Jak vytvořit Apple ID na iPadu. Jaká data shromažďuje Apple?

Jak vytvořit nové Apple ID?

Majitel telefonu Apple Inc., Už má představu, jak povolit funkci MMS na adrese iPhone a konfigurovat SMS odesílání, může přístroj používat bez problémů a omezení. dokud nechce stáhnout film nebo nainstalovat aplikaci z App Store. To je místo, kde potřebujete zaregistrovat účet. nebo vyjádřit jazyk korporace, vytvořit ID Apple. Jak to udělat s kreditní kartou a bez ní. Zkusme to přijít.

Přihlaste se k ICLAD (a dostupnost účtu automaticky poskytuje uživateli přístup k úložišti cloudu) několika způsoby. Vše, co je potřebné vlastník iPhone, je mobilní zařízení samotné, osobní počítač, notebook nebo tabletu, a pokud je plánována standardní registrace, bankovní kreditní karty. Vytvořte a nakonfigurujte novou kartu Apple ID stejně snadné, jak chcete pochopit, proč iPhone se nezapne; O tři nejjednodušší registrační metody jsou popsány níže.

Apple oficiální webové stránky

Pokud máte počítač a nějaký volný čas po ruce, stojí za to zůstat v této metodě. rychlé, pohodlné a nevyžadující další software. Potřebný je potřeba uživatele, který chce získat ID Apple:

 • Jděte na stránku společnosti Apple Link Corporation.A pokud je potřeba přepnout do ruštiny, přejděte na dno stránky, klikněte na kulatou vlajku.
 • A datum narození. Není nutné to napsat, ale v tomto případě musí uživatel pamatovat fiktivní. bude muset být zadán během některých operací s ID Apple.
 • Apple ID Code by měl být podle pokynů systému delší než sedm znaků, obsahují kapitálové a malá písmena latice a alespoň jednu číslici. Nejspolehlivější bude, tím lépe; Uživatel, který netrpí nadbytkem fantazie, může použít libovolnou aplikaci pro generování hesel.
 • V další části vyberte všechny tři otázky v rozevírací seznamy a zadejte odpovědi na ně. Jako dříve, informace poskytnuté uživatelem nemusí být pravdivé. Hlavní věc je zapamatovat si to dobře pro budoucnost.
 • To zůstane velmi málo. Instalací nebo odstranění zaškrtnutí ve dvou dolních políčkách, majitel iPhone, který chce vytvořit Apple ID, může souhlasit s přijetím propagačních zpráv od výrobce nebo jej odmítnout.
 • Po projetí ochrany proti robotům (symboly na obrázku lze aktualizovat nebo poslouchat pomocí příslušných odkazů) a kliknutím na tlačítko „Pokračovat“.
 • A úspěšně se zaregistrovat účet, přejděte do sekce „Platba a Delivery“ sekce, vyberte způsob platby. doporučená parametr „kreditní / debetní kartu“.
 • Chcete-li ukončit Apple ID účtu, klepněte dostatečným stisknutím tlačítka „Tablet“ a v rozevírací nabídce vyberte odpovídající volbu. V budoucnu bude povolení na účtu provedeno zadáním e-mailové adresy a dříve vynalezené heslo.

Tip: V budoucnu může uživatel vypnout jednu kartu z účtu a autorizovat druhý kliknutím na stránku Nastavení a kliknutím na tlačítko „Změnit“. není to obtížnější než vědět, co telefon poslouchá a získá se zbavit problému.

iTunes

Dalším způsobem, jak se zaregistrovat a stát se plným vlastníkem ID Apple, často používané milovníky značky a vyžaduje ještě méně úsilí, než se snaží hodit video z počítače do iPhone. vytvoření účtu pomocí značkového softwaru iTunes.

Před zahájením práce musíte instalovat aplikaci stažením z oficiálních stránek nebo z jakéhokoli důvěryhodného zdroje; Spuštění iTunes, uživatel musí:

 • Na první stránce registračního formuláře zadejte e-mailovou adresu, na kterou bude účet vázán a dvakrát. heslo: musí být v souladu s požadavky uvedenými dříve.
 • A odpovězte na tři otázky. odpovědi, jak již bylo zmíněno, mohou být zcela náhodné, ale musí být pamatovány: Jinak nebude možné obnovit přístup na kartu Apple ID nebo získat příležitost použít některé nabízené možnosti korporace.

Jak vytvořit Apple ID?

Můžete vytvořit ID Apple při nastavování nového zařízení klepnutím na tlačítko „Zapomněli jste heslo“ nebo „No Apple ID“ a poté podle pokynů pro nastavení, ale může být také provedeno v App Store na libovolném zařízení. IOS nebo MAC zařízení.

Vytvoření ID Apple je také možné na počítači s Windows a na Internetu, takže v podstatě můžete vytvořit ID Apple na kterékoli ze zařízení. Na každém přístroji jsme měli speciální průvodce Apple ID.

 • Jak vytvořit Apple ID na iPhone nebo iPad
 • Jak vytvořit ID Apple na Mac
 • Jak vytvořit Apple ID na internetu
 • Jak vytvořit ID Apple na PC s Windows

Jak vytvořit nový (a americký) Apple ID na IOS 10.3 a pozdnější firmware

Pokud jste aktualizovali na IOS 10.3, postupujte podle pokynů pro vytvoření nového účtu Apple ID na iPhone nebo IPADE. Postup se změnil ve srovnání s dřívějšími verzemi operačního systému.

Přejít na „Nastavení“ z domovské obrazovky.

V nabídce Nastavení vyberte „Přihlásit se do iPhone / iPad“.

Operační systém navrhne zadat ID Apple ID a heslo pro autorizaci. Chcete-li vytvořit nové ID Apple, klepněte na „Ne Apple ID nebo zapomněli jste ho?“

V novém okně vyberte „Vytvořit Apple ID“.

S pomocí rolování nastavte datum narození a klepněte na tlačítko „Další“.

V příslušném okně zadejte jméno a příjmení. Klikněte na tlačítko Další „.

V poli E-mailový vstup můžete použít e-mail nebo vytvořit bezplatnou iCloudovou poštou. V této příručce navrhujeme vytvořit účet Apple ID pomocí již existujícího e-mailu, takže klikněte na tlačítko „Použít aktuální e-mail“.

Důležité! Pokud chcete použít e-mailovou adresu ICloud jako ID Apple, vyberte „Test Email na ICLAD“ a poté postupujte podle pokynů na obrazovce.

Do pole Vstup zadejte e-mailovou adresu, kterou chcete použít jako Apple ID. Klikněte na tlačítko Další „.

Nastavte a potvrďte heslo pro nové Apple ID. Znovu klikněte na tlačítko Další „.

Potvrzení své identity při autorizaci pomocí Apple ID na novém zařízení nebo v prohlížeči, stejně jako pokud potřebujete obnovit heslo, budete muset zadat číslo mobilního telefonu. Vyberte zemi a zadejte své skutečné telefonní číslo. Pokračovat dále.

Poznámka: Můžete si vybrat v zemi země Spojených států vytvořit americký Apple ID. Je nutné otevřít přístup k některým službám a aplikacím, které nejsou dostupné v Rusku a dalších zemích SNS. Kromě toho v USA App Store, nové hry a aplikace se objeví dříve, a jejich rozsah je mnohem širší. S American Apple ID získáte přístup ke všem dostupným službám, aplikacím a funkcím na vašem iPhone.

Zadali jste číslo mobilního telefonu obdrží zprávu s ověřovacím kódem. Zadejte jej do příslušného pole na vyžádání.

Chcete-li pokračovat, musíte přijmout „podmínky a ustanovení“. Vyberte „Přijmout“.

Klikněte na „Přijmout“, když se na obrazovce zobrazí jiná dohoda.

Zadejte heslo, které používáte pro odemknutí zařízení iOS.

Nyní bude nutné potvrdit zadaný e-mail. Zkontrolujte e-maily a postupujte podle odkazu pro potvrzení adresy.

Na obrazovce zařízení se zobrazí ověřovací zpráva.

vytvořit, apple, ipadu, data

Po potvrzení e-mailu budete automaticky autorizováni na zařízení pomocí nového účtu Apple ID.

Vytvořte ID Apple na počítači (Mac nebo PC) bez karty

Zpočátku to oznámí, že musíte mít program iTunes. Pokud ne, stáhněte si jej a nainstalujte do počítače.

Krok 1. Spusťte iTunes. V pravém horním rohu okna klikněte na App Store. Nacházíme v obchodě aplikací něco zdarma, jako je hra. Opět jsem trvám na tom, že aplikace musí být zdarma je to velmi důležité!

Klepněte na tlačítko Stáhnout a vyberte ID Apple ID v zobrazeném okně (Vytvořit Apple ID).

Krok 2. Dále bude dodržovat standardní registrační kroky:

 • Pozdravy
 • Přijímání podmínek důvěrnosti (vložte klíště a klepněte na tlačítko Pokračovat)
 • Plnění Apple ID (e-mail, heslo, tajné otázky, datum narození)

Výběr způsobu platby (v našem případě si nevybírám). Dokončíme registraci kliknutím na tlačítko Vytvořit Apple ID.

Krok 3. Přejděte do e-mailové schránky, která dříve a potvrďte svůj e-mail kliknutím na odkaz v posledním písmenu z Apple.

Jak vytvořit Apple ID na iPhone nebo iPad?

Spusťte aplikaci App Store. Přejděte do dolní menu v horní grafech. zdarma a klikněte na tlačítko Stáhnout „.

Vyberte si zemi Rusko, klikněte na tlačítko „Další“ a přijměte podmínky.

Dále bude muset vyplnit malou formu.

 • V poli „E-mail“ zadejte svou e-mailovou adresu.
 • V poli „Heslo“ přijďte nahoru a zadejte heslo. DŮLEŽITÉ: Heslo musí být nejméně 8 znaků, musí to být písmena (latina) a čísla a jeden dopis by měl být kapitál. Například: Popov2017.
 • Dále je třeba vybrat 3 řídicí otázky a přijít s nimi 3 odpovědi. Snažte se vybrat takové otázky, které můžete vždy pamatovat na odpovědi. Také vám doporučuji napsat všechny odpovědi v ruštině, aby se nedostali zmateně. Odpovědi na tyto otázky jsou zapotřebí k obnovení hesla, pokud najednou zapomenete. Tak k tomuto zodpovědně.
 • V poli „Zálohování e-mailu“ zadejte e-mailovou adresu, pokud máte, ale není nutné, můžete nechat pole prázdné.
 • Po zadání datu narození. Ujistěte se, že zadáte správné datum. Klikněte na „Další“ v pravém dolním rohu.

Zde musíte vyplnit další malou podobu. Ale před tímto je nutné se rozhodnout, zda budete kravatu mapy na Apple ID nebo ne. Apple ID s vázanou kartou vám poskytne možnost nahrát placené aplikace z App Store, resp. Apple ID bez karty umožňuje stahovat pouze bezplatné aplikace. Nezapomeňte, že mapa může být kdykoliv přidána.

Jak se zaregistrovat, vytvořit ID Apple v App Store

S ohledem na identifikátor použitý v mnoha službách, můžete jej také zaregistrovat v různých službách. To osvobody z potřeby použít jednu aplikaci, která nemusí být použita pro použití.

Jeden z nejoblíbenějších způsobů registrace Apple ID je přes iPhone nebo iPad.

 • Najít a otevřete aplikaci App Store.
 • Slap na samém konci stránky aplikace, najít ikonu hvězd s podpisem „výběru“. Stiskněte ikonu a v rozevírací nabídce klikněte na tlačítko „Přihlášení“.
 • V dalším menu klikněte na položku „Vytvořit Apple ID“.
 • Nyní zavádíme naše data, nejprve si musíte vybrat zemi a klikněte na tlačítko „Další“.
 • Přijímáme uživatelskou dohodu s odpovídajícím tlačítkem.
 • Dále zavádíme informace ze seznamu požadovaných údajů:
 • e-mailová adresa, ke které přijde potvrzovací dopis;
 • Heslo, které by měly obsahovat písmena (velká a malá písmena) a čísla. jen 8 znaků;
 • Otázky řízení (a odpovědi pro ně). Je nutné pro heslo v případě hesla, můžete obnovit svůj účet;
 • Datum narození.
 • Souhlasíme nebo odmítáme přihlásit se k odběru formy reklamy a akcií z App Store a klikněte na tlačítko „Další“.
 • Dalším krokem představte svou domovskou adresu a telefon.
 • Dále zadáme způsob platby pro zboží a služby poskytované společností Apple. Může to být kreditní karta (pak musíte zadat své číslo, bezpečnostní kód, který je na zadní straně, stejně jako datum, ke kterému je tato karta vhodná pro provoz).
 • A v posledním kroku potvrďte e-mailovou adresu. Chcete-li to provést, přejděte na e-mail, otevřete dopis z Apple a přejděte na odkaz, který je uveden v dopise.

Voila! Vytvořili jste svůj vlastní identifikátor Apple ID, se kterým můžete nakupovat a užívat si všech korporačních služeb.

Jak vytvořit Apple ID pomocí aplikace iTunes

Chcete-li vytvořit identifikátor Apple na Mac nebo PC, potřebujete aplikaci iTunes.

 • Otevřete aplikaci iTunes, přejděte na „Shop“ nebo App Store.
 • Vyberte libovolnou aplikaci a klepněte na tlačítko Stáhnout.
 • V okně, které se otevře, kliknete na tlačítko „Vytvořit Apple ID“.
 • Vyplňte všechna pole ve formě registrace.
 • Zavedeme vaše platební data a klikněte na tlačítko „Vytvořit Apple ID“.
 • Potvrdit email. Chcete-li to provést, přejděte na odkaz, který musí přijít na zadaný e-mail.

Jak vytvořit Apple ID bez kreditní karty

Ve většině případů, když vytvoříte kartu Apple ID, okamžitě potřebujete provést data bankovní karty nebo telefonní účet, odkud budou odstraněny finanční prostředky na nákupy. Ale můžete se dostat kolem tohoto okamžiku, pokud potřebujete pouze identifikátor.

 • Přejděte na webovou stránku https: // cableid.Jablko.com /.
 • Klikněte na odkaz „Vytvořit Apple ID“.
 • Alternativně vyplňte všechna pole formuláře:
 • Jméno, příjmení, země, datum narození;
 • e-mailová adresa, hesla a přechodová hesla, která musí být totožná a skládá se z písmen vyšších a nižších registrů, stejně jako čísla. pouze ne méně než osm znaků;
 • tři kontrolní otázky a odpovědi na ně;
 • Reklama a oznámení.

Zadáváme znaky z obrázku v poli vlevo a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Potvrďte realitu a držení e-mailové adresy kliknutím na odkaz v písmene, který dorazí Apple.

Další možné způsoby, jak vytvořit Apple ID

Chcete-li zaregistrovat nové Apple ID stále pár způsobů:

„Setup Assistant“ vám navrhne vytvořit nový identifikátor. Postupujte podle pokynů asistentů a pokynů výše a registrace projde co nejrychleji.

Pokud jste aktivovali zařízení, ale během aktivace nevytvořila ID Apple (pro technické nebo osobní důvody), můžete vytvořit identifikátor nečinnosti pro všechny další aplikace.

 • Jdeme do nastavení zařízení a vyberte ICLAD.
 • V nastavení Cloud klepněte na položku „Vytvořit Apple ID“.
 • Další podobný způsob, jako v předchozích příkladech zadejte poštovní přihlášení, heslo a t. D.

Jak vytvořit ID účtu Apple bez karty

Způsob vytváření ID Apple pomocí programu iTunes vyžaduje v jednom z registračních fází potřebných pro výběr způsobu platby a specifikovat číslo karty banky. Pro některé to se může stát problémem, že je však velmi snadné vyřešit.

Vytvoření účtu Apple ID může být bez karty v iTunes. Spusťte program iTunes a přejděte iTunes Store App Store.

vytvořit, apple, ipadu, data

Zde se zajímáme o libovolnou bezplatnou aplikaci. Vyberte si, co se nám líbí a pokuste se to stáhnout.

Současně, samozřejmě, program nám okamžitě nabídne nebo určit ID Apple nebo vytvořit nový. Souhlasíme s vytvořením nového a předávání stejného postupu pro vyplnění výše popsaných údajů. A ve fázi indikace způsobu platby čekáme na příjemné překvapení. schopnost opustit výběr karty.

Vyberte v položce „Platební metoda“ „Ne“ řádek, po kterém potřebujeme pouze vyplnit sekci „Adresa správy účtů“. Vyžadovat, abyste určili Itunes Card. Nezapomeňte zkontrolovat poštovní schránku po kontrole a aktivaci vytvořeného účtu.

Vytvořte také ID Apple bez mapy může být na iPhone v nastavení zařízení. Dále vypráví, jak to udělat.

Vytvořit účet bez zadání bankovní karty

Ve skutečnosti, proces registrace není příliš odlišný od všeho, co je popsáno výše.

Existuje však významný rozdíl: Identifikátor začíná být vytvořen při stahování z obchodu libovolného volného softwaru a pouze tak, abyste se mohli dostat kolem následné vazby na platební kartu.

 • Potřebujeme sekci „App Store“ a „Top zdarma Apps“.
 • Vyberte libovolnou aplikaci na vlastní diskrétnost a stiskněte tlačítko Zdarma ke stažení („Free“).
 • Nyní přejděte na vytvoření Apple ID.
 • Začneme zadávat vaše data.
 • Při přepnutí na indikaci platebních informací a způsobu platby („Platební metoda“) zvolte „Žádný“, tj. „Žádný“.
 • Zůstane pouze pro výběr identifikátoru.
 • Připravený.

Skutečný mobilní expert! On píše užitečné články a pokyny pro mobilní motivy jednoduchým a srozumitelným jazykem, dává správně a zanechal nejvíce. Sledování sekce „Články a LifeHaki“.

Nejčastější dotazy týkající se vytvoření nového Apple ID

Mohu vytvořit nové Apple ID pomocí stejné e-mailové adresy?

Ne. Jedna e-mailová adresa lze použít pouze k vytvoření jednoho nového Apple ID. Pokud právě zapomenete ID Apple, můžete obnovit přístup k existujícímu Apple ID přidružené k e-mailové adrese. Kromě toho můžete také použít e-mailovou adresu jako další e-mailovou adresu pro další ID Apple.

Jak vytvořit nové Apple ID bez ztráty dat?

Protože aplikace a skladby zakoupené v aplikaci iTunes Store jsou navždy vázány na původní identifikátor ID Apple ID. To znamená, že nelze sdílet ani synchronizovat programy s právě vytvořeným ID Apple. Můžete použít rodinnou výměnu příležitostí k zakoupení obsahu.

Mohu vytvořit Apple ID bez kreditní karty?

Ano. Získejte Apple ID jednoduše, ale vytvořit Apple ID bez kreditní karty nebo určitý způsob platby trochu obtížné. Místo toho si můžete koupit libovolnou bezplatnou aplikaci v systému Windows vytvořit ID Apple. Když se dostanete na platbu, můžete si vybrat žádnou možnost.

Pokud chcete vytvořit Apple ID pro použitý iPhone, zde je nejlepší způsob, jak potřebujete vědět. Stačí použít Fonelab iOS Unlocker, abyste odstranili Apple ID předem, přístupový kód obrazovky a mnohem více. Poté můžete najít podrobný proces vytváření nového Apple ID přímo na vašem iPhone nebo iPadu.

Fonelab pomáhá odemknutí obrazovky iPhone, odebrat ID Apple nebo heslo, odebrat otevřené časy nebo omezení hesla v sekundách.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS