Jak zamknout na aplikacích pro iPhone

Jak stáhnout aplikace z App Store bez zadání hesla, ID obličeje nebo ID ID?

Tato otázka poslala naši čtenáře. Také se můžete zeptat na vaši otázku LifeHakuer. pokud je zajímavé, odpovíme.

Jak na iPad 2020 stáhnout aplikace z App Store bez zadání hesla nebo touch ID?

Myslím, proč tato otázka. Pokusím se odpovědět, ale s největší pravděpodobností nebudete slyšet, co chcete.

Začít trochu prehistorie. Stáhnout bez zadání hesla můžete pouze zdarma aplikace a hry. Pro zaplacené důvody je vždy nutné heslo. Odpovídající volba byla přítomna na iPhone a iPadu po dlouhou dobu, ale v průběhu času ztratil svůj význam, a v IOS 14 Apple to konečně odstranil.

Skutečnost je, že stahování volných aplikací funguje pouze tehdy, když je ID obličeje / touch ID zakázáno, a to je velmi nelogický scénář. Zadejte heslo ručně pro každou placenou aplikaci, abyste mohli nainstalovat bez hesla? Není moc pohodlný.

S příchodem Touch Touch Id a Face ID se smartphone nebo tablet začal požadovat potvrzení o instalaci všech aplikací, včetně svobodného. Ale to je pochopitelné, protože se podívat na obrazovku nebo připojit prst na tlačítko je snadné, a tato akce nebrání spoustu času.

Teď, skutečně odpověď na otázku. Na IPAD 8. generace (2020) je nainstalován iOS 14, takže stahovat aplikace z App Store bez zadání hesla nebude vydána. Na iPad nebo iPhone s dřívějšími verzemi IOS. Chcete-li to provést, proveďte následující:

 • Otevřete „Nastavení“ → „Face ID / Touch ID a kódové heslo“ a vypněte úložiště iTunes a App Store Toggle Switch.
 • Přejděte na „Nastavení“ a klepněte na položku Fotografie svého profilu.
 • Přejděte do „iTunes Store a App Store“ → „Nastavení hesla“ a ve volných stahovacích značkách odpojte „Požadavek na heslo“.

Mechanický inženýr, dobře pochopit techniku ​​a technologie. Více než 10 let používám Mac a iPhone, vím všechno o produktech ekosystému a Apple. Nejen píšu, ale vím, jak pracovat s rukama. 3 roky pracoval autoslemer, auto chinky je jen sám. Navržen a od nuly vybudoval dům se svými vlastními rukama, který se v kurzu hromadí mnoho zkušeností. Zbožňuji oldcual videohry a komiksy, hraní na kytaru.

Jak blokovat aplikace třetích stran na IOS

Neexistuje žádná funkce na úrovni systému v iOS, která vám umožňuje individuálně blokovat aplikace, takže v současné době je v současné době počet aplikací, které můžete individuálně blokovat, zůstane omezený. Nicméně, existují řešení a opravy, které můžete použít, a přestože některé z nich nemají přímo blokovat jednotlivé aplikace, produkují téměř stejný účinek.

Muž blokování aplikací na iPhone

Primární aplikace je aplikace, která Apple vytváří (na rozdíl od aplikace z jiného výrobce softwaru).

Tato první sada směrů je určena pouze pro iPhone s iOS 12 nebo novějším.

Přejděte na obrazovku času a důvěrných omezení.

Klikněte na „povolené aplikace“.

Odpojte tipy (klepněte na ně, aby byl bílý) pro aplikace, které nechcete používat.

Klikněte na tlačítko „Zpět“ nebo přejděte nahoru a přejděte na hlavní obrazovku.

Pokyny pro stará zařízení

Použijte tyto pokyny, pokud máte iOS 11 nainstalován na vašem iPhone nebo níže.

Jedna jednoduchá metoda blokování aplikací, která funguje pro všechny iPhone. ale pouze pro vaše vlastní aplikace Apple. zahrnuje použití omezení. Přejít na „Nastavení“ „Základní“. Poté přejděte dolů a přejděte na „Omezení“ „Povolit omezení“. Po požádání zadejte nové heslo (dvakrát pro potvrzení).

Jakmile povolíte omezení a zadejte nové heslo, budete nabídnuty různé možnosti. V sekci „Povolit“ máte možnost zakázat používání řady aplikací třetích stran, jako je Safari, Siri a FACETIME. Nezahrnuje aplikace, které jste stáhli. Přesunutí zelené ikony přepínače do „off.“Můžete zastavit vzhled všech zakázaných aplikací na hlavní obrazovce. Jinými slovy, to není metoda blokování aplikací, ale spíše dočasný způsob odstraňování aplikací, protože aplikace, které blokujete, nebude vám k dispozici, dokud jim nedovolí k opětovnému použití.

V části „Povolit obsah“ můžete navázat rodičovskou kontrolu nad typem obsahu a multimédií, který může někdo zobrazit na telefonu. Kromě toho můžete použít sekci „Ochrana osobních údajů“, abyste zabránili změnám různých parametrů ochrany osobních údajů, stejně jako „Povolit změnu“ oddíl pro blokování řady parametrů, jako je limit svazku.

Jak chránit heslo aplikace

Přejít na nastavení. Čas obrazovky. Pokud ještě ještě neučiníte čas obrazovky, udělejte to. Zobrazí se položka kódu hesla. Nainstalujte heslo, pokud to ještě nemáte. Použijte heslo, které se liší od hlavního.

Při instalaci hesla vyberte všechna zařízení nahoře. Uvidíte své nejpoužívanější aplikace.

Pokud chcete chránit stejné aplikace na všech vašich zařízeních vázaných na jeden účet, přejděte na další krok. Pokud musíte toto zařízení chránit, stiskněte tlačítko Zařízení v pravém horním rohu a vyberte ji.

Ze seznamu vyberte aplikaci, na kterou chcete heslo nastavit. Nyní klepněte na tlačítko Přidat limit. Zadejte dříve nainstalované heslo. Nastavte časovač za 1 minutu. Můžete také stisknout tlačítko Vybrat následující, chcete-li okamžitě přidat další aplikace.

Nyní klepněte na tlačítko Přidat v pravém horním rohu obrazovky. Teď při pokusu o otevření jedné z vybraných aplikací se zobrazí zpráva, že jste dosáhli limitu. Pro odemknutí a používání aplikace musíte zadat heslo.

Problém je, že po odemknutí aplikace nebude chráněna po dobu 15 minut, i když blokujete zařízení.

Tato metoda je jen trik, ne formální rozhodnutí, ale to je vše, co máme. Možná v iOS 13 Apple přidat možnost zadat heslo pro aplikace.

Jak skrýt fotografie na iPhone nebo v poznámkách k událostem

Jedním ze způsobů, jak skrýt jeden nebo více vybraných fotografií, a ne celé Galarega, je vytvoření důvěrné poznámky. Chcete-li takovou funkci aktivovat, přejděte na nastavení, přejděte na standardní blok aplikace a vyberte poznámky. Na stránce, která se otevře, přejděte na bod hesla.

Po instalaci hesla zakažte funkci „Ukládání v fotografii“, jinak bude závazek z důvodu synchronizace obsahu poznámek s galerií. Pokud není potřeba poznámky v synchronizaci mezi zařízeními, je také v hodnotě vypracovat funkci „iPhone Accord“.

Všechna nastavení jsou provedena a nyní musíte otevřít poznámky aplikace a vytvořit nový záznam kliknutím na příslušné tlačítko v pravém dolním rohu. V okně, které se otevře, klikněte na ikonu „Plus“ nebo na ikonu fotoaparátu na stejném místě a vyberte zdroj knihovny.

Po výběru fotografie stiskněte tlačítko „Sdílet“ v pravém horním rohu a v seznamu navrhovaných akcí (v seznamu programů) vyberte „Block“. Program vás požádá o zadání kódu hesla nainstalovaného dříve v jeho nastavení. Nyní se otevřený zámek zobrazí v blízkosti tlačítka „Sdílení“, když kliknete na kliknutí, na které poznámka bude před zadáním kódu hesla nepřístupné.

Jak nastavit heslo pro několik programů

Pokud chce uživatel nastavit heslo pro skupinu aplikací, potřebuje jednoduše v nastavení v části „SCUN TIME“ vyberte omezení konkrétní skupiny. Výběr skupin se liší:

 • Zámek můžete navázat pouze na sociálních sítích;
 • Lze instalovat na jiné aplikace;
 • O zdraví a fitness;
 • O kreativitě;
 • A mnohem víc.

Ve skutečnosti je program iPhone navržen tak, že je to přesně tvořeno skupinami, proto, zpravidla stačí zvolit určitou sféru, kterou bych chtěl stanovit omezení a omezení času.

Stojí za zmínku, že instalace na samostatnou aplikaci je stejný proces, který se provádí ve stejné části v nastavení.

Instalace na skupině je produktivnější metodou, protože uživatel se zbaví několika škůdců, což ho vezme. Sociální sítě jsou zpravidla taková skupina. Pokud uživatel chce vědět, proč je lepší opustit sociální sítě, může vidět toto video

Jak nainstalovat heslo na aplikaci na iPhone

Bohužel, v mobilních zařízeních Apple neexistuje možnost nastavit heslo aplikace pomocí vestavěných nástrojů, ani prostřednictvím nástrojů pro vývojáře třetích stran. Způsob, jak blokovat přístup k fotografiím, poznámek a dalších dat je však stále.

Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“ → „Univerzální přístup“ → „Guide-Access“.

Přepněte stejný přepínač přepínání, nastavte kód hesla a přesuňte ID obličeje nebo se dotkněte přepínače na aktivní polohu.

Otevřete aplikaci „Příkazy“, přejděte na kartu Automation a klepněte na „Vytvořit automatizaci pro sebe“. Pokud již přidali skripty, klikněte na tlačítko „Plus“ v horní části obrazovky. Poté vyberte možnost „Dodatek“.

Určete tento přístup, ke kterému chcete blokovat kliknutím na „zvolit“. Klepněte na „Ready“ a „Další“.

Označte možnost Otevřít aplikaci a potom klepněte na „Vybrat“.

Vyzvednout nějakou aplikaci, kterou jste vzácný. Například vestavěný asistent zpětné vazby. Klikněte na PLUS.

Zadejte vyhledávací řetězec „Guide“ a vyberte možnost „Povolit funkce Access Access“. Klikněte na tlačítko Další „. Zakažte „požádat o spuštění“ přepínače a klepněte na „Ready“.

Nyní Při pokusu o zadání uzamčené aplikace bude asistent zpětné vazby okamžitě otevřen a funkce průvodce bude zahrnuta. Přejděte na domovskou obrazovku nebo blokovat zařízení může zadat pouze kód hesla nebo pomocí ID obličeje nebo touch ID. Bez nich bude vydělávat pouze asistenta zpětná vazba, z toho smyslu.

Minus metody je, že zadáním hesla nebudete moci dostat do chráněné aplikace. Chcete-li jej odemknout, musíte jít do „příkazu“, klepnutím na skript vytvořené dříve, vypněte horní přepínač a klikněte na tlačítko „Dokončit“. Chcete-li znovu zamknout, budete muset aktivovat skript s tímto přepínačem přepínače.

Mechanický inženýr, dobře pochopit techniku ​​a technologie. Více než 10 let používám Mac a iPhone, vím všechno o produktech ekosystému a Apple. Nejen píšu, ale vím, jak pracovat s rukama. 3 roky pracoval autoslemer, auto chinky je jen sám. Navržen a od nuly vybudoval dům se svými vlastními rukama, který se v kurzu hromadí mnoho zkušeností. Zbožňuji oldcual videohry a komiksy, hraní na kytaru.

Jak nainstalovat heslo pro skupinu aplikací v IOS 12

Přejít na Nastavení. otevřít čas a vyberte možnost Otevřít čas.

Níže stisknete heslo hesel a nastavit čtyřmístný kód, bude použit k blokování aplikací.

Přejít na Nastavení. čas obrazovky. limity programu.

Klepněte na tlačítko Přidat limit a zadejte kategorii aplikací (sociální sítě, hry, jiné).

Určujeme limit k použití. 1 minutu, poznamenáme blok, který bude blokovat na konci limitu.

Ikony aplikace budou ztmaveny a v blízkosti názvu se zobrazí speciální symbol.

Nyní po použití některého z označených programů je limit aktivován 1 minutu za den. Po spuštění aplikace budete muset zadat čtyřmístný kód.

Poté může být limit rozšířen po dobu 15 minut, hodinu nebo den.

Jak nastavit heslo pro několik programů

Pokud chce uživatel nastavit heslo pro skupinu aplikací, potřebuje jednoduše v nastavení v části „SCUN TIME“ vyberte omezení konkrétní skupiny. Výběr skupin se liší:

 • Zámek můžete navázat pouze na sociálních sítích;
 • Lze instalovat na jiné aplikace;
 • O zdraví a fitness;
 • O kreativitě;
 • A mnohem víc.

Ve skutečnosti je program iPhone navržen tak, že je to přesně tvořeno skupinami, proto, zpravidla stačí zvolit určitou sféru, kterou bych chtěl stanovit omezení a omezení času.

Stojí za zmínku, že instalace na samostatnou aplikaci je stejný proces, který se provádí ve stejné části v nastavení.

Instalace na skupině je produktivnější metodou, protože uživatel se zbaví několika škůdců, což ho vezme. Sociální sítě jsou zpravidla taková skupina. Pokud uživatel chce vědět, proč je lepší opustit sociální sítě, může vidět toto video

Heslo

Bezpečné v iPhone s vizuální Inteeis, předvídatelným postupem pro akci a speciální pokyny od agilebitů vývojářů, které pomáhají a schovávají se důvěrné informace a porozumět algoritmům ochrany dat i bez použití trezorů. Spolupracujte s lehkým platformou, jedinou věc, kterou musíte litovat. o nekonečné reklamy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS