Jak zakázat stahování na iPhone. Velikost tohoto objektu přesahuje 200 MB: Jak se dostat kolem tohoto limitu na IOS 7 – IOS 12

Jak stáhnout aplikace z App Store bez zadání hesla, ID obličeje nebo ID ID?

Tato otázka poslala naši čtenáře. Také se můžete zeptat na vaši otázku LifeHakuer. pokud je zajímavé, odpovíme.

Jak na iPad 2020 stáhnout aplikace z App Store bez zadání hesla nebo touch ID?

Myslím, proč tato otázka. Pokusím se odpovědět, ale s největší pravděpodobností nebudete slyšet, co chcete.

Začít trochu prehistorie. Stáhnout bez zadání hesla můžete pouze zdarma aplikace a hry. Pro zaplacené důvody je vždy nutné heslo. Odpovídající volba byla přítomna na iPhone a iPadu po dlouhou dobu, ale v průběhu času ztratil svůj význam, a v IOS 14 Apple to konečně odstranil.

Skutečnost je, že stahování volných aplikací funguje pouze tehdy, když je ID obličeje / touch ID zakázáno, a to je velmi nelogický scénář. Zadejte heslo ručně pro každou placenou aplikaci, abyste mohli nainstalovat bez hesla? Není moc pohodlný.

S příchodem Touch Touch Id a Face ID se smartphone nebo tablet začal požadovat potvrzení o instalaci všech aplikací, včetně svobodného. Ale to je pochopitelné, protože se podívat na obrazovku nebo připojit prst na tlačítko je snadné, a tato akce nebrání spoustu času.

Teď, skutečně odpověď na otázku. Na IPAD 8. generace (2020) je nainstalován iOS 14, takže stahovat aplikace z App Store bez zadání hesla nebude vydána. Na iPad nebo iPhone s dřívějšími verzemi IOS. Chcete-li to provést, proveďte následující:

 • Otevřete „Nastavení“ → „Face ID / Touch ID a kódové heslo“ a vypněte úložiště iTunes a App Store Toggle Switch.
 • Přejděte na „Nastavení“ a klepněte na položku Fotografie svého profilu.
 • Přejděte do „iTunes Store a App Store“ → „Nastavení hesla“ a ve volných stahovacích značkách odpojte „Požadavek na heslo“.

Mechanický inženýr, dobře pochopit techniku ​​a technologie. Více než 10 let používám Mac a iPhone, vím všechno o produktech ekosystému a Apple. Nejen píšu, ale vím, jak pracovat s rukama. 3 roky pracoval autoslemer, auto chinky je jen sám. Navržen a od nuly vybudoval dům se svými vlastními rukama, který se v kurzu hromadí mnoho zkušeností. Zbožňuji oldcual videohry a komiksy, hraní na kytaru.

Jak povolit / Zakázat funkci automatické aktualizace v iOS

Otevřete aplikaci „Nastavení“.

Jděte do App Store.

V závislosti na potřebě aktivovat nebo deaktivovat položky „Aplikace“ a „Aktualizace“ pododdíly „Automatické soubory ke stažení“.

Auto Aktualizace aplikace na iPhone: Jak povolit

Řešení je k dispozici pro ty, kteří chtějí používat funkci automatické aktualizace, ale nechce utratit mobilní provoz. Vývojáři poskytli možnost automaticky aktualizovat pouze s aktivním připojením k síti Wi-Fi.

Poznámka: Automatické aktualizace aplikací se provádějí při připojení iPhone nebo iPadu do nabíječky.

Chcete-li vypnout automatické aktualizace při použití mobilních dat, deaktivujte automatické stahování přepínat v pododdílu „Buny Data“.

Nyní budou aplikace automaticky aktualizovány pouze v případě, že je smartphone připojen k Wi-Fi a znovu si myslíte, že bezpečnost mobilního provozu nemusí.

Bohužel, vývojáři neposkytli schopnost selektivně automaticky aktualizovat, takže nakonfigurujte tuto funkci pro všechny konkrétní aplikace nebudou fungovat.

Obecně platí, že automatická aktualizace je poměrně užitečná věc, ale někdy komplikuje životní život. Jako pravidlo, v nových verzích, aplikační tvůrci eliminují nedostatek předchozích verzí, ale někdy aktualizace stále obsahují chyby, které mohou zhoršit provoz iPhone nebo iPadu.

Restartujte stahování

Někdy uživatelé náhodně kliknou na ikonu ještě načtené aplikace a zastaví se. Je velmi snadné pochopit, protože v podpisu ikon bude status „pauza“. Stačí kliknout na ikonu znovu spustit stažení znovu. A i když stahování nebyl pozastaven, ale jednoduše zavěsil. takový restart může pomoci a stáhnout aplikaci bude pokračovat.

Pokud kohoutek nedává nic na ikonu, počkejte chvíli a pak opakujte. Pokud neexistuje žádný výsledek. přejděte na další metodu.

Jak zakázat automatickou aplikaci ke stažení na iPhone a iPad

 • Na hlavní obrazovce zařízení iOS otevřete aplikaci „Nastavení“
 • Najít nastavení „iTunes a App Store Settings“ v části „Nastavení“ a klepněte na tlačítko
 • Vyhledejte „Automatické soubory ke stažení“ a přepněte spínač vedle položky „Application“ do polohy „OFF“

Pro dosažení nejlepších výsledků, a pokud chcete plně zastavit všechny stahování automatických aplikací na všech zařízeních, opakujte proces odpojení tohoto parametru na všech zařízeních iOS.

Další užitečná rada po odpojení této funkce. zobrazit aplikace na všech zařízení iOS a potom odstranit aplikace iOS z iPhone a iPadu, které nechcete na každém konkrétním zařízení. To může pomoci uvolnit úložný prostor, který nemusíte ani vědět, byl obsazen aplikacemi, které nejsou používány na každém zařízení.

Může to být důležitý parametr pro přepínání, pokud často chybí úložná kapacita na zařízení iOS (a kdo není?). Například, mám iPhone s objemem 256 GB, který často stahuji nové aplikace a iPad na 32 GB, na kterém používám několik konkrétních aplikací. Vzhledem k automatickým stahováním aplikací, mnoho aplikací ke stažení na iPhone X rychle absorboval celou kapacitu kapacity na iPadu, která má ve srovnání s malým úložným prostorem.

Další možností je jednoduše ručně zastavit stahování aplikace iOS na zařízení, která nechcete automaticky stahovat aplikace, ale to vyžaduje mnohem praktičtější přístup.

Vezměte prosím na vědomí, že můžete také zakázat automatickou aktualizaci aplikací IOS na stejném panelu Nastavení v případě potřeby. Nebo můžete opustit jedno nastavení a vypnout druhý, toto je vaše volba v závislosti na tom, jak používáte zařízení.

Stejně jako všechna nastavení iOS, můžete také změnit svůj názor a změnit tuto možnost, pokud se později rozhodnete, co se vám líbí. Stačí se vrátit do „Nastavení“ „Application Store Store a iTunes“ a znovu zapněte přepínač „Automatická nahrání aplikace“ na „Zapnuto.“.

Jak zakázat IOS aktualizovat stahování

Chcete-li zastavit stažení aktualizace a tím zabránit jeho nedobrovolné instalaci v budoucnu, je nutné zkontrolovat proces aktualizace, ve kterém je fázi.

 • Nyní se vraťte zpět na „hlavní“ a přejděte do sekce „Skladování“;
 • Procházejte seznamem nainstalovaných aplikací dolů, dokud nenajdete kartu Update;

Nyní, když se vrátíte do sekce Update, uvidíte, že skutečná sestava IOS ještě nebyla načtena.

ios 12 a níže

Na starší verzi odstranit omezení nebude fungovat, ale je stále možné obejít limit. Pro tohle:

 • Ujistěte se, že Wi-Fi je v zařízení zakázáno.
 • Pokuste se stáhnout požadovaný soubor. Obdržíte varování o nemožnosti stahování. Klikněte na „OK“.
 • Otevřete „Nastavení“ → „Základní“ → „Datum a čas“.
 • Zakázat možnost „Instalovat automaticky“.
 • Budete mít možnost změnit datum a čas. Uspořádat to asi o rok dopředu.
 • Najděte ikonu aplikace na ploše, kterou jste se nepodařilo stáhnout a dotkněte se. Po několika sekundách začne načítání. i když stále nemáte žádné připojení Wi-Fi.

Po tom nezapomeňte vrátit správné datum. Samozřejmě to není nejrychlejší a elegantní způsob, ale funguje, když nejsou žádné další alternativy.

Píšu o gadgetech od roku 2014, pravidelně sestupují pevnou část platu. Pevně ​​zapadá v jablečném ekosystému, sbírání videoher a předplatného, ​​školení ROBO vysavače.

Stejně jako na iPhone a iPad vypněte limit 200 MB pro načtení aplikací prostřednictvím mobilního internetového provozu (pro IOS 13 a novější)

Jedním z inovací, které se objevily v operačním systému Apple Mobile s výstupem IOS 13, je schopnost odpojit limit pro načtení aplikací více než 200 MB pomocí datových dat. Chcete-li limit zakázat, postupujte takto:

Otevřete aplikaci „Nastavení“ a přejděte dolů na položku App Store.

V části „Mobilní data“ vyberte „Aplikace“.

V tomto menu můžete vidět, že začíná od iOS 13 Ve výchozím nastavení je parametr nastaven tak, aby zobrazoval oznámení při stahování libovolných aplikací více než 200 MB na mobilní komunikaci. Mohou si být staženy, jako dříve, ale pro pohodlnější proces, může být toto varování zakázáno.

Další možností s oznámením. Ve výše uvedených nastavení můžete vybrat možnost „Ask Alaway“, takže před načtením velké aplikace systém poprvé požádal o povolení.

Jak povolit aplikaci Auto-Update

Chcete-li začít, pochopíme, jak povolit aplikaci Auto-Update:

Povolit funkci automatické aktualizace softwaru v nastavení iOS

Nejprve jsem také nepoužil funkci automatické aktualizace. Upřímně jsem se mi zdál, že iPhone by pravidelně kontroloval dostupnost aktualizací a tím spadá celý poplatek. Takže nejenže jsem si myslel, takže pokud se podíváte na instrukce pro redukci iPhone nebo iPadu na internetu, pak budete pravděpodobně najít doporučení o opuštění automatického aktualizace. Ale to vše je kompletní nesmysl.

Úspora energie na iPhone

Každý ví, že iOS je maximální energeticky účinná platforma. Vývojáři společnosti Apple zpočátku postavili všechny procesy, které se vyskytují na iPhone, takže nevrátí více zdrojů baterie, než je uživatel čeká. Proto Apple doporučuje nahrát žádosti z multitaskingového režimu, vysvětluje, že bude muset strávit ještě více energie, která bude vynaložena aplikace v pozadí.

Takže opravdu si myslel, že v Cupertino umožňují jeden ze standardních funkcí iOS pro přistání baterie? Věřte, že dnes je velmi obtížné. Já sám jsem se rozhodl zkontrolovat, zda rozdíl v životnosti baterie mých přístrojů s použitím zapnutí a vypnutí. Stojí za to říkat, že neexistuje žádný rozdíl. Po aktivaci funkce a iPhone a iPad pracoval přesně stejně jako.

Zakázat automatické aktualizace aplikací na LTE

Překročení dopravy je obecně vtipné. V iOS existuje zvláštní mechanismus, který umožňuje vypnout automatickou aktualizaci při použití mobilních dat.

IOS umožňuje vypnout automatickou aktualizaci na mobilní síti

Z tohoto okamžiku aplikace nebude aktualizována v automatickém režimu, pokud nejste připojeni k síti Wi-Fi, ale používejte data buněk. Pravda, starat se o: ios nerozumí, když internet rozptýlí router, a když je jiný smartphone v režimu modemu.

Nastavení sítě iPhone Reset

Obnovit nastavení sítě. skvělý způsob, jak vyřešit problém ke stažení na iPhone

To je nejradikálnější způsob, jakým doufáme, že nebudete užitečný. Ale reset s vysokou pravděpodobností může pomoci zbavit se problému a obnovit výkon App Store, což opět nutí aplikaci ke stažení. S největší pravděpodobností celý problém v konfiguraci sítě, nikoli smartphonu, takže provést nastavení sítě.

 • Přejděte na nastavení;
 • Vyberte „buněčnou komunikaci“;
 • Přejděte na položku „přenosová síťová přenosová síť“;
 • V dolní části klikněte na „Obnovit nastavení“ a potvrďte výběr;
 • Po restartování zkuste instalaci nebo aktualizaci aplikace.

Čelí problému? Napište na náš telegram Chat: Pokusíme se najít řešení!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS