Jak zapnout zvuk na iPhone bez tlačítka. Dočasné vypnutí klávesnice zvuky na iPhone

Co dělat, když zvuk pryč na iPhone

Pokud zvuk zněl na iPhone, důvodem pro to může být nejen software nebo poruchy hardwaru, ale i nepozorování uživatele. Proto není nutné okamžitě porazit alarm. problém je docela možné vyřešit sami. Zvažte všechny možné důvody nedostatku zvuku na iPhone a způsoby, jak odstranit chyby, pokud je k dispozici.

Zvuk, když volání může zmizet z různých důvodů. od banálního upisovatele k vážnému řešení problémů. Existují dva hlavní kategorie chyb, které se stávají zdrojem všech problémů libovolných smartphonů:

Před kontaktováním výrobce pro technickou záruku a pozáruční servis, je nutné pečlivě prozkoumat telefon a pochopit, zda je možné něco udělat bez zásahu odborníků.

Chyby softwaru

Poruchy instalovaných aplikací nebo aktuálního operačního systému se nazývají software. Mezi nimi je nejčastější příčinou porušení správné operace zařízení:

  • Jailbreak. ruční lámání iPhone, který je vyroben v servisním středisku třetích stran a vede k porušení normálního provozu OS a jeho složek;
  • Instalace nelicencovaných aplikací ze zdrojů třetích stran po hacking smartphone. je schopen vážně narušit provoz systému, způsobit poruchu mnoha komponent současně, nejen hlasitost;
  • Nesprávná nastavení, konfliktní se standardními instalacemi nebo možnostmi pro všechny aplikace, včetně třetích stran;
  • Osvícení systému v důsledku továrny manželství nebo nesprávné manipulace.

Problémy s hardwarem

Tato kategorie problémů je způsobena různým poškozením pouzdra a vnitřních složek smartphonu a to jak v tovární montáži, tak v operaci uživatele. Zvuk ovlivní:

  • Vlhkost, která je schopna pověřit nejen nepřítomnost zvuku, ale také selhání jiných důležitých technických komponent iPhone;
  • Vomor. nečistoty padající na reproduktory a mikrofon vede k tomu, že zvuk je slyšet špatně nebo vůbec neslyšel;
  • Mechanické poškození. Pokud kontakty, smartphone spadl z vysoké výšky nebo posunul vážný tlak, vnitřní složky mohou být poškozeny a nefungují správně, to se týká jak reproduktorů, tak i mikrofonu.

Často může uživatel samostatně vyrovnat s menšími škodami nebo známkami, vlhkost. Ale i když se vše provádí správně a funkce je částečně nebo zcela obnovena, doporučuje se přičítat iPhone pro kontrolu, protože problém nemusí okamžitě ukázat, a po určité době.

Co je to tichý režim iPhone

Režim tichého iPhone je velmi pohodlný prvek, který vám může pomoci rychle a snadno zakázat volání a instalovat vibrace pouze na vašem iPhone. Jak je uvedeno výše, na všech nových zařízení iOS je spínač „volání / bez zvuku“. Tumbler se nachází nad tlačítky hlasitosti na levém okraji. Můžete jej snadno přepnout, abyste mohli instalovat iPhone v režimu volání nebo odpojit zvuk. Když je váš iPhone v tichém režimu, volání bude vypnuta a zapne se pouze vibrace.

Pokud nemáte rádi vibrace v tichém režimu, můžete jít do aplikace nastavení. Zde si můžete vybrat možnost „Zvuky“ a pak zakázat „vibrace s tichým režimem“.

„Nerušit“ režim

S aktivovaným režimem, „Nerušit“ iPhone zůstane tichý a obrazovka je vypnuta při příchozích hovorech a zprávách. Můžete však přizpůsobit výjimky, aby nemohli vynechat důležitý hovor.

Můžete povolit režim „Nerušit“ dvěma způsoby. Nejjednodušší z nich: Strávit prst na obrazovce zdola nahoru, což způsobuje „správu položky“ a klikněte na ikonu ve formě půlměsíce.

Ikona půlměsíce ve stavovém řádku řídicího bodu bude také indikovat režim „Nerušit“ režim:

Můžete také jít do „Nastavení“ → „Nerušit“ a přesunout spínače naproti „Nerušit“.

Můžete si vybrat konkrétní čas, kdy potřebujete iPhone (iPad), chcete-li jít do tichého režimu (například v noci od 23.00 až 6.00). Nastavení umožňuje zvolit kontakty, volání, ze kterých lze užívat i při aktivovaném režimu „neruší“. Funkce „Call Tolerance“ umožňuje povolení volání ze všech, nikdo, vybraných uživatelů nebo některých skupin kontaktů.

zapnout, zvuk, iphone, vypnutí, klávesnice

Volba „Opakované volání“ umožňuje přijímat opakované hovory z obzvláště perzistentů, pokud byly spáchány do tří minut po první. Režim „Silence“ umožňuje vypnout zvukové signály v libovolných případech nebo když je iPhone blokován.

Na tom, jak správně nakonfigurovat režim „Nerušit“ na iPhone, iPad a Mac, jsme v tomto materiálu podrobně řečili.

Jak povolit v tichém režimu iPhone

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ho zkontrolovali pro přesnost a úplnost, se podílel na vytvoření tohoto článku.

WikiHow Content Manager manažeři tým pečlivě monitoruje provoz editorů, aby zajistil, že každý článek je dodržování našich vysokých standardů kvality.

Počet názorů tohoto článku: 151 680.

Chcete-li odstranit zvuky, vibrace a výstrahu světla v iPhone, aktivujte tichý režim nebo „Nerušit“ režim. Tichý režim mění oznamování zvuku pro vibrace, zatímco režim „Nerušit“ dočasně blokuje všechny signály (včetně vibrací a výstrahy světla). Nastavte parametry svého iPhone k sobě, abyste se dostali přesně to, co od něj chcete.

  • Poznámka: Budík, které vložíte do aplikace „Clock“ ignoruje tichý režim a řadí se v určeném čase. Budík instalované v jiných aplikacích nemusí zkazit. [2] x zdroj informací
  • Pozice „UP“ znamená, že zvuk v telefonu je zapnutý.
  • Pokud jdete do tichého režimu a podívejte se na obrazovku telefonu, uvidíte oznámení. „Žádný zvuk“.

Stiskněte klávesnici. Pokud stále slyšíte, jak klávesnice klávesy dělají zvuk, mufle, jít na „Nastavení“ zvuky „. Stiskněte přepínač „Lisování klávesnice“ ze zelené (zapnuto) na bílém (OFF).

Vypněte „Zvukový zvuk„. Během blokování nebo odemknutí telefonu bude zvuk zvuk bez ohledu na to, zda je v tichém režimu nebo ne. Chcete-li tento zvuk vypnout, přejděte na položku „Nastavení“ „Sounds“ a v dolní části menu naleznete „Zvukový zvuk„. Dejte přepínač ze zelené (zapnuto) na bílém (vypnuto), abyste se utopili všechny zvuky zámku.

Jak povolit oznámení bez zvuku v IOS 15

Návrat na hlavní obrazovku nastavení oznámení. Pod aplikací by měl být nápis: „Dodejte bez zvuku“. Pokud necháte alespoň jeden z výše uvedených možností, pak takový nápis nebude. Pokud je zabráněn pouze zvuk oznámení, mohou být další možnosti zakázány.

Opakujte proces všech aplikací, jejichž oznámení chtějí přijímat bez zvuku.

Chcete-li nastavení zrušit, jednoduše se vrátit do nastavení oznámení a zapnout možnosti.

Plné vypnutí klávesnice v nastavení iPhone

Otevřete aplikaci pro nastavení iPhone nebo iPad.

Vyberte sekci Nastavení zvuku, hmatové signály (červená ikona).

Zobrazí se mnoho nastavení pro přehrávání zvuku na smartphonu. Spustit na spodní a deaktivovat zelený přepínač naproti kliknutí klávesnice. Zde je zámek zvukový spínač, který má také smysl zakázat (přebytečné zatížení na baterii).

Připravený! Pro otestování operace iPhone nebo iPadu v nových podmínkách otevřete libovolný editor Messenger nebo textový editor na smartphonu nebo tabletu a vytočte alespoň jeden symbol na virtuální klávesnici.

Pokud nemáte rád život bez kliknutí klávesnice, přejděte znovu na nastavení a aktivujte přepínač.

Jak dát iPhone na tichý režim

Ne každý uživatel je vhodné nastavit hlasitost s bokem „Swing“. Musí udělat několik dotek. Existuje alternativa. Stačí jít do tichého režimu.

Nejjednodušší volba zakázat oznámení. přesuňte přepínač. Nachází se v blízkosti nastavení hlasitosti „Swing“. Tímto způsobem telefon přepne na tichý režim, po kterém budou zvuková upozornění na volání a zprávy přijít.

Pokud přepínač nefunguje, přejděte do tichého režimu stisknutím odpovídající ikony ve stavovém řádku. Ikona vypadá jako zkřížený zvon. Nejnovější verze operačního systému IOS nemají takovou ikonu. Přesuňte, přesuňte objemové pásy dolů.

Odstraňování problémů s assastivetouch

Otevřít nastavení → Univerzální přístup → Dotkněte se.

zapnout, zvuk, iphone, vypnutí, klávesnice

Přejděte na sekci Assastivetouch a aktivujte tuto funkci prostřednictvím odpovídajícího přepínače přepínače. Virtuální tlačítko se zobrazí na obrazovce s volitelným menu, které lze umístit kdekoli na displeji.

Klepněte na nabídku Assastivetouch a vyberte možnost „Přístroje“.

Na pravé straně by mělo být ikona „vypnout zvuk“ s překříženým zvonem (pokud ne, pak přenést tuto funkci do této polohy) a vlevo klepněte na tlačítko „Louder“ pro přiblížení hlasitosti vyzvánění.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS