Jak vytvořit dokument na telefonu. Charakteristika

Aplikace pro úpravy souborů PDF v Androidu

PDF Formát byl vytvořen společností Adobe jako pohodlný formát čtení s přenosnými zařízeními. Takže je to skvělé pro smartphony a tablety. Uživatelé by měli vědět, jak otevřít PDF v telefonu. Pro to byly vyvinuty aplikace se speciálními funkcemi. Když stáhnete, měli byste věnovat pozornost několika věcech:

  • Schopnost zvládnout soubory různých velikostí, od dokumentů na plné knihy.
  • Úprava textu výběru textu, fráze.
  • Sdílení přístupu k souboru, komentování, vytváření záložek.
  • Konverze materiálů z různých formátů, schopnost skenovat papírové dokumenty.

Spousta podobného softwaru, který pracuje na Androidu, má přístup k přehrávání trhu a nabízet funkčnost pro čtení a editaci. Vyberte nástroj Stojany na základě vašich potřeb a osobních preferencí. Je také nutné vzít v úvahu, že některé aplikace, jako například Adobe, zaplatil funkčnost.

Adobe Scan. nejvíce funkční nástroj pro vytváření PDF

Adobe Scan Umožňuje skenovat všechny poznámky, vizitky, dokumenty, příjmy, kontroly a snímky, otočením do souborů PDF. Adobe Scan je snadno ovladatelný a funguje poměrně rychle. Jakmile přinesete telefonu do dokumentu, který chcete skenovat, aplikace automaticky rozpozná ohraničení a prohledá ji. Můžete také vytvořit sérii obrázků a udělat jeden velký soubor PDF z nich. A stále máte schopnost přizpůsobit barvu pozadí. Jak říkají, malá věc, ale pěkná.

Jak pracovat s PDF na Android

Hledáte nástroj pro práci s PDF na Android? Neexistuje nic lepšího než Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader je bezplatná aplikace, která je PDF Reader. To vám umožní komunikovat s dokumenty s pohodlí, nejen jejich podepisování pro protistrany, ale také hledat obsah, přidělení, kopírování, úpravy a provedení různých změn. Obecně, pokud pracujete s dokumenty na smartphonu, přijít s lepším nástrojem prostě nemůže. A díky kompatibilitě s Adobe Cloud Cloud, který vám umožňuje ukládat veškerou online dokumentaci, je to obecně jeden z nejlepších služeb Adobe.

Je důležité pochopit, že tímto způsobem můžete podepsat všechny dokumenty, ale musí být ve formátu PDF. Pokud má váš dokument jiný formát. to není problém. Můžete jej převést na požadované, přes populární online převodníky jako ILOVEPDF. Já sám ho používám po velmi dlouhou dobu a absolutně spokojen jak s výhodou inteeis a intuitivitost služby. Stačí přetáhnout dokument do okna prohlížeče a potvrdit konverzi.

Android

Velmi často se lidé ptají na internetu, jak vytvořit textový soubor TXT na „Android“. Odpovídám. zdroje samotného telefonu neudělat. Musíte nainstalovat speciální aplikace, které ve velkém na hře na hře. „jednoduchý textový editor“ (poznámkový blok analogu), textový editor. Tam jsou ty, ve kterých lze text vyzvednout hlasem, a bude převeden na požadovaný formát (editor textu řeči). Nebo, naopak vybrané fragmenty textu aplikace převádí do řeči a přečte je na hlas (textový editor).

Existuje způsob, jak přiřadit jakékoli rozšíření, které chci Dropbox?

Mám několik typů souborů na disku Google a na mé kartě SD (.C.Asm.H.Inc.Log), které jsou jednoduše textové soubory. Ale nemůžu je sledovat na svém telefonu Android, protože říká, že v tomto typu souborů nejsou žádné programy přiřazeny žádné programy. Dropbox bude v pořádku, kdybych ji mohl přidělit, abyste otevřeli tyto rozšíření. Takže mé otázky:

Android slovo. originál

Pokud chcete číst dokument aplikace Word. Co je lepší než Microsoft Word sám ? Možnost společnosti Microsoft byla vždy považována za jednu z nejoblíbenějších stolních a mobilních systémů, jako je Android. Hodnocení 4.5-hvězdičky ve službě Google Play a více než 1 000 000 000 (Ne, nula nejsou již), aby jedno z nejlepších možností pro čtení nebo vytváření dokumentů tohoto typu.

vytvořit, dokument, telefonu

Operační Systém Mac

Je čas mluvit o tom, jak vytvořit soubor TXT na zařízeních s operací MacOS. Způsoby, jako vždy, hodně. Řekneme nejjednodušší:

  • Spusťte terminál. nejjednodušší způsob přes řetězec vyhledávání reflektorů (klepněte na tlačítko Současně prostor a Ctrl, napište „terminál“).
  • Zadejte příkaz Touch Někdy_text_file.Tht, ale až po průchodu do správného adresáře.

Co je lepší vybrat

název Úpravy Počet podporovaných formátů Náklady na předplatné Počet vestavěných cloudů Cloud.
Dokumenty Google K dispozici 25 Zdarma patnáct
Kingsoft Kancelář K dispozici 23 Zdarma Ne
Olivová kancelář K dispozici 20 Zdarma Ne
Kancelářský oblek K dispozici 23 Zdarma Ne
Microsoft Word K dispozici 25 V závislosti na balíčku, který je na účtu. deset
Dokument jít K dispozici 21 Zdarma 3
Quickoffice K dispozici 23 Zdarma 6

4.9/5 (29 hlasů)

WPS Office. zdarma Office Suite for Word, PDF, Excel

Univerzální vypálený kancelářský balíček, který zahrnuje nejen klasický soubor skládající se z známých slov, PDF, Excel, ale také integrované a PowerPoint, Forms, Cloud Skladování a celou galerii různých šablon. EH je profesionální textový editor, který je plně kompatibilní s MS Office, ale je odlišen větší snadností a intelektuality. Balíček běhů k práci s různými soubory, převádí formáty. Podporuje anotace, umožňuje přidat a odebrat vodoznaky ve formátu PDF dokumenty, implementace online úpravy souborů a umožňuje je sdílet. K dispozici je placený prémiový balíček s velkým množstvím funkcí a funkcí.

Moderní smartphony už nejsou jen nástrojem, aby mohli mluvit nebo poslat vtipné obrázky navzájem. Použití textových aplikací se váš smartphone změní na výkonný nástroj, který umožňuje záviset na objemných počítačích nebo dostupnosti internetu a zároveň poskytovat vysoce kvalitní zpracování dokumentů v téměř jakýchkoli podmínkách, pokud je vlastník požadován.

Co je dokumenty moyofis

S touto aplikací nejsou jednoduše potřebné jiné editory

V tomto ohledu je jedna z budoucích předinstalovaných aplikací velmi zajímavých. dokumenty MOYOFIS, což je nejen dostupné zdarma, ale také umožňuje pracovat s kancelářskými soubory Nejoblíbenější formáty:

Udržuji všechny dokumenty v Yandexu.Disk a byl velmi šťastný, když viděl možnost importu souborů z cloudu v dokumentech Moofis. Za minutu zadané, přidal své soubory a začal pracovat. Pokud jste známé google.Disk, pak se s ním aplikace automaticky synchronizuje.

Můžete rychle importovat dokument z cloudu a začít pracovat s ním

Aplikace funguje rychle, není přetížena zbytečnými prvky, žádnou reklamu. A umožňuje provádět všechny potřebné operace s dokumenty: Chcete-li zvýraznit text, upravte úpravy, změňte písmo, velikost textu, přidat komentáře a zobrazit je v samostatném panelu recenzi.

Po importu jsou všechny funkce editace k dispozici

Můžete vytvořit existující dokument a vytvořit nový. Alespoň textový soubor, i když tabulka

Funkce komentářů si zaslouží samostatnou pozornost, protože komentáře v této aplikaci jsou implementovány nejen v textové podobě, ale také ve formátu zvuku. Stačí otevřít soubor, pár vteřin kliknout na libovolné místo dokumentu, po kterém se zobrazí kontextová nabídka, kde můžete opustit obvyklou nebo zvukovou komponentu. Ano, mikrofon se zapne a můžete zaznamenávat své přání podle hlasu, a ne trávit čas na sadě textu. Pro poslech komentářů mohou uživatelům „MOYOFIS dokumenty“ (pokud je odesíláte soubor a otevře jej v této aplikaci), stejně jako korporátní klienty společnosti, kteří pracují v editorech MOYOFIS na osobních počítačích. Mimochodem, funkce zvukových komponent je v této aplikaci obecně unikátní, již není v žádném textovém editoru.

Audio komentář. opravdu strmý

Dokončený dokument můžete sdílet v libovolném posla nebo e-mailem, který je také pohodlný. Kromě úprav dokumentů se aplikace otevře zobrazit soubory PDF a prezentace.

vytvořit, dokument, telefonu

Obecně platí, že se jedná o úplné redaktorování dokumentů přímo v kapse, která by měla mít každý. Všechno je zdarma a bez reklamy. Kromě toho je vidět na pravidelných aktualizacích, že vývojáři skutečně následují svůj produkt, neustále zlepšují aplikaci a ficishes chyb. Mimochodem, v „Moyofis Documents“ lze konfigurovat tak, aby rychle odesílal recenzi, pokud potřete telefon.

Plně podporuji, že taková aplikace bude náležitá na smartphony a tablety, protože po mnoho let není používání zařízení pro Android nenašel hodný bezplatný textový editor pro několik formátů, bez reklamy a předplatného. Dostupnost takové aplikace „z krabice“ do mnoha bude snazší s dokumenty na mobilních zařízeních. A pokud náhle potřebujete jedno nebo jiné předinstalované aplikace, můžete je vždy odstranit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS