Jak vytvořit Apple Id bez karty

Jak si vytvořit Apple ID bez kreditní karty?

Otevřít iTunes. Ujistěte se, že máte nejnovější verzi. Na liště nabídek v horní části obrazovky počítače nebo v horní části okna iTunes vyberte „shop“ „sign in“. Klikněte na Vytvořit nové Apple ID.

Chcete-li získat aplikaci zdarma (pokud jste nezvolili možnost platby „Ne“), musíte otevřít nainstalovanou aplikaci iTunes. Pak v aplikaci přejděte do iTunes Store, vyberte libovolnou bezplatnou aplikaci a zkuste ji koupit (Překladač Google nebo jiný).

Jak vytvořit Apple ID vlevo?

Vytvoření Apple ID pomocí App Store v zařízení

 • Otevřete obchod App Store a klikněte na tlačítko Přihlásit se.
 • Klikněte na „Vytvořit nové Apple ID“.
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce.
 • Zadejte údaje o své kreditní kartě a fakturační adresu a klikněte na tlačítko „Hotovo“.
 • Ověřte své telefonní číslo.

Vytvoření Apple ID v iPhonu (iPadu, iPodu) bez karty

Pokud jste si právě zakoupili zbrusu nový nablýskaný iPhone (iPad), budete při prvním zapnutí vyzváni k zadání údajů Apple ID. Pokud jej ještě nemáte, je lepší v této fázi nic nezadávat a kliknout na „přeskočit tento krok“ (malá písmena uprostřed obrazovky).

Nyní musíte mít aktivovaný funkční iPhone.

Chcete-li si vytvořit Apple ID bez bankovní karty, postupujte následovně

KROK 1. TENTO KROK JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Spusťte aplikaci AppStore na iPhonu a v dolní nabídce vyberte „Top Charts“. V horní části klikněte na kartu „Free“.

Zobrazí se nejoblíbenější bezplatné aplikace. Vyberte libovolnou aplikaci, klikněte na příslušné tlačítko DOWNLOAD a poté klikněte na INSTALOVAT. Právě tato akce nám následně umožní zaregistrovat Apple ID bez bankovní karty.

KROK 2. V zobrazeném okně přejděte na „Vytvořit Apple ID“.

KROK 3. Země nebo region. Vybrat Rusko (i když žijete na Ukrajině, doporučuji vybrat Rusko, protože v AppStore je více aplikací).

KROK 4. Podmínky ochrany osobních údajů společnosti Apple. Přijmout a potvrdit.

KROK 5. Nový účet. Vyplňte kompletně stránku: e-mail (musí to být funkční e-mail, t.К. Bude na něj zaslán potvrzovací e-mail). Heslo (musí mít alespoň 8 znaků a obsahovat alespoň jedno velké a malé písmeno a číslici).

vytvořit, apple, karty

Vyplňte bezpečnostní kontrolní seznam a odpovědi si někam zapište (věřte mi, že je zapomenete). MUSÍTE zadat ještě jednu ze svých e-mailových adres do pole BACKGROUND EMAIL. Na tuto adresu budou zasílány všechny obnovy hesel nebo bezpečnostní otázky. Nezapomeňte také zadat správné datum narození.

KROK 6. Platební údaje. V tomto bodě je mnoho lidí zmateno. Pokud jste začali vytvářet Apple ID jiným způsobem než v kroku 1, nezobrazí se zde možnost „Ne“ a na výběr budete mít pouze tři typy karet.

Protože jsme však původně požádali o instalaci bezplatné aplikace, systém nám nabídne možnost vytvořit Apple ID bez karty.

Číslo dárkové karty iTunes zadávat nemusíte.

Vyberte možnost „Ne“ (pokud samozřejmě nechcete kupovat aplikace za peníze). I když odmítnete zadat údaje o své kartě, budete vyzváni k zadání pozdravu, příjmení, jména, adresy atd.VŠECHNY SOUBORY MUSÍ BÝT VYPLNĚNY V ANGLIČTINĚ.

Nikdo vás nenutí zadávat skutečné údaje, ale poštovní směrovací číslo by mělo být víceméně skutečné. Pro Rusko se zadává poštovní směrovací číslo 123456 (šest číslic), pro Ukrajinu 12345 (pět číslic).

KROK 7. Ověření účtu. Po stisknutí tlačítka Další je registrace Apple ID prakticky dokončena. V neposlední řadě je důležité potvrdit svou e-mailovou adresu.

Přejděte do schránky a vyhledejte e-mail s názvem „Apple. Apple ID je třeba ověřit“, v e-mailu klikněte na „Ověřit nyní“.

vytvořit, apple, karty

Gratulujeme! Nyní budete mít vlastní Apple ID, které můžete používat v AppStore, iTunes a dalších službách Apple.

Vytvoření Apple ID pro iPhone

Při prvním zapnutí nového iPhonu nebo iPadu budete vyzváni k registraci a vytvoření Apple ID. Pokud jste tento krok vynechali, nezoufejte.

 • Budete potřebovat e-mail. Pokud žádný nemáte, musíte si vytvořit e-mailový účet u vhodné služby, například yandex.Budete vyzváni k vytvoření Apple ID.com.
 • Po přípravě přihlašovacích údajů k poštovní schránce můžete přejít k vytvoření účtu. Přejděte do aplikace App Store a proveďte to.
 • Vyberte si novou aplikaci ke stažení, ale ať je zdarma. V tomto příkladu se jedná o aplikaci Telegram Messenger.
 • Vymyslete si silné heslo, které bude mít alespoň osm znaků a bude se skládat z malých a velkých písmen latinky, číslic a symbolů.
 • Do pole „Adresa“ zadejte jméno, které chcete, aby vám systém volal.
 • Do příslušných políček uveďte své jméno a příjmení.
 • Zadejte své datum narození.
 • Nastavení bezpečnostních otázek a odpovědí. Posilují zabezpečení a pomáhají vám zapamatovat si heslo v případě, že ho zapomenete nebo ztratíte.
 • Vyplňte svou adresu.
 • Uveďte své telefonní číslo.

Vyplňte všechny údaje co nejpřesněji a správně. Jedinou výjimkou budou obyvatelé Krymu, protože tento region není mezinárodně uznáván, uveďte prosím jakékoli jiné město, které se nenachází na Krymu.

 • Na konci registrace vám bude e-mailem zaslán potvrzovací kód. Přejděte do schránky, zapamatujte si kód a zadejte ho do potvrzovacího pole.

Hotovo ! Nyní můžete využívat všechny funkce iPhonu, iPadu nebo iPodu. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete zaregistrovat nebo si vytvořit účet sami, kontaktujte MacTime a my se o váš problém postaráme.

Máš Mac nebo iMac? Připravili jsme pro vás online maraton, jak v 8 snadných krocích nastavit užitečné služby na Macu a zprovoznit na něm Apple ID, iCloud a další služby. Zabezpečte svá uživatelská data, optimalizujte úložiště iCloud atd.

Proč používat Apple ID?

Apple ID umožní přístup ke všem online službám společnosti Apple, včetně iCloudu, iMessage, FaceTime, Apple Music a samozřejmě iTunes Store a App Store.

Zjednodušeně řečeno, s Apple ID můžete:

Důrazně doporučujeme, abyste pochopili a vyzkoušeli všechny následující možnosti.

Pokud v nejbližší době neplánujete nakupovat v online obchodech Apple, vytvořte si účet Apple ID bez kreditní karty. Účet můžete dobít nebo k němu později připojit kartu.

Jak vytvořit Apple ID bez karty

Důležitá otázka pro všechny. Jak bezpečně uložit data iPhonu a chránit je před odcizením.

Jak správně oříznout standardní kartu SIM, aby pasovala do iPhonu? Opětovné vydání od vašeho operátora nebo vlastní řezání? Jak vyříznout kartu SIM pro formáty microSIM nebo nanoSIM?

Prověřili jsme naše ceny za opravy iPadů všech generací: oprava iPadu by neměla stát příliš mnoho!

Vyměňte standardní baterii iPhonu 5 za vylepšenou 2700mAh baterii a získejte o více než třetinu delší výdrž!

Jak nastavit vyzváněcí tón na iPhonu? Ty standardní jsou docela rychle nudné. Standardní zvukové knihy budou otravné, ale není možné je přehrávat z nabídky?! Vskutku můžete! Sdílení našich tajemství!

Postupy pro aktualizaci nebo obnovu firmwaru iPhonu jsou v mnoha ohledech podobné a v praxi jsou rozhodně velmi užitečné. Odhalte účel, postup a výhody těchto někdy neocenitelných funkcí bod po bodu.

Knihy jsou dobré a užitečné. Zvukové knihy jsou také vhodné při přepravě nebo cestování. Audioknihy můžete využít také k osvěžení paměti ze školního kurzu astrofyziky nebo k výuce cizího jazyka. Možnosti iPhonu jsou obrovské: můžete si pohodlně číst knihu na displeji iPhonu a přitom listovat stránkami nebo poslouchat audioknihu se snadným přetáčením a vyhledáváním kapitol. Jak na to? Brzy se to dozvíme! OK: iPhone 4, 4S nebo iPhone 5. Požadováno: Chcete-li využívat jeho možnosti pro čtení knih nebo poslech audioknih.

Podrobně položené a zodpovězené otázky! Ve skutečnosti nejde o to, kde je na iPhonu tlačítko napájení, ale o něco jiného: sdílení užitečných tajemství!

Váš iPhone nebo iPad má spoustu funkcí, ale abyste je mohli plně využívat, musíte se naučit několik způsobů, jak do zařízení správně stahovat hudbu, videa, knihy apod.Д. Není to složité, ale pro uživatele, který není obeznámen se zařízeními Apple, to může vypadat trochu zvláštně.

Elektronika Apple jsou důmyslná zařízení. Zařízení Apple se díky nejmodernějším technologiím, dokonalému designu a vlastním operačním systémům zapisují do historie.

Ale bez ohledu na to, jak robustní je kufr, jak odolné jsou jeho součásti a jak opatrně s ním zacházíte, život často přináší nepříjemné změny. Iphone vám může vypadnout z ruky. Ipad letí ze stolu. Ukázalo se, že MacBook je zaplavený kávou. A to jsou jen ty nejneškodnější situace. Opravy Apple provádíme od roku 2006 a viděli jsme už mnoho neuvěřitelných případů: iPod, který rozkousal pes, smutného motorkáře, kterého přejela motorka s MacBookem v batohu, iPhone, který přejelo auto, iPad, který zůstal měsíc v mrazáku. V dnešní době lze samozřejmě opravit téměř cokoli. Jako uživatelé Apple však dobře víme, že nestačí jen opravit. Je třeba to udělat dobře a rychle. Nikdo z nás se bez iPhonu během týdenní opravy neobejde. Těmto potřebám dokonale rozumíme.

Proto Apple rychle opravujeme. Co nejrychleji.

Rychlost a kvalita se zdají být trochu neslučitelné. S nejlepšími certifikovanými techniky, 100% dostupností náhradních dílů a vlastním nejmodernějším vybavením je to však zcela reálné.

vytvořit, apple, karty

Co myslíte tím rychle?? Pokud například potřebujete opravit svůj iPhone (jakékoli generace), provedeme vás procesem opravy během jedné návštěvy našeho servisního střediska. Přijdete, předáte přístroj, posadíte se na měkkou pohovku, dáte si kávu a Přijetí iPhonu z opravy.

Při převzetí jednotky vám náš řemeslník poskytne potřebné rady a zodpoví všechny vaše dotazy.

Oprava iPhonu je nejčastějším případem volání do našeho servisního střediska, proto nejen udržujeme stálou dostupnost dílů a komponentů pro jeho opravu (jakékoliv generace), ale také vyvíjíme a vyžadujeme dodržování standardů pro rychlost servisu našich řemeslníků. Takto pracujeme a poskytujeme skutečně pohotové opravy Apple, o kterých se nepíše jen v titulcích.

Samozřejmě existují složitá členění. V takovém případě musíte nechat spotřebič opravit. Ale i v tomto případě můžete proces opravy sledovat každou minutu. Všechny naše servisní postupy jsou plně automatizované. Jakmile je vaše zařízení přijato k opravě, vstoupí do databáze našeho servisního systému. Na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu o fázích opravy a nákladech na ni, nebo si můžete pomocí referenčního čísla (účtenky) zkontrolovat stav opravy vašeho zařízení na našich webových stránkách v reálném čase. Samozřejmě můžeme zajistit určité opravy. zavolá vám technik, který má váš stroj na starosti.

Kromě toho jsme zavedli vzdálenou údržbu našich zákazníků: Svůj iPhone nebo iPad můžete přijímat z pohodlí domova! Naše kurýrní služba vám ji doručí domů nebo do kanceláře. Stojí to sice o něco víc, ale ušetří vám to drahocenný čas.

Bezplatná diagnostika poruch. obchodní značka našeho servisního střediska. V dnešním světě tvrdé konkurence je prostě nutné přinést oběti, abyste si získali věrnost zákazníků. I když odmítnete opravu provést: iPhone bude opraven zdarma.

Nelze říci, že opravit Apple. jedno potěšení: současná fáze technologického vývoje dosáhla takové úrovně miniaturizace, že někdy práce mistra na opravě iPhone nebo iPad vypadá jako operace neurochirurga. A stejně jako v medicíně, i v našem případě může pacient „zemřít“. Pouze díky zručnosti a odborným znalostem našich řemeslníků mohou být takové situace minulostí. Pokud je však váš případ na pokraji života a smrti (což se může stát při dlouhodobém nevratném působení kapalin na vnitřní desky plošných spojů zařízení). upřímně vás varujeme, že šance na úspěšnou opravu: 50 na 50 a po zvážení všech možností se rozhodněte sami.

Nastavení iPhonu, instalace aplikací pro iPad, vytvoření Apple ID, flashování a další práce s operačními systémy a aplikacemi patří mezi činnosti našeho servisního střediska. Není nutné otevírat iPhone nebo iPad a nemáme k tomu žádné speciální vybavení. Vzdálený servis od nás je účinným nástrojem, který šetří váš drahocenný čas.

Funkce registrace Apple ID bez kreditní karty

Nutnost pro všechny, kdo mají potíže s registrací Apple ID bez kreditní karty nebo kdo nemají v iTunes tlačítko „Žádné“.

Mnoho uživatelů, kteří se poprvé snaží zjistit, jak nainstalovat software do iPhonu nebo iPadu, se dostane k procesu registrace Apple ID. Toto Apple ID vám umožní stahovat aplikace z App Store a instalovat je do telefonu nebo tabletu. Nováček zpravidla nezná všechny funkce obchodu s aplikacemi a netuší, jak si hry koupit, a tak se cvičí na aplikacích, které jsou distribuovány zdarma.

Chcete-li si do iPhonu (iPadu) nainstalovat bezplatné aplikace, stačí si zaregistrovat Apple ID bez kreditní karty. Účet si můžete zaregistrovat dvěma způsoby bez kreditní karty:

Často se stává, že se uživatelé, kteří se s ID registrují poprvé, setkávají s problémy, někteří si nemohou vzpomenout na heslo, jiní tvrdí, že v iTunes není pole None, nebo že proces registrace nenabízí možnost zvolit metodu bez karty. První problém vyřešíte poté, co si pečlivě přečtete požadavky na heslo, a v případě iTunes None musíte správně zahájit proces registrace.

Iphone: registrace bez karty Aby se při registraci zobrazilo pole Žádné (nebo Ne), musíte proces registrace zahájit pokusem o stažení jakékoli bezplatné aplikace, tj.Е. Pokud registrujete ID bez karty ze samotného telefonu nebo tabletu, přejděte do aplikace App Store, vyberte možnost „Top free“, zkuste stáhnout jakoukoli bezplatnou aplikaci, poté by se mělo zobrazit okno pro přihlášení k účtu, pokud se zobrazí, je vše v pořádku.

Stiskněte tlačítko „Create New“ a pokračujte v registraci, čímž se zobrazí část „Option Details“, kde můžete vybrat možnost „No“ pro registraci účtu Apple bez karty.

Pokud vás však iPhone nebo iPad Apple při pokusu o stažení bezplatné aplikace vyzve k zadání hesla k účtu, který neznáte (může se jednat o účet prodejce nebo předchozího majitele), musíte nejprve zrušit autorizaci iPhonu a poté proces registrace zopakovat a začít znovu stažením bezplatné hry nebo aplikace.

Itunes: registrace bez karty Pokud se uživatel rozhodl zaregistrovat své Apple ID bez karty v iTunes, měl by také začít tím, že se pokusí stáhnout jakoukoli bezplatnou aplikaci z iTunes Store. Pokud si nejprve nezkusíte stáhnout bezplatnou aplikaci, nebudete moci zaregistrovat svůj účet bez platební karty. Myšlenka je stejná jako v případě iPhonu.

Spusťte iTunes, přejděte do iTunes Store. V části „Bezplatné aplikace“ přejděte na pravou stranu, vyberte libovolnou aplikaci a klikněte na „Zdarma“, čímž se zobrazí okno pro přihlášení k účtu, kde byste měli vybrat možnost „Vytvořit Apple ID“.

Po kliknutí na tlačítko se spustí registrační proces, kde se v části „Způsob platby“ zobrazí tlačítko „Ne“, které umožňuje zaregistrovat Apple ID bez platební karty.

Pokud jste si již zaregistrovali Apple ID, ale aplikace vás při pokusu o stažení bezplatné aplikace vyzve k zadání čísla platební karty, znamená to, že jste si nezvolili žádnou, nebo jste si zaregistrovali účet na webové stránce společnosti Apple, kde je vyžadována vazba na kartu. V takovém případě si můžete vytvořit další e-mail a podle bodů v jednom z pokynů si vytvořit nový účet Apple ID bez platební karty.

Těm, kteří se opakovaně pokoušeli zaregistrovat Apple ID, ale sekce. „Ne“ se stále nezobrazuje, ačkoli se zdá, že dodržuje všechny přísné body výše uvedených pokynů, doporučujeme zkusit použít jinou e-mailovou adresu pro registraci ID.

Registrace Apple ID bez počítače

Již jsme si ukázali, jak vytvořit americký účet pomocí iTunes v počítači a zaregistrovat se. Dnes se dozvíme, jak zaregistrovat ruské Apple ID bez karty pomocí iPhonu. Tuto metodu mohou použít i uživatelé iPadu nebo iPodu Touch, a to bez počítače.

Jediným požadavkem na váš gadget je, aby byl připojen k internetu. Pro registraci je vhodné použít přístupový bod Wi-Fi nebo stabilní připojení k síti 3G poskytované mobilními operátory.

Postup vytvoření účtu bez platební karty v ruském App Store je následující:

Spusťte standardní aplikaci App Store, vyberte kartu „Top 25“ a sekci „Top Free“. V této části vyhledejte všechny aplikace, které jsou kompatibilní s firmwarem iPhonu. Pro ty, kteří neznají verzi firmwaru, si přečtěte článek: „Jak zjistit verzi iOS“?“. Pokud si nejste jisti, kterou bezplatnou aplikaci použít, vyberte aplikaci, která je aktuálně nahoře, nebo ji vyhledejte pomocí karty „Hledat“. Vybereme „“, klikneme na „Free“ a potvrdíme tlačítkem „Install“

Po pokusu o instalaci aplikace se zobrazí okno pro přihlášení k účtu, protože ještě nemáme ruské Apple ID, vyberte možnost „Vytvořit nové“

V části Země a region vyberte Rusko a klikněte na tlačítko Další 4. Přečtěte si základní podmínky používání účtu a zjistěte, že naše Apple ID vám umožňuje nakupovat produkty v obchodech Apple (Mac App Store, App Store, iBookStore) a podporuje kreditní karty vydané v Rusku. Pokud jste spokojeni, klikněte na tlačítko Souhlasím. 5. Vyplňte registrační formulář, zadejte svou e-mailovou adresu, která automaticky získá stav přihlášení k Apple ID. Zadejte heslo: 8 nebo více znaků, které musí obsahovat číslice, velká a malá písmena. Další informace o heslech Apple ID

Vymyslete si tajnou otázku a odpověď, kterou můžete potřebovat k získání přístupu k účtu. Zadejte své datum narození a pokračujte v registraci kliknutím na tlačítko Další.

Vzhledem k tomu, že naším úkolem je zaregistrovat ruský účet iTunes bez kreditní karty, vybereme v části „Platební údaje“ možnost „Ne“. Vyplňte níže uvedený formulář a zadejte F.И., adresu, PSČ, město, telefonní číslo a klikněte na tlačítko Další

Pokud je vše v pořádku, zobrazí se závěrečné okno s oznámením, že na e-mailovou adresu zadanou na začátku registrace bude odeslán potvrzovací e-mail. Nyní přejděte do své poštovní schránky, klikněte na „Potvrdit nyní“, zadejte své přihlašovací jméno (e-mailovou adresu) a vytvořené heslo a potvrďte registraci.

Ruský účet Apple ID je připraven, nyní musíte autorizovat svůj iPhone a můžete instalovat hry, aplikace z ruského App Store přímo z přehrávače iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Těm, kteří jsou z těchto názvů zmateni, připomínám: účet Apple, účet iTunes, Apple ID. to vše je totéž. Teď už víte, jak vytvořit Apple ID.

Pokud máte platební kartu, kterou chcete ihned propojit s Apple ID, můžete v prohlížeči použít registrační ID.

Tento záznam byl zaslán v Návody a označen Apple ID, iTunes, Nastavení iPhone. Přidání trvalého odkazu do záložek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS