Jak zakázat reklamy v Chromu v systému Android

Jak odstranit reklamy ze služby Google v systému Android?

Odtud přejděte na „Nastavení“. „Nastavení webu“. „Vyskakovací okna a přesměrování“; Na kartě, která se otevře, uvidíte možnost „Vyskakovací okna a přesměrování“. zakažte ji.

Zakázat vložené reklamy konkrétně v telefonu Samsung Galaxy Pokud nechcete zobrazovat reklamy od společnosti Samsung, přejděte do Nastavení a přejděte na kartu „Oznámení“. Nyní přejděte na Pokročilé. Tady to začíná být zajímavé. můžete zakázat oznámení, z nichž mnohá jsou reklamy.

Jak mohu zablokovat všechny reklamy v systému Android??

Chcete-li funkci aktivovat, přejděte do nastavení aplikace a v nabídce „Nastavení webu“ najděte položku „Reklamy“. V popisu této možnosti se uvádí, že blokuje reklamy na stránkách s obtěžujícími reklamami.

Jak povolit blokování reklam v prohlížeči Google Chrome?

Jak odstranit reklamy a vyskakovací okna v prohlížeči

 • Odinstalujte neznámý, podezřelý nebo nepoužívaný software
 • Odstranění reklam v prohlížeči pomocí programu AdwCleaner.
 • Odstranění vyskakovacích oken a reklam pomocí Zemana Anti-malware.
 • Odstranění reklam v prohlížeči Chrome obnovením nastavení prohlížeče

Jak aplikace odesílají reklamy

Ve skutečnosti to nejsou jen aplikace pro přizpůsobení, které vás mohou bombardovat vtíravými reklamami. Mohou to být také docela slušné aplikace. Může se také jednat o virus, který je sám o sobě aplikací a mučí vás zbytečnými informacemi nebo stahuje aplikace třetích stran.

Jak zakázat zobrazení v horní části jiných aplikací

Zkusme nejprve jednoduchou cestu. Pokud víte, která aplikace vás obtěžuje reklamami, můžete přejít do nastavení smartphonu, vybrat část „Aplikace“, poté vybrat požadovanou aplikaci a projít seznam možností a najít možnost „Přepsat ostatní aplikace“. Znění a umístění se může mírně lišit, ale obvykle se tato možnost nachází v Rozšířených nastaveních a měla by být označena jako.

Jednoduše je vypněte a už by vás neměly obtěžovat. Úplné odstranění aplikace, pokud ji nepotřebujete.

Aniž byste museli vstupovat do nastavení samotné aplikace, můžete otevřít „Zvláštní oprávnění“ a najít „Přes jiné aplikace“. Na první pohled tak uvidíte vše, k čemu máte přístup.

zakázat, reklamy, systému, android

Nezapomeňte, že se mohou zobrazovat nejen podezřelé aplikace, ale také velmi velké a decentní reklamy.

Jak poznat aplikaci, která zobrazuje reklamy

Pokud nevíte, která aplikace zobrazuje reklamy, musíte ji najít. Za tímto účelem si stáhněte aplikaci „Ads Detector“.

Myšlenka této aplikace spočívá v tom, že analyzuje, co se děje na obrazovce, a když se objeví reklama, ukáže vám, která aplikace je v danou chvíli aktivní.

zakázat, reklamy, systému, android

Jakmile znáte název aplikace, můžete přejít do jejího nastavení a postupovat podle předchozího bodu. To znamená, že aplikaci odstraníte nebo jí zabráníte v zobrazování reklam nad ostatními aplikacemi.

Funguje to pouze u aplikací, které se nechovají jako systémová aplikace. Chcete-li se zabývat něčím globálnějším, musíte si nainstalovat další aplikaci.

Jak zobrazit seznam aktivních aplikací

Pokud první metody nepomohou, nainstalujte si aplikaci Goclean. Tato metoda umožňuje zobrazit všechny aktivní aplikace obecně. Včetně těch, které mohou zobrazovat reklamy.

Chcete-li to provést, přejděte do části „Detektor“ a analyzujte aktivitu aplikací. Analýzu je nejlepší provést až poté, co smartphone nějakou dobu používáte a narazíte na reklamy. Tímto způsobem můžete danou aplikaci identifikovat. Opět se může jednat o velmi užitečnou aplikaci, které stačí zabránit, aby se objevovala nad jinými aplikacemi.

Jak přepnout do nouzového režimu

Pokud vám vyskakovací reklamy brání v normálním používání telefonu a blokují obrazovku, doporučujeme restartovat telefon v nouzovém režimu. Za tímto účelem

 • Stiskněte tlačítko Rower.
 • Podržte prst na položce „Vypnout“, dokud se nezobrazí nabídka pro vstup do nouzového režimu systému Android. OK.
 • Po restartování telefonu přejdete do nouzového režimu (v rohu obrazovky se zobrazí příslušný text).

Výhody přechodu do nouzového režimu spočívají v tom, že se načtou pouze systémové aplikace a související komponenty. Vlastní aplikace nebudou k dispozici. V souladu s tím také vyskakovací reklamy. Současně můžete měnit oprávnění, odebírat práva správce.

Místo obnovení továrního nastavení. aplikace pro kontrolu virů

Samozřejmě můžete vždy provést obnovení továrního nastavení, což je univerzální způsob, jak obnovit původní tovární stav telefonu. Budete však muset telefon znovu nastavit a zálohovat data.

Místo obnovení továrního nastavení můžete použít detektory virů. Níže uvedené aplikace byly staženy několikasettisíckrát a mají spoustu recenzí, které si můžete před stažením přečíst. Pokud některý z nich problém nevyřeší, napište vývojářům a zanechte jim zpětnou vazbu.

Ad Detect Plugin

Tato bezplatná aplikace funguje tak, že zjišťuje, které procesy se připojují k reklamním sítím a zobrazují jejich obsah z webu. na domovské obrazovce, oznamovacím panelu a dalších místech v systému, kde se zobrazují vyskakovací okna.

Modul Ad Detect Plugin shromažďuje informace o každém internetovém připojení a umožňuje určit, která aplikace používá připojení pro reklamní účely. Po této analýze lze identifikovat „původce problémů“ a ručně jej ze zařízení odstranit.

zakázat, reklamy, systému, android

Kaspersky Internet Security

Oblíbený antivirus PC. Najde spoustu spywaru, který jiné antiviry nevidí, a blokuje připojení k reklamním sítím. Má vestavěný nástroj „Adguard Content Blocker“, který se zobrazuje na domovské obrazovce pomocí samostatné ikony a funguje pouze v prohlížečích Samsung a Yandex.

 • Blokování nežádoucího softwaru v aplikaci Kaspersky funguje ve výchozím nastavení. „Menu“. „Scanner“. Pokud není zaškrtnuta, vložte ji do pole.
 • Spusťte „Scan“ z hlavního okna a počkejte na jeho dokončení.
 • Odstranění nalezených virů.
 • Chcete-li, aby bylo vyhledávání automatické, přejděte na stránku „Always Protected“ a zakupte si licenci. V opačném případě budete muset kontrolu pokaždé spustit ručně.

Super zabezpečení

Program skenuje telefon na přítomnost virů a optimalizuje jej pomocí čištění od odpadků a pokročilých nastavení.

 • Stáhněte si aplikaci Super Security z Google Play, spusťte ji,
 • Stiskněte tlačítko „Hledat“. Počkejte na dokončení procesu.
 • Klepnutím na „Povolit/vymazat“ nebo „Odstranit vše“ nalezené hrozby odstraníte. Může se jednat o viry, nedostatečnou ochranu v reálném čase nebo jiné problémy.

Další skvělá funkce. vypnutí oznámení. Po vyčištění budete vyzváni, abyste.

Stiskněte tlačítko „Zakázat oznámení“. „Vymazat“ a posuňte posuvník doprava vedle položky „Super Security“.

Bezplatný prohlížeč Adblocker

Jedná se o prohlížeč, který lze použít jako alternativu ke klasickému prohlížeči. Aplikace umožňuje ušetřit až 100 megabajtů měsíčně tím, že nestahuje reklamy, a také blokuje sledování a shromažďování dat z navštívených stránek. V nastavení aplikace Free Adblocker ji můžete nastavit jako výchozí prohlížeč. Reklamy mizí i při sledování videí na YouTube.

Adguard

Známá aplikace, ale od nynějška si ji nemůžete stáhnout z Google Play, protože Google zakázal software pro skrývání reklamy v utilitách. Jedinou možností je tedy nainstalovat AdGuard ručně. Chcete-li tak učinit, stáhněte si webovou stránku Adguard.com a stáhněte si software odtud. Předtím však v nastavení povolte instalaci z neznámých zdrojů. Za tímto účelem:

 • Přejděte na „Nastavení“, přejděte na „Zabezpečení a soukromí“.
 • Přejděte dolů a stiskněte tlačítko „Více“. Přejděte na možnost „Instalovat neznámé aplikace“.
 • Posunutí posuvníku doprava před prohlížeč Google Chrome.
 • Po stažení aplikace Adguard můžete zákaz znovu nainstalovat.
 • Vraťte se na webovou stránku a klepněte na možnost Stáhnout. Spuštění aplikace.

Jak nainstalovat AdBlock do smartphonu?

Chcete-li to provést, přejděte do nabídky Nastavení. Obecné. Zabezpečení a zaškrtněte políčko vedle položky „Neznámé zdroje“, nezapomeňte na varování odpovědět kladně. Nyní přejděte na webové stránky vývojářů aplikace AdBlock Plus a stáhněte si aplikaci https://adblockplus.org/en/Android-install.

 • Otevřete Chrome a klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu.
 • V rozevíracím seznamu sjeďte dolů a vyberte možnost Nastavení.
 • Nyní zadejte Nastavení obsahu.
 • Aktivovat: Blokování vyskakovacích oken.

Jak odstranit reklamy ze služby Google?

Jak zapnu nebo vypnu oznámení pro všechny weby

 • Otevření aplikace Chrome. V telefonu nebo tabletu se systémem Android.
 • Vpravo od adresního řádku klikněte na ikonu Nastavení se třemi tečkami.
 • Vyberte Nastavení webu Oznámení.
 • Nastavte přepínač v horní části obrazovky do správné polohy.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS