Jak vytvořit iPhone při volání?

Jak dát blesk na volání iPhone

Uživatelé smartphonu si zvykli na skutečnost, že při příjmu hovoru se používá pípnutí nebo vibrace. Pro uživatelé iPhone existuje další příležitost. blikající ohnisko.

Takový alarm je uložen z prvního iPhone do této doby, ale ne všichni uživatelé ji mohou použít. Poprvé se objevil ve čtvrtém modelu. Tato metoda signalizace je velmi výhodná v případech, kdy nechcete používat pípnutí.

Tento alarm bude spouštět volání, SMS zprávy nebo zprávy z různých aplikací nainstalovaných na gadgetu.

Jak povolit blesk pro tichý režim

Chcete-li povolit blikání blikání při volání, musíte provést následující kroky:

 • Musíte otevřít nastavení.
 • Další Zvolte část „Základní“.
 • Vymazat univerzální přístup k položce.
 • Dále musíte věnovat pozornost bloku „sluchu“.
 • Další klikněte na řádek „Flash Warning“.
 • Dále je třeba nainstalovat posuvník doprava. V důsledku toho bude po volání aktivován rozsvídatelný alarm. Pokud je nutné pracovat, když je zvukový signál vypnutý, musíte aktivovat „v tichém režimu“.

Teď při zobrazení hovoru nebo při příjmu SMS zprávy, blesk bude blesk třikrát. To je obzvláště vhodné na těchto místech, kde je hlasitý hluk. V takových situacích může pípnutí snadno přeskočit.

Video říká, jak používat blesk přijímat oznámení o volání a SMS

Jak povolit blikající signál blesku pro volání na iPhone

Předchozí pokyny pro zapnutí blesku bude vyhovovat majitelům mobilních zařízení s verzí iOS od 5 do 12. Ale dnes téměř všechny fanoušci mobilního firmwaru používá 13 verzí. A v něm jsou vývojáři jsou trochu jinak organizované nastavení zařízení. Funkce blesku Když oznámení zůstala na svých místech, může být také aktivována a použita na mobilním telefonu.

Postup:

Blesk v režimu „Žádný zvuk“ bude vynikajícím doplňkem, protože se nemůžeme naučit o příchozích oznámeních nebo voláních.

Jak dát blesk na volání iPhone

Otevřete nastavení iPhone a přejděte do sekce „Hlavní“. Pokud chcete zapnout blesk na iPhone, pak první věc, kterou musíte udělat, je přejděte do nastavení a přejděte do sekce „Hlavní“.

Přejděte do sekce „Universal Access“ a zapněte LED blesk pro varování. Poté, co jste šli do sekce „Základní“ otevřete pododdíl „Universal Access“ a umístěte přepínač „LED blesk pro varování“ na „Enabled“. Tato funkce bude v bloku nastavení „sluchu“.

Možné problémy a způsoby, jak je vyřešit

Tuto možnost můžete kdykoliv aktivovat a nastavit příchozí hovory a oznámení. Existují podobné funkce v jiných zařízeních v Androidu, a pokud jste jeho vlastník, dotkněte se nastavení!

Jak zapnout blesk při volání na iPhone

Přejděte na nastavení z hlavní obrazovky přístroje

Vyberte Údržba

Vyberte univerzální přístup

iphone, volání

Vyhledejte sekci sluchu a přepínač přepínání blesku nebo LED blesk pro varování

Chcete-li blesk vypnout, opakujte stejný proces a přesuňte přepínač přepínače na OFF.

Jak to funguje?

Předpokládejme, že účastník vám volá, což je napsáno v telefonním seznamu jako „Michail“. Když je hovor přijat, SIRI automaticky čte název a vyslovuje jej přibližně se stejnou úrovní hlasitosti jako nastavený hovor.

Pokud hlas nevyhovuje, standardní SIRI se pak přejděte na „Nastavení“ zařízení a vyberte Siri. Nyní v okně, které se otevře, klikněte na kartu „Voice Siri“ a vyberte Male nebo Žena, po poslechu.

Další funkce

Pokud se vám líbilo možnost zavést blesk na volání iPhone, doporučuje se naučit sekci „Univerzální přístup“ opatrně, protože existují další funkce, které mohou být užitečné. Na jiných platformách není prezentováno mnoho pomocných technologií. Někteří z nich mohou mít lidi se zdravotním postižením.

 • zvětšovací sklo, které pomůže lépe zvážit objekty;
 • Nastavení velikosti písma v závislosti na jeho vlastnostech;
 • Zobrazuje adaptaci;
 • Nastavení hlasitosti vpravo a levých kanálů;
 • Odstranění typu Text Shiping Smartphone;
 • Pohodlný přístup k jedné straně (horní část obrazovky se dostanete dolů, abyste se dostali do prstů jedné ruky).

Ale stojí za zmínku, že některé funkce budou velmi náročné. začnou absorbovat více poplatků baterií, protože telefon bude častěji vyžadovat nabíjení.

Jak provést blesk při volání iPhone

Na starých operačních systémech pro IOS 13

 • Otevřete aplikaci Nastavení.
 • Nyní vyberte sekci Univerzální přístup.
 • Přejděte dolů na sekci slyšení.
 • Vyberte příkaz blesk.
 • Zde můžete nastavit blesk při volání na iPhone. Může pracovat pouze v tichém režimu nebo vždy.

Jakmile zapnete blesk při volání iPhone, můžete jej zapnout v tichém režimu. Svítilna Když volání do iPhone funguje pouze v případě, že je zařízení blokováno. V případě, že není blokována. domovská obrazovka je aktivní nebo jakákoliv aplikace funguje, s příchozím hovorem se blesk nebude rozsvítit. oznámení o zvonění bude viditelná na obrazovce samotné. To je stanoveno výrobcem nehody; Šetří nabití baterie.

iphone, volání

Ujistili jsme se, že odpověď na otázku, jak dát vypuknutí na iPhone, když je volání dost jednoduché. provádí se v páru kohoutků. Ne-tvrdé akce Přidat do vibrací a melodie Třetí pohled na výstrahy. vizuální.

Metoda Povolit blesk volání pomocí systémových aplikací

Pokud vaše nastavení čestu nenajde tuto možnost, nebo jeho funkce vám nevyhovuje, můžete odkazovat na funkčnost externích aplikací. Jsou snadno instalovány s hracím trhu, jsou volné, snadno upravené, což umožňuje zapnout blikání blesku při volání bez problémů.

Z těchto aplikací vyberte následující:

Odkazy ke stažení: Popis:
„Flash na volání a SMS“ Umožňuje aktivovat blesk při příchozího hovoru, SMS nebo jiná oznámení. Můžete snadno konfigurovat blikající frekvenci a čas aktivace blesku.
Blesk výstrahy 2 Další rozvoj populární aplikace „Flash ALERTS“. Kromě základních možností pro aplikace takový plán umožňuje konfigurovat plán aktivace blesku (Pro-verze). Program se dobře ukázal dobře při práci s čestným čestem 10.
„Flash na volání 2019″ Kromě základních možností umožňuje vypnout baterku jednoduše třesou telefonu.
„Flash flash flash 3“ Existuje mnoho inteligentních funkcí pro práci s bleskem při volání.

Nastavení všech těchto aplikací nebude žádné potíže. Například nastavení aplikace Alert Alert vám umožní dát indikátor na příchozích a odchozích hovorech na vaši čest.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS