Jak vytvořit účet v zařízení iPad

Vytvoření účtu Apple ID a stahování aplikací z obchodu Apple App Store

Wikihow je založeno na wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. Na úpravě a vylepšení tohoto článku pracovali dobrovolní autoři.

vytvořit, účet, zařízení, ipad

Počet zobrazení tohoto článku: 6731.

Není pochyb o tom, že kromě samotných funkcí telefonu jsou aplikace těmi součástmi, které dělají smartphone ještě chytřejším. Dá se také říci, že Apple je dnes vedoucí světovou společností v oblasti chytrých telefonů. Společnost je také jedničkou ve výrobě aplikací. Komunita vývojářů aplikací společnosti Apple vytvořila po celém světě více než 775 000 aplikací pro různé produkty Apple, jako je iPhone, iPad, iPod, a utratila za ně miliardy dolarů. Všechny tyto aplikace můžete získat v obchodě Apple App Store. Některé lze stáhnout zdarma, jiné jsou k dispozici za symbolickou cenu. Společnost Apple nedávno oznámila, že od spuštění obchodu App Store v roce 2008 bylo staženo více než 40 miliard aplikací. Apple tvrdí, že jen v roce 2012 bylo staženo téměř 20 miliard aplikací. Společnost také tvrdí, že existuje více než 500 milionů aktivních uživatelů App Store. Pokud používáte některý z produktů Apple a chcete si stáhnout některé aplikace z obchodu Apple App Store, musíte mít účet Apple ID. Stejný účet Apple ID lze použít ke stahování aplikací z iTunes Store, App Store, iBookstore a Mac App Store. Podle následujících jednoduchých kroků si vytvoříte Apple ID, které vám umožní stahovat aplikace z obchodu Apple App Store do vašeho zařízení.

Nejdříve musíte na iPhonu najít a otevřít obchod App Store. Můžete hledat modrou ikonu App Store s písmenem „A“ zakroužkovaným kolem ní.

Projděte si dostupné aplikace a najděte tu, kterou chcete stáhnout. K dispozici jsou různé seznamy: nové aplikace, oblíbené a často stahované aplikace, doporučené aplikace, aktuální/nejlepší 25 aplikací. Nebo si můžete procházet kategorie aplikací pro rychlé a snadné vyhledávání. Případně můžete vyhledat konkrétní aplikace ke stažení kliknutím na vyhledávací panel a zadáním klíčových slov nebo názvu aplikace.

Jakmile najdete hledanou aplikaci, klikněte na ni a zobrazte podrobnosti. Informace o aplikaci mohou zahrnovat úplný popis, název vývojáře nebo společnosti, cenu (pokud aplikace není k dispozici zdarma) a recenze a hodnocení od ostatních uživatelů iPhonu.

Poté byste měli kliknout na tlačítko „Instalovat“ a stáhnout aplikaci do svého zařízení. Zobrazí se nové okno s výzvou k přihlášení nebo vytvoření nového Apple ID. Vyberte možnost vytvoření nového Apple ID, vyplňte požadované informace a klikněte na tlačítko „Hotovo“.

Musíte si přečíst podmínky obchodu Apple App Store a kliknout na tlačítko „Souhlasím“ v dolní části stránky, abyste mohli pokračovat.

Dále je třeba zadat e-mailovou adresu, datum narození, odpovědět na tajnou otázku a vymyslet heslo.

Jak vytvořit Apple ID bez karty

Způsob vytvoření Apple ID pomocí iTunes vyžaduje, abyste si v jedné fázi procesu registrace vybrali způsob platby a zadali číslo bankovní karty. Pro někoho to může být problém, ale lze ho snadno vyřešit.

Apple ID si můžete vytvořit i bez mapy iTunes. Spusťte iTunes a přejděte na iTunes Store App Store.

Zde nás zajímá jakákoli bezplatná aplikace. Vyberte si, co se nám líbí, a zkuste to stáhnout.

Budete vyzváni k zadání svého Apple ID nebo k vytvoření nového. Souhlasit s vytvořením nového a projít stejným postupem vyplňování údajů, který byl popsán výše. V kroku způsobu platby nás čeká příjemné překvapení. můžete si vybrat, že nechcete vybrat kartu.

V části „Způsob platby“ zvolte možnost „Ne“ a poté stačí vyplnit pouze část „Fakturační adresa“. Již nebudete vyzváni k zadání karty iTunes. Nezapomeňte si poté zkontrolovat doručenou poštu a aktivovat vytvořený účet.

V nastavení zařízení si můžete vytvořit Apple ID i bez karty. Následující postup popisuje, jak to udělat.

Přejeďte dolů na spodní část obrazovky a klikněte na tlačítko „Vytvořit Apple ID“.

Jak vytvořit App Store v ruštině

Chcete-li nabídku v App Store a iTunes Store zpřístupnit v ruštině, musíte vybrat zemi Rusko. Když je to ukrajinské, tak je to Ukrajina. Běloruský segment App Store je bohužel stále v angličtině, takže jediným způsobem, jak získat online obchod v ruštině, je vybrat Rusko jako zemi registrace.

Zadejte své datum narození. Pokud je vám méně než 18 let, budete muset podvádět. Apple umožňuje vytvořit účet pouze dospělým. Napište, že jste starší 18 let. Po dosažení 18 let byste měli změnit své údaje.

Zadejte pracovní e-mailovou adresu, ke které máte přístup. Tato e-mailová adresa bude vaše Apple ID.

Zamyslete se nad svým heslem a zadejte je dvakrát do příslušných polí. Pozor! Heslo musí obsahovat velká (velká) i malá písmena latinské abecedy a číslice. Heslo musí mít alespoň 8 znaků. Nepoužívejte opakující se znaky. Případně můžete jako heslo použít něčí jméno a telefonní číslo psané velkými písmeny.

Zadejte bezpečnostní parametry: vyberte tři otázky a odpovězte na ně v odpovídajících polích. Pečlivě volte otázky a odpovědi. Snažte se vybrat možnosti, které si nejsnáze zapamatujete. Tyto otázky jsou vyžadovány v případě, že potřebujete obnovit heslo.

Pokud nechcete dostávat od společnosti Apple spoustu spamu, ponechte položky Oznámení a Aplikace, Hudba, Filmy a další prázdné.

Zadejte znaky z obrázku do příslušného pole a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Zkontrolujte svůj e-mail. Od společnosti Apple byste měli obdržet e-mail s žádostí o ověření účtu (v kroku 6 těchto pokynů).

Otevřete e-mail, zkopírujte zaslaný šestimístný kód, zadejte jej na stránce Registrace a klikněte na tlačítko Další.

Gratulujeme, nyní máte Apple ID! Nyní dokončete proces registrace v samotném zařízení.

Otevřete aplikaci Nastavení na iPhonu nebo iPadu a přejděte do iTunes Store a App Store nebo Apple ID (v horní části domovské obrazovky Nastavení).

Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v horní části obrazovky a zadejte své Apple ID (celý e-mailový účet, který byl uveden v kroku 6 tohoto průvodce) a heslo, které jste si vymysleli v kroku 7. Stiskněte tlačítko „Přihlásit se“.

Zobrazí se vyskakovací okno, klikněte na tlačítko Zobrazit.

Nastavte přepínač vedle položky Přijmout smluvní podmínky na hodnotu Zapnuto.

Na stránce, která se otevře, vyberte možnost platby.

Pokud si v nejbližší době neplánujete koupit nic z elektronických obchodů společnosti Apple (iTunes Store, App Store, Apple Music atd.), možná byste měli zkontrolovat následující položky.Д.), zaškrtněte políčko vedle možnosti Ne nebo Není uvedeno. (Žádné), pokud nakupujete, zadejte do pole údaje o své bankovní kartě.

Používání iTunes v počítači Mac nebo PC

 • Otevřít iTunes. Zkontrolujte, zda máte nejnovější verzi.
 • Na liště nabídek v horní části obrazovky počítače nebo v horní části okna iTunes vyberte „shop“ a „sign in“. Klikněte na Vytvořit nové Apple ID.
 • Přečti si podmínky a zásady ochrany osobních údajů společnosti Apple a souhlas s nimi.
 • Vyplňte formulář pro vytvoření nového Apple ID. Zadaná e-mailová adresa bude vaše nové Apple ID. Tento formulář zahrnuje také bezpečnostní otázky pro vaši ochranu.
 • Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko Pokračovat. Pokud se zobrazí zpráva, že zadaná e-mailová adresa je již spojena s Apple ID, použijte místo ní své stávající Apple ID podle následujících pokynů.
 • Zadejte údaje o své kreditní kartě a fakturační údaje a klikněte na tlačítko Pokračovat. Můžete také vybrat možnost „none“ a co dělat, pokud se možnost „none“ nezobrazí nebo ji nelze vybrat. Účtujeme pouze při nákupu. Platební údaje můžete později změnit nebo odstranit.
 • Zkontrolujte svůj e-mail a ověřte e-mailovou adresu od společnosti Apple a postupujte podle pokynů k potvrzení své e-mailové adresy.

Po potvrzení e-mailové adresy se můžete pomocí nového Apple ID přihlásit do obchodu iTunes Store a dalších služeb Apple, jako je iCloud.

Vytvoření nového Apple ID v iPhonu nebo iPadu

 • Spuštění aplikace Nastavení.
 • Klepněte na „Přihlásit se k iPhonu“ v horní části obrazovky.
 • Klepněte na možnost Nemám Apple ID nebo jsem ho zapomněl?
 • Když se zobrazí vyskakovací okno, klepněte na „Vytvořit Apple ID“.
 • Zadejte své jméno a příjmení. Pak vyberte datum narození. Datum narození slouží k určení služeb, které chcete v zařízení nastavit.
 • Klikněte na tlačítko „Další“.
 • Zadejte e-mailovou adresu, kterou chcete používat, nebo získejte novou e-mailovou adresu iCloudu klepnutím na možnost “ Žádná e-mailová adresa“?“.
 • Dotkněte se rádiového tlačítka. Zjistit, zda chcete dostávat novinky a oznámení společnosti Apple, nebo ne.
 • Klepněte na možnost „Další.
 • Vytvoření hesla a jeho opětovné potvrzení.
 • Stiskněte tlačítko „Další“.
 • Zadejte své telefonní číslo a vyberte, zda chcete obdržet textovou zprávu nebo telefonní hovor pro ověření vaší totožnosti.
 • Klikněte na tlačítko „Další.
 • Zadejte svůj ověřovací kód. Který vám byl zaslán.
 • Stiskněte tlačítko „Další.
 • Přijmout podmínky. Stiskněte tlačítko „Souhlasím“.
 • Opětovným stisknutím tlačítka „Souhlasím“ potvrďte.
 • Po vyzvání klepněte na možnost „Sloučit“ nebo „Neslučovat“ a synchronizujte data ze služby iCloud, připomenutí, kontaktů a kalendářů.
 • Po zobrazení výzvy klikněte na tlačítko „OK“ a potvrďte, že je funkce Najít iPhone povolena.
 • Spusťte aplikaci „Nastavení“.
 • V horní části obrazovky klepněte na „Přihlásit se k iPhonu“.
 • Zadejte e-mailovou adresu a heslo spojené s vaším Apple ID.
 • Klepněte na tlačítko Další.
 • Pokud máte povoleno dvoufaktorové ověřování, zadejte ověřovací kód.
 • Zadejte přístupový kód iPhonu, pokud jej máte nastavený.
 • Zvolte, zda chcete sloučit data iCloudu s daty uloženými v zařízení.
 • Chcete-li dále konfigurovat aplikace a služby iCloudu, klepněte na možnost iCloud a vyberte, co chcete povolit nebo nepovolit.

Vytvoření nového Apple ID v iPhonu nebo iPadu

Pokud máte iPhone nebo iPad, můžete začít vytvářet nový účet Apple ID přímo v zařízení se systémem iOS.

Část 1: Jak vytvořit nové Apple ID v iOS 10.3 a novější

Pro uživatele, kteří svůj iPhone nebo iPad aktualizovali na iOS 10.3 nebo iOS 11/12, je třeba nastavit nový účet Apple podle následujících kroků. To je podporováno i v případě, že si koupíte nově vydaný iPhone x / 8/8 Plus.

Krok 1 Aktivace formuláře pro vytvoření nového Apple ID

Spusťte aplikaci Nastavení na iPhonu nebo iPadu. V horní části vyberte možnost „Přihlásit se k iPhonu“. Protože ještě nemáte Apple ID, musíte klepnout na možnost „Nemám Apple ID nebo jsem ho zapomněl“?“ a „Vytvořit Apple ID“ pro dokončení vytvoření nové žádosti o Apple ID.

Krok 2 Zadejte své osobní údaje do aplikace Apple pro nové Apple ID

Zadejte své „narozeniny“ a stiskněte tlačítko „Další“. Zadejte své „Jméno“ a „Příjmení“ a klikněte na „Další“. Vyberte možnost „Použít aktuální e-mailovou adresu“ nebo „Získat bezplatnou e-mailovou adresu iCloud“ a zadejte svou e-mailovou adresu. Nyní je třeba vytvořit „Heslo“ a znovu jej zopakovat v poli „Potvrdit“. Musíte položit tři „bezpečnostní otázky“, které vám později pomohou změnit nebo resetovat vaše Apple ID.

vytvořit, účet, zařízení, ipad

Krok 3 Vytvoření nového Apple ID v iPhonu nebo iPadu

Klikněte na tlačítko „Souhlasím“ v části „Podmínky“. Synchronizaci dat iCloudu můžete provést kliknutím na tlačítko „Sloučit“ nebo „Nesloučit“. Nakonec klikněte na tlačítko „OK“ v oznámení „Find my iPhone enabled“, které se zobrazí.

 • Přenos kontaktů, protokolů hovorů a zpráv z iPhonu do iPhonu.
 • Synchronizace videí, hudby a obrázků ze zařízení iOS do iTunes / počítače.
 • Podporuje všechna zařízení se systémem iOS, jako je iPhone X / 8/7 / SE / 6/5, iPad a iPod touch 6/5.

Oddíl 2: Jak vytvořit nové Apple ID v iOS 10.2 a starší verze

Pokud trváte na používání iOS 10.2 a starších verzích iOS můžete zkusit následující kroky k vytvoření bezplatného Apple ID přímo z iPhonu nebo iPadu.

Krok 1 Vytvoření nového Apple ID pomocí služby iCloud

Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na „iCloud“. Vyberte možnost „Vytvořit nové Apple ID“.

Vytvoření nového Apple ID pomocí služby iCloud

Krok 2 Nastavení hesla a bezpečnostních otázek pro nový účet Apple ID

Vyplňte požadované údaje „Narozeniny“, „Jméno“, „Příjmení“ a „E-mailová adresa“ krok za krokem. Zadejte své „Heslo“ a poté znovu zadejte své heslo do pole „Potvrzení“. Třikrát položte „Bezpečnostní otázky“ s odpovídající „Otázkou“ a „Odpovědí“.

Krok 3 Vytvoření nového účtu Apple ID bez kreditní karty

Souhlas s podmínkami. Výběrem možnosti „Sloučit“ nebo „Nesloučit“ rozhodnete, zda chcete synchronizovat data ze služby iCloud, připomenutí, kontaktů a kalendářů. Ujistěte se, že je povolena funkce „Najít můj iPhone“.

vytvořit, účet, zařízení, ipad

Vytvoření nového účtu Apple ID bez kreditní karty

Jak vytvořit účet Apple ID bez kreditní karty v iTunes :

  (pro PC nebo Mac), nastavte jej

 • Vyberte iTunes Store vlevo za App Store v horní liště
 • Vyhledejte libovolnou bezplatnou aplikaci (jsou v pravém sloupci, hned dole, na kartě Bezplatné aplikace)
 • Pod ikonou aplikace klikněte na „Free Apps“
 • Ve vyskakovacím okně klikněte na tlačítko „Vytvořit nový účet“
 • Na otevřené stránce klikněte na tlačítko Pokračovat
 • Přijměte dohodu a klikněte na tlačítko Pokračovat
 • Na stránce si můžete vybrat kreditní kartu, vyberte možnost „Žádná“
 • Vyplňte zbývající pole a zkontrolujte, zda je e-mailová adresa správná
 • Přejděte do své poštovní schránky a otevřete odkaz v dopise, který jste obdrželi
 • V tomto okně zadejte své „ID a heslo“ a váš účet bude vytvořen a aktivován
 • Otevře se okno „Gratulujeme“, klikněte na „Hotovo“

Pokud vaše otázka není zodpovězena nebo jste neúspěšní a komentáře níže neposkytují řešení, použijte prosím náš formulář nápovědy. Je to rychlé, snadné, pohodlné a nevyžaduje to žádnou registraci. Odpovědi na vaše i další otázky najdete zde.

Jak odstranit účet Apple ID

Pokud si však uživatel z nějakého důvodu přeje odstranit existující účet Apple, existují dva známé způsoby odstranění, které jsou užitečné. V prvním případě můžete změnit všechny údaje na stránce pro správu svého Apple ID na libovolné. Účet nebude zcela smazán, ale veškeré spojení s danou osobou a zařízením bude ztraceno.

Chcete-li ID ze zařízení iPad zcela odstranit, můžete se obrátit na podporu a požádat o pomoc. Účet můžete změnit nebo odstranit ze zařízení iPad nebo z osobního počítače. V obou případech potřebujete připojení k internetu.

Chcete-li změnit (odstranit) svůj účet, musíte provést několik kroků:

 • V počítači nebo chytrém telefonu/tabletu musíte získat přístup k iTunes.
 • Přístup k účtu pomocí uživatelského jména a hesla.
 • Přejděte do nastavení účtu a ve vyskakovacím menu vyberte kartu „Účet“.
 • V otevřeném okně můžete změnit všechny své osobní údaje.

Chcete-li zrušit propojení svého účtu s aktuální e-mailovou adresou, musíte si vytvořit novou nevyžádanou e-mailovou adresu. Tento krok je povinný, protože nebude možné změnit připojenou e-mailovou adresu na neexistující.

Zároveň můžete svůj účet odstranit prostřednictvím stránky pro správu Apple ID na tomto odkazu https://appleid.Apple.com/en/. Zde také musíte vstoupit pomocí svého uživatelského jména a hesla. Algoritmus mazání v systému iOS je v podstatě totožný s algoritmem popsaným výše. na stránce pro správu profilu můžete také provádět potřebné manipulace s nastavením, které spojuje profil s uživatelem a jeho zařízením.

Zvláštnosti mazání profilu prostřednictvím služby podpory:

 • Všechny údaje vyplňované do formuláře musí být v angličtině;
 • Lze použít pouze e-mailovou adresu přiřazenou k vašemu profilu;
 • V řádku Předmět není třeba uvádět důvody pro odstranění profilu, stačí uvést své přání;
 • Důvod lze uvést v poli „Komentář“.

Ne všichni majitelé zařízení Apple mluví plynně anglicky, ale zkušenosti ukazují, že překlad pomocí Google Translatoru je dostačující.

Samozřejmě, že se vyskytnou oografické a sémantické chyby, ale tým podpory bude rozumět významu. Ačkoli samotný požadavek není obtížný, zejména pro zkušené uživatele. Může trvat několik dní, než obdržíte odpověď, která může být negativní. Na e-mail bude odeslán odkaz, který uživateli umožní trvale odstranit jeho účet.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS