Jak vytvořit obrazovku shot na iPhone x. Závěr

Jak vytvořit screenshoty na iPhone x / 8/8 plus

Pro vás je docela často nutné odstranit snímek obrazovky v zařízení, bez ohledu na to, zda chcete sdílet snímek obrazovky s jinými nebo chcete uložit důležité informace na snímku obrazovky v přístroji. Pokud jste noví na světě iPhone, řekneme vám, jak pořizovat snímek na iPhone X / 8/8 Plus.

Přejděte na obrazovku, kterou chcete zachytit na vašem iPhone.

Klikněte na tlačítko Boční záběr současně stiskněte tlačítko „Home“ a potom uvolněte boční tlačítko.

Pro iPhone x: Na iPhone X není doma, uživatelé musí současně kliknout na tlačítko Boční a hlasitost a tlačítko. Chcete-li pořídit obrazovku shot na iPhone.

Chcete-li zjistit snímek obrazovky, vytvořené stejně jako dřívější obrázky, přejděte na tlačítko „Photo“ Program „Alba“ a vyberte možnost Screenshots „.

Chcete-li fotografovat

Jak vytvořit screenshoty na iPhone pomocí virtuálního tlačítka Assastivetouch

Chcete-li pořídit snímek obrazovky bez použití libovolných hardwarových tlačítek na vašem iPhone, musíte nejprve povolit virtuální tlačítko Assastivetouch. Tato funkce je již dlouho používána na iPhone a iPadu a je velmi užitečné. Pomocník můžete použít k provedení některých akcí, pro které bude hardwarové tlačítko vyžadováno jinak. Na hlavní obrazovce iPhone se zobrazí nabídka programu, se kterým můžete navigovat a provést hlavní požadované akce. Zde je, jak můžete povolit Assastivetouch na iPhone nebo iPadu.

Otevřete aplikaci Nastavení a jděte po cestě: „Universal Access“ → Dotkněte se → Assastivetouch.

Stiskněte „šířka =“ 740 „výška =“ 733 „/

Nastavte přepínač Assastivetouch do polohy.

Nyní musíte vidět neprůhledné tlačítko pro pomoctivetouch, který se zobrazí na obrazovce.

Vraťte se do hlavního menu AssistIntOš v „Nastavení“ a klepněte na tlačítko „Konfigurovat menu nejvyšší úrovně“.

Zde byste měli vidět alespoň 6 ikon odpovídající různým štítkům a akcím. Musí existovat také ikona uživatele pro vlastní akci. Pokud tomu tak není, můžete přidat požadovanou položku klepnutím na tlačítko „“ níže.

Nyní procházejte seznamem dostupných akcí a vyberte možnost „Screenshot“. Klikněte na „Ready“.

Nyní stačí stisknout tlačítko Assastivetouch otevřete možnost „Screenshot“. Zbývá si to vybrat, aby se screenshot na vašem iPhone, aniž by bez použití hardwarových tlačítek vůbec.

Můžete také konfigurovat vytvoření snímku obrazovky, například dvojitým dotekem virtuálního tlačítka AssastiveTouch. Pro tohle:

Přejděte na nabídku AssachIntouch v aplikaci „Nastavení“.

Vyberte některý z parametrů dostupných v části „Nastavení akce“. jeden dotek, dvojitý dotek nebo dlouhý tisk. Můžete například přiřadit akci „Dvojitý dotek“ pro vytvoření snímků obrazovky.

Klikněte na možnost „Dvojitý dotek“ a vyberte možnost „Screen Snapshot“ z cenově dostupné akce.

A znovu se instrukce ukáže být krátká a jednoduchá. Nyní, když se dvakrát dotknete tlačítka Screen Assastivetouch, systém vytvoří screenshot. Máte-li zájem, pokud se na obrazovce zobrazí tlačítko Asistent, odpověď bude negativní.

Jak provést dlouhý snímek obrazovky v nepodporovaných aplikacích

Někdy je potřeba udělat stejný dlouhý snímek shot v jiných standardních nebo třetích stran. Například v imessage nebo veškerém posel, abyste mohli uložit celý dialog.

Stáhněte si aplikaci na míru. screenshot šití nebo picsew. screenshot šití z App Store.

Vytvořte sérii screenshotů v požadované aplikaci, postupně posouvejte obrazovku. Nezapomeňte, že na postupně pořízených snímků musí být běžné prvky pro jejich úspěšné „lepení“.

Nepřidávejte úplně, a ponechte jeden frázový dialog nebo jiný prvek na obou screenshotech.

Spusťte jeden ze stažených aplikací a vyberte snímky obrazovky pro vytvoření dlouhého snímku obrazovky.

V případě potřeby proveďte změny konečné fotografie, použijte vestavěné editory.

První aplikace na míru umožňuje zachránit snímek zdarma, ale s vodoznakem. Chcete-li zakázat tento čip, musíte udělat vestavěný nákup pro 279

Druhý nástroj Picsew je schopen jednoduše umístit snímky navzájem, a pro možnost bezproblémového lepení bude muset zaplatit 99 nebo 179 pro plnou funkčnost.

Do záložek

Jak udělat plný pruh dlouhý snímek obrazovky na iPhone a iPad

Otevřete Safari a přejděte na webovou stránku, z nichž screenshot chcete dělat.

Proveďte pravidelné akce, abyste odstranili snímek obrazovky (detail). Chcete-li to provést, na zařízeních bez ID obličeje stiskněte klávesu kombinace napájení domova a na zařízení s ID obličeje. zvýšení výkonu.

V horní části okna vyberte možnost „All Page“.

Stránku můžete vždy odříznout, že tam odjíždí pouze požadované.

Poznámka: Plně stránka screenshots nejsou vhodné, pokud je v režimu rozdělení spuštěna jiná aplikace. Tato funkce je navíc aktivní pouze pro webové stránky v safari. Takže, pokud potřebujete zaujmout snímek z obrazovky s dlouhou korespondenci v imessage, budete muset používat specializované aplikace pro vytváření screenshotů, jako je přizpůsobení.

Jak vytvořit snímek obrazovky (obrazovka obrazu) na iPhone, iPad, iPod Touch?

Ve skutečnosti není snadnější než fotografovat obraz na obrazovce samotným zařízením. Screenshot nebo Screenshot (Screenshot) je standardní funkce všech iPhone, iPad, iPod Touch. Chcete-li provést snímek obrazovky, musíte pouze současně stisknout tlačítko napájení a kulaté tlačítko domů. V době kliknutí, přístroj pořídí snímky vše, co bylo na obrazovce.

Jak udělat screenshot na iPhone X, iPhone XS, iPhone xr

Výše uvedená metoda nefunguje na novém iPhone, protože v posledních smartphonech není známé fyzické tlačítko „Home“. Naštěstí se jablko postaralo o alternativní řešení.

Metoda je docela jednoduchá. Aby bylo možné pořídit snímek obrazovky na iPhone X, iPhone XS, iPhone XR by měl současně stisknout klíč hlasitosti a tlačítko režimu spánku. Analogicky s předchozím modely uvidíte bílý blesk a slyšíte odpovídající zvuk fotoaparátu, který označuje, že screenshot je uložen.

Výsledný snímek obrazovky bude okamžitě zveřejněn v aplikaci „Foto“ ve zvláštním albu, které se nazývá „Screenshots“.

Jak udělat screenshot screenshot

Bohužel uložte screenshot screenshot ve formátu PNG, as dříve, je to nemožné. Toto omezení velikosti od velikostí zachyceného obrazu, které nejen váží exorbitálně, ale také objednáním by načtení „železa“ zařízení, na kterém to procházení. Ale takový pdf screenshot lze spasit alespoň ve své paměti iPhone, alespoň okamžitě vyložit do cloudu.

Přihlásit se k odběru našeho kanálu v Yandexu.Dzen. Každý den máme užitečné pokyny a zajímavé zprávy, které nejsou na místě.

Jak udělat screenshot na iPhone 12, 11, XS, XR, X

Nové modely Apple Telefon modely, iPhone 12, 11 XS, XR a iPhone X, ztratily tlačítka „Domů“ (která v předchozích modelech je aktivována pro snímky obrazovky), a proto se metoda tvorby mírně změnila.

Mnoho funkcí, které byly připojeny k tlačítku „Domů“, nyní provede tlačítko zapínání (na pravém okraji zařízení), to se také používá k vytvoření obrazovky.

Aby byl snímek obrazovky na iPhone XS / XR / x současně stiskněte tlačítko ON / OFF a objem hlasitosti.

Není vždy možné provést od prvního času: obvykle je snadněji stisknout tlačítko hlasitosti pro rozdělení sekundu později (t.E. Není zcela současně s tlačítkem napájení), pokud budete udržovat příliš dlouho, SIRI může spustit (je přiřazeno tak, aby toto tlačítko držel toto tlačítko).

Pokud nemáte nic dělat nic, existuje jiný způsob, jak vytvořit screenshoty, vhodné a pro iPhone 12, 11, XS, XR a iPhone X. Assastivetouch, popsané později v této instrukci.

Další varianta

Assastivetouch je nástroj, který poskytuje schopnost vytvořit snímek obrazovky. Pro jeho začlenění:

  • Otevřete „Nastavení“ → „Hlavní“ → „Univerzální přístup“.
  • Přesuňte pohárek „AssistInItTouch“ do aktivní polohy.

Nyní stisknete Assastivetouch obrazovku.

Jak vyfotit celé stránky na iPhone

Důležitou inovací IOS 13 byla možnost vytváření snímků. Jsou uloženy ve formátu PDF, ne PNG a zároveň vám umožní zachytit nejen viditelnou část obrazovky, ale ten, který přesahuje jeho limity.

  • Chcete-li vytvořit snímek obrazovky celé stránky, stiskněte tlačítko napájení a tlačítko HOME nebo tlačítko zvýšení hlasitosti v závislosti na modelu vašeho iPhone;
  • Po zobrazení miniatur obrazovky v levém dolním rohu, klikněte na něj dříve, než zmizí;
  • V horní části okna úprav, přepněte do režimu celé obrazovky, jak je znázorněno na snímku obrazovky;

To jsou hlavní tipy pro práci s screenshots v IOS 13 a novější. Pokud víte více triků, podělte se o komentáře a v našem telegramu chatu. A nezapomeňte, že i když jste dokonce věděli všechny tyto čipy, existuje mnoho uživatelů, kteří tyto informace mohou být užitečné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS