Jak vytvořit album na iPhone. Omezení

Jak zpřístupnit fotografie iPhone

Fotografie a video jsou pravděpodobně prvky, které zabírají většinu prostoru na našich zařízeních. Odmítnout některé z nich, aby se zabránilo nedostatku prostoru, může být nepohodlný. Nicméně, tam je trik, se kterým můžete ušetřit místo s fotografiemi a video iPhone a iPad bez obsazení a platit cokoliv. Řekneme o tom všem.

Pravděpodobně jste někdy slyšeli o albách iOS, které jsou vytvořeny, takže můžete sdílet fotografie a video s rodinou a přáteli. Na konci se jedná o další album, ke kterému můžete veškerý přístup, pokud máte připojení k internetu, a můžete dokonce komentovat každou fotografii nebo video. Můžete je dokonce uložit později ve svém vlastním úložišti.

Co je to nekonečné skladování? No, tato alba nezabírá prostor na vašem iPhone nebo iPadu. Dokonce i ve vašich kontaktech. Proto je extrémně zajímavé, protože můžete ukládat všechny své fotografie bez ukončení. Ve skutečnosti můžete dokonce vytvořit album, ve kterém jste sami.

App Store Photobook. Nejrychlejší způsob, jak vytvořit fotoalbum

Do záložek

Zobrazit podle: Vytvoření vývojáře fotografií / vydavatele: Vuee verze: 1.6.6 iPhone iPad: Zdarma [stáhnout z App Store] Náklady Photonig

Co dělat s tisíci fotografií, které byly vyrobeny v iPhone za posledních několik let? Nejspolehlivější volbou je ukládat je na externím pevném disku opatrně složkami. Je nepravděpodobné, že by vás v tomto případě nejméně jednou dostali ke zpracování neustále rostoucího výběru obrázků. Osobně jsem se setkal s takovým problémem a rozhodl jsem se najít své rozhodnutí. Co když pravidelně vytvoříte tematické fotoalba pomocí aplikace Photobook? Dva minuty podnikání a po krátké době máte malý kousek vzpomínek, které mohou být poskytnuty přátelům, příbuzným nebo udržet sebe.

Ano, existují docela podobné programy v App Store, se kterým můžete provést živé foto knihy s doručením do domu, ale pouze Fotorook nabízí bez nadměrného času a úsilí. Příloha má zpočátku tři možnosti pro vytváření fotografií. fotoalbum, photo album, photo alliend (formát A3 nebo mini kalendář) a pohlednice (nebo sada 12 kusů). Ve fotoalbu můžete dát 24 snímků, takže moje volba okamžitě padla.

Po výběru bodu „fotoalbum“ na obrazovce iPhone nebo iPad se zobrazí seznam šablon nálady a barevných schématu, všechny z nich jsou osm kusů. Například „první den Emily“, „Naše cesta“, „Jak jsme oslavili“ a několik dalších. Tam jsou malé palci, takže jste již pochopili fotoknihy v této fázi, jak to bude vypadat.

Rozhodl jsem se na základě alba „Všechno nejlepší k narozeninám“ vytvořit svatební album, jeho jméno a všechny podpisy pro obrázky lze změnit na vlastní pěst. Klikněte na „dále“ v pravém horním rohu a spadejte do menu výběru fotografií. 24 Snapshot lze vybrat pomocí obvyklých pásek na nich buď pomocí Swewes, když můžete vybrat několik fotografií najednou.

Prostřednictvím tlačítka s řádky v horním panelu se můžete dostat do interních alb nativní aplikace „fotografie“. Vybereme si znovu, znovu se zúhlí „dále“ a my v poslední fázi objednávky.

V albu můžete opustit své gratulace a podpis

Než budete řídit dodací adresu a provést platbu, můžete se posouvat přímo na obrazovce iPhone nebo iPad své virtuální album s pomocí známých gest a v případě potřeby dělat drobné úpravy. Poté si vyberte možnost obal a papíru, na které závěrečné náklady závisí, řídí adresu pro přepravu, minutu-dvě očekávání stahování obrázků a platit!

Všechny předchozí kroky v průměru jsou doslova za pár minut. zdá se, že je to nejrychlejší způsob, jak vytvořit skutečné fotoalbum nebo přání na gadgetu.

Stručně o cenách. Fotoalba mohou být vytvořena v vazbě brožury (7.99), v měkkém (14,99) a pevné (19,99). Ve všech třech možnostech pro 20 stran s obrázky. Photokallendar (29 x 42 cm) Náklady 19.99, z funkcí. pro každý měsíc si můžete vybrat až čtyři fotky. V pouhých 450.99 můžete poslat fotografický soubor buď na objednávku 12 kusů pro 14 amerických dolarů. Tato cena okamžitě zahrnuje dodání přímo z Německa (kde je vše vytvořeno) do jakéhokoliv bodu planety pomocí služby DHL. Načasování? Správa novoroční dovolené. Objednal jsem si pohlednici a dodací lhůtu byl uveden v dodatku. 20. prosince 2013. Z platebních možností. Visa, MasterCard, Amex a PayPal Service.

Právě před prázdninami se vývojáři rozhodli učinit příjemným překvapením mnoha uživatelům po celém světě, které můžete použít a vy. Jedná se o slevy a některé z nich jsou velmi významné. Například pomocí propagačního kódu VuEEE660, který chcete do aplikace před platbou řídit, můžete si objednat své první fotoalbum na 60% slevu. Zdarma pohlednice příteli kdekoli v planetě? Snadno! Drive Freecard Po vytvoření předběhnutí fotografie a to bude naprosto zdarma. A poslední kód Vukeecal vám umožní zakoupit jeden mini kalendář zdarma. Jeden z těchto tří možností můžete použít pouze.

iPhone iPad: Zdarma [stáhnout z App Store] Cena Photo Book

Photobook. jeden z nejlepších způsobů, jak poblahopřát své nejbližší lidem s nadcházejícím novoročním prázdninem ze tří důvodů. Okamžité vytvoření roztomilého alba, kalendáře nebo pohlednic, dostupné ceny a četné slevy. Samozřejmě bylo možné vyvolat vývojáře v nepřítomnosti některých flexibilních nástrojů pro přizpůsobení šablon hotových album, ale pak tento způsob vytváření fotografické knihy nelze nazvat nejrychlejší.

Do záložek

Jak přidat fotografii na album „Lidé

Pokud snímek z nějakého důvodu nebyl uznán aplikací, lze jej přidat do alba „Lidé“ ručně.

Přidat jméno osoby s jednodušším hledat osobu

  • Otevřete aplikaci „Foto“.
  • Vyberte obrázek, který chcete přidat a otevřít.
  • Klikněte na ikonu „I“, pak malá ikona s otazníkem.
  • Zadejte název osoby, klikněte na tlačítko „Další“ a „Dokončit“.

Někdy aplikace „Foto“ nesprávně definuje osobu, ale zmatená jména a fotografie mohou být opraveny.

Chyba můžete opravit v albu, pokud se fotografie nezobrazí

vytvořit, album, iphone
  • Přejděte na album „Lidé“, vyberte profil osoby.
  • V pravém horním rohu obrazovky klepněte na tlačítko „Více“ a vyberte možnost Zobrazit potvrzené fotografie „. Odstraňte příznaky nesprávně identifikovanými fotografiemi. Můžete zobrazit ještě více fotografií: Klikněte na tlačítko Zobrazit více fotografií „.

S touto volbou můžete vyhledávat lidi na iPhone.

Aplikace

Můžu přijít s mnoha aplikacemi pro tuto funkci. Nejjednodušší je sdílet fotografie s blízkými lidmi, kteří jsou daleko. Můžete také vytvořit společné album s přáteli a hodit fotografie svých valných setkání nebo vtipných obrázků.

Dalším příkladem: Naučím se hrát na bubnu. Kdyby byl můj učitel na dálku, mohl bych ho hodit video z mé hry a on by mohl být vzdáleně komentovat. Totéž platí pro všechny ostatní třídy, pokud se naučíte něco nového, váš učitel není nutně blízko, bude moci vytvářet úpravy do vašeho školení i na dálku. Samozřejmě, že se srovnává s osobním učením, ale možnost není nejhorší.

Na konci, jsem si jist, že vy sami můžete přijít s novými aplikacemi této funkce. Doporučuji vám, abyste se pokusili, najednou jste podcenil, stejně jako já.

Jak sdílet album s fotografií nebo videem na iPhone

Otevřete sekci Nastavení. foto a aktivujte generální síti alb.

Přejděte na aplikaci fotografie na kartě MediaMatka.

Kliknutím na tlačítko Vybrat zvýrazněte požadované fotografie a video.

Označte všechny potřebné fotografie a videa.

V nabídce Sdílení vyberte položku na všeobecné album.

Zadejte název a komentář (volitelné) na generální album.

Můžete okamžitě pozvat pro zobrazení uživatelů podle ID Apple ze seznamu kontaktů.

Klepněte na tlačítko Publikovat, abyste mohli ubytovat společné fotografie online.

Jak změnit pořadí fotografií v albu na iPhone

Můžete změnit pořadí fotografií a alb na iPhone přetažením. Co se týče organizování fotografií v. Objednávku fotografií můžete změnit v albu na iPhone stejným způsobem.

Krok 1Otevřete aplikaci Vyberte album, kde jsou uloženy obrázky.

Krok 2Klikněte na „Upravit album“ ve vybraném albu.

Krok 3Vyberte a podržte fotografii, kterou chcete přesunout.

Krok 4Přetáhněte miniaturní na správném místě v albu na iPhone.

Kolik písní v iTunes kombinuje do jednoho alba

Do záložek

Tato příručka byla zveřejněna jako součást projektu podpory IPHONES.Ru. Napište poštou: Stiskněte (at) iPhone.Ru a získat řešení problémů spojených s provozem a provozem zařízení Apple.

Otázka čtenářů: Sergey Po přechodu na MACOS v iTunes zjistil, že v sekci Alba hodně jednotlivých písní, které jsou zobrazeny ve formě krytů. Jak je definovat v jednom albu?

Program iTunes je navržen tak, aby každá jediná trať byla vnímána jako samostatné album (za předpokladu, že jste ji stáhli z Apple Music Service nebo Itunes Store). Situace opravte následujícím způsobem.

Otevřete iTunes v sekci Hudba a boční menu Vyberte možnost Režim zobrazení skladby.

Zvýrazněte několik skladeb, které plánují kombinovat do jednoho alba. Chcete-li to provést, upněte klíč CMD (Ctrl na Windows) a střídavě klepněte na každou stopu.

Zvýrazněte stopy, stiskněte kombinaci kláves CMD I (Ctrl I na Windows).

Naproti strunám alba v požadovaném jménu alba.

Nezapomeňte zaškrtněte políčko naproti album položku je sbírka písní různých umělců.

Klepněte na tlačítko OK. Všechny skladby okamžitě kombinují v jednom albu.

Do záložek

Jak sdílet album na iPhone

Funkce sdílení ICLOUD lze aktivovat na iPhone, iPad, Mac a PC. Pro lidi, kteří chtějí sdílet album na iPhone s někým jiným, můžete udělat, jak je uvedeno v následujících odstavcích. Nejprve musíte aktualizovat iPhone na nejnovější verzi IOS. Zadejte ICloud s Apple ID, které chcete sdílet iPhone alba.

Oddíl 1: Vytváření společných fotografických alb

Krok 1Spusťte aplikaci „Nastavení“ na iPhone.

Krok 2Klikněte na své jméno a pak na „iCloud“ a „Fotografie“ v seznamu.

Krok 3Povolit „Obecné alba“ pro konfiguraci sdílení fotografií ICLAD.

Krok 4Později můžete získat více informací vytvořit album na iPhone s aplikací fotografií.

ODDÍL 2: Sdílejte album na iPhone s icloudovými uživateli

Krok 1Otevřete aplikaci „Foto“. V části „Alba“ klepněte na tlačítko „Zobrazit vše“ vedle „Obecné alba“ pro zobrazení obecných alb na iPhone.

Krok 2Klikněte na „Změnit“ a potom „“ Chcete-li vytvořit nové generální album.

Krok 3Nastavte název celkové album. Pokračujte kliknutím na tlačítko Další „.

Krok 4Zadejte e-mailové adresy (přidružené k účtu Icloud) pozvané v sekci „do“. Můžete pozvat až 100 lidí Přihlaste se k odběru společného fotoalba.

Krok 5Klikněte na „Vytvořit“ a „Hotovo“ pro sdílení alba na iPhone v roce 2019.

ODDÍL 3: Sdílejte album na iPhone s uživatelivateli mimo ICLAD

Krok 1Vytvořte všeobecné album na iPhone bez pozvánek. Můžete také změnit název alba po vytvoření.

Krok 2Otevřete toto celkové album na iPhone. Klikněte níže „Lidé“.

Krok 3Zapněte „veřejné webové stránky“, abyste získali odkaz na vaše sdílené album iPhone.

Krok 4Klikněte na „“ pro odeslání odkazu na někoho. Takže můžete sdílet album iPhone s Androidem odkazem.

Oddíl 4: Co můžete udělat se společným albem

Můžete sdílet jednu knihovnu fotografií ICloud v rodině nebo s jakýmkoliv hostujícím uživatelem pomocí výše popsaných kroků. Когда другие принимают приглашение на общий альбом на iPhone, ваш общий альбом может быть виден сразу.

Более того, вы можете активировать «Подписчики могут публиковать» и «Уведомления», чтобы разблокировать больше функций. Подписчики также могут добавлять фотографии в общий фотоальбом. Mimochodem, můžete obdržet oznámení, když účastníka klade rád, komentuje nebo přidává fotografie nebo video k tomuto společnému albu.

Snadný způsob, jak spravovat a přenášet fotoalba s iPhone

Použití aplikace AppleSoft iPhone Transfer, můžete snadno spravovat fotografie iPhone na počítači velkoobchod. Je snadné změnit fotografii v iPhone Album. Můžete vytvořit iPhone album podle data, velikosti a mnohem více. Kromě toho můžete vytvořit, přejmenovat a mazat alba na iPhone za kliknutí. Vestavěný Správce fotografií umožňuje uživatelům spravovat libovolnou fotografii a album před převodem.

Po organizování alb a iPhone fotografií můžete volně vysílat soubory mezi iPhone / iPad / iPod a Windows / Mac. Například můžete sdílet alba s iPhone na PC / Mac / Other IOS zařízení v krátkém čase. Všechny části fotografií lze ušetřit při přenosu alb iPhone. Kvalita obrazu nebude snížena. Mezitím další soubory uložené na vašem iPhone budou v bezpečí na stejném místě.

  • Přenosová alba, fotky, video, kontakty, zprávy, melodie, podcasty a další soubory pro iPhone, iPad a iPod.
  • Vytváření / přejmenování / Odstranění alb, Náhled obrázků a obrázků Podrobnosti ve Správci fotografií.
  • Získejte média servicer pro ovládání, úpravu a přenosu videa a zvukových souborů s iPhone.
  • Práce s nejnovější verzí IOS 14, včetně iPhone XS / XS MAX / XR / X / 8 a T. D.

Krok 1Zdarma ke stažení, instalaci a spustit přenos iPhone. Připojte iPhone k počítači přes USB kabel. Odemkněte svůj iPhone a klikněte na „Trust“.

Krok 2Po skenování vašeho iPhone klepněte na tlačítko „Fotografie“ na levém podokně. Zvolte „Nové album“ z „Ostatní nástroje“ a vytvořte album na iPhone. Kromě toho můžete zvolit „Přidat na album“, „Přejmenovat album“, „Smazat album“ a další možnosti z rozevíracího seznamu.

Krok 3Klepněte pravým tlačítkem myši na libovolný obrázek a vyberte „Náhled“ pro zobrazení podrobností v případě potřeby. Nakonec klikněte na „Exportovat“ pro rychlé export alba a fotografií z iPhone do počítače nebo IdeVICE.

To je vše, jak vytvořit album na iPhone v různých situacích. Můžete snadno distribuovat všechny obrázky podle kategorie. Kromě toho můžete přenášet fotografie z iPhone na Mac pomocí přenosu iPhone pomocí výše uvedených kroků. Pokud chcete přenášet fotografie z iPhone na iPad, musíte také připojit iPad do stejného počítače. Pro lidi, kteří ukládají tisíce fotografií na iPhone, Apeaksoft iPhone Transfer. Jedná se o spolehlivý manažer a přenos, který byste neměli chybět.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS