Jak vytvořit Apple ID bez mapy

Registrace Apple ID bez kreditní karty

Mnoho nových uživatelů zařízení Apple neví, jak si vytvořit účet pro AppStore a další podobné zdroje. Je to vlastně velmi snadné. V tomto článku se dozvíte, proč potřebujete Apple ID a jak si ho vytvořit.

Pro majitele iPhonů je nezbytné, aby:

 • Vyhledání smartphonu v případě jeho krádeže nebo ztráty;
 • Synchronizace iPhonu s iCloudem
 • Stáhněte si bezplatné aplikace z AppStore;
 • Koupit různé produkty z AppStore;

Pokud v budoucnu neplánujete nakupovat placené produkty z obchodů Apple, vytvořte si pro začátek Apple ID bez kreditní karty zdarma. V budoucnu budete moci k průkazu totožnosti vždy přiložit kreditní kartu a dobít si účet.

Jak vytvořit iCloud prostřednictvím prohlížeče?

Vytvoření Apple ID na webu

 • Přejděte na webové stránky appleid.Apple.Přejděte na „Vytvořit Apple ID“ a klikněte na.
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce.
 • Zadejte telefonní číslo, ke kterému máte vždy přístup.
 • Pokud chcete odebírat aktualizace od společnosti Apple, zaškrtněte políčka.
 • Klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Něco málo o účtech a jejich potřebě

Proč vůbec potřebujeme účet? Slouží nám jako jakýsi pas pro komunikaci a získávání nejrůznějších výhod od společnosti „Apple“. Tím se identifikujete jako vlastník zařízení a budete moci stahovat a instalovat do telefonu (iPodu Touch, iPadu nebo Macu) všechny hry, aplikace, zvukové a video soubory z příslušných služeb. A je jich hodně. Patří sem App Store, Apple Online Store, iTunes Store, iCloud, iMessage, FaceTime atd.

Musíme pečlivě, velmi pečlivě vyplnit malý registrační formulář. Zadejte správně svou adresu, zemi pobytu, platný e-mail, odpovězte na bezpečnostní otázky atd. Doporučuji vám, abyste napsali svůj věk nad 18 let, t.К. U některých aplikací a her je vyžadován věk.

V zásadě to pište správně a nezapomeňte, co jste právě napsali. Zejména heslo a tajnou otázku s odpovědí. Můj malý synovec zapomněl odpověď na svou vlastní otázku: „Jaký je tvůj oblíbený herec??“. A pak už jsem s tím nemohl nic dělat. Je to nepříjemné. Při vyplňování formuláře se vyskytne malý háček. Jen nemáte kreditní kartu. Nedovoluje to náboženské přesvědčení nebo věk. Na tom nezáleží. Neexistuje. Co dělat v tomto případě? O nic nejde. Získání Apple ID („Apple ID“) bez něj.

Pokyny krok za krokem, jak ji lze vytvořit

Jde o to, že se vytváříme trochu špatně. Nejprve se pokusíme koupit jakoukoli hru nebo bezplatnou aplikaci v App Store a teprve poté vyplníme všechny příslušné formuláře a odmítneme poskytnout údaje o kreditní kartě. Osobně jsem si ho tak vytvořil sám. Pokud chci zadat číslo karty, mohu to udělat kdykoli.

 • Spusťte iTunes na svém zařízení a přejděte na „Store“ a poté na „Home“ Můžete také kliknout na tlačítko „iTunes Store“ v pravém horním rohu. V nabídce přejděte na položku „App Store.
 • Najdeme „Top Free Apps“ a vybereme jednu z nich. Klikněte pod jeho ikonou na „Free“.
 • V okně „Přihlášení do iTunes Store“ klikněte na „Vytvořit Apple ID„.
 • Vyplnění všech údajů ve formuláři, ale nyní máme pole pro výběr platby „Žádná“ t.Е. Přejít na.
 • Zadejte svou adresu a vytvořte „Create Apple ID“.
 • Obdržíme e-mail, klikneme na odkaz a aktivujeme svůj účet.

To je v podstatě vše. Účet jsme si založili bez kreditní karty. Děkujeme vám za pozornost. Hodně štěstí.

Snadný způsob vytvoření osobního ID

Nyní chceme mluvit a říci vám vše, co víme o osobním účtu „Apple ID“ majitele zařízení „iPhone“ („iPod Touch“ nebo „Pad“ a „Mac“). Mladí lidé mu říkají velmi jednoduše „Apple ID“.

Osobně známe tři rychlé způsoby, jak získat Apple ID v iPhonu.

vytvořit, apple
 • Pomocí iPhonu, pokud máte přístup k internetu;
 • Ze stolního počítače/notebooku doma přes aplikaci iTunes, také přes internet;
 • Získat bez plastové kreditní karty.

Třetí způsob je spíše jen dílčí položkou prvních dvou.

První dvě metody jsem podrobně popsal, a pokud chcete, najdete je na těchto stránkách v sekci „Články“. Dnes vám ukážeme, jak získat Apple ID bez kreditní karty.

Proč používat Apple ID

Apple ID umožní přístup ke všem online službám společnosti Apple, včetně iCloudu, iMessage, FaceTime, Apple Music a samozřejmě iTunes Store a App Store.

S Apple ID můžete jednoduše řečeno:

vytvořit, apple

Důrazně doporučujeme, abyste pochopili a vyzkoušeli všechny následující možnosti.

Pokud v nejbližší době neplánujete nakupovat v žádném online obchodě Apple, vytvořte si účet Apple ID bez kreditní karty. V každém případě můžete svůj účet dobít nebo k němu později připojit kartu.

Registrace Apple ID

Účet Apple ID si můžete zaregistrovat třemi způsoby: pomocí zařízení Apple (telefonu, tabletu nebo přehrávače), pomocí iTunes a samozřejmě pomocí webových stránek.

Vytvoření Apple ID online

Chcete si tedy vytvořit Apple ID prostřednictvím prohlížeče.

Vytvoření Apple ID prostřednictvím iTunes

Každý, kdo pracuje s produkty Apple, zná iTunes, což je efektivní způsob, jak mohou vaše miniaplikace komunikovat s počítačem. Kromě toho je to ale také vynikající přehrávač médií.

Účet lze samozřejmě vytvořit i pomocí této aplikace. Na našich webových stránkách jsme se již dříve podrobně zabývali otázkou registrace účtu prostřednictvím tohoto programu, takže se jí nebudeme zabývat.

Registrace prostřednictvím zařízení Apple

Pokud vlastníte iPhone, iPad nebo iPod Touch, můžete své Apple ID snadno zaregistrovat také přímo ze svého zařízení.

  Spusťte obchod App Store a na kartě „Výběr“ přejděte na úplný konec stránky a vyberte tlačítko „Přihlásit se“.

Vytvoření Apple ID bez kreditní karty v iPhonu, iPadu a iPodu touch

Už dříve jsme psali o tom, jak si vytvořit Apple ID bez kreditní karty. V té době jsme uvedli příklad použití iTunes pro stolní počítače. Dnes vám ukážeme, jak si v zařízení i-device vytvořit účet App Store bez bankovní karty. V návodu jsou použity snímky obrazovky z iPhonu, ale s vygenerováním Apple ID pro iPad nebo iPod touch byste neměli mít problém.

Najděte v App Store libovolnou bezplatnou aplikaci a otevřete okno s jejím popisem.

Klikněte na „Free“ a poté na „Download“.

vytvořit, apple

V okně, které se zobrazí, klikněte na možnost „Vytvořit Apple ID“.

Vyberte svou zemi a stiskněte tlačítko „Hotovo“.

V dalším okně budete vyzváni k přečtení a přijetí podmínek služby iTunes Store. Chcete-li pokračovat, klikněte na tlačítko „Přijmout“ v dolní části stránky.

Na další stránce zadejte svou e-mailovou adresu, odpovědi na bezpečnostní otázky, datum narození a heslo. Pokud chcete, můžete zadat záložní e-mailovou adresu.

Po zadání všech požadovaných údajů klikněte na tlačítko „Další“.

Nyní jako způsob platby vyberte možnost „Ne“.

Vyplňte zbývající povinná pole (jméno, příjmení, adresu, PSČ a telefonní číslo). Stiskněte tlačítko „Další“.

Zobrazí se obrazovka „Ověřit účet“. Stiskněte tlačítko „Hotovo“ a poté zkontrolujte e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, abyste obdrželi potvrzení z obchodu iTunes Store.

Otevřete obdržený e-mail a kliknutím na uvedený odkaz aktivujte svůj účet. Po kliknutí na odkaz se otevře obchod App Store a budete vyzváni k zadání jména účtu a hesla pro přihlášení. Zadejte své přihlašovací údaje.

Účet byl úspěšně nastaven a můžete začít používat iTunes, iBooks a App Store na iPhonu, iPadu a iPodu touch. Gratulujeme!

Máte otázky? Popište svůj problém v komentářích, pokusím se vám pomoci.

Připojte se k nám na , YouTube, RSS a Google, abyste měli přehled o nejnovějších zprávách ze světa Apple.

Pokud nemáte Apple ID

V iPhonu, iPadu nebo iPodu nebo v počítači Mac či PC si můžete vytvořit Apple ID bez přidání platební metody do App Storu.

Na PC

Pokud máte počítač, najděte produkt zdarma v obchodě iTunes, zkuste si ho stáhnout a podle pokynů si vytvořte nové Apple ID.

Pokud nemůžete najít bezplatnou položku, vytvořte si pomocí zařízení iOS nové Apple ID.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS