Jak vytvořit aplikaci WhatsApp v telefonu

Co je aplikace WhatsApp a jak ji používat. Bezplatná aplikace WhatsApp pro Windows Phone, Android, iPhone, Blackberry a počítač.

Toto je článek o tom, co je aplikace WhatsApp a jak ji používat. Aplikaci WhatsApp lze stáhnout a nainstalovat do systému Windows Phone, Android, iPhone, Blackberry a nyní i do počítače.

Nejprve si ujasněme, co je WhatsApp? Whatsapp. Je bezplatná aplikace spuštěná přes internet v telefonu Windows Phone, iPhonu, Androidu a dalších chytrých telefonech. Proto je pro používání aplikace WhatsApp žádoucí, aby váš telefon měl neomezený internet (pokud aplikaci používáte pomocí internetu přes Wi-Fi, je lepší WhatsApp vypnout, když budete mimo oblast pokrytí Wi-Fi), jinak může být vašemu účtu účtováno mnoho peněz v závislosti na vašem tarifním plánu.

Nyní se podíváme, co můžeme udělat a jaké možnosti jsou k dispozici, pokud nainstalujeme aplikaci WhatsApp do našeho telefonu. S WhatsApp můžeme vždy zůstat v kontaktu s příbuznými a přáteli, protože máme neomezenou možnost, volání zdarma, zasílání zpráv, fotografií, videí a hlasových zpráv, to vše můžeme dělat zdarma přes WhatsApp, pouze pokud se připojíte k neomezenému internetu (nebo používáte internet přes Wi-Fi), a bez toho můžete jít zlomit posílání fotografií nebo videí.

Mnoho lidí zajímá, zda musí za instalaci a používání aplikace WhatsApp v telefonu platit, nebo zda si ji mohou nainstalovat a používat zdarma. Řeknu, že WhatsApp je placená i bezplatná aplikace. Jde o to, že WhatsApp můžete nainstalovat a používat v telefonu zdarma po dobu jednoho roku, poté musíte zaplatit 1 dolar za každý další rok. Nemyslím si, že je to velká částka, zvláště když ji začnete používat zdarma po dobu jednoho roku, a pro vývojáře aplikace je nejdůležitější počet uživatelů, a pokud dosáhnou milionu lidí, pak jeden dolar není malá částka (oficiální webové stránky WhatsApp uvádí, že aplikace byla stažena více než 500 milionkrát). Stručně řečeno, obě strany zůstanou spokojené, vy budete posílat bezplatné zprávy, videa a fotky a vývojáři dostanou svůj dolar na další zlepšování funkcí, možností a budoucích aktualizací aplikace.

Další otázkou je, kde stáhnout a jak používat aplikaci WhatsApp? Musíte si stáhnout aplikaci pro svůj model telefonu. Pro chytré telefony na platformě Android stáhněte z Google Play nebo Play Market, pro iPhone a iPad v App Store, pro chytré telefony na Windows Phone onf. Webové stránky na windowsphone.com/en/store. Po instalaci se zaregistrujte; budete vyzváni k zadání čísla, které bude vaším přihlašovacím jménem do aplikace. Přijde zpráva s kódem, který je třeba zadat na správné místo, a můžete začít používat aplikaci WhatsApp. Po úspěšné instalaci program zkontroluje celý seznam kontaktů a vybere ty, kteří již používají aplikaci WhatsApp, s nimiž můžete okamžitě začít komunikovat, psát zprávy, posílat videa a fotografie. Můžete také odeslat zprávu s odkazem na kontakt v telefonním seznamu a požádat ho o instalaci aplikace WhatsApp. Aplikaci WhatsApp lze nyní nainstalovat do počítače stažením z oficiálních webových stránek aplikace WhatsApp.

 • Recenze, komentáře, otázky a odpovědi na to, kde stáhnout a jak používat WhatsApp, lze přidat níže.
 • Doufáme, že vám tento článek pomohl a že se vám podařilo aplikaci nainstalovat a používat v telefonu.
 • Sdílejte užitečné tipy, další informace a pomáhejte si při řešení problémů.
 • Děkujeme za vstřícnost, vzájemnou pomoc a užitečné rady.

Jak funguje aplikace WhatsApp v telefonu se dvěma buňkami?

V běžném smartphonu podporujícím použití dvou karet SIM lze ke službě WhatsApp připojit pouze jedno číslo. Vývojáři bohužel nezahrnuli možnost používat 2 účty WhatsApp na 1 zařízení. Ve výchozí verzi aplikace si tedy člověk musí vybrat číslo, které má více hovorů.

Pro většinu lidí, kteří používají dvě SIM karty najednou, je to však poměrně nepohodlná možnost. Většinu z vás zajímá, jak nastavit dvě aplikace WhatsApp v telefonu se dvěma SIM kartami?

Ochrana osobních údajů

Měli byste se podívat na nastavení soukromí. Mnoho uživatelů přehlédne (nebo přehlédne) nastavení ochrany osobních údajů. Právě sekce „Soukromí“ vám pomůže ochránit vaše soukromí před třetími stranami. Pokud tedy nechcete, aby se vaše údaje dostaly do nepovolaných rukou, vždy si při registraci do nové aplikace nejprve zkontrolujte nastavení ochrany osobních údajů.

 • Nejprve se přihlaste do aplikace.
 • Klikněte na tři tečky v pravém horním rohu.
 • V seznamu vyberte možnost „Účet“.
 • Poté vyberte možnost „Soukromí“.
 • První, čeho si možná všimnete, je blok „Viditelnost osobních údajů“; zde můžete nastavit, kdo o vás může vidět různé informace, jako je čas návštěvy, fotografie, stav, podrobnosti a geodata.
 • Následuje blok „Zprávy“, kde máte dvě zajímavé možnosti.
 • První je „Blokované“; zde si můžete zobrazit seznam všech blokovaných kontaktů a přidat nové nebo odebrat staré.
 • Druhá možnost je „Zprávy o přečtení“; když ji zapnete, budete mít přehled o tom, kdy si příjemce přečetl vaše zprávy.
vytvořit, aplikaci, whatsapp, telefonu

Stojí za zmínku, že výše popsané možnosti mají několik specifických detailů. Za prvé, pokud některé informace o sobě učiníte pro uživatele neviditelnými, nebudete je moci vidět ani vy. To znamená, že pokud jste nastavili, aby ostatní neviděli, kdy jste přihlášeni, vy zase nevidíte, kdy jsou přihlášeni oni. Mimochodem, zprávy o čtení jsou také dvojsečné. Za druhé, možnost „Číst zprávy“ nefunguje pro skupinové chaty.

Jak zobrazit všechny dostupné aktualizace

Po deaktivaci automatických aktualizací všech aplikací doporučujeme pravidelně ručně kontrolovat dostupné nové verze aplikací nainstalovaných v telefonu. Úplný seznam je k dispozici v integrovaném obchodě. Vezměme si jako příklad telefon se systémem Android:

vytvořit, aplikaci, whatsapp, telefonu

Chcete-li zjistit, co bylo přidáno nebo opraveno, klikněte na položku. Na jeho stránce v sekci „Inovace“ je k dispozici úplný seznam inovací.

Jak používat mobilní aplikaci WhatsApp

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd. autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s psaním a editací článků na technická témata. Nadšenec do technologií a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 389 932.

vytvořit, aplikaci, whatsapp, telefonu

V tomto článku vám řekneme, jak nainstalovat a používat aplikaci WhatsApp ve smartphonu iPhone nebo Android. Whatsapp je bezplatná aplikace pro zasílání zpráv, kterou lze použít k odesílání zpráv nebo volání ostatním uživatelům aplikace WhatsApp, když je váš smartphone připojen k bezdrátové nebo mobilní datové síti.

Spuštění aplikace WhatsApp. Klepněte na „Otevřít“ v obchodě s aplikacemi ve smartphonu nebo klepněte na ikonu řečového mraku se sluchátkem uvnitř na zeleném pozadí. Ikonu aplikace obvykle najdete na jedné z ploch nebo na panelu aplikací.

 • Možná bude nutné povolit aplikaci WhatsApp zasílání oznámení; klepněte na možnost „Povolit“.
 • Ve smartphonu se systémem Android také klepněte na možnost „Povolit“.

Klepněte na zprávu WhatsApp. V něm se zobrazí „Váš kód WhatsApp je [# ##-####]. Můžete také klepnout na tento odkaz a ověřit svůj telefon:“ (Váš kód WhatsApp [####. ###]. Pro potvrzení telefonního čísla můžete také použít tento odkaz:). Následuje odkaz.

Zadejte kód do pole. Pokud jste zadali správný kód, vaše telefonní číslo se potvrdí a přejdete na stránku pro vytvoření účtu.

Co je Whatsapp?

Whatsapp je populární software, který funguje jako messenger. Používání programu je zcela zdarma, připojení a přenos dat probíhá pomocí internetového provozu. Vývojáři od roku 2016 umožňují využívat internetové hovory zdarma, a to bez ohledu na jejich délku a zemi, do které uživatel volá.

Aplikace funguje na všech oblíbených počítačových a mobilních operačních systémech. Messenger je však nejoblíbenější mezi uživateli systému Android. Počet stažení v oficiálním obchodě Google Play dosáhl hranice jedné miliardy instalací.

Na rozdíl od většiny podobných messengerů má Whatsapp osobní internetovou verzi na adrese https://web.Whatsapp.com/. Pro spuštění v prohlížeči stačí naskenovat kód fotoaparátem telefonu. Bez telefonu nebude uživatel moci používat online verzi aplikace. Mobilní zařízení by také mělo mít připojení ke globální síti.

Kolik lidí používá WhatsApp

Program lze nainstalovat na většinu mobilních zařízení: smartphony a tablety Samsung a další zařízení se systémem Android, iPhone, Blackberry, Windows Phone, iPad.

Způsoby instalace druhé instance aplikace WhatsApp

V závislosti na zařízení, které máte, přesněji řečeno na operačním systému, který na něm běží (Android nebo iOS), se používají různé metody a softwarové nástroje pro získání dvou WhatsApps na stejném smartphonu. Operace vytváření duplikátu messengeru je pro uživatele smartphonů se systémem Android poněkud jednodušší, ale majitelé iPhonu ji mohou také provádět a uchýlit se k neoficiálním metodám.

Vzhledem k otevřenosti operačního systému existuje mnoho způsobů, jak získat druhou kopii aplikace WhatsApp pro Android ve vašem smartphonu. Uvažujme nejjednodušší řešení tohoto úkolu.

Před použitím některé z následujících metod vytvoření duplikátu nainstalujte Messenger do telefonu podle standardních pokynů.

Nástroje pro Android shell

Někteří výrobci chytrých telefonů se systémem Android vybavují svá zařízení vylepšenými, nebo dokonce zcela přepracovanými aplikacemi a rozhraními. K nejznámějším variacím na téma Android patří MIUI od Xiaomi a FlymeOS vyvinutý společností Meizu.

S výše uvedenými dvěma systémy se podíváme na nejjednodušší způsob, jak získat další instanci aplikace WhatsApp ve vašem smartphonu, ale majitelé zařízení jiných výrobců a uživatelé vlastního firmwaru by měli také zpočátku hledat podobnou funkci popsanou níže ve svém telefonu.

Klonování aplikací v MIUI

Od osmé verze MIUI má tato aplikace pro Android integrovanou funkci „Klonování aplikací“, která umožňuje vytvořit kopii téměř jakéhokoli programu v systému, včetně aplikace WhatsApp. Funguje velmi jednoduše (na obrázku s MIUI 9).

 • Otevřete „Nastavení“ ve smartphonu a přejděte do „Aplikací“ přejetím prstem po seznamu možností. Najděte položku „Klonování aplikací“, klepněte na ni a vyberte.

Majitelé chytrých telefonů od výrobce Meizu, fungujících pod systémem FlymeOS, počínaje verzí 6, mají také štěstí, pokud jde o možnost používat více instancí aplikací Android na jednom smartphonu. Mnoho sestavení systému FlymeOS má integrovanou funkci nazvanou „Softwarové klony“. Několik klepnutí na obrazovku a v seznamu nainstalovaných aplikací se objeví druhá kopie aplikace WhatsApp.

  Otevřete „Nastavení“ systému FlymeOS a procházejte seznam, dokud nenajdete sekci „Systém“. Klepněte na položku Spec. Vlastnosti“.

Aplikace Whats App Business

Ve skutečnosti je WhatsApp pro Android k dispozici ve dvou edicích: „Messenger“. pro běžné uživatele, „Business“. pro společnosti. Základní funkce, které jsou vlastní verzi pro širokou škálu uživatelů, jsou podporovány také v Messengeru pro firmy. Kromě toho neexistují žádná omezení týkající se instalace, aktivace a používání aplikace Whats App Business běžnými uživateli.

Instalací služby aplikace-klient v edici Business tak získáte druhou plnohodnotnou kopii aplikace WhatsApp ve svém zařízení.

  Postupujte podle výše uvedeného odkazu ze svého smartphonu nebo otevřete Google Play Market a vyhledejte stránku Whats App Business pomocí vyhledávání.

Vše nastaveno na používání dvou účtů WhatsApp současně v jednom telefonu!

Paralelní prostor

Pokud se výrobce smartphonu nepostaral o integraci nástroje pro duplikaci softwaru do nainstalovaného firmwaru, lze k získání kopie aplikace WhatsApp použít specializované nástroje třetích stran. Jedno z nejoblíbenějších řešení se nazývá Parallel Space.

Instalace aplikace WhatsApp na iPhone

Postup instalace aplikace WhatsApp na zařízeních Apple je mírně odlišný. Bude vyžadovat následující kroky:

 • Spustit aplikaci AppStore;
 • Do vyhledávacího pole zadejte oficiální název messengeru v angličtině. WhatsApp;
 • Klikněte na ikonu lupy;
 • Klikněte na ikonu programu;
 • Klikněte na tlačítko „Instalovat“;
 • Počkejte na dokončení instalace.

Poté se budete muset zaregistrovat. V zařízeních se systémem Android se postup nijak neliší.

Jak používat aplikaci WhatsApp v telefonu

Protože tento messenger má obrovskou škálu funkcí, abyste je mohli plně využít, musíte vše pečlivě prozkoumat. Začněme od základů.

Vytváření chatů

Tato funkce je dostupná všem. Chat je místem, kde probíhá většina komunikace. Chcete-li ji vytvořit, jednoduše klikněte na kontakt nebo číslo svého budoucího společníka a začněte chatovat.

Pokud chcete pořádat skupinové chaty, musíte v části „Chaty“ vybrat možnost „Nová skupina“.

Hovory

Volání je ještě jednodušší než psaní SMS. Vizuálně se tato funkce neliší od klasického telefonního seznamu. Uživatel musí klepnout na zelené sluchátko vedle kontaktu.

Hlasové zprávy

Někteří lidé dávají přednost komunikaci prostřednictvím hlasové zprávy. Chcete-li je použít v chatu, stačí stisknout ikonu mikrofonu. Po dokončení stiskněte tlačítko „odeslat“.

Odesílání dokumentů

Používejte svůj účet WhatsApp ke sdílení videí, fotografií a dalších dokumentů s ostatními. Tato zpráva bude odeslána jako zpráva, kterou můžete vytvořit klepnutím na sponku v horní části obrazovky. Pro použití této funkce je důležité povolit přístup do galerie a k osobním údajům. Mimochodem, k dispozici je také možnost odeslat polohu vašeho zařízení.

Změna avatara

Avatar je obrázek nebo spořič obrazovky vašeho účtu. Ostatní uživatelé pomocí něj mohou zjistit, kdo jim píše. Vypadá jako malý obrázek vedle zprávy nebo kontaktu. Někteří lidé si na svůj avatar dávají roztomilá zvířátka, ale pak je pro přátele a známé těžší zjistit, kdo „klepe“ na jejich dveře. Můžete ji změnit v nastavení, které snadno najdete v nabídce aplikace.

vytvořit, aplikaci, whatsapp, telefonu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS