Jak zakázat neznámé čísla na iPhone. Jak blokovat nechtěné (nedefinované) telefonní číslo iOS 7 – iOS 12?

Jak blokovat kontakt v iPhone

Ne vždy komunikace s jinými lidmi telefonicky se ukáže být příjemný. Někdy chci účastník zastavit volání. Zvláště pro to na Apple iPhone je funkce blacklistu, která vám umožní blokovat nepříjemné uživatele.

Stává se to, že otravný člověk se schovává v notebooku. Už jste s ním mluvil, ale teď chci úplně odmítnout. V takové situaci je číslo dokonale vhodné pro blacklist, pro to, co je požadováno:

Nyní se vybraný uživatel nedostane. V případě potřeby můžete vždy odemknout kontakt. Přečtěte si více o tom, jak to provést, řekneme v jednom z následujících položek materiálu.

Blokováno prostřednictvím telefonního seznamu Kontakt je stále schopnost kontaktovat vás pomocí jiného čísla, stejně jako sociálních sítí a poslů.

Jak blokovat účastník na vašem iPhone přímo

Pokud máte spoustu hovorů z blokovaného čísla nebo jednoho neznámého účastníka, můžete jednoduše blokovat účastník na iPhone. Pokud jde o případ, telemarketer vás už nebude rušit.

Otevřete aplikaci telefonu na svém iPhone a klikněte na poslední kartu najít a vyberte nepříjemný hovor.

Klikněte na ikonu I „vlevo od volání, přejděte dolů a vyberte možnost“ Blokovat tento odběratel „, abyste blokovali účastník na svém iPhone.

Potvrďte řešení kliknutím na „Block Contact“. Funkce blokování bude použita na volání, textové zprávy a vyvolává facetime.

Jak blokovat skryté číslo na iPhone

Umístěte zákaz hovorů z neznámých čísel na iPhone nebude fungovat. Proto zde budete muset jednat triky. Chcete-li to provést, zapněte režim „Nerušit“ a v menu „Volání tolerance“ vyberte „Všechny kontakty“. Teď, když někdo volá ze skrytého čísla, iPhone bude tichý. Ale bude ticho a pokud někdo volá telefon, který není v telefonním seznamu.

Tato zařízení jsou stále vzácnější, protože neobdrželi speciální poptávku od spotřebitelského publika. Lidé preferují telefony na android nebo ios. Vypněte příjmu hovorů z neznámých čísel na trubkách s počítačem Windows je stále možný. Chcete-li to provést, najdeme v nastavení hovorů, kde potřebujeme funkci „spam filtr“. Aktivujeme ji a stiskněte tlačítko „Advanced“. zde musíte přesunout přepínač „Block Skrytá čísla„. Ale oznámení o přítomnosti blokovaných hovorů je lepší vypnout.

Další články

Kontaktní zámek bez ID volajícího

Máte-li zájem, jak blokovat anonymní volání do iPhone, zkuste blokovat kontakt bez ID volajícího. V praxi je způsob, jak se vyhnout anonymnímu číslům, blokuje je, jako by to byl kontakt, ale nebude nutně fungovat. Metoda je ve skutečnosti velmi citlivý na operátora, který jste použili. Je to pravda, že „zkuste neubližovat“.

Chcete-li pokračovat, první věc, kterou musíte udělat, je najít jméno anonymního kontaktu. Samozřejmě, že nevíte, ale neznamená to, o čem přemýšlíte. Mluvím o názvu, který vidíte, když vám někdo volá anonymně. Nemusí existovat žádné jméno účastníka, anonymní, neznámé, anonymní, neznámé číslo, neznámé číslo nebo jiné. Můžete ho najít voláním na jiný telefon. Pokud to uděláte z Itálie, přidejte číslo 31 před svým číslem.

Jakmile definujete jeho umístění, vytvořte kontakt se stejným názvem. Jako číslo však můžete vždy určit název nebo dokonce 0000000000000000. Uspořádejte, uložte kontakt, zamkněte jej klepnutím na tlačítko Zamknutí kontaktu a přejděte přes prsty. Pokud všechno šlo hladce, měli byste blokovat anonymní volání iPhone. V opačném případě budete muset použít nejnovější navrhovanou metodu.

Jak blokovat neznámé příchozí čísla na IOS 13 a více novějších verzí?

Na telefonu s iOS 13 se tvůrci postarali o tento problém implementací příkazu blokování příchozích hovorů, které nejsou ve vaší knize kontaktů.

Obecně platí, že je podobná starší verzi iPhone, zapnutí „Nerušit“ funkci a dáváte povolení „přijetí hovoru“ pro speciální hovory (řekněme. Ale nyní je tento tým aktivován v několika kliknutí na obrazovce. Tento režim lze také konfigurovat po určitou dobu.

Proč potřebujete blokovat příchozí hovory?

Nejjednodušší odpověď je porazit lov, aby vám zavolal obchodníky. Často se to stává, že poté, co jste zaregistrovali v online obchodech (prostředky), které se nerozlišují slušností, vaše smartphone číslo obsahuje seznam spamových hovorů nebo SMS zpráv. Pokud jde o SMS, mohou být také zablokovány v verzi iOS 10.

Také, což je poměrně důležité:. Pokud zakazujete příchozí hovory rodičům nebo dětem, můžete se zbavit budoucnosti z velmi nepříjemných jednání se sběrateli a dalšími negativními entitami!

  • Udělejte aktivní blokování příkazu skryté volání velmi jednoduché. stačí zadat „Nastavení“, vyberte kartu „Telefon“;
  • V novém okně musí být posuvník po příkazu „suché neznámé účastníky“ přesunout do aktivní fáze;
  • Poté, že uživatel, který vás rozhodne, že vás zavolá neznámé číslo, slyší pípnutí v tubě, což znamená „zaneprázdněný“.

Zajímavé:. Poté, co váš iPhone již nedostal hovor z neznámého čísla, bude v telefonu přijato zmeškaný hovor. Pokud tuto výzvu ještě zvažujete, můžete ho snadno zavolat bez obtíží.

Neměli byste zapomenout, že pokud jste povolili příkaz „viset neznámých neznámých“, obdržíte hovory od předplatitelů ze seznamu kontaktů a lidí, kteří jste měli ctít.

Aplikace blokování volání

Také v aplikaci AppStore je řada aplikací, které se stanou vynikajícím asistentem v iPhone blokovat vstupní neznámá čísla. Jeden z těch, například, je TrueCaller.

Tato aplikace umožňuje blokovat nechtěná čísla, všechny neznámé nebo anonymní. Co bude vynikající.

Jak zakázat hovory z neznámých čísel

Coauthor (y): jack lloyd. Jack Lloyd. autor a editor psaní o technologiích pro WikiHow. Má více než dva roky zkušeností v psaní a editaci článků o technických tématech. Nadšence celkové technologie spojené s technologií a učitelem.

Počet názorů tohoto článku: 356 914.

Tento článek vypráví, jak blokovat volání z anonymních čísel na zařízení iPhone nebo Android. Chcete-li to provést, použijte „Nerušit“ na iPhone nebo se provádět změny na smartphonu Samsung. Máte-li jiný smartphone Android, nainstalujte aplikaci „Nepřijmout telefon“, se kterou můžete blokovat anonymní hovory. Bohužel, na iPhone neexistují žádná nastavení nebo aplikace, které blokují volání z anonymních (skrytých) čísel.

  • Tato metoda blokuje volání z libovolných čísel, které nejsou v aplikaci „Kontakty“, tj. Můžete přeskočit důležitý hovor (například pro práci).
  • „Nerušit“ také blokuje oznámení z jiných aplikací (například oznámení textových zpráv, o e-mailech a tak dále).

Otevřete aplikaci telefonu. Chcete-li to provést, klepněte na ikonu ve formě telefonní trubice na hlavní obrazovce.

Klikněte na čísla bloků. Tato volba je ve středu menu. Nastavení blokátoru volání se otevře.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS