Jak zablokuji své telefonní číslo v telefonu Nokia?

Jak zablokovat telefonní číslo v telefonu Nokia Lumia 928

Chytrý telefon je pro moderního člověka hlavním komunikačním prostředkem. Můžete s ním uskutečňovat a přijímat hovory. Zároveň ne všechny příchozí hovory jsou vítány. Pokud se nechcete nechat obtěžovat otravnými lidmi, musíte si v telefonu Nokia Lumia 928 zablokovat číslo. Existuje několik způsobů, jak osobu zařadit na černou listinu.

Nokia Lumia 928 má stejně jako ostatní modely se systémem Android integrovanou aplikaci Telefon. Umožňuje nejen volat, ale také blokovat čísla spammerů a dalších nežádoucích volajících. Chcete-li přidat kontakt na černou listinu, postupujte podle pokynů:

 • Otevřete aplikaci Telefon.
 • Přejít na seznam kontaktů.
 • Otevření karty volajícího.
 • Stiskněte tlačítko se třemi tečkami a vyberte možnost „Blokovat“.

Odsouhlasením blokování kontaktu se uživateli na displeji mobilního telefonu přestane zobrazovat jméno volajícího. A pokud volající nebyl dříve zaznamenán v telefonním seznamu, můžete ho přidat na číslo tísňového volání prostřednictvím protokolu hovorů, kde jeho číslo určitě najdete.

telefonní, číslo, telefonu, nokia

Speciální aplikace

Problém s nechtěnými hovory se netýká pouze výrobce Nokia Lumia 928, ale také vývojářů třetích stran. Připravili mnoho programů s funkcí blacklistu, která funguje podobně jako standardní vyzvánění.

Můžete tedy použít aplikaci s příznačným názvem „Call Blocker“. Je k dispozici ke stažení na Google Play a nabízí celou řadu možností blokování otravných lidí. Číslo můžete přidat na černou listinu buď prostřednictvím protokolu hovorů, nebo ručně zadáním kontaktních údajů.

Kromě toho existují další podobné programy. Například „Zvedněte telefon“. Navenek se nástroj liší od dříve diskutovaného „Blockeru“, ale funkčně je jeho přesnou kopií. Proto není problém přidat odběratele na černou listinu.

Služba operátora

V seznamu služeb téměř každého operátora najdete položku „Blacklist“. Tato možnost kopíruje funkce standardních volajících a speciálních aplikací a umožňuje blokovat nechtěné hovory. Nevýhodou využívání služby je zároveň předplatné, které se obvykle strhává denně. Pokud však ostatní možnosti nefungují, není na výběr.

Jako příklad lze uvést službu „Blacklist“ od nejpopulárnějšího ruského telekomunikačního operátora MTS. Aktivaci této možnosti lze provést zasláním požadavku USSD 4421 nebo připojením prostřednictvím aplikace My MTS, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu. Tam můžete službu také spravovat, ale zároveň existuje způsob, jak zablokovat účastníky zasláním zprávy ve formátu „22 číslo“ na krátké číslo 4424. Denní poplatek pro předplatitele MTS činí 1,5 rublu.

Messenger

I když jste osobu zablokovali některým z předchozích způsobů, můžete ji kontaktovat jinými prostředky. Například prostřednictvím aplikací WhatsApp, Telegram nebo Viber, pokud je ke komunikátoru připojeno stejné telefonní číslo.

Řešení je jednoduché. vynucené blokování v aplikaci Messenger. Jediné, co musíte udělat, je klepnout na příslušné tlačítko v chatu s nechtěným účastníkem. Zobrazí se při přijetí první zprávy od cizí osoby.

Pokud se v okně chatu nezobrazuje funkce „Blokovat“, stiskněte tlačítko se třemi tečkami a vyberte podobnou položku. Můžete to provést jak přímo z chatu, tak z karty účastníka.

Stejným způsobem tato možnost funguje i v jiných messengerech, ať už jde o Telegram nebo Viber. Každá aplikace má vlastní černou listinu, kterou lze použít k blokování nežádoucích volajících.

Přidejte recenzi nebo se podělte o užitečný tip.

Chytré telefony s nejlepším fotoaparátem. Zde jsou nejlepší telefony s fotoaparátem pro dnešní dobu.

Propagační telefon zdarma. Bezplatné telefony, dotykové telefony a smartphony od nejznámějších značek, jako je Samsung, iPhone a několik dalších.

Jak odstranit číslo z černé listiny v telefonu Nokia?

Počet blokovaných hovorů je pro každou SIM kartu jiný. 2) Jednoduše přejděte do „Nastavení“, pak do „Nastavení hovorů“, pak do „Filtrování ID volajícího“, vyberte „Možnosti“, přidejte číslo a potvrďte akci tlačítkem „Ok“. Stejným způsobem můžete odstranit číslo z černé listiny v telefonu.

„Screening hovorů vám dává kontrolu nad příchozími hovory. Lidi, kteří vás obtěžují, můžete zařadit na černou listinu a jejich hovory budou blokovány.

Jak odstranit číslo z černé listiny v telefonu Philips?

Je nutné zadat Menu. Nastavení. Hovory. Více na. Černá listina. Zde můžete přidat nebo odstranit požadované číslo.

telefonní, číslo, telefonu, nokia
 • Vyhledání požadovaného čísla, které bylo zařazeno na černou listinu
 • Zpět na stránku s kontakty
 • V tuto chvíli již číslo není blokováno
 • Vyberte položku „Logs“ a stisknutím tlačítka vyvoláte nabídku
 • Dále vyberte podsekci „Odmítnutí hovoru“.
 • Stiskněte tlačítko „Blacklist“.

Co je to whitelisting a blacklisting v telefonu?

Černá listina. v tomto režimu se vám externí účastníci používající čísla (metody kontaktu) z černé listiny nebudou moci dovolat (uslyší signál „Obsazeno“). Bílá listina. v tomto režimu vás budou moci kontaktovat pouze odběratelé používající čísla z vaší bílé listiny (kontaktní metody).

Chcete-li deaktivovat zprávy ze zpoplatněných služeb, použijte tuto metodu. Odeslání SMS zprávy s textem „STOP“ nebo „STOP“ na čísla, ze kterých newsletter přichází. Chcete-li nastavit nebo zrušit zákaz přijímání nebo odesílání těchto zpráv, zavolejte na bezplatné číslo 0858 a postupujte podle rad asistenční služby.

Jak zablokovat telefonní číslo prostřednictvím operátora?

Po zařazení čísla na černou listinu se vám volající již nebude moci dovolat. Pokud si účastník uvědomí, že je jeho číslo na černé listině, bude vám moci volat z jakéhokoli jiného čísla nebo své číslo skrýt, aby mohl volat.

Jak zablokovat číslo v mobilním telefonu

Wikihow funguje na bázi wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. V době psaní tohoto článku se na jeho úpravách a vylepšování podílelo 14 lidí, a to i anonymně.

Počet zdrojů použitých v tomto článku: 11. Jejich seznam najdete v dolní části stránky.

Počet zobrazení tohoto článku: 228 254.

Telemarketingoví operátoři, politické kampaně a další účastníci vám mohou zkazit náladu předčasnými telefonáty. Pokud se chcete těchto hovorů zbavit, zablokujte konkrétní čísla některým z níže uvedených způsobů. Zvolená metoda závisí na modelu telefonu, poskytovateli mobilních služeb a globálním nastavení aplikace.

 • Přejít na http://www.Mts.ru/. V pravém horním rohu najděte odkaz na „osobní účet“ a zadejte jej. Blokování čísla prostřednictvím samoobslužného systému Internet Assistant.
 • Blokování čísla prostřednictvím mobilního asistenta vytočením čísla 111.
 • Zavolejte na call centrum na čísle 0890. [2] X
telefonní, číslo, telefonu, nokia

Použijte službu „Blacklist“ od operátora MegaFon. Společnost Megafon dává svým uživatelům možnost přidat nežádoucí čísla na „černou listinu“. Pokud existují čísla, ze kterých nechcete přijímat hovory, jednoduše je přidejte na „černou listinu“. Služba stojí 1 den bez ohledu na počet pokojů na seznamu. [3] X Zdroj informací

 • Následujte odkaz.
 • Zkontrolujte náklady na služby na černé listině a pokud jste spokojeni, klikněte na odkaz „Get connected“ (nachází se pod seznamem služeb a cen).
 • V seznamu kontaktů byste měli vedle každého čísla vidět malou ikonu „i“. Klikněte na tuto ikonu vedle čísla, které chcete zablokovat.
 • Přejděte na konec a stiskněte tlačítko „Blokovat volajícího“. Poté vyberte možnost „Blokovat kontakt“. [4] X Zdroj

Zamknutí čísla v nastavení telefonu (pro Android). Pokud máte nejnovější Android, neměli byste mít problém s blokováním cizího čísla. Jednoduše přejděte do nastavení telefonu, vyberte „Nastavení hovorů“ a poté „Blokování hovorů“. Zde můžete zadat číslo, které chcete blokovat. [5] X Zdroj informací

Zamknutí čísla v telefonu Samsung. Pokud máte telefon Samsung, můžete příchozí hovory určitý početkrát zablokovat. Přejděte na „Nastavení hovorů“, „Moje zařízení“, „Režim blokování“ a poté „Blokovat příchozí hovory“. Do seznamu vyloučených čísel můžete přidat čísla, na která se lze dovolat. [6] X Zdroj informací

Zaregistrujte se do národního registru „nevolejte“!“ (Národní seznam nevolat). Pokud chcete blokovat telemarketery a další nevyžádaná volání, zaregistrujte se na Národním seznamu nevolat!“. K tomu stačí zadat své telefonní číslo a e-mailovou adresu. Do 72 hodin obdržíte e-mail s pokyny k dokončení registrace. [7] X Zdroj informací

Jak odstranit osobu z černé listiny v telefonu?

V nabídce nastavení vyberte postupně: Aplikace. Hovory. Všechny hovory. Černá listina. Po otevření nabídky se objeví dvě položky. příznak zapnuto/vypnuto a samotný seznam k otevření. Poté můžete požadované číslo buď zrušit, nebo zcela odstranit (to se provádí prostřednictvím „možností“).

Chcete-li přidat kontakt do černé listiny v systému Android Fly, otevřete „Nastavení“ a vyberte „Hovory“. Dále vyberte možnost „Všechny hovory“ a „Odmítnout hovor“. Najděte položku „Blacklist“, poté „Add“ a zaškrtněte políčko vedle položky „Enable Blacklist“. Nyní přejdeme do kontaktů v aplikaci Fly a vyvoláme „Menu“.

Jak získat osobu zpět z černé listiny v telefonu?

Stejně jako v běžných mobilních telefonech lze nainstalovat operační systém výrobce nebo jednodušší modifikaci systému Android, Bada, je princip odstranění čísla z černé listiny stejný:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS