem Wi-Fi nebo nepodporuje aplikace pro vysílání obsahu z iPhone (iPad), můžete použít speciální televizní adaptér s podporou pro propíchnutí AirPlay, jako je Mirascreen (také levnější na Alixpress Link).

Adaptér se připojuje k televizním konektoru HDMI a přijímá signál ze smartphonu nebo tabletu Wi-Fi. Chcete-li přenášet video, fotky a hudbu, musíte také nainstalovat speciální aplikaci na zařízení, například výše uvedené IMEDioShare.

Vedle na televizoru musíte vybrat konektor HDMI, ke kterému je zařízení připojeno a nainstalujte připojení z Wi-Fi.

Výhodou této metody je, že spojení nevyžaduje další zařízení (s výjimkou vysílače v některých případech) a je poměrně nastavena. Tyto programy však nevědí, jak přímo výstup obrázku z obrazovky iPhone (iPad) do televizoru, ale pouze přenášet obsah z určitých aplikací iOS a připojených partnerských služeb. Technologie DLNA navíc znamená použití zdrojů koncového zařízení výstupu (tj. TV), což může ovlivnit rychlost práce.

Co potřebujete pracovat

Jakýkoliv moderní iPhone nebo iPad podporuje technologii audio výstupu nebo obraz společností AirPlay. Je těžší najít signál přijímače k ​​přenosu není TV.

Nejlepší přijímač je prefix Apple TV. Umožňuje zobrazit obrázek bez problémů; nevyžaduje další software nebo dlouhé nastavení.

Obraz můžete zobrazit prostřednictvím počítače. Počítač Mac nebo Windows může také provádět přijímač signálu AirPlay. Chcete-li to provést, musíte nainstalovat speciální aplikaci. Nejlepší je AirServer a Reflektor.

Oba programy jsou placeny, ale mají zkušební období pro testování výkonnosti. Umožňují pouze zobrazit obraz, ale také pro záznam obrazovky nebo připojení více zařízení současně.

Zůstane pouze připojit počítač k televizoru na HDMI.

Některé televizní konzole také vědí, jak přijímat alarm AirPlay. Mnoho podobných přijímačů se prodává na AliExpress nebo Gearbest.

Stabilita takových gadgetů ponechává hodně, aby mohla být žádoucí, spojení je často přerušeno, zařízení se nevidí navzájem, vyskytne se zpoždění signálu.

Je lepší se zaměřit na konzole se systémem Android OS, vývojáři aplikace reflektoru vydali verzi pro tento mobilní systém.

Jak přivést vysílání s YouTube s iPhone v televizi?

YouTube je stále snazší. Nejstandardnější aplikace již má podporu pro AirPlay. Jděte na náš kanál a vyberte ten správný film. Nahoře vidíme podobnou ikonu ve formě kombinované obrazovky a wi-fi ikony. klikni na to

Dále přejděte do nabídky „AirPlay a Bluetooth zařízení“

All. Obraz tohoto videa by se měl zobrazit na obrazovce televizoru

V tomto článku jsem ukázal tři způsoby vysílání videa z iPhone na obrazovce televizoru přes Wi-Fi. Jsou to nejjednodušší a osobně osvědčený. Pokud znáte nějaké jiné, pak se podělte o komentáře!

Nejlepší řešení. Apple TV

V tuto chvíli (12.01.2019) Prefix Apple TV je pravděpodobně jediným normálním a nejlepším řešením. To není divné, protože Apple Ecosystem funguje velmi dobře.

Koupíme Apple TV, připojujeme jej k televizoru (ani nejnovější televizi, bez chytré televize) a bez jakýchkoliv problémů a složitých nastavení, které vysíláme obrazovku iPhone nebo z iPadu na velkou obrazovku televizoru.

Chcete-li to provést, otevřete řídicí bod a klikněte na „Opakovat obrazovku“ (AirPlay). Poté si vybereme vaši konzolu Apple TV a všechno je připraveno. Možná budete muset zadat heslo, které se zobrazí na obrazovce televizoru. Chápu, že je to při prvním připojení.

Na televizoru se zobrazí obrazovka našeho iPhone nebo iPadu.

Ještě jsem nekoupil Apple TV (plánuji). Takže vykazujte proces připojení podrobněji a krásně nemám příležitost.

S tímto bezdrátovým připojením je příležitost vysílat libovolnou fotografii nebo video z aplikace aplikace. Stačí kliknout na tlačítko „Sdílení“ a vyberte možnost „AirPlay“.

V počítači přes kabel

Obrázek z obrazovky iPhone na obrazovce Mac, který byl zobrazen přes přehrávač QuickTime

Co potřebujete: standardní QuickTime Player, bleskový kabel a v případě potřeby adaptér pro Mac

Zajímavě:

▪ ▪ Obrázek je přenášen na velkou obrazovku MAC téměř neprodleně, takže si můžete dokonce hrát na ne-dynamické hry ▪️ Můžete také nahrávat, co se děje na obrazovce iPhone přes přehrávač Quicktime Player ▪ Během vytvoření videa je možné nahrávat Zvuk z mikrofonu a to vám pomůže vysvětlit, co se děje na obrazovce

Chcete-li spustit, jednoduše připojte iPhone do počítače Mac. Konvenční bleskový kabel. Pokud máte MacBook pouze s USB-C, potřebujete oficiální nebo jiný adaptér USB-A.

Poté odvážně spusťte vestavěný přehrávač QuickTime, vyberte položku „Nová video“ v nabídce soubor, a poté iPhone jako zdroj přes menu pro cestování v blízkosti tlačítka záznamu.

Přehrávač bude okamžitě otevřít obrázek z zobrazení iPhone v samostatném okně a můžete uložit něco na velké obrazovce počítače (mnoho lidí se dokonce podaří hrát hry tímto způsobem).

Můžete také okamžitě nahrávat, co se děje na obrazovce a dokonce nechat své komentáře prostřednictvím mikrofonu iPhone. Je vhodné něco vysvětlit a projít na videu přes internet.

Jak vysílat s iPhone v televizi?

Otevřete kancelář. Stiskněte tlačítko „REPEAT SCREEN“ a vyberte televizor Apple nebo Smart TV s podporou AirPlay 2 pro přehrávání obsahu. Pokud je na obrazovce televizoru zobrazen kód hesla do AirPlay, zadejte toto heslo na svém iPhone.

Vysílání videa z iPhone, iPad nebo iPod Touch

  • Připojte zařízení ke stejné síti Wi-Fi jako Apple TV nebo AirPlay 2 kompatibilní TV SMART TV TV.
  • Najděte video, které chcete vysílat.
  • Klepněte na ikonu AirPlay.

Rozlearujeme video z YouTube do televizoru přes iPhone nebo iPad

Pokud máte chytrý televizor, mělo by to být vestavěná aplikace YouTube. Ale pokud jste to nenajdete, nebo nefunguje, pak můžete video sledovat s YouTube na televizoru pomocí telefonu nebo tabletu. Můžete vytvořit seznamy skladeb a správit to všechno.

Všechno je tam velmi jednoduché. Kromě standardní aplikace YouTube nebudete potřebovat nic jiného. V samotné aplikaci stačí kliknout na tlačítko ODU (viz obrázek níže). A video začne hrát na televizoru. Pokud máte v síti několik televizorů, poté po kliknutí na tlačítko vyberte požadovaný.

Můžete spravovat přehrávání z mobilního zařízení.

Chcete-li z něj vydělat, televizor musí podporovat DLNA (je-li chytrý televizor, pak je tato podpora). a obě zařízení musí být v jedné místní síti.

Pokud máte co sdílet tento článek, napište do komentářů, neváhejte 🙂 Můžete také ponechat otázky. Pro které budu určitě odpovědět a snažím se pomoci radě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS