Jak vytvořit obrazovku na telefonu Redmi. Screen Master

Jak udělat screenshot na xiaomi redmi telefon

Každý gadget Xiaomi s Miui Brand Shell může provést multi-metodu zobrazení screenshot. Kombinace všech tlačítek jsou již dlouho známy uživatelům, protože „přesunuty“ s tradičním systémem Android. Ale zde jsou jednotlivé týmy navrženy speciálně pro zařízení rodiny Redmi. Kromě toho, v těchto populárních smartphonech, nová funkce se nedávno objevila. kromě obvyklých „jednorázových“ screenshotů Miui umožňuje vytvářet a „dlouhé“ snímky různých webových stránek nebo menu. V dnešním článku budou zváženy všechny způsoby, jak vytvořit screenshoty na pravidlech Redmi Gadgets. Uživatelé pouze potřebují vybrat nejvhodnější pro sebe.

Screenshot se nazývá okamžitý obraz displeje smartphonu, tabletu nebo monitoru PC. Ve skutečnosti se jedná o obvyklý obrázek, přesně zobrazuje, co je na obrazovce uživatele zobrazena v okamžiku.

Screenshots platí zpravidla v takových základních případech:

  • Uživatel například našel velmi zajímavý příspěvek v síti a chce ho udržet na PC nebo sdílet ho s přítelem. Musíte si vzít snímek obrazovky, protože mnoho služeb aktualizuje své stránky několikrát denně nebo odstraní je vůbec a individuální stránky jsou dynamické, to znamená, že se nezobrazí, když se stránka zatíží. Jediný správný výstup bude screenshot.
  • Snímek uživatele může požádat o pracovníka vzdálené podpory. Například uživatel nespustí žádný nástroj, a specialista je třeba vidět, že je uveden speciálně na displeji, když dojde k chybě. Pokud posíláte obrazovku.

Taková funkce byla vyvinuta v Androidu, se 4. verzí. Foto Co je znázorněno, můžete provést několik možností: vypnutí funkce redukce zvuku, snížení zvukového tlačítka na senzoru menu, v výstražných závěsech, šortku na ploše, přejeďte třemi prsty, rychlý míč.

V závěsu oznámení

Jak vytvořit screenshot na obrazovce Xiaomi MI5 a v některých modelech, můžete použít tlačítko v oznamovací opině. Chcete-li vytvořit snímek obrazovky, musíte snížit opona, najít tlačítko, obvykle zobrazené nůžky a klikněte. Samotná opona zmizí a fotografie obrazovky je připravena.

Tato metoda je vhodná, ti, kteří chtějí vědět, jak udělat screenshot na Android Xiaomi Redmi, a téměř všechny modely.

Šortka na ploše

V widgetech musíte přetáhnout tlačítko, které je zodpovědný za snímek obrazovky na ploše. Pokud je to nutné, stiskněte jej a všechno je připraveno.

Swayp tři prsty

Pro připojení funkce Screenshot se třemi prsty musíte jít na parametry (Gear), vyhledejte položku „Rozšířené parametry“, podle „Screenshot“, následující pro instalaci v uspořádání „Screenshot Three-Finger Snímek obrazovky“. Pak nemusíte hledat žádná tlačítka, stačí strávit tři prsty současně na obrazovce.

Tato funkce je v Xiaomi Mi 9, 8 a mnoha dalších modelech.

Rychlý asistent míče

Pokud model z Xiaomi Mi 8 a vyšší, pak další zajímavou tajnou verzi. Je v dotykovém asistentovi připojení k připojení, musíte jít do nastavení telefonu, pokročilé parametry, rychlého asistenta kulového dotyku a zapnout jej.

Průhledný kruh by se měl objevit a po kliknutí na něj se zobrazí hlavní ovládací tlačítka a okamžitě ikona pro screenshot.

Klávesa hlasitosti pro napájení dolů

Když otázka vzniká, jak vytvořit screenshot na Android Xiaomi Redmi, tato metoda je nejoblíbenější. Zde je dostačující, aby současně stiskněte napájecí klíč (zámek) a zvukový klíč dolů, podržte 2-3 sekundy a vše je připraveno. Ale takový způsob, jak je nepříjemné pro velké modely, jak to můžete udělat jen dvěma rukama. Další mínus této metody je, že když neustále stisknete klávesu, snížení zvuku se často přepne tichý režim.

Hlasitost nabídky TouchPoint

Další rychlý a dobrý způsob, jak vytvořit screenshot, například xiaomi redmi poznámka 4. Stačí stisknout tlačítko hlasitosti dolů a stiskněte tlačítko v dolní části obrazovky. A můžete použít připravený výstřel.

Dlouhý snímek obrazovky s rolováním

Někdy musíte držet stránku webu, obvyklá obrazovka bude malý. Jak udělat dlouhý snímek obrazovky na Android Xiaomi? Nejprve musíte provést obyčejnou obrazovku tak, že obrázek je vhodný, když se zobrazí v pravém horním rohu, musíte stisknout tlačítko „Scroll“ pod ním, po kterém bude čekat jako stránka Koncové kapky nebo nezávisle až do okamžiku, kdy potřebujete, a klepněte na tlačítko „Stop“ nebo „Dokončit“, v závislosti na modelu.

V některých prohlížečích, zejména Chrome, nemůže tato funkce fungovat správně.

Krok 3

V menu „Scroll“ aplikace začne automaticky obrátit obsah dolů, dokud nezastavíte tento proces stisknutím tlačítka „STOP“. Po krátkém procesu zpracování obdržíte jeden dlouhý obrázek, na kterém budou všechny potřebné informace.

Je technicky nemožné nakreslit screenshot tohoto procesu, protože by již byl „screenshot screenshot„, takže vám dáte fotografii toho, jak se může dívat zvenčí.

Oznámení závěrky

Chcete-li vytvořit snímek obrazovky na smartphonu Xiaomi, musíte otevřít oznamovací oponu a v případě potřeby jej nasadit.

Jedna z položek menu bude „screenshot“. Klikněte na něj a získejte požadovaný výsledek.

V případě, že potřebujete poslat screenshot poštou nebo získat snímek ne úplné obrazovky, ale pouze jeho části, klikněte na miniaturu v pravém horním rohu (není v článku viditelný) a vyberte jednu z Navrhované položky: Odeslat, upravovat nebo mazat.

Editace umožňuje překročit výsledný obraz na požadované velikosti.

Změníme hranice viditelnosti a klikněte na tlačítko „Kompletní“. Obraz bude uložen do paměti smartphonu.

Jak vytvořit screenshot obrazovky na Xiaomi?

Zvažte všechny způsoby, jak vytvořit obrazovku shot na Xiaomi pracující s Miui 8 a vyšší. Pokyny jsou relevantní pro většinu modelů. Například, Redmi 4 / 4x, Redmi Poznámka 4, MI 5, Redmi 3S, RedMI 4 Pro, RN 3 Pro, Redmi 5A, MI 6 a mnoho dalších.

Dvě tlačítka a screenshot Ready!

Ano, abych vytvořil snímek na Xiaomi, budeme potřebovat pouze dvě tlačítka: snížení výkonu a objemu. To je nejrychlejší a nejoblíbenější způsob, jak získat obrázek obrazovky smartphonu Xiaomi, která je známá nejmodernějším uživatelům MIUI.

Metoda 1

Aby bylo možné získat snímek obrazovky, přejděte na obrazovku, kterou chceme zachytit, pak se dvěma prsty (nebo jeden velký, někomu jako pohodlný) stiskněte a podržte tlačítko napájení a zmenšete hlasitost do 2-3 sekund.

Pak uvidíte, jak bliká obrazovka a slyšíte zvuk závěrky fotoaparátu. Výsledný snímek obrazovky se skrývá v miniatuře a zobrazí se v pravém horním rohu obrazovky jako náhledu obrazovky.

Kliknutím na tuto miniaturu můžete zobrazit snímek obrazovky, upravit jej, sdílet ji nebo jej odstranit.

Metoda 2

Pokud máte ovládací tlačítka na předním panelu, můžete současně použít tlačítko „Menu“ (namísto výživy) a hlasité houpačky.

Tři prsty. co může být snazší?

Metoda je vhodná pro nejvíce líné fanoušci MI, protože zachytit obrazovku, budeme muset vertikálně trávit tři prsty v senzoru.

Chcete-li aktivovat tuto užitečnou funkci, přejděte na položku „Nastavení“, vyberte položku „Rozšířená nastavení“. „Snapshot ve třech prstech“.

Jedinou nevýhodou této metody je, že funkce rychlého screenshotu způsobí telefon xiaomi se slabým procesorem a beranem.

V oznamovací opině je také speciální tlačítko, se kterým můžete pořídit snímek obrazovky.

Chcete-li vytvořit snímek obrazovky, přejděte na obrazovku, kterou chcete zachytit, vytáhněte panel oznámení pomocí prstu, vyberte položku „Snapshot“ („Screenshot“. Dále bliká obrazovka, zvuk závěrky a miniaturní obraz se přesune na pravou stranu obrazovky.

Chcete-li převést ikonu snímku do horních čtyř pozic, musíte otevřít „Nastavení“, pak „Oznámení“, pak „Statuse“ a vyberte položku „Poloha přepínače“. Nyní musíte přetáhnout ikonu screenshot nahoru.

Smart Menu

Jeden z žetonů Miui grafických údů 8 a výše se stala funkcí rychlého míče. Jedná se o pomocný asistent v podobě transparentní plovoucí koule, která vám umožní získat rychlou cestu do Smart Menu. pět různých funkcí telefonu, včetně screenshot.

Chcete-li zapnout rychlý míč, přejděte na „Nastavení“. „Rozšířená nastavení“. „Touch Assistant“. „Enable“.

Poté přejděte na „Vybrat štítky“. Klikněte na některý z pěti kruhů na další obrazovce. Funkce snímku bude umístěna v oblasti „Rychlé nastavení“.

Jakmile je nakonfigurován. Chcete-li vytvořit screenshot na Xiaomi, pomocí této cesty, to je dostačující dotknout se „míče“ do menu Smart a klikněte na „Screenshot“. Dále je vše jako první dva způsoby.

Pomocí klíčů

Metoda se vztahuje na standardní volbu. Úspěšně se používá pro operační systém Android a byl implementován na platformě MIUI. Chcete-li uložit screenshot, použijte kombinaci klíčů.

Chcete-li to provést v telefonu zároveň stisknout tlačítko Začlenění na telefonu současně. Po několika vteřinách slyšte charakteristický zvuk, který informuje, že obrázek je uložen.

Pozornost! Obrázky jsou umístěny ve speciálním albu „Gallery“. „Screenshots“.

Další interpretace metody klávesnice pro uchopení je svírání klíče hlasitosti pro snížení klávesy senzoru menu. To vše záleží na verzi operačního systému.

I když je možnost jednoduchá, jeho implementace může způsobit potíže:

vytvořit, obrazovku, telefonu, redmi, screen
  • Snack bude vyžadován, ne vždy poprvé, kdy se zapne současně, aby držel klíče, protože místo obrázku, uživatel volá přímou funkci tlačítek;
  • nepohodlné pro zařízení s velkými úhlopříčky;
  • Tato metoda nefunguje ve všech modelech nebo firmwaru;
  • Poslední bezstarostné modely jsou často zbaveny tlačítek menu. nahrazuje gesta.

Vytvoření snímku obrazovky na Xiaomi Redmi 6 pomocí tlačítek

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit obrazovku obrazovky, je použít konkrétní kombinaci klíčů:

  • Otevřete sekci nabídky pro zachycení.
  • Zároveň stiskněte tlačítko napájení a nastavení hlasitosti spodku.

Po provedení zadaných akcí v dolní části obrazovky se zobrazí grafické oznámení úspěšné tvorby Scruny. Výsledný rám může být okamžitě otevřen kliknutím na ikonu po upnutí klíče hlasitosti a tlačítka napájení.

Pokud obrazovka Screen na Xiaomi Redmi 6 nefunguje, doporučuje se seznámit s alternativními kombinacemi tlačítek, které jsou uvedeny v tomto materiálu. Kromě toho existují i ​​jiné způsoby, jak vytvořit skript bez použití telefonních kláves.

Vytvoření snímku obrazovky na Xiaomi Redmi 9 pomocí klíčů

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit obrazovku obrazovky, je použít konkrétní kombinaci klíčů:

  • Otevřete sekci nabídky pro zachycení.
  • Zároveň stiskněte tlačítko napájení a nastavení hlasitosti spodku.

Po provedení zadaných akcí v dolní části obrazovky se zobrazí grafické oznámení úspěšné tvorby Scruny. Výsledný rám může být okamžitě otevřen kliknutím na ikonu po upnutí klíče hlasitosti a tlačítka napájení.

Pokud obrazovka Screen na Xiaomi Redmi 9 neudělá, doporučuje se seznámit s alternativními kombinacemi tlačítek, které jsou uvedeny v tomto materiálu. Kromě toho existují i ​​jiné způsoby, jak vytvořit skript bez použití telefonních kláves.

Jak odstranit nebo předat snímek obrazovky

V době, kdy uživatel otevře rámeček přes „galerii“ nebo „Správce souborů“, zobrazí se plná funkčnost interakce s obrázkem. Majitel telefonu může například odstranit jeden nebo bezprostředně několik snímků obrazovky v několika kliknutí:

Dalším způsobem je otevřít obraz sám prostřednictvím galerie a vybrat dostupné možnosti volby Delete. Po potvrzení operace bude screenshot smazán z paměti telefonu.

V případě, že chcete přenášet obrazovku přes messenger nebo jiným způsobem, můžete použít stejnou instrukci. Jediný rozdíl je v tom, že namísto stisknutí tlačítka „DELETE“, musíte kliknout na „Odesílat“, vyberte metodu odesílání a souřadnic příjemce. Odeslání skriptu se tak neliší od přenosu jakéhokoliv jiného obrazu z telefonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS