Jak zakázat vibrace na klávesnici systému Android

Vypnutí vibrací při psaní a volání v systému Android

Zvuky v telefonu jsou nezbytné k tomu, aby člověk slyšel hovory, příchozí SMS a další upozornění. Kromě nich se však na gadgets objevují také vibrace, které ruší většinu uživatelů. Níže se podíváme, jak odstranit vibrace na klávesnici systému Android při psaní, odstranit vibrační režim při klepnutí na obrazovku a při příchozích hovorech.

Ve výchozím nastavení vydává každý nový přístroj se systémem Android při stisknutí kláves zvuk a vibrace.

Se ztlumením obvykle nebývá mnoho problémů. Chcete-li však vibrace vypnout, budete muset trochu zapátrat v nastavení systému Android. Není třeba stahovat aplikace třetích stran ani měnit zásadní nastavení.

Chcete-li vibrace deaktivovat, postupujte takto:

 • Otevřete hlavní nabídku svého miniaplikačního zařízení. Tlačítko nabídky na telefonu a tabletu vypadá jako kruh nebo čtverec se šesti tečkami uvnitř. Stiskněte tlačítko a otevře se celá nabídka mobilního zařízení.
 • Uvidíte několik ikon. Jejich počet závisí jak na verzi softwaru, tak na počtu samotných aplikací, které jste osobně stáhli a nainstalovali do paměti zařízení. Aplikace můžete také zakázat podržením prstu na jejich ikoně a klepnutím na ikonu červeného křížku. Abychom však v tomto případě vyřešili naši otázku, musíte mezi všemi ikonami najít ikonu ozubeného kola. Toto jsou nastavení.

Vezměte prosím na vědomí! Odstraněné vibrace můžete získat zpět podobným způsobem, a to opětovným zaškrtnutím políčka.

Když už víte, jak vypnout vibrační odezvu, můžete svůj telefon spravovat efektivněji. Tyto pokyny však platí pouze v případě, že potřebujete odstranit vibrace z klávesnice při psaní textových zpráv.

Způsob, jak odstranit vibrace ve službě Honor

Majitelé mobilních telefonů Honor musí ručně vyhledat parametr, který je zodpovědný za vibrační odezvu na klávesnici. Pro některé je toto nastavení nepřijatelné. Pokaždé, když píšeme zprávu, musíme vydržet otřesy celého kufříku. Ačkoli v některých případech je tato funkce potřebná. Lidem se slabým zrakem velmi pomáhá.

zakázat, vibrace, klávesnici, systému

Pokud chcete deaktivovat vibrace v zařízení Honor se systémem Android:

  Klikněte na ikonu “ Nastavení “ v hlavní nabídce;

Měli byste také vypnout výchozí dobu odezvy a „vibrace klávesnice“. Tyto možnosti slouží k zapnutí/vypnutí vibračního režimu na klávesnici systému Android. V této nabídce můžete také nastavit zvuky kláves, pokud je funkce právě aktivní. Výběr úrovně hlasitosti při dotyku nebo ztlumení zvuku při dotyku.

Jak odstranit vibrace systémových kláves systému Android

Výše uvedené kroky odstraní vibrace při používání klávesnice systému Android, ale při stisknutí systémových kláves systému Android mohou vibrace přetrvávat. Například když stisknete tlačítko Domů nebo Zpět.

Pokud chcete odstranit i tyto vibrace, musíte otevřít Nastavení systému Android, přejít na položku „Zvuk“ a otevřít položku „Další zvuky“.

zakázat, vibrace, klávesnici, systému

Tato část slouží k odstranění vibrací při stisknutí systémových tlačítek systému Android. K tomu je třeba vypnout funkci „Vibrace“.

Kromě vibrací lze deaktivovat také zvuky, které se ozývají při vytáčení čísla, zamykání obrazovky nebo vybíjení baterie.

Deaktivace vibrací dotykových kláves v systému Android

Ale to nejsou všechny typy vibrací. Při příchozích hovorech také drnčí telefon. Je to funkce, kterou zná téměř každý. A lze ji také snadno vypnout v nastavení, ale v jiných sekcích.

 • Musíte přejít do nastavení a najít položku „Systém“.
 • Měla by zde být položka „Zvukové profily“.
 • Jedna ze čtyř položek je označena jako „Vibrace“.
 • Zrušte zaškrtnutí políčka vedle něj a můžete problém považovat za definitivně vyřešený.

Po takovém zásahu jsou vibrace pokud možno vypnuty.

Vypnutí vibrací pro upozornění aplikací

Mnoho populárních aplikací využívá vibrační systém smartphonu. Sociální sítě, různé messengery, mobilní bankovnictví a online poplašné systémy jsou jen některé z užitečných programů, které pravidelně spouštějí upozornění.

Událost v aplikaci může být doprovázena vibrací, i když je tato funkce v nastavení samotného zařízení vypnutá.

Chcete-li vibrační alarmy zakázat, je třeba v samotné aplikaci provést následující změny konfigurace. Každý program má jiné rozhraní, ale celková technologie je obecně standardní:

 • Přejděte do nastavení (předvolby, konfigurace nebo podobně);
 • Najít sekci nebo kartu pro správu upozornění (oznámení, výstrahy, zpětná vazba);
 • Deaktivujte funkci vibrací (zrušte zaškrtnutí políčka, vyberte položku nabídky „Vypnuto“ nebo jednoduše posuňte přepínač).

Příklad: v oblíbeném messengeru Viber jej můžete zakázat pomocí nabídky na levé straně obrazovky: „Nastavení“. „Oznámení“.“Vibrace na zavolání“.

Jak zakázat vibrace v oblíbených aplikacích

Nejsou vyloučeny scénáře, kdy uživatel nechce cítit vibrace pouze v určitých programech. K tomuto účelu je k dispozici možnost zakázat. Chcete-li se zbavit nepříjemných vibrací při přijímání oznámení, musíte otevřít nastavení telefonu, přejít do části „Aplikace“, zadat aplikaci a nastavit posuvník „Vibrace“ na neaktivní.

Tuto možnost lze zakázat v nastavení všech aplikací, které podporují vibrace. Ne každá verze firmwaru však tuto operaci umožňuje. Bohužel naprostá většina výrobců chytrých telefonů blokuje možnost vypnout vibrace v aplikaci. Jako východisko je uživateli nabídnuta možnost úplně deaktivovat vibrační odezvu prostřednictvím nastavení nebo panelu rychlého přístupu.

Režim vibro přestane fungovat také v případě, že se rozhodnete zakázat přijímání oznámení. Tato funkce je k dispozici v každém chytrém telefonu, takže úkol zvládne každý.

Ihned poté přestane software obtěžovat uživatele nesčetnými zprávami. Tuto operaci je třeba provést pro každou konkrétní aplikaci. Jedině tak se můžete zcela zbavit vibrací a pípání, které vydávají různé programy pro Android.

Kontrola vibrací v nabídce inženýrství (servis)

Nabídka služeb umožňuje otestovat všechna nastavení telefonu se systémem Android. Chcete-li vstoupit do nabídky služeb, musíte místo telefonu svého přítele zadat hovory a vytočit speciální kód. Kombinace je pro každý model telefonu jiná:

 • Samsung. ##4636## nebo ##8255#
 • HTC. ##3424## nebo ##4636## nebo ##8255##
 • Sony. ##7378423##
 • Huawei. ##2846579## nebo ##2846579159##
 • HTC. ##54298## nebo ##3646633##
 • Fly, Philips, Alcatel. ##3646633##

Po stisknutí této kombinace se telefon automaticky přepne do servisního menu. Pokud se tak nestane, zkuste stisknout tlačítko volání.

  V této nabídce stiskněte tlačítko Servisní testy.

Výběr nastavení v nabídce služeb je velmi rozmanitý

zakázat, vibrace, klávesnici, systému

Nastavení telefonu se mohou lišit, přečtěte si nápovědu na obrazovce

Vibrace v operačním systému Android lze snadno vypnout, aktivovat nebo nastavit podle výše uvedených pokynů. To lze provést standardními metodami nebo pomocí volitelného softwaru. Každý uživatel si může přístroj přizpůsobit svému vkusu nebo situaci.

Způsoby vypnutí vibrací na klávesnici

Tuto akci lze provést pouze systémovými prostředky, ale existují dva způsoby, jak ji provést. Začněme prvním.

Podle tohoto algoritmu můžete vypnout odezvu na stisknutí klávesy na konkrétní klávesnici:

Tato metoda vypadá trochu složitě, ale můžete s ní vypnout vibrační odezvu ve všech klávesnicích během jednoho výletu.

Rychlý přístup k nastavení klávesnice

Rychlejší možnost, která umožňuje odstranit nebo obnovit vibrace oblíbené klávesnice za běhu. Provádí se následujícím způsobem:

  Spusťte libovolnou aplikaci pro zadávání textu. funguje kniha kontaktů, poznámkový blok nebo čtečka SMS.

Zde jsou uvedeny všechny možné způsoby, jak vypnout vibrační odezvu v klávesnicích systému Android.

Jsme rádi, že jsme vám s tímto problémem mohli pomoci.

Kromě tohoto článku existuje 12820 dalších užitečných pokynů. Přidat webové stránky Lumpics.Přidejte si tento článek do záložek (CTRLD) a určitě se vám bude hodit.

Popište, co se vám nepodařilo. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Položit otázku nebo napsat svůj názor Zrušit komentář

| Denial of responsibility | Contacts |RSS