Jak vzdálené přehrávání PS5 na Windows. PS Remote Play Windows

Unite PlayStation 4 Remote Play, Xbox Controller nebo jakýkoli jiný gamepad dohromady

Který nesnil o hraní exkluzivních titulů Sony na PC? Díky nativní aplikaci to můžete udělat snadno. Existuje pouze jeden limit: Vyžaduje to originální gamepad. Nebo ne?

REWASD 5.1 umožňuje používat PlayStation 4 Remote Play s řadičem Xbox nebo jakýmkoli jiným gamepadem, který podporujeme a máte. Stačí stáhnout a nainstalovat REWASD, vytvořit novou konfiguraci, pro tuto konfiguraci vyberte virtuální DS4 a mapujte libovolné tlačítko DS4 na korespondent Physical Control. Pak stačí spusťte vzdálené hry PlayStation 4-Xbox Controller, PS3 GamePad, Nintendo Switch Pro nebo Joy-Con pár od nynějška bude detekován jako originální zařízení.

Chcete.li použít řadič Xbox s vzdálenou hrou PlayStation 4, potřebujete pouze základní licenci. Pokud však chcete vytvořit komba nebo turbo tlačítka z ovládacích prvků DS4, nezapomeňte umožnit kombo a rychlé oheň funkce. Kromě podpory vzdálené hry PlayStation 4 má PS3 GamePad ještě jednu výhodu z našeho virtuálního DS4. nyní jej budete moci používat v mnohem modernějších PC her bez nutnosti přeměnit jej na neznámé ovládací prvky Xbox.

Sledujte baterii GamePad v zásobníku systému

Je tak snadné ztratit přehled o čase při používání vzdálené hry PlayStation 4 s řadičem Xbox. A je tak trapné zjistit, že vaše baterie GamePad je nízká, když jste uprostřed bitvy. Žádné starosti, už se to nestane, protože nyní můžete sledovat stav baterie v systému systému.

Pro každý gamepad, který máte, přidáme ikonu do zásobníku Windows. Můžete si vybrat barvu své ikony v preferencích. Pokud máte několik připojených gamepadů, nebude to problém vědět, kdo je kdo. Pokud si myslíte, že nyní existuje příliš mnoho ikon, vyberte, které z nich bychom měli skrýt.

Naučte se vše, co jste chtěli vědět o REWASD

Máte dotazy o tom, jak používat vzdálené hry PlayStation 4 s řadičem Xbox? Chcete vědět, jak vytvořit komba z tlačítek DS4 nebo jak napodobovat ovladač pomocí klávesnice a myši? Všechny tyto a mnoho dalších funkcí, případů použití a problémů jsou popsány v naší zbrusu nové průvodci s nápovědou.

REWASD je nejsilnějším maporem GamePad, který si dokážete představit. Je to v pořádku, pokud nenajdete nějaké věci, když je poprvé spustíte. Proto jsme tu vždy, abychom pomohli. Přečtěte si průvodce, sledujte videa, diskutujte o svých problémech nebo se jen zeptejte nebo nesouhlasíte. Vítejte na palubě!

Opravdu výkonný remaptor od tvůrců nástrojů Daemon Tools

Jak vzdálené přehrávání PS5 na Windows

Pokud jste majitelem PS5, nejste z počítače vynecháni z žádné akce vzdálené hry.

Hodně bylo vyrobeno z cloudového streamování Xbox Game Pass a vzdálená hra pro Xbox ve Windows byla věcí pro to, co se nyní cítí jako věčnost. Ale co když jste majitelem PS5, jaké možnosti máte?

O tom se nemluví téměř tak často, ale Sony nabízí oficiální podporu vzdálené hry pro Windows a podporuje jak PlayStation 4, tak PS5. Bude to fungovat pouze na stejné místní síti, takže ji nemůžete použít, když jste mimo domov, ale stejným způsobem jako Xbox Remote Play, pokud jste na notebooku a nemůžete použít konzoli Přímo je to solidní alternativa.

Zde je to, co potřebujete vědět o nastavení vzdálené hry PS5.

Jak nastavit dálkové hry PS5 na konzole

Než budete moci využít vzdálené hry, budete muset povolit funkci na PS5. Konzola nemusí být spojena s Ethernetem; Bude to fungovat přes Wireless, i když samozřejmě můžete získat lepší výkon z kabelového spojení.

Chcete.li povolit vzdálené přehrávání na PS5, postupujte podle těchto kroků:

vzdálené, přehrávání, windows, remote, play
 • Otevřete nastavení na PS5.
 • Přejít do systému.
 • Vyberte vzdálenou hru z postranního panelu.
 • Zajistěte, aby byla zapnutá vzdálená hra.

Další věc, kterou musíte udělat, je zajistit, aby konzola mohla být zapnutá na dálku, když přistupujete k klientovi vzdálené hry.

 • Otevřete nastavení na PS5.
 • Přejít do systému.
 • Vyberte úsporu energie z postranního panelu.
 • Vyberte funkce dostupné v režimu klidu.
 • Zajistěte, aby zůstal připojen k internetu.
 • Zajistěte, aby bylo povoleno zapnutí PS5 ze sítě.

Je důležité si uvědomit, že pokud chcete používat vzdálenou hru, musí být vaše konzola v režimu klidu, když ji vypnete. Pokud provedete úplné vypnutí, nebudete to moci zapnout na dálku od klienta vzdálené hry na počítači.

Jak nastavit dálkové přehrávání PS5 na Windows

Společnost Sony má oficiálního klienta pro vzdálenou hru pro Windows, díky kterému je celý proces velmi jednoduchým. Je to prostě otázka stahování klienta, jeho instalace a přihlášení se stejným účtem sítě PlayStation, který je připojen k vašemu PS5. Takto klient najde konzolu, ze které chcete hrát, pak bude veškerý obsah streamován přes vaši místní síť.

Během procesu instalace se však můžete setkat s problémem s mediálním balíčkem, který je třeba nainstalovat. Pro některé bude stačit pouze povolení v nabídce Volitelné funkce Windows ‚Volitelné funkce, ale můžete také zjistit, že to není povoleno.

Cesta kolem toho a metoda, která by měla fungovat pro každého, je následující. Stojí to za to udělat před instalací, protože by se mělo ujistit, že s procesem nemáte žádné problémy a nemusíte to znovu spustit.

 • Otevřete ovládací panel na počítači.
 • Klikněte na programy.
 • Klikněte na zapnutí nebo vypnutí prvků systému Windows.
 • Vyhledejte mediální funkce.
 • Ujistěte se, že zaškrtávací políčko je zaškrtnuto.
 • Klikněte na OK.

Nyní, když jdete nainstalujte klienta Sony Remote Play, měli byste být schopni prohrát celý proces nepřetržitý.

Po instalaci otevřete klienta a přihlaste se pomocí pověření účtu PlayStation Network. K konzole PS5 budete muset přidat nové připojení a za předpokladu, že je poháněn na režimu nebo v klidu, aplikace by měla být schopna to udělat sama o sobě. Pokud máte více konzolí, jediná věc, kterou musíte vědět, je identifikátor pro ten, který chcete použít, který najdete v informacích o softwarové konzole System Settings System Software.

Chcete-li hrát své hry PS5 na počítači, připojte ovladač DualSense přes USB-C a klient Remote Play jej automaticky detekuje. Bohužel nemůžete použít bezdrátový řadič Xbox nebo jakékoli jiné alternativní vstupní zařízení PC, i když klávesnice lze použít, když potřebujete zadat text.

Když se konzola a ovladač používají pro vzdálenou hru, nebudete k ní schopni získat přístup na místní úrovni, ale jakmile se odpojíte, konzola se vrátí k normálu. Když zavřete klienta Remote Play, získáte také možnost vrátit konzolu zpět do režimu klidu, což je pěkný dotek.

Jak dobré je?

Hodně bude záviset na vašich síťových podmínkách, ale výkon se zdá být obecně docela solidní. Streamování se však zdá být omezeno na 720p, a na PS5 je v klientovi vzdálené hry minimální nastavení, se kterým můžete vlastně pohrávat. Pokud máte displej HDR, můžete povolit streamování HDR, ale jinak je to všechno automatické.

Kvalita se zdá být na stejné úrovni. Bylo by hezké, kdyby měl PS5 nastavení rozlišení stejně jako PlayStation 4 v klientovi, ale zdá se, že při automatickém spravování dělá slušnou práci.

Není to něco, co budete chtít použít pro multiplayerové situace. Jsou časy, kdy si všimnete dotek vstupního zpoždění a zejména v rychle se pohybujících hrách může kvalita proudu klepání. Přesto je to dokonale použitelná volba pro ty časy, kdy chcete hrát nějaké hry.

Jak nastavit PlayStation 4 Remote Play for Gaming on the Go

Modularita a přenositelnost jsou některé z hlavních řidičů prodeje pro služby jako Apple Arcade a Google Stadia. S sebou si můžete přinést tablet, telefon nebo notebook kdekoli a hrajete všechny své oblíbené hry. To je krása těchto služeb ve srovnání se statickými herními nastaveními, jako je Xbox, PlayStation 4 nebo Desktop PC. Co kdybychom vám to však řekli je Způsob, jak mít přenosný herní zážitek z PlayStation 4? Z verze 7.00 Aktualizace dále, můžete použít funkci PlayStation 4 Remote Play a hrát své hry PlayStation 4 kdekoli.

K tomu, aby se toto nastavení stalo, samozřejmě existuje několik kroků. Je to skvělá volba, když při hraní PlayStation 4 Exkluzivní nechcete být přilepeni k televizi. Zde je vše, co potřebujete vědět o nastavení vzdálené hry PlayStation 4 na všech vašich mobilních zařízeních.

Co je vzdálená hra PlayStation 4?

Stejně jako většina herních služeb existuje několik věcí, které musíte nastavit, než je můžete začít používat.

PS5 remote play error

PlayStation 4 Remote Play App

Nejprve budete potřebovat aplikaci PlayStation 4 Remote Play nainstalovanou v počítači nebo mobilním zařízení. Můžete si jej stáhnout z webu PlayStation nebo z obchodu Google Play nebo z App Store.

Připojení k internetu

Za druhé, budete potřebovat silné širokopásmové připojení k internetu, abyste mohli aplikaci fungovat. Bohužel to nebude fungovat na mobilních datech, takže je nejlepší místo toho použít vysokorychlostní širokopásmové připojení. Pro nejlepší zážitek připojte kabel Ethernetu do notebooku nebo stolního počítače, abyste snížili zpoždění a latence.

PSN účet

Budete také muset mít účet PlayStation Network (PSN). Toto je stejný účet, který používáte k přihlášení na své PlayStation 4. Pokud ještě nemáte účet, musíte si nejprve vytvořit. Je to důležité, protože to je to, co aplikace pro dálkové hry PS používá k připojení k vaší konzoli.

Bezdrátový ovladač

Dále budete potřebovat kompatibilní bezdrátový ovladač. Protože hrajete hry PlayStation 4 pomocí ovladače, budete také potřebovat ovladač pro vzdálenou hru.

Periferie

A konečně, možná také budete chtít zajistit, abyste měli periferní hardwarové funkce, jako jsou mikrofony pro hlasový chat. To však není vždy nutné v závislosti na tom, jaké hry hrajete.

PlayStation 4 Omezení vzdálené hry

I když je to pohodlné, vzdálená hra PlayStation 4 přichází s omezeními. Pro začátek ne všechny hry PlayStation 4 podporují vzdálenou hru, jako jsou hry, které obvykle využívají fotoaparát PlayStation nebo VR. Některé hry také brání vzdálené hře PlayStation 4 z zobrazování videoobsahu prostřednictvím aplikace. To znamená, že zážitek hry je mírně hit-nebo-miss v závislosti na tom, co hrajete. Nejlepší je vyzkoušet to s vaší PlayStation 4 poblíž před odjezdem, abyste zajistili, že všechno funguje dobře.

Nejedná se o jediná omezení, která má vzdálená hra PlayStation 4. Také ji nemůžete použít ke sdílení obrazovky, sdílení hry a vysílání, což znamená, že nemůžete žít streamování od konzoly PlayStation 4. Kromě toho nemůžete použít dálkovou hru PlayStation 4, když hrajete hru na kosku Blu-ray nebo DVD; můžete hrát pouze digitální hry. PS VR v režimu VR také není k dispozici při použití vzdálené hry PlayStation 4.

Jak nastavit PlayStation 4 Remote Play na vaší PlayStation 4

Bez ohledu na to, zda používáte telefon, tablet nebo notebook, musíte nejprve nastavit PlayStation 4. Proces je rychlý a snadný a musíte to udělat jen jednou. Zde je návod, jak nastavit na konzoli vzdálené hry PlayStation 4:

 • Otevřete svou PlayStation 4
 • Na obrazovce funkce PlayStation 4 přejděte na Nastavení
 • Přejděte na nastavení připojení vzdálených her
 • Vyberte možnost Povolit vzdálenou hru
 • Poté se vraťte k nastavení a vyberte správu účtu
 • Vyberte Aktivujte jako primární PlayStation 4 Active
 • Pokud máte více konzolí PlayStation 4, můžete nastavit pouze jeden jako primární zařízení.

  Poté, co to uděláte, je dobré jít a připraveni používat funkci vzdálené hry. Pokud však chcete použít v režimu klidu, existují další kroky k provedení:

  • Jdi do nastavení
  • Vyberte Nastavení uložení napájení a vyberte nastavené funkce dostupné v režimu klidu
  • Zaškrtněte políčko Next a zůstaňte připojeni k internetu a povolte zapnutí PlayStation 4 ze sítě

  S tím byste měli být schopni vzdáleně přistupovat k vaší PlayStation 4, i když jste jej nastavili na režim klidu. Dalším krokem je jen to nastavení na svém výběru.

  vzdálené, přehrávání, windows, remote, play

  Jak nastavit PlayStation 4 Remote Play na Windows

  Jedním z nejlepších způsobů, jak využít vzdálenou hru, je připojit ji k počítači se systémem Windows. Ať už se jedná o notebook nebo stolní počítač, můžete připojit počítač k PlayStation 4 se správným nastavením na místě.

  Požadavky na systém

  Zde jsou požadavky na nastavení PC vzdálené hry:

  Jakmile máte všechny požadavky na hardware a software, jste připraveni zahájit proces nastavení. Nejprve si budete muset stáhnout aplikaci Remote Play PS na počítači se systémem Windows. Pokud jste majitelem PS5, můžete použít stejnou aplikaci pro svůj PS5.

  Nastavení systému Windows

  Kdykoli připojíte počítač Windows k PlayStation 4, musíte tyto kroky postupovat:

  • Zapněte konzolu PlayStation 4 nebo povolte režim odpočinku
  • Připojte ovladač Dualshock 4 k počítači se systémem Windows (buď pomocí kabelu USB nebo bezdrátového adaptéru Dualshock 4)
  • Otevřete aplikaci Remote Play PS na vašem PC
  • Přihlaste se k PSN pomocí vašeho síťového účtu PlayStation (stejné podrobnosti, jaké používáte pro vaši PlayStation 4)
  • Volitelné: Pokud chcete optimalizovat svůj zážitek ze hry, můžete si pohrávat s nastavením v aplikaci. Zde můžete změnit kvalitu videa pro rozlišení a snímkovou frekvenci.
  • Vyberte PlayStation 4. To spustí aplikaci k vyhledávání konzolí PlayStation 4 připojených k vašemu účtu. Pokud jste v minulosti použili vzdálenou hru PlayStation 4 na této konzole, měli byste být schopni snadno znovu se znovu připojit.

  Jak nastavit PlayStation 4 Remote Play na Mac

  Windows není jediným operačním systémem pro stolní počítače, který můžete použít k připojení k vzdálené hře PlayStation 4. Uživatelé Mac mají také tuto možnost k dispozici, pokud mají správné specifikace a požadavky.

  Požadavky na systém

  Ujistěte se, že máte nastaveny následující požadavky na snadné připojení dálkové přehrávání:

  Pokud se všechny požadavky na hardware a software zkontrolují, pak je čas nainstalovat vzdálenou hru na Mac. Stejně jako verze Windows je to bezplatná aplikace z obchodu ke stažení.

  Nastavení MAC

  Kdykoli chcete použít na Mac vzdálené hry PlayStation 4, postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

  • Zapněte si PlayStation 4 nebo povolte režim odpočinku
  • Připojte řadič Dualshock 4 k zařízení MAC pomocí Bluetooth. Alternativně můžete také použít kabel USB pro kabelové připojení.
  • Otevřete aplikaci Remote Play PS na počítači Mac
  • Přihlaste se ke svému PSN (stejný účet, který používáte k přihlášení na PlayStation 4)
  • Volitelné: Pokud chcete optimalizovat svou hru, přejděte na Nastavení. Zde si můžete vybrat požadovaná nastavení (rozlišení framerate) pro lepší kvalitu videa a hraní hry.
  • Vyberte PlayStation 4. To spustí aplikaci PS Remote Play a vyhledat konzole PlayStation 4 připojené k vašemu účtu. Měl by ukázat displej konzoly PlayStation 4 na vašem Macu, jakmile se úspěšně připojí. Po prvním připojení byste se měli snadno znovu připojit k této PlayStation 4 v následných relacích.

  Jak nastavit PlayStation 4 vzdálené hry na mobilu

  Pokud nemáte notebook/stolní počítač, na který se můžete připojit, možná se budete chtít připojit k mobilnímu zařízení. Nejprve si budete muset stáhnout aplikaci Remote Play do svého Android nebo iOS.

  Požadavky na systém

  Mobilní zařízení nemají mnoho požadavků ani specifikací pro použití vzdálené hry a jsou následující:

  Nejméně 15 Mb / s nahrávání a stahování rychlostí pro nejlepší výkon

  K použití PlayStation 4 Remote Play nemůžete použít mobilní data. Musíte použít připojení Wi-Fi

  Na rozdíl od svých protějšků na stolních počítačích můžete v telefonu používat dálkovou přehrávání bez externího ovladače; Váš telefon funguje jako ovladač vašich her! Pokud se tak rozhodnete, můžete stále připojit řadič k mobilnímu zařízení, pokud je pro vás snazší hrát tímto způsobem.

  Nastavení Android IOS

  Po zajištění všeho, co potřebujete, je čas nastavit mobilní zařízení. Tyto kroky budete muset sledovat pokaždé, když použijete dálkovou hru PlayStation 4:

  • Zapněte konzolu PlayStation 4 nebo zapněte režim zbytku
  • Otevřete aplikaci Remote Play PS na mobilním zařízení
  • Přihlaste se ke svému účtu PSN (stejný účet, který používáte k přihlášení na PlayStation 4)
  • Vyberte PlayStation 4. To spustí mobilní aplikaci k vyhledávání konzoly PlayStation 4 na základě vašeho PSN. Jakmile se připojí, můžete okamžitě použít vzdálené hry PlayStation 4 a spustit své oblíbené hry. Po prvním připojení se můžete snadno znovu připojit ke stejné konzole PlayStation 4 v následujících relacích.

  Poslední slovo

  PlayStation 4 Remote Play je šikovný nástroj, když chcete hrát, když jste daleko od konzoly. Mohlo by to být, když jste na cestě, navštěvujete příbuzné nebo dokonce kolem domu v jiné místnosti. Bez ohledu na situaci je vzdálená hra PlayStation 4 snadná funkce a zajišťuje pohodlí her.

  Ano, existují omezení, na která musíte mít na paměti a hry, ke kterým nemůžete získat přístup pomocí vzdálené hry PlayStation 4. Jedná se však o dobrý kompromis pro solidní herní zážitek a „přenosný“ přístup ke všem vašim oblíbeným hrám.

  Jak používat dálkové hry na PS5

  Pokud nevíte, jak používat dálkovou hru na PS5, pak vám chybí absolutní zázrak moderního herního světa.

  Pokud nemůžete získat přístup k televizi, ale přesto chcete získat opravu PS5, Remote Play vám umožní streamovat hru PlayStation 5 do vašeho iPhone, iPad, zařízení Android, Windows PC nebo dokonce do staré PlayStation 4, pokud to neuděláte již to prodal. Opravdu to funguje jako magie.

  To znamená, že to osobně nedoporučujeme udělat to váš výchozí způsob hraní her. Nejenže může existovat malé, ale znatelné zpoždění, ale je to trochu zbytečné provozovat dvě zařízení, když PS5 dělá veškeré těžké zvedání, a váš účet za elektřinu nese zátěž.

  Tyto upozornění stranou, je to fantastická funkce pro majitele PS5, ke kterým mají přístup, což vám dává mnohem větší flexibilitu nad tím, jak a kde hrajete. Pokud tedy chcete použít vzdálenou hru na PS5, tak to děláte.

  Jak používat dálkové hry na PS5

  Nejprve musíte povolit vzdálenou hru na svém PS5, takže zapněte konzolu a postupujte podle našeho průvodce níže a získejte přístup k požadovanému nastavení.

  Z domovské obrazovky PS5 přejděte na Nastavení. Je to malá ikona ve tvaru ozubeného kola v pravém horním rohu obrazovky.

  V další nabídce vyberte systém. Je to šestá možnost v seznamu, takže přejděte dolů a stiskněte X.

  Přejděte dolů další nabídkou, dokud nepřijdete na vzdálenou hru. Je to pátá možnost dolů.

  Zjistíte, že povolení Remote Play, nejlepší možnost v této části, je ve výchozím nastavení deaktivována. Stiskněte na to X a zapne se.

  Vzdálená hra je nyní připravena jít, ale než se přesuneme na zařízení, do kterého chcete streamovat, existuje několik dalších nastavení, které musíte změnit.

  Vraťte se do předchozí nabídky a vyberte úsporu energie. Je to možnost přímo pod vzdálenou hrou.

  V nabídce úspory energie stiskněte možnost Middle: Funkce dostupné v režimu klidu.

  Ujistěte se, že oba zůstanou ve spojení s internetem a povolíte zapnutí PS5 ze sítě. Tato dvě nastavení se spojí, aby se zajistilo, že můžete zahájit relaci vzdálené hry ze zařízení podle vašeho výběru.

  Jak používat dálkové hry PS5 na vašem počítači se systémem Windows

  Nyní, když je váš PS5 připraven streamovat, další kroky zahrnují připojení zařízení, na kterém chcete hrát. Zde jsou kroky, které musíte sledovat, abyste mohli používat dálkovou hru PS5 na vašem PC Windows.

  Vydejte se na stránku stahování pro aplikaci pro dálkové hry PS pro Windows a přejděte dolů do sekce „Nainstalujte aplikaci.„Zaškrtněte políčko potvrzujete, že souhlasíte s licenční smlouvou společnosti Sony a zásadami ochrany osobních údajů a poté si stáhněte soubor.

  Když načtete aplikaci pro dálkové hry pro Windows poprvé, budete se muset přihlásit k účtu PSN. Musíte také znovu potvrdit, že jste s Sony spokojeni pomocí svých dat k personalizaci obsahu.

  vzdálené, přehrávání, windows, remote, play

  V tomto okamžiku budete chtít přidat DualSense nebo Dualshock 4 Pad. Zjistili jsme, že můžete skutečně reagovat na dálkovou hru stisknutím kláves se šipkami a vstoupit (a dokonce se jim podařilo trochu projít v Spelunky 2!), ale zjevně to není ideální.

  Stiskněte ikonu GamePad v levém dolním rohu obrazovky a připojte podložku pomocí kabelu USB.

  Nyní jste připraveni se připojit, takže vyberte PS5 a váš počítač bude hledat a připojit se k PS5 ve vaší síti.

  Pokud vše plánuje, váš PS5 by nyní měl běžet v okně na vašem PC. Ve výchozím nastavení bude hratelnost streamována při 720p, ale pokud máte rádi, můžete změnit rozlišení v hlavním nastavení aplikace.

  Jak vzdálené přehrávání PS5 na vašem iPhone nebo iPadu

  Pro účely této příručky budeme používat vzdálenou hru k streamování PS5 na iPad, ale proces je na iPhone prakticky identické.

  Otevřete App Store na zařízení iOS a vyhledejte „vzdálená hra.“Stiskněte tlačítko Získejte aplikaci Remote Play PS.

  Až otevřete aplikaci poprvé, budete požádáni o přihlášení s podrobnostmi o PSN, takže pokračujte a udělejte to. Než budete moci hrát, musíte také potvrdit, že souhlasíte s licenční smlouvou společnosti Sony a zásadami ochrany osobních údajů.

  Remote Play potřebuje vaše funkce Wi-Fi, takže iOS pošle pop Up, zda je to v pořádku. Klepnutím na OK nebo funkce nebude fungovat.

  V tomto okamžiku vás aplikace požádá o připojení podložky a poskytne pokyny, jak to udělat. Postupujte podle těchto pokynů, ale pokud máte potíže s přečtěte si náš průvodce Jak připojit řadič PS5 DualSense k vašemu iPhone.

  Všimněte si, že přinejmenším na iPadu můžete tento krok přeskočit a použít ovládací prvky dotykové obrazovky, ale když to zkusíte, opravdu bychom to nedoporučovali, protože to dělá hru mnohem více chmurnější.

  Nyní je čas se připojit k PS5, takže klepněte na PS5 a iPhone nebo iPad začnou hledat.

  Pokud se vše plánuje, vaše obrazovka PS5 bude nyní zrcadlena na vašem iPhone nebo iPadu. Tady je náš na iPadu, doplněný virtuálními ovládacími prvky, které bychom nedoporučovali.

  Jak vzdálené přehrávání PS5 na Androidu

  Není divu, že proces používání vzdálené hry k streamu PS5 na Android je téměř stejný jako u iOS.

  Otevřete obchod Google Play na telefonu Android a vyhledejte „vzdálená hra.„Klepnutím na instalaci stáhněte aplikaci Remote Play PS.

  Až otevřete aplikaci, budete se muset přihlásit ke svému účtu PSN, takže pokračujte a udělejte to. Než budete moci přehrávat, budete požádáni, abyste souhlasili s licenčními smlouva.

  Aplikace PS Remote Play vám řekne, abyste spárovali kompatibilní dualshock 4 nebo dualsense gamepad. Toto je volitelný krok, ale rozhodně to stojí za to, protože ovládací prvky dotykové obrazovky nejsou pohodlné. Aplikace vysvětlí, jak to udělat.

  Po dokončení se aplikace zeptá, zda se chcete připojit k PlayStation 4 nebo PS5. Klepněte na PS5.

  Váš telefon Android se připojí k vašemu PS5, připravený k streamování. Bohužel, nastavení zabezpečení nás zablokovalo v pořízení snímku obrazovky pro tento, ale fungovalo to.

  Jak vzdálené přehrávání PS5 na PlayStation 4

  Pokud je vaše PlayStation 4 aktuální, měla by být aplikace pro dálkové hry PS5 mezi vašimi předinstalovanými aplikacemi. Přejděte přes, dokud to nenajdete: Je to modrý čtverec se dvěma tečkami nad obrysem gamepadu a slovo PS5 na něm.

  Bohužel, Sony zablokovala získávání snímků na aplikaci, ale proces odtud je jednoduchý. Stačí spustit aplikaci a vaše PlayStation 4 najde PS5 ve vaší síti, takže můžete skočit přímo a hrát, kde jste skončili.

  Tipy PS5

  Chceme, abyste z vašeho PS5 co nejvíce získali, a tak jsme se spojili spoustu průvodců, abychom vám pomohli použít.

  Na frontě DualSense vám můžeme ukázat, jak aktualizovat váš řadič PS5, abyste se ujistili, že je vždy kompatibilní s konzolí, nebo ušetřit peníze tím, že se naučíte, jak připojit ovladač PlayStation 4 s PS5. Máme také pokyny, jak vypnout adaptivní spouštěče na PS5 a jak používat řadič PS5 na PC.

  Pro ty z vás, kteří upgradují z PlayStation 4, máme také návody, jak přenášet data z PlayStation 4 na PS5 a jak hrát hry PlayStation 4 na PS5.

  PS Remote Play | PS5 | Remote Play on PC and MAC


  | Denial of responsibility | Contacts |RSS