Jak zakážu vyhledávání iPhonu v iCloudu

Jak vypnout vyhledávání iPhonu v nastavení iCloudu?

Vypnutí funkce „Lokátor“ v zařízení iPhone, iPad nebo iPod touch V zařízení se systémem iOS 12 nebo starším: Přejděte do nabídky „Nastavení“. [Vaše jméno] iCloud a poté zakažte funkci „Najít [zařízení]“. Zadejte heslo Apple ID a stiskněte tlačítko „Zakázat“.

 • V počítači přejděte do služby iCloud.com a přihlaste se ke svému účtu.
 • Na domovské obrazovce služby iCloud.Vyberte možnost Najít iPhone.
 • Klepněte na možnost Všechna zařízení.
 • Vyberte požadované zařízení a klikněte na malý křížek vpravo od něj.

Mohu vypnout funkci Najít iPhone bez hesla?

Pokud vlastníte iPhone se systémem iOS 12 nebo novějším, můžete snadno zakázat funkci najít iPhone bez hesla. Pokud ne, v systému iOS 13 nebo iOS 14 je těžké říct, zda je to možné. I když je stále možné zakázat funkci nalezení iPhonu bez hesla. V následujících částech vám jako návod představíme pokročilou a účinnou metodu, jak tuto funkci zakázat (iOS 13-iOS 14).

vyhledávání, iphonu, icloudu

Jak zakázat funkci najít iPhone bez hesla v systému iOS 10 je trochu složité. Tento problém můžete překonat pomocí několika jednoduchých postupů. Upozorňujeme, že tato metoda funguje pouze v systému iOS 10.

 • Přejděte do nastavení a klepněte na účet iCloud.
 • Nyní vymažte aktuální heslo a zadejte tam jiné kódy. Klepněte na tlačítko OK.
 • Poté budete upozorněni, že heslo a ID jsou chybné, stačí kliknout na tlačítko „OK“.
 • Klepněte na „Cancel“ v horní části obrazovky a poté klepněte na „OK“.
 • Znovu se zobrazí hlavní rozhraní služby iCloud a přejděte na položku „Účet“.
 • Pak prosím odstraňte popis a klepněte na tlačítko „OK“.
 • Nakonec budete odesláni zpět na iCloud a služba Find My iPhone bude úspěšně deaktivována.

Způsoby deaktivace

Pro pohodlí zákazníků společnosti Apple existují různé způsoby interakce s aplikací Find My iPhone, můžete ji zakázat pomocí interních prostředků i osobního počítače. Rozmanitost metod je způsobena banální neochotou uživatelů zbytečně navštěvovat servisní střediska Apple. servis iPhonu je ve srovnání s podobnými modely považován za drahý. Různorodost přístupů také snižuje zatížení technické podpory společnosti „hot line for trimmer“. Funkci můžete deaktivovat i v zařízeních se systémem Windows a Android.

Webové stránky služby iCloud

Pokud z nějakého důvodu nemáte k telefonu přístup, např. Byl již prodán, lze funkci vyhledávání zakázat na dálku. V tomto případě však budou všechny informace na něm vymazány.

K deaktivaci funkce vyhledávání telefonu použijte některou z metod uvedených v článku. Vezměte však na vědomí, že tím zůstane váš miniaplikační přístroj nechráněný, takže vypnutí tohoto nastavení bez vážné potřeby se nedoporučuje.

Jsem rád, že jsme mohli pomoci.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12820 dalších užitečných pokynů. Přidání stránky Lumpics.Můžete si nás přidat do záložek (CTRLD) a určitě vám budeme stále k užitku.

Popište, co vám nefungovalo. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Položit otázku nebo zanechat svůj názor Zrušit komentář

První řešení: vypněte funkci „Najít můj iPhone“ v zařízení iOS

Tlačítko „Najít můj iPhone“ lze v zařízení se systémem iOS vypnout.

Spuštění Nastavení z domovské obrazovky iPhonu.

Zadejte své Apple ID. Potvrdit.

Poznámka: Pokud si heslo ke službě iCloud nepamatujete, může být nutné heslo ke službě iCloud obnovit.

Funkci Find My iPhone můžete v zařízení zakázat také odstraněním iPhonu. V zařízení přejděte do „Nastavení“, klepněte na „Obecné“, klepněte na „Obnovit“, klepněte na „Vymazat veškerý obsah a nastavení“.

Poznámka: Tímto způsobem můžete obejít heslo a aktivační zámek iCloudu, ale může to být riskantní, protože vaše zařízení iDevice bude smazáno. Raději zálohujte do iTunes nebo iCloudu.

Aplikace Najít iPhone

Využívejte všechny funkce aplikace Najít iPhone, jako je sledování zeměpisné polohy zařízení nebo jeho blokování v případě krádeže, a to buď prostřednictvím iCloudu, nebo univerzální mobilní aplikace Najít iPhone. Aplikace Find My iPhone je k dispozici ke stažení zdarma v App Store.

Po instalaci jednoduše spusťte aplikaci a přihlaste se pomocí svého Apple ID a hesla. Po ověření můžete vždy sledovat polohu svého iPhonu, iPadu nebo Macu na mapě, pokud je na všech uvedených zařízeních aktivován stejný účet iCloud.

Zakázání možnosti Najít iPhone v počítači

Pokud chcete funkci „Najít iPhone“ v počítači zakázat, můžete přejít na webovou stránku iCloud a zakázat ji. V této části se podrobně dozvíte, jak na to.

Krok 1 Otevřete webový prohlížeč a otevřete oficiální webovou stránku služby iCloud. Až se tam dostanete, zadejte své Apple ID a příslušné heslo a přihlaste se. Po přihlášení k účtu iCloud vyberte možnost Najít iPhone.

Krok 2 Kliknutím na možnost Všechna zařízení zobrazíte všechna zařízení Apple přidružená k danému účtu. Vyberte konkrétní iPhone, na kterém chcete zakázat funkci „Najít iPhone“.

Krok 3 Klikněte na Odebrat z účtu. Zahájení odpojení aplikace Find My iPhone od počítače. Na obrazovce se zobrazí vyskakovací okno s výzvou k odstranění iPhonu. Kliknutím na ikonu tlačítka Odstranit potvrdíte operaci. Tímto způsobem můžete vzdáleně vypnout funkci Najít iPhone.

Často kladené otázky k vypnutí funkce Find My iPhone

Otázka 1. Jak vypnout funkci Najít iPhone přímo na iPhonu?

vyhledávání, iphonu, icloudu

Pokud chcete v zařízení se systémem iOS zakázat funkci „Najít iPhone“, můžete přejít do aplikace Nastavení, v horní části kliknout na svůj účet Apple a poté vybrat možnost „Najít iPhone“. Funkci Find My iPhone můžete nyní snadno vypnout. Na obrazovce iPhonu se zobrazí vyskakovací okno, ve kterém musíte zadat heslo Apple ID a potvrdit operaci. V některých starších verzích systému iOS musíte klepnout na iCloud a poté na „Najít iPhone“, abyste jej zakázali.

Q2. Jak zakázat funkci „Najít iPhone“ z jiného telefonu?

Pokud nemáte počítač, můžete se pomocí jiného iPhonu nebo iPadu přihlásit ke svému účtu Apple a deaktivovat funkci „Najít iPhone“. Musíte přejít na webovou stránku iCloudu ve webovém prohlížeči a přihlásit se ke svému účtu. Klikněte na „Všechna zařízení“ a vyberte iPhone. Poté můžete stejným postupem jako výše odebrat iPhone z tohoto účtu a zakázat funkci „Najít iPhone“.

Q3. Co obnáší odebrání zařízení z Apple ID?

Jakmile odeberete zařízení z Apple ID, nebude toto zařízení se systémem iOS k účtu Apple připojeno. Nebude mít přístup k iCloudu a dalším službám Apple. Funkce „Najít mě“ bude také deaktivována. Pokud jste nastavili dvoufaktorové ověřování, potvrzovací kódy se již nebudou zobrazovat.

Mimochodem, omezení heslem můžete snadno odstranit pomocí nástroje FoneLab Unlocker pro iOS, aniž byste přišli o jakákoli data.

Po aktivaci funkce Najít iPhone můžete přejít na webovou stránku iCloud nebo do aplikace Najít mě a zkontrolovat aktuální polohu všech svých zařízení. V mnoha případech však chcete tuto funkci vypnout. V tomto příspěvku se dozvíte dva snadné způsoby, jak zakázat funkci „Najít iPhone“ v počítači. Ať už heslo k Apple ID znáte, nebo ne, můžete funkci Najít iPhone zakázat.

vyhledávání, iphonu, icloudu

Fonelab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS