Jak vytvořit složku na Desktop Samsung.

Jak vytvořit složku na stole telefon Samsung?

Vytvořit složku na ploše Android je nejjednodušší způsob, jak používat zkratky. Držte jeden z ikon, které mají být umístěny do složky na ploše a přetáhněte ji do druhého. Poté se na obrazovce Smartphone zobrazí složka se dvěma štítky.

Chcete-li vytvořit složku, stiskněte prázdné na ploše, dokud se neobjeví další nabídka (přibližně vteřina), skládající se z několika bodů. Zde, jak jste hádali, musíme kliknout na slovo „složku„, po kterém budete muset zadat název této složky. Po napsat jméno klepněte na tlačítko „Ano“.

Vytvořte složku do přístroje nebo na paměťové kartě

Existuje také možnost vytvářet složku v paměti smartphonu nebo na paměťové kartě přímo ze samotného zařízení.

Chcete-li to provést, musíte nainstalovat Správce souborů. Používám aplikaci ES Explorer. je to volný, jednoduchý a velmi pohodlný. Můžete si ji stáhnout na herní trh.

Otevřete Správce souborů a vyberte paměť nebo paměťovou kartu telefonu. Vybral jsem si druhou možnost. Našel jsem požadovanou sekci, klikněte na tlačítko „Vytvořit„. „složka“.

Zapisujeme název složky, klepněte na tlačítko OK a podívejte se na vytvořenou složku. Můžete jej kdykoliv odstranit podle vaší touhy prostřednictvím stejného správce souborů nebo pomocí počítače po připojení zařízení k němu.

Doufám, že nemáte žádný problém. Zeptejte se, zda se objeví.

Jak vytvořit složku na pracovní ploše „OS Android“?

Desktop Smartphone (obrazovka Launcher) je prostor, kde jsou umístěny ikony aplikací, a je zde, že můžete vytvářet složky a kombinovat aplikaci tematicky.

Přesunout aplikace

Všechny smartphony na OS Android mohou tvořit složky sami, bez pomoci správce souborů nebo jiného mobilního softwaru. Chcete-li to udělat, musíte provést pouze několik jednoduchých manipulací:

  • Přetáhněte jednu ikonu aplikace na jinou ikonu. Systém je nezávisle kombinuje do jedné složky. Chcete-li konfigurovat a přejmenovat nově vytvořenou složku, stačí jej zadat.
  • Přihlaste se do složky. Chcete-li přizpůsobit složku, stačí kliknout na jeho jméno. Všechny složky na „OS Android“ jsou výchozí název „Složka“ nebo „Nová složka“. Kromě nastavení jména můžete složku upravit. V pravém horním rohu je znamení „“, se kterým můžete přidat nové aplikace do úložiště nebo vytvořit složku, dokument, archiv.

Připravený! Nyní musíte jen otevřít složku pracovat s aplikací a kliknout na ikonu požadovaného programu. Kdykoliv můžete změnit libovolný parametr v nastavení složky.

Nastavení „Desktop

Složku můžete také vytvořit pomocí nastavení plochy. Za tímto účelem:

  • Klikněte na prázdné místo na hlavní obrazovce Smartphonu a podržte prst několik vteřin před vystoupením speciálního menu;
  • V seznamu, který se zobrazí, musíte vybrat možnost „Přidat na hlavní obrazovku“, klikněte na pododstavec „Složka“;
  • Nyní musíte dát název nově vytvořené složky a potvrdit akce kliknutím na tlačítko „OK“;
  • Nyní můžete překonat vybrané aplikace do hotové složky.

Vytvoření složky na disku

Kromě desktopu a spouštěče má uživatel smartphonu přístup k jednotce, na kterém jsou uložena všechna data zařízení. Může být nutné vytvořit složku zde. Zpravidla je v smartphonu nainstalována „nativní“ správce souborů „a můžete jej použít. Někdy je však nutné instalovat další.

Přečtěte si více: Manažeři souborů pro Android

Téměř ve všech vodičů a manažerech souborů, proces vytváření složky je nějak identický. Zvažte to na příkladu programu Solid Explorer File Manager:

Pomocí Správce souborů třetích stran

Pokud jste již nainstalovali alternativní správce souborů nebo možnost vestavěného není spokojen, pak pro úlohu si můžete stáhnout požadovaný software z trhu přehrávání nebo přímo z našich stránek. Zvažujeme proces vytváření složky na příkladu aplikace „ES Explorer“.

Naše akce by proto měly vypadat takto. Spusťte nástroj, přejděte do části „Zařízení“, vidíme všechny své složky a vlevo, na spodním panelu, tlačítko „Vytvořit“ s plusem, klikněte na něj, v okně, které se otevře, vyberte “ Složka „Položka, poté pomocí klávesnice, která se zobrazí, zadejte název, stiskněte tlačítko“ OK „(může být“ Ready „), vše může použít vytvořený adresář:

Programy vám umožní vytvořit album v galerii na smartphonu

App Store a trh Google jsou obrovské množství aplikací třetích stran a manažerů souborů. Jsou charakterizovány funkční a pohodlí pro uživatele. Tyto a další aplikace mohou číst více o aplikaci AppSetter.Ru. Všechny programy budou vyžadovat přístup k souborům telefonu. Zvažte, jak vytvořit album s dalšími fondy v galerii Android.

Správce souborů OI

Když se nejprve zapnete, program požádá o potvrzení smlouvy s licenční smlouvou. Chcete-li vytvořit novou složku, stiskněte tlačítko v pravém horním rohu a vyberte poslední položku v pop-up menu. Zadáme jméno a klikněte na „OK“.

FolderSync

Když se nejprve začnete, uvítací panel se zobrazí s vděčností, licenční smlouva a přehled nových funkcí. Hlavním rysem programu je synchronizační funkce s cloudovými službami a síťovými disky.

Klikněte na položku „Správce souborů“. Zobrazí se okno se seznamem všech souborů na smartphonu. Klikněte na zelenou ikonu s plus na pravé dolní části obrazovky. Zadejte název nové složky.

Znalec

Pěkný manažer s třídícími soubory v několika kategoriích v závislosti na formátu. Stiskněte modré tlačítko. Z kontextového menu vyberte možnost „Nová složka“ a přiřaďte k němu jméno.

Quickpic

Pohodlná aplikace pro prohlížení fotografií a obrázků. Pokud je to nutné, uživatel může nejen vytvořit nový adresář, ale také skrýt vybrané adresáře. Vyberte tlačítko se třemi tečkami v pravém horním rohu. Klikněte na tlačítko Přidat „, okno se zobrazí se seznamem složek. Klikněte na nápis „Nový“ a uveďte jméno. Na smartphonu se zobrazí album, ve kterém můžete přenášet fotografie.

Vytvořit složky je velmi jednoduché, i když Android vývojáři z nějakého důvodu nepřinesli funkčnost pro prominentní místo. Ale je to snadno opraveno dalším softwarem. Umožňující třídit a skrýt určité soubory, zjednodušit denní použití smartphonu.

Nebo jednoduše přenášejí ikony ze složky na plochu a zmizí se (tato metoda nefunguje na všech mušlech, takže musíte použít výše popsanou metodu).

Jak vytvořit složku v nabídce aplikace

Chcete-li vytvořit složku v nabídce aplikace, musíte jít do této nabídky s tlačítkem zadaným v dolní části tlačítka.

Na některých verzích Androidu není tato funkce poskytnuta. Pokud tuto možnost nemáte na svém gadgetu, musíte nainstalovat spouštěč ze služby Google Play, ve kterém je poskytnuta (existuje mnoho z nich, ale ne každý má tuto možnost).

Smazat složky

Vyžaduje podobně jako předchozí bod akce. Místo „přejmenování“ zvolené sekce „Smazat“. Adresář je v tomto případě odstraněn se vším obsahem.

Také se složkami můžete také provádět akce kopírování a pohybu. Jedná se o standardní možnosti práce s katalogy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS