Jak vytvořit alarmový zvuk na iPhone tišší. Výměna alarmového kroužku v iPhone

Jak snížit budík na iPhone

Kromě značkové aplikace, mnoho vývojářů vytváří vlastní budík iPhone. Obvykle jsou vybaveny dalšími užitečnými možnostmi. AppStore obsahuje následující programy od výrobců třetích stran.

 • Dodatek „Dobré ráno“ funkce, s přihlédnutím k cirkadijním rytmům člověka. Aplikace provádí sledování spánku a určuje fáze pro výběru příznivého období pro probuzení. Zvuk vyzvánění bude znít ve stanoveném časovém intervalu. Kromě snadné možnosti probuzení tento volný program obsahuje sbírku hladce zvyšujícího vyzvánění. Kromě toho je uživatel k dispozici. Čerstvá předpověď počasí.
 • Cyklus spánku je placená pokročilá verze programu „Good Morning“. Výhodou spánku je přítomnost synchronizace s inteligentními lampami SMARTS Phillips Hue a ve schopnosti vytvářet poznámky a pokročilé sady melodií.
 • Quiz Alarm je navržen ve formě puzzle, která vám nedovolí snadno zvolit opakování po chvíli. K tomu bude nutné vyřešit aritmetické úkoly nebo správně odpovědět na otázku na geometrii. Funkčnost nabízí 3 úrovně obtížnosti, takže i intelektuální se bude probudit, aby vypnul vyzvánění.

Jak snížit zvuk alarmu

Uživatel musí být zohledněn, že úrovně hlasitosti budíku a volání na zařízení jsou propojeny. Nemůžete změnit volání na „tichý“ a doufat, že se probudíte z hlasitého signálu vyzvánění.

V nejnovějších verzích iOS lze provádět následující kroky pro snížení hlasitosti signálu:

 • „Nastavení“. „zvuky“.
 • Při otevírání posledního vidíme jezdec. Zní to tišší nebo hlasitěji.
 • Ovládáme volumetrická tlačítka zařízení „Apple“ pro aktivaci nastavení výstrahy, volání, hlasitost alarmu, řídí přepínač „Změnit tlačítko“.

Zůstane „start“ budík, uvedení blízké budoucnosti a nakonfigurovat ji „zvuk„. V případě potřeby lze nastavit hlasitost (dolů nebo přidat).

Jak nakonfigurovat hlasitost alarmu na iPhone?

Jak často jste se ráno probudili v důsledku skutečnosti, že neslyšeli alarm melodie? Nebo, naopak odjel od příliš hlasitých vyzvánění všech iPhone? Zdá se mi, že je to z hlediska počtu situace, je to na přibližně stejně stejně. Nejprve jste spali a na další ráno udělali budík hlasitěji a nakonec se příliš hlasitě. V tomto článku chci mluvit o tom, jak nastavit hlasitost alarmu na iPhone.

Ta věc je, že v nastavení iPhone není žádný speciální posuvník, se kterým můžete nastavit hlasitost alarmu. Proto lze hlasitost změnit pouze pomocí tlačítek úpravy na samotném iPhone. Pokud ještě není jasné, pak vám řekněte o něco více:

Krok 1.Otevřete aplikaci Hodiny a nakonfigurujte nastavení alarmu (čas, melodie a další).

Poté pomocí tlačítek zoomu a snížení hlasitosti na bydlení iPhone nastavujeme požadovaný objem, který ovlivňuje nejen hlasitost hovoru příchozího hovoru, ale také na úrovni budíku.

Abychom nebyli pozdě na práci, musím vstát na asi 7 hodin. Ale probudím se velmi dobře, takže začínám 3 budík 6: 50.6: 55 a finále v 7 hodin ráno. Od prvních dvou jsem „prudce“ snížil, ale třetí mě nutí vstávat. Objem budíku, který se snažím nastavit přibližně průměrnou úroveň, ale melodie pro probuzení je poměrně agresivní linkinový park „vzdát se“.

Protože jsem se dotkl tématu alarmu iPhone, řeknu vám o několika nuancích jeho práce.

 • Pokud v době alarmu (když se melodie přehrává), klepněte na tlačítko Domů, pak se budíky vypnou a nebudou se snažit probudit vás.
 • Pokud stisknete tlačítko napájení v době alarmu, pak se budík vypne, ale po 9 minutách bude hrát znovu.
 • I když překládáte iPhone do tichého režimu, zvuk budíku bude stále.

mám všechno. Doufám, že po přečtení tohoto článku nemáte žádné otázky týkající se konfigurace hlasitosti alarmu na vašem iPhone.

Jak nastavit hlasitost alarmu

Chcete-li okamžitě probudit, musí člověk slyšet hlasité pípnutí, které nebude dovolit zůstat na posteli. Pokud se vyskytnou problémy s probuzením, je možné, že objem alarmu vašeho iPhone má minimální nebo průměrnou hodnotu.

Chcete-li tento parametr změnit, dříve uvedená aplikace „Hodiny“ nepomůže. Jeho konfigurace zajišťuje nastavení frekvence signálu, typ melodie, název alarmu, ale ne navíc. Hlasitost bude muset být změněn prostřednictvím nastavení telefonu, takže:

 • Otevřete nastavení iPhone.
 • Jděte do sekce „Volání a varování“.
 • Naproti odpovídající položce posuňte jezdec na požadovanou hodnotu.

Takže majitel smartphonu může způsobit zvuk probuzení signálu hlasitější nebo tišší.

Jak udělat budík na iPhone tišší

Budík a instalace jeho hlasitosti. to je samostatné téma na jakémkoli telefonním čísle iOS. Na mnoha Androids existuje speciální funkce, samostatný posuvník, který pomáhá upravit hlasitost. Takže není takový posuvník na iPhone! Když o tom zjistí mnoho uživatelů, nerozumí, ale jak regulovat hlavní signál a budík. Odpověď je dost jednoduchá: žádná cesta.

To je důvod, proč mnozí uživatelé jednoduše nainstalují další služby probuzení. Ti, kteří chtějí, aby asistent signál byl hlasitý, a na hlavním telefonu (to znamená, že zvuk, který je zodpovědný za příchozí hovor) zvuku, není prakticky ne, nebude schopen tak učinit. Nastavení se vyskytuje na příchozí signál a intenzitu alarmu.

Nastavení se vyskytuje přes swing „plus“ a „mínus“ na samotném zařízení. To znamená, že uživatel na konci telefonu najde jezdec zodpovědný za hlasitost a upraví jej k nastavení zvuku podle potřeby. Zobrazí se zvonek, který ukazuje, kolik je uživatel nainstalován.

Tak, aby zvuk tišší, je nutné jej jednoduše spustit s hlavním posuvníkem, který je zodpovědný za budík a pro běžný signál.

Výměna iPhone Melody pro budík

Schopnost změnit budík melodie se objevila pouze s vydáním verze IOS 6. Až do tohoto bodu byli uživatelé nuceni dát malou volbou standardních melodií, které se rychle nudí. Ve všech následujících verzích IOS je zachována možnost nahrazení zvuku, takže můžete bezpečně dát svou oblíbenou skladbu na budík.

 • Otevřete aplikaci Hodiny a přejděte na kartu „Budík“.
 • Klikněte na tlačítko „Změnit“.
 • Nastavte čas, frekvence a štítek.
 • Otevřete sekci „Sound“. zde si můžete vybrat melodii.
 • V části „Pole skladby“ klikněte „Výběr písně“.
 • V hudební knihovně Smartphone vyberte požadovanou složku.
 • Zkontrolujte, zda je vybraná skladba nainstalována na budíku. V poli „Sound“ by měl být jeho název. Pokud je vše pravdivé, klepněte na tlačítko „Uložit“.

Pokud používáte placené služby iTunes Match Service, což vám umožní ukládat veškerou hudbu v ICLAD, pak budete mít další příležitost vybrat si píseň z cloudového úložiště. Ale to však nestojí za to: Pokud není spojení s Internetem, nebude alarm Clock voláno, protože vybraná melodie bude nepřístupná. Z tohoto důvodu zvolte prostředky, které jsou uloženy v paměti smartphonu.

Jak nastavit budík na iPhone

Můžete zvolit hlasitost, čas, melodii a nastavit název:

 • Přejděte do programu „Hodiny“ a vyberte kartu „Budík“.
 • Klikněte na „Plus“ v pravém horním rohu.
 • Přejděte na správný čas.
 • Pokud je to nutné, vyberte následující parametry: „Repeat“ (nastavte požadovaný počet signálů opakujte a nastavte čas každého opakování (například za 5 minut), „TAG“ (Zadejte název, který přijde), „Zvuk „(Vyberte melodii pro přehrávání při spuštění signálu).
 • Uložte změny kliknutím na tlačítko „Uložit“.

Proč budík, které nejsou volány na iPhone?

Pojďme se vrátit k poselství naší čtenáře. Píše, že denně, včetně víkendů a svátků (co je nejživější) telefon bude přesně v 6:35. Současně jsou hlavní časovače nastaveny v jiném čase. Než zapisujete do editoru, autor zkontroloval všechny své staré (odpojené) alarmy, ale stojí zcela odlišný čas. Zdá se, že v zařízení se zlý duch umyje, což neumožňuje smartphone spát klidně. Mystica a pouze. Ale to je pro ty občany, kteří nic nevědí o funkci „spánku“.

Možnost „Spánek“ je integrována do programu „Budík“ (relevantní pro IOS 13 a starší). Pak možnost přesunuta do aplikace „Zdraví“. No, dobře, tam je čip v OS a tam je důvod, proč pak daří mozek na uživatele denně. Skutečnost je, že když je iPhone nejprve nakonfigurován, mnoho majitelů miniaplikací nečtou zvlášť, že se systém zeptá na obrazovku, přemýšlet o přizpůsobení všech potřebných možností v budoucnu. Ukazuje se, že jsem se otočil tam, kde padl, člověk může zkazit své ráno.

Chcete-li vyloučit zlý duch z „Alarm“, musíte provést následující kroky:

 • Jděte na aplikaci „Zdraví“.
 • Přejděte na kartu „Spánek“.
 • V dolní části seznamu je sekce „Váš plán“.
 • Mělo by být poklepáno podle „Plný rozvrh a parametry“.
 • Na pohledu pohledu je řetězec „Plán psacího stolu“, který chcete zakázat, odmítněte přepínač přepínače do „OFF“.

Jak snížit objem alarmu na iPhone

Dalším způsobem, jak snížit a zvýšit objem alarmu, je použít hlavní menu zařízení:

 • Zadejte nastavení.
 • Vyberte položku „Zvuky, hmatové signály“.
 • V podnabídce Otevřít „Volání a varování“ použijte posuvník svazku.

Snížený objem v menu. nejjednodušší způsob

| Denial of responsibility | Contacts |RSS