Jak vytvořit obrazovku na notebooku asus. Jak vytvořit screenshot obrazovky na notebooku ASUS

Jak udělat screenshot na laptop asus

Schopnost provést snímek obrazovky. Užitečná dovednost pro každého uživatele. Screenshot v podobě obrázku může být užitečný pro opravu chyby, sloužit jako vizuální přidávání při odesílání přítele a dokonce vyřízne při pokusu o uložení obrazu webové stránky. Ale v některých modelech notebooků má zásada stvoření svůj vlastní algoritmus. Na notebooku ASUS můžete provést snímek obrazovky pomocí několika způsobů. počínaje vloženými programy a kombinací klíčů, končící programy třetích stran. Jakou volbu je nejvhodnější?

Udělejte snímek bez softwaru třetích stran Opravdu na operačním systému Windows. Za prvé to stojí za to opravit obraz sám. Tuto operaci můžete provést pomocí následujících klávesových zkratek:

 • „Win“ „PRTSC“ (na některých notebookech „Win Key“ je zdoben ve formě tlačítka s nakreslenou vlajkou, která se nachází v dolní řadě klávesnice (na stejné úrovni s prostorem);
 • „Print Screen / Sys RQ“ (lze nalézt vedle klávesy F12, ale není zde žádná automatická uloľba, je nutné uložit obrazovku v nějakém editoru);

Odkaz! Pokud potřebujete obrázek pouze samostatného prvku, poté s obrazovkou obrazovky / SYS RQ je nutné klepnout na tlačítko ALT. Pak obdržíte obrazovku, která není celá obrazovka ASUS, ale pouze ta okna, s jakou v současné době pracujete.

Dále se musíte přestěhovat do dalšího kroku. hledat vhodné místo pro uložení, protože zatímco screenshot ve skutečnosti nezůstal mezi dokumenty.

Jak udělat screenshot na notebooku ASUS Windows 10?

Pokud stisknete PRTSCN s Alt, bude pořízen snímek aktivního okna, který je také uložen v cloudu. Pokud držíte tlačítko Windows a stiskněte PRTSCN, snímek obrazovky bude uložen v „Tento počítač / snímek / snímky obrazovky“. Během hry můžete otevřít křídlový panel a stiskněte winaltprtscr.

Chcete-li vytvořit ROG STRIX Scope TKL nejkompaktnější klávesnice ve své třídě, stiskněte kombinace klíčů pro použití funkcí PRTSCR, Scrlk a Pozastavení. jeden. Stiskněte FN DEL, Screenshot bude uložen do schránky.

Jak vzít obrazovku shot na Acer notebook?

Můžete mít také možnost spuštění začátku klávesy Print Screen: Chcete-li to provést, přejděte na parametry. Speciální funkce. klávesnice. Zapněte „Pomocí tlačítka Print Screen pro spuštění funkce tvorby obrazovky“.

vytvořit, obrazovku, notebooku, asus

Třetí a čtvrtý způsob

Tato metoda pro Windows 7 není vhodný. pouze pro Windows 10. Tlačítka tlačítka Screenshot. Která tlačítka závisí na způsobu volitelné metody.

Pokud vyberete tlačítka WinG, pak v horní části vlevo uvidíte tlačítko fotoaparátu. Klikněte na něj a zobrazí se zpráva. Screenshot.

Tato cesta je okamžitě umístěna ve složce „Vaše video“. „Zachycuje“. Cesta je vhodná, protože nebudete potřebovat paysnt ani nůžky. jedno kliknutí a všechno je připraveno.

Jaké klíče používat pro čtvrtý způsob, jak vytvořit obrazovku na notebooku ASUS. Zde budete muset držet tři tlačítka.

První směna, pak ji neporušuje s „Win“ a „S“. Obdélník se ikonami se objeví v centru nahoře.

vytvořit, obrazovku, notebooku, asus

Výběr ikony budete mít možnost provést snímek obrazovky celé obrazovky, částí a dokonce nepřiměřeně.

Pouze zde budete muset, jako v prvním případě použijte barvu nebo libovolné editor obrázků. Úspěch.

Volné programy pro screenshoty obrazovek na notebooky nebo počítače

Jak jsem napsal výše, aby se screenshoty. Standardní prostředky mohou dělat, ale dát jim sofistikovaný vzhled. ne.

Máte-li zájem o takové věci, pak si stáhněte některou z následujících (nebo experimentovat se všemi níže). jsou svobodní a najít je sami velmi snadno.

 • FastStone Capture. Kromě vytváření screenshotů má mnoho dalších funkcí
 • Screenshot Captor. Vybaven nejrůznější schopností pracovat s screenshoty.
 • EasyCapture. vytváří různé typy screenshotů a je velmi snadné pracovat.
 • Duckcapture. Udělejte různé typy screenshotů obrazovky notebooku nebo jakékoli okno.
 • Clip2Net. nejen dělá screenshoty, ale v případě potřeby je umístí na internetu.

To je vše, jak říkají, co by mohlo, témata pomohla. co jsi věděl, řekl. Kdo ví více. psát v komentáři, a zkontrolujeme, pojďme diskutovat, učit se. Úspěchy všeho.

Speciální programy pro vytváření screenshotů

Mezi standardními programy na některých noteboocích můžete vybrat program „nůžky“ (program můžete najít v nabídce Start systému Windows v záložce „Standard“). S ním můžete vytvořit snímek části obrazovky, kterou potřebujete, bez ohledu na hranice programů a dalších aplikací. Po výběru fragmentu uložte snímek ve formátu, který potřebujete, a ve složce, kterou potřebujete.

Mezi oblíbenými programy jsou nyní přiděleny aplikaci UvscreenCamera. Program není snadný instalovat a používat, ale také extrémně pohodlný a užitečný, díky sadě funkcí, které jsou k dispozici. Použití UvscreenCamera, můžete nejen uložit obrázek, ale také snadno zapsat všechno se děje na obrazovce (vaše akce, video, hry hry a t.D.). Program je k dispozici různé formáty videa a fotografií, je také k dispozici stejné úpravy videozáznamu. Tento program bude velmi vhodný pro ty, kteří chtějí vytvořit video strukturu pro uživatele notebooků.

Nyní na internetu najdete mnoho užitečných programů, které budou pro vás a váš notebook pohodlný. Ale buďte opatrní, protože s aplikací můžete stáhnout a mnoho různých virů. Používejte pouze osvědčené stránky nebo nakupujte licencované programy. Dobré screenshoty k vám!

Ideální řešení pro vytvoření snímku obrazovky pomocí nástroje pro nahrávání obrazovky

Chcete-li zobrazit snímek obrazovky pomocí různých nástrojů pro kreslení, musí být samozřejmě samozřejmě, Apeaksoft Screen Recorder musí být vaší první volbou. Snímky obrazovky Lenovo můžete střílet během streamování videa volně.

Samozřejmě, že to může také střílet na Lenovo notebook jakýkoliv program bez omezení.

Takže, jaké funkce o screenshotech se můžete dostat z obrazovky rekordér? Stačí číst a učit se.

Klíčové vlastnosti Lenovo Screenshot Taker

 • Zapište si libovolné video / zvuk a vytvořte snímek obrazovky v systému Windows a Mac.
 • Nakreslete na snímku obrazovky pomocí nástroje Intelligent Screen Capture Tools, například SELECT, textové pole, šipka, proměnlivý kurzor, nástroje pro kroky a mnohem více.
 • Export zaznamenané video, zvuk a snímek obrazovky s jiným výstupem a formátem kvality.
 • Použijte klávesové zkratky pro okamžité zápisy nebo vytvoření snímku obrazovky pomocí klávesnice.
 • Vyjměte snímky obrazovky na HP, Toshiba a další počítače snadno.
 • Jednoduchý, jednoduchý a pohodlný Inteeis.

Snímek pomocí kombinací klávesnice

Za tímto účelem budete muset stisknout PRTSS SYSRQ (v použití je jednoduše nazývá „PrintScreen“). Je v horním řadě klíčů vedle F12. Obraz bude spadat do schránky, odkud může být pak vložen do okna editoru barevného grafického editoru nebo jiné podobné aplikaci prostřednictvím položky menu „Vložit“ nebo pomocí kombinace kláves Ctrl v.

Pokud chcete zachytit pouze fragment obrazovky, klávesa Alt se přidá k tisku obrazovky. Aktivní okno bude odstraněno (pak, se kterým uživatel pracuje v době vytváření snímku obrazovky, obvykle se liší od inaktivního rámečku a záhlaví). Vložení algoritmu a uložení obrázku je stejný jako při zachycení celé obrazovky. Možnost je optimální pro fotografování okna Messenger, video přehrávače, specializované aplikace (například pro zachycení všech prvků softwaru Inteeis).

Volba

Pomocí tlačítka „Nedávné aplikace“. Tato metoda není vhodná pro každý model. Funkce, se kterou je obrazovka pevná, je výchozí neaktivní. Aktivace nezbytného:

 • Jděte do nastavení smartphonu, pak v jednotlivých nastaveních ASUS. Po vyberte položku „Poslední tlačítko aplikace“. Ve vyskakovacím okně položte značku na druhý bod (stiskněte a podržte pro snímek obrazovky);
 • Přejít na aplikace, dále. „Nastavení“. Po přihlášení k „ASUS Settings“ „Nastavení klíčů“. V okně, které se objeví, dejte asi.

Pokud jste správně provedli všechny potřebné akce, poté s dalším dlouhodobým stiskem tlačítka nejnovějších aplikací (což je vpravo v dolní části přední strany zenfonu).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS