Jak vytvořit video obrazu na iPhone.

Jak nahrávat video z obrazovky iPhone

Apple technik tak plnou každodenní život, který se dlouho ukázal z luxusních zařízení k zařízením, které patří do jakéhokoli sebeúckých uživatelů. Zboží výroby „Apple“ je implementována funkčním z osobních zařízení a končící s technologiemi „inteligentní“ domácí správy.

V předchozích verzích operačního systému, odesílání snímků z iPhone, bylo nutné se připojit k osobnímu počítači IMAC. S upgradem na 11 verzí Otázka Jak nahrávat video z obrazovky iPhone pomocí vestavěných programů, to se stalo jednoduchým odpovědět.

Top 10 IOS obrazovky Software pro zachycení obrazovky iPhone

Top 1: Rekordér obrazovky

Screen Recorder je program pro nahrávání obrazovky iOS pro IOS 11.0 a později. Můžete si jej stáhnout v App Store zdarma, ale použít všechny funkce vyžaduje předplatné aplikace.

Zaznamenejte obrazovku IOS, gameplay, učebnici a další soubory.

S lehkostí přidejte reakci přední kamery na nahrané video soubory.

Upravit video s nahrávání obrazovky s pokročilými funkcemi.

Vysoké rozlišení je k dispozici pouze v Pro verzi.

Starý iPhone nemůže používat nástroj pro nahrávání obrazovky iOS.

Záznam z plus obrazovky

Top 2: Zařízení pro záznam obrazovky °

Pokud potřebujete snadný snímač obrazovky iOS, psaní obrazovky ° je dobrou volbou, kterou můžete zvážit. To vyžaduje pouze asi 53 MB místa na disku. Ale funguje pouze na IOS 12.0 a novější.

Podpora záznamu z her a aplikací.

Jedním kliknutím můžete sdílet nahraný video soubor.

Nemá funkce pro úpravy souborů zápisu.

Top 3: Zapište si teď! Položka na obrazovce

Zapište si teď! Položka na obrazovce. Jedná se o univerzální obrazovku rekordér pro iOS, který je mírně velký a zabírá více než 130 MB míst. Zahrnuje některé nástroje, jako je 90 ohromujících filtrů.

Snadno přidat gesta na obrazovku psaní na vašem iPhone.

Nabídka více než 200 fontů a samolepek pro opravu záznamu.

Sdílejte záznamy o obrazovce přímo do několika kanálů.

Musíte se přihlásit k odběru přístupu ke všem funkcím.

Použití placené verze programu nahrávání obrazovky pro IOS je drahý.

Top 4: Zapište si! :: Obrazovka záznamu

Napište to! :: Obrazovka záznamu. Další jednoduchá obrazovka IOS rekordér pro zařízení iOS. Vývojář také poskytuje video tutoriály, které vám pomohou rychle nakonfigurovat program na iPhone.

Jednoduchý uživatel Inteeis pro psaní obrazovky iPhone.

Nabídka Video Editor pro opravu záznamu.

Videa jsou omezena na tři minuty.

Některé funkce je třeba zlepšit.

Top 5: Capture TechSmith

Techšmith zachycení. Jedná se o nástroj pro záznam obrazovky IOS, který umožňuje pořizovat snímky obrazovky, zobrazit záznam, přidat video z fotografií pro zachycení a dokonce sdílet je s TechSmith Replay.

Snadné napsat obrazovku iPhone v několika doteku.

Top 6: Obrazovka záznamu: Zachycení videa

Záznam obrazu: Video Capture Toto je nástroj pro nahrávání obrazovky IOS a zachycení videa. Vyžaduje iOS 11.0 a novější. Cena je zdarma, ale můžete zaplatit za VIP.

Napište obrazovku iPhone bezpečným způsobem.

Snadná upravená nahrané video.

Ve volné verzi, kvalita výstupu nechává hodně žádoucí.

Top 7: Řeky. Položka na obrazovce

Rec. Screen Recorder Toto je volný program pro psaní obrazovky IOS. Je kompatibilní s iOS 11.0 a novější a hezké světlo. V aplikaci pro záznam videa a zvukových souborů není možnost nákupu.

Plně volné použití záznamu obrazovky.

Záznam video videa s jedním dotekem.

Trim, otočit, otočit a trimovat video.

Musíte procházet nepříjemnou reklamu.

Top 8: Go Record: Screen Recorder

Přechod Záznam: Položka na obrazovce je dobrý výchozí bod pro nováček. To vám umožní vyměnit volné funkce prohlížením reklamy. Samozřejmě můžete přistupovat ke základním funkcím záznamu obrazovky iOS.

Napište obrazovku do všech aplikací a her.

Uchopte reakci s obličejovou vačkou.

Tento program psaní obrazovky IOS je příliš jednoduchý.

Problém s nouzovým dokončením.

Top 9: Du rekordér. Položka na obrazovce

Du rekordér. Položka obrazovky Jedná se o nástroj pro nahrávání obrazovky Universal IOS. Je k dispozici pro iPhone, iPad a iPod Touch Běh IOS 11.0 a vyšší pro zachycení potřebných souborů.

Obrazovka přímého vysílání na YouTube a mnoho dalšího.

Zapněte celý editor videa.

Volná verze vodoznaků na vašich záznamech.

Kvalitní produkty vyžadují cenu.

Top 10: Webový rekordér

Web Recorder. Další nástroj pro nahrávání obrazovky iOS vám umožňuje nahrávat hry a video. Pracuje na většině verzí iOS získat požadované soubory.

Snadné použití pro psaní obrazovky iPhone.

Jak vytvořit položku obrazovky na starý iPhone

Pokud máte starý iPhone a nemůžete jej aktualizovat na IOS 11, pak můžete nahrávat obrazovku pomocí alternativních způsobů. Můžete například nahrát obrazovku iPhone pomocí technologie AirPlay. Jak víte, AirPlay umožňuje přenášet obraz z obrazovky smartphonu do jiných zařízení. A pokud přenesete obrázek na stolní počítač, lze jej zaznamenat již v počítači pomocí libovolného programu. Jediné potíže je zajistit recepci obrazu s AirPlay. Chcete-li to udělat, musíte na počítači dát speciální program. Pro tento účel můžete použít software, jako je reflektor, Airserver nebo LonelyScreen AirPlay Receiver.

Uživatelé počítačů s operačním systémem MacOS mají jinou možnost. zápis obrazovky pomocí přehrávače QuickTime. Chcete-li to provést, připojte iPhone k počítači a povolit přístup k potvrzení požadavku na „Důvěřovat tomuto počítači?“. Poté musíte spustit přehrávač QuickTime, otevřete nabídku „Soubor“, přejděte na položku „Nové video“ a povolit „Mobile Device Device Record“.

Položka na obrazovce můžete také provést pomocí programu ITOOLS. Tento program je celá sada nástrojů pro práci s iPhone a dalšími zařízeními z Apple. Mezi jeho schopnostmi existuje funkce duplikace obrazovky do počítače. Chcete-li tuto funkci povolit, musíte otevřít Itools, připojit iPhone pomocí kabelu a povolit pracovní plochu v reálném čase na kartě Toolbox. Poté, chcete-li povolit položku na obrazovce iPhone, musíte kliknout na tlačítko Record.

Co by mohla být taková funkce užitečná?

Za prvé, psát pokyny. Video můžete poslat k použití aplikace s vašimi milovanou babičkou, aby krátkou recenzi něčeho s hlasovým doprovodem a analýzou „žetonů“. zde již svoboda pro neomezenou představivost každého. Můžete také psát fotografii zpracování krátkého videa.

Zadruhé, kopírování obsahu videa je mnohem jednodušší. Byla tam neomezená touha udržet něčí příběh. prosím!

Za třetí, nemluvujte s prezentací. Jedno tlačítko. a bez dalších aplikací máte pěkný „listalka“.

Klást otázky o aplikacích a pokusíme se najít odpovědi a co nejdříve říct, jak to funguje a co jí!

Jak nahrávat video z obrazovky iPhone a iPad

Otevřete aplikaci aplikace na iPhone nebo iPad z iOS 11 nebo novější a vyberte sekci „Control“.

Vyberte rekord obrazovky a klikněte na zelené plus.

Zavřete aplikaci „Nastavení“ a zavolejte na položku Správa „, vypnutí obrazovky, po kterém se zobrazí nová ikona pro nahrávání videa obrazovky. Stiskněte a podržte tlačítko „Record“ Screen „pro konfiguraci nastavení záznamu (například aktivujte mikrofon během nahrávání).

Klikněte na „Start Record“ a začne fotografování. Zatímco záznam je zaznamenán, můžete bezpečně užívat svého gadgetu. O fotografování ukáže proužek červené barvy v horní části obrazovky.

Po dokončení záznamu klikněte na červený indikátor a poté na tlačítko „Stop“.

Video automaticky ukládá v aplikacích fotografií.

Neexistují žádné odhady. Naplánovat první.

dík! Jako vždy napsané v jasném jazyce. Ale přátelé, být laskavý, vysvětlete mi, proč potřebujete tento program? Screenshot, stále jasný, ale video nebo nechápu něco?

No Například nalijte video do Youtyub, s bitvami na tancích nebo letadlech. Koneckonců, to není tajemství, že „Grizzle“. pro online hry na hlavě lepší „Boxed“ ツ

Existuje jednodušší způsob: s připojením zařízení přes vodič k MacOS a zápisu obrazovky přes přehrávač QuickTime

Přátelé, pomoc poradit Nemohu stahovat z webu, zapisuje selhání zátěže. Co dělat?

Zakázáno program. Zpočátku nahraný, používal pár dní, a pak iPhone zakazuje spuštění tohoto programu. ALES, opět bez vstupu na obrazovce, ale je to jako bochník.

Nepomohlo vůbec, říká, že je nutné stáhnout program za 12, pokud kliknu na ne, nechci se houpat, prostě hloupě havaruje. Pomoc.

Po instalaci ukazuje, že potřebujete nainstalovat jiný program pro tuto práci. Stojí 12.

Dobrý čas. Manželka se. Zaznamenává obrazové obrazovky z nějakého programu prostřednictvím „Správa položky“ a mikrofonem. Z nějakého důvodu se zvuk sotva vypne. Mám prostřednictvím zpracování fúze lumy. Pravděpodobně program neumožňuje přístup k zápisu. Pokud nepíšete přes mikrofon. vůbec není žádný zvuk.

Že jste ležíte v kontrolním bodě Neexistuje žádná položka konfigurovat ovládací prvky obecně, co říct o rekordních obrazovkách, je mimochodem IOS 10 a způsoby, jak skočit aplikace z stránek nefungují vůbec, že ​​ani nezačnou spouštění a V App Store Všechny aplikace pro záznam videa z obrazovky jsou k dispozici pouze na 11 IOS Minimum Některé aplikace jednoduše nefungují zpět na 10 IOS žádné funkce záznamu obrazovky obecně, takže odstranit článek z důvodu dezinformace, to je tato stránka, která Dal jsem mi Google, když jsem napsal, jak nahrát obrazovku na iPhone iOS 10

Aplikace pro nahrávání videa třetí strany

Pokud nemůžete nebo nechcete používat aplikaci fotoaparátu pro záznam videa se současným přehráváním hudby, pak existují alternativní aplikace v App Store. Zajímavé je, že Apple často bere na vědomí práci vývojářů třetích stran a některá jejich řešení nakonec se objevují v samotné společnosti. Nebuďte překvapeni, že některé aplikace umožňují nahrávat video paralelně se zněnou hudbou dlouho před implementací této funkce ve společnosti „Apple’s Company“.

Ačkoli v posledních letech Instagram nešel za původní příležitosti a jejich aktualizace, to je vynikající aplikace pro vytvoření amatérského videa.

Myšlenka okamžitě zachytit okamžik, který umožňuje Instagram umožnit přehrávání hudby během nahrávání videa. To znamená, že můžete nahrát nádherný okamžik svého života, být blízko přáteli a poslouchat vaši oblíbenou píseň.

Zde je návod, jak nahrávat video při přehrávání hudby v Instagramu:

Zvolte režim (publikace, historie a t.D.).

Držte tlačítko Capture ve středu obrazovky pro psaní.

Uložte a stáhněte váleček stisknutím tlačítka Další (při fotografování publikace) nebo šipka dolů v horní části obrazovky (při fotografování).

Rychlé porovnání všech metod

Standardní funkce IOS Quicktime Camtasia screenflow reflektor 3
Cena Zdarma Zdarma Placený Placený Placený
Kompatibilita iPhone, iPad, iPod touch Pouze Mac Mac a PC Mac a PC Mac a PC
Editor videa Ne Ne Tady je Tady je Ne

Standardní funkce iPhone (IOS 14. 11) se zvukem a bez

Musíte rychle nahrát obrazovku iPhone bez počítače, mac a aplikací třetích stran? Například krok za krokem pro práci nebo způsob, jak ukázat svou mámu, jak se různé věci provádějí na smartphonu. V každém případě, aby to velmi snadné. Tímto způsobem můžete povolit položku obrazovky na iPhone se zvukem a bez zvuku.

Přidejte položku obrazovky do řídicího bodu

Chcete-li začít, musíte přidat tlačítko položky na obrazovce do řídicího bodu, pokud jste ještě dosud neučinili.

1) Otevřete nastavení a zvolte Ovládání.

2) Klepněte na tlačítko Konfigurovat eq. Kancelář.

3) V sekci i. Ovládání Klepněte na tlačítko Ikona plus vedle nahrávání obrazovky.

Tlačítko se nyní zobrazí v řídicím bodě. Můžete jej přetáhnout v seznamu v nastavení pro změnu umístění tlačítka.

Zapněte nahrávání obrazovky iPhone

1) Otevřete kancelář.

2) Klepněte na tlačítko Record na obrazovce.

Poté se tlačítko zobrazí odpočítávání ze tří sekund. Během této doby můžete zavřít řídicí bod a přejděte na obrazovku, ze kterého chcete začít nahrávat.

Po spuštění záznamu se stavový řádek stane červenou. Chcete-li zastavit nahrávání, poklepejte na stavový řádek. Zobrazí se potvrzení záznamu, klepněte na tlačítko Stop. Chcete-li pokračovat v nahrávání, klepněte na tlačítko „Zrušit“.

Při zastavení nahrávání se zobrazí oznámení, že záznam se uloží do fotografie v telefonu.

Jak napsat obrazovku se zvukem

Pokud potřebujete nahrát obrazovku na iPhone se zvukem, máte dvě možnosti. Zvuk můžete nahrávat pouze z vašeho iPhone nebo také s externím zvukem z mikrofonu.

Vnitřní a vnější zvuk

Tato metoda dělá dobře, když potřebujete vysvětlit paralelně, co děláte.

1) Otevřete kancelář.

2) Vysoce stiskněte tlačítko nahrávání obrazovky (nebo Svorka).

3) Stiskněte ikonu mikrofonu, abyste aktivovali externí zvukový záznam.

4) Klepněte na tlačítko Start Record.

Systém zní pouze

Pokud nepotřebujete externí šum na videu, postupujte takto:

1) Otevřete kancelář.

2) Vysoce stiskněte tlačítko nahrávání obrazovky (nebo Svorka).

3) Stisknutím červené ikony s mikrofonem vypněte externí záznam zvuku.

4) Klepněte na tlačítko Start Record.

V obou možnostech se budete muset dotknout červeného stavového řádku, který chcete nahrávat obrazovku.

Každý den, díky novým funkcím Apple, život se stane snazší a položka na obrazovce je dalším potvrzením. Můžete použít tuto metodu pro články, prezentace, pokyny a mnoho dalších věcí.

QuickTime Player pro Mac

Nejlepší je použít, když: Musíte udělat video instrukce, jak používat jakoukoliv aplikaci nebo hru pro iPhone a iPad, a nebudete muset silně upravovat připravené video.

  • Mac (s MacOS Yosemite a novější).
  • Váš iPhone, iPad nebo iPod Touch (IOS 8 a novější).
  • Lightning kabel. USB kabel, který účtujete svůj iPhone nebo iPad.
  • Program QuickTime Player (existuje výchozí MAC).

Návod:

Připojte zařízení iOS k počítači Mac pomocí kabelu. Klikněte na „Trust“, pokud okno se objeví okno s otázkou.

Otevřete program QuickTime Player. Chcete-li to provést, klikněte na ikonu hledání reflektoru v pravém horním rohu obrazovky (nebo pomocí kombinace kláves CTRLL), zadejte „QuickTime“ a poklepejte na první výsledek.

Co iphone mají vestavěný záznam obrazovky

Chcete-li to provést, nemusíte instalovat aplikace třetích stran, protože vestavěná schopnost nahrávat to, co se děje na obrazovce iPhone se objevila s výstupem IOS 11. Funkce není v dohledu, takže to není překvapující, že ne každý ví o ní.

Schopnost zaznamenat následující modely zařízení Apple je vybavena:

  • Iphons začínající iPhone 5s a starší: SE / 6 / 6S / 7/8 / X / XR / XS / 11 a tak dále, včetně všech verzí plus a max. A samozřejmě nový iPhone SE 2 generace.
  • Tablety iPad Pro (12,9 palce, 2. generace), Pro (12,9 palce, 1. generace), Pro (10,5 palce), Pro (9,7 palce), AIR 2, AIR 6- generace, iPad 5. generace, iPad Mini 2, 3, 4 a modernější tablety.
  • Všechny iPod touch začínající 6 generací.

Majitelé starších zařízení, jako je iPhone 5 nebo 4, odstranit video z telefonu, budou muset používat jiné metody popsané níže.

Chcete-li zobrazit nainstalovanou verzi IOS, přejděte na „Nastavení“ → „Základní“ → „Na tomto zařízení“ → „Verze“.

V naší službě IPWS-OTA můžete zadat číslo modelu zařízení a zjistit, která maximální verze IOS je k dispozici.

Zbytek cesty

Jiné, nejsou k dispozici méně funkčních nástrojů pro Windows a MACOS. Například reflektor a Airserver programy jsou schopny vysílat (a zápis) obrazu z zobrazení iPhone do počítače pomocí funkce AirPlay nebo „Repeat Screen“. Oba utility jsou placeny, ale mají zkušební verze. Pro smartphony, na kterých se provádí vězení. Uživatelé MAC mohou nahrávat video z obrazovky mobilních zařízení pomocí standardního programu QuickTime (iPhone se připojuje k kabelu blesku PC).

Zakladatel projektu 4IDroid.COM, autor stovek článků a manuálů pro nastavení a přizpůsobení mobilních zařízení. Více než 7 let pomáhá při řešení problémů souvisejících s prací smartphonů a tablet se systémem Android a IOS. Během existence webu se změnilo více než 15 zařízení (od výrobců, jako je Xiaomi, Huawei, Meizu, Samsung, HTC, LG, Google, Nokia, WileyFox, Bleboo a Blackview), z nichž každá se stala „experimentálním“ pro testování aplikací a firmware, přizpůsobení systému, získávání kořenových práv, odemknout zavaděč a jiné manipulace. Nyní trvale, dvě smartphony se používají: iPhone 12 Pro Běh IOS 14.7 a Nokia 4.2 na skladu Android 11. Také používá v Xiaomi Redmi 4x, Huawei P Smart 2019 (aktualizováno na Emui 10), Samsung Galaxy A51 s grafickou skořápkou jeden UI 2.1, BLEBOO D1 a XIOOMI MI A1. Další informace o autorovi →

Úvod / Pokyny / Jak nahrávat video z obrazovky iPhone a iPad se zvukem

| Denial of responsibility | Contacts |RSS