Jak zaregistrovat iPad bez kreditní karty

Jak se ve společnosti Apple zaregistrovat bez kreditní karty?

Jakmile v obchodě iTunes Store najdete nějaké položky zdarma, klikněte vedle nich na tlačítko „Stáhnout“. Podle pokynů na obrazovce vyplňte požadovaná pole (země, e-mail, heslo, bezpečnostní otázky, jméno a adresa). Když se dostanete k volbě způsobu platby, MUSÍTE vybrat možnost „Ne“.

  • Přejděte do nabídky „Nastavení“.
  • Klepněte na své jméno.
  • Klepněte na položku „Přístup k rodině“ a poté klepněte na položku „Přidat člena rodiny“.
  • Stiskněte tlačítko „Vytvořit dětský účet“ a poté stiskněte tlačítko „Pokračovat“.
  • Nastavení účtu dokončete podle pokynů na obrazovce.

Možnost registrace, když v poli „Způsob platby“ chybí „Ne

I když člověk udělá vše podle pokynů, může mít tento problém. Jediná možnost v tomto případě je, že se uživatel pokusil stáhnout placenou aplikaci místo bezplatné. Stáhněte si bezplatnou aplikaci a zkuste se znovu zaregistrovat.

K této situaci dochází, když se uživatel snaží zaregistrovat Apple ID a již se přihlásil do obchodu App Store pomocí svého stávajícího účtu. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte přejít do nabídky Store a poté se odhlásit z Apple ID. Po provedení těchto kroků se lze o registraci pokusit znovu. Měla by úspěšně projít.

Jak vidíte, uživatelé iPhonu mají spoustu možností, jak si zaregistrovat své Apple ID. A když to člověk zkusí, neměl by mít žádné větší potíže. I když se mu to napoprvé nepodaří, jen vynechal bod v pokynech.

Registrace Apple ID bez kreditní karty je snadná

Pokud jste si všimli chyby, zvýrazněte požadovaný text a stisknutím klávesy Ctrl Enter upozorněte redakci

Jak získat heslo Apple ID?

Přejděte do nabídky Předvolby systému společnosti Apple a klikněte na Apple ID. Klikněte na možnost Heslo a zabezpečení. Pokud potřebujete zadat heslo Apple ID, přejděte na stránku „Zapomenuté Apple ID nebo heslo“?“ a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Pro aktivaci karty stačí přejít na domovskou stránku obchodu s aplikacemi, přejít dolů a kliknout na možnost Uplatnit kód. Pak stačí zadat 16místný kód z karty nebo jej jednoduše vyfotit. účet se doplní o částku rovnající se nominální hodnotě.

Vytvoření Apple ID bez kreditní karty v iPhonu, iPadu a iPodu touch

Už dříve jsme psali o tom, jak si vytvořit Apple ID bez kreditní karty. Poté jsme uvedli příklad s použitím softwaru iTunes pro stolní počítače. Dnes vám ukážeme, jak si v zařízení i-device vytvořit účet App Store bez bankovní karty. V návodu jsou použity snímky obrazovky iPhonu, ale s vytvořením Apple ID na iPadu nebo iPodu touch byste neměli mít žádné potíže.

Najděte v App Store libovolnou bezplatnou aplikaci a otevřete okno s jejím popisem.

Klikněte na „Free“ a poté na „Download“.

zaregistrovat, ipad, kreditní, karty

V okně, které se zobrazí, klikněte na možnost „Vytvořit Apple ID“.

Vyberte svou zemi a klikněte na tlačítko „Hotovo.

Na další obrazovce budete vyzváni k přečtení a přijetí podmínek služby iTunes Store. Pro pokračování klikněte na tlačítko „Accept“ v dolní části stránky.

Na další stránce zadejte svou e-mailovou adresu, odpovědi na bezpečnostní otázky, datum narození a heslo. Pokud chcete, můžete zadat záložní e-mailovou adresu.

zaregistrovat, ipad, kreditní, karty

Po zadání všech potřebných údajů stiskněte tlačítko „Další“.

Nyní jako způsob platby vyberte možnost „Ne“.

Vyplňte zbývající povinná pole (jméno, příjmení, adresu, PSČ a telefonní číslo). Stiskněte tlačítko „Další“.

Zobrazí se obrazovka „Ověřit účet“. Stiskněte tlačítko „Hotovo“ a poté zkontrolujte svou registrovanou e-mailovou adresu, abyste obdrželi potvrzení z obchodu iTunes Store.

Otevřete obdržený e-mail a klikněte na odkaz pro aktivaci účtu. Po kliknutí na odkaz se otevře obchod App Store a budete vyzváni k zadání jména účtu a hesla pro přihlášení. Zadejte své registrační údaje.

Váš účet byl úspěšně nastaven a můžete začít používat iTunes, iBooks a App Store na iPhonu, iPadu a iPodu touch. Gratulujeme!

Máte otázky? Popište svůj problém v komentářích, pokusím se vám pomoci.

Připojte se k nám na , YouTube, RSS a Google, abyste měli přehled o nejnovějších zprávách ze světa Apple.

Vytvoření Apple ID v iPhonu (iPadu, iPodu) bez karty

Pokud jste si právě zakoupili nový oslnivý iPhone (iPad), budete při prvním zapnutí vyzváni k zadání Apple ID. Pokud jej ještě nemáte, v tomto okamžiku nic nezadávejte a klikněte na „přeskočit tento krok“ (malá písmena uprostřed obrazovky).

Nyní byste měli mít v rukou aktivovaný funkční iPhone.

Chcete-li si vytvořit Apple ID bez bankovní karty, postupujte takto:

KROK 1. TATO MOŽNOST JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Spusťte aplikaci AppStore na iPhonu a v dolní nabídce vyberte „Top Charts“. Klikněte na záložku „Free“ v horní části stránky.

Zobrazí se nejoblíbenější bezplatné aplikace. Vyberte si libovolný z nich a klikněte na příslušné tlačítko DOWNLOAD a poté na INSTALL. To nám později umožní zaregistrovat vaše Apple ID bez bankovní karty.

KROK 2. V zobrazeném okně vyberte možnost „Create Apple ID“ (Vytvořit Apple ID).

KROK 3. Země nebo region. Vyberte Rusko (i když žijete na Ukrajině, doporučuji vybrat Rusko kvůli většímu počtu aplikací v AppStore).

zaregistrovat, ipad, kreditní, karty

KROK 4. Podmínky ochrany osobních údajů společnosti Apple. Přijmout a potvrdit.

KROK 5. Nový účet. Vyplňte stránku úplně: e-mail (musí to být funkční e-mailová adresa, tj.К. Obdržíte potvrzovací e-mail). Heslo (musí mít alespoň 8 znaků a obsahovat alespoň jedno velké a malé písmeno a číslici).

Vyplňte bezpečnostní kontrolní seznamy a odpovědi si někam zapište (věřte mi, že je zapomenete). MUSÍTE zadat jednu ze svých e-mailových adres do pole BACKGROUND EMAIL. Na tuto adresu vám budou zasílány dopisy s žádostí o obnovení hesla nebo bezpečnostních otázek. Nezapomeňte také zadat správné datum narození.

KROK 6. Informace o platbě. V tomto bodě je mnoho lidí zmateno. Pokud jste začali vytvářet Apple ID jiným způsobem než v kroku 1, nezobrazí se zde možnost „Ne“ a na výběr budete mít pouze ze tří typů karet.

Protože jsme však původně požádali o instalaci bezplatné aplikace, systém nám nabídne možnost vytvořit Apple ID bez karty.

Není třeba zadávat číslo dárkové karty iTunes.

Zvolte možnost „Ne“ (samozřejmě pokud si nechcete aplikaci koupit za peníze). I když odmítnete zadat údaje o své kartě, budete vyzváni k zadání pozdravu, jména, příjmení, adresy atd.VYPLŇTE VŠECHNA POLE V ANGLIČTINĚ.

Nikdo vás nenutí zadávat skutečné údaje, ale vaše poštovní směrovací číslo by mělo být víceméně skutečné. Poštovní směrovací číslo pro Rusko se zadává ve formátu 123456 (šest číslic), pro Ukrajinu 12345 (pět číslic).

KROK 7. Kontrola účtu. Po kliknutí na tlačítko Další je registrace Apple ID skutečně dokončena. Poslední, ale NE nejméně důležitou akcí je potvrzení e-mailové adresy.

Přejděte do své poštovní schránky a najděte dopis s názvem „Apple. Apple ID je třeba potvrdit“, v dopise klikněte na „Potvrdit nyní“.

Gratulujeme! Nyní budete mít vlastní Apple ID, které můžete používat v AppStore, iTunes a dalších službách Apple.

Registrace Apple ID bez karty prostřednictvím počítače

Druhý způsob vytvoření Apple ID bez karty je přes počítač pomocí iTunes.

Stažení a instalace softwaru iTunes. Je lepší stahovat z oficiálních webových stránek společnosti Apple, protože tam je vždy k dispozici nejnovější verze.

Po nastavení otevřete iTunes, přejděte na kartu „Aplikace“, vyberte libovolnou bezplatnou aplikaci a klikněte na „Stáhnout“.

Zobrazí se okno s výzvou k zadání vašeho Apple ID a hesla, ale vy vyberete možnost „Vytvořit nové Apple ID“.

Přečtěte si „Podmínky obchodu s aplikacemi“, pokud chcete, zaškrtněte „Přečetl jsem“ a klikněte na „Přijmout“.

Nyní musíte zadat svou skutečnou e-mailovou adresu, vymyslet heslo, odpovědět na bezpečnostní otázky a kliknout na „Pokračovat“

Itunes vás vyzve k výběru způsobu platby, zvolte samozřejmě „Ne“ a vyplňte fakturační adresu. Poté klikněte na tlačítko „Vytvořit Apple ID“.

Měli byste obdržet e-mail s odkazem pro potvrzení registrace.

Po kliknutí na odkaz je registrace Apple ID bez kreditní karty dokončena. Použijte!

Funkce registrace Apple ID bez kreditní karty

Doporučujeme všem, kteří mají potíže s registrací Apple ID bez kreditní karty nebo nemají v iTunes tlačítko „Žádné“.

Mnoho uživatelů, kteří se poprvé snaží zjistit, jak nainstalovat software do iPhonu nebo iPadu, se dostane k postupu registrace účtu Apple ID. Toto Apple ID vám umožní stahovat aplikace z App Store a instalovat je do telefonu nebo tabletu. Noví uživatelé obvykle nejsou obeznámeni s obchodem App Store a nemají představu o tom, jak si hry koupit, takže se cvičí na aplikacích, které jsou distribuovány zdarma.

K instalaci bezplatných aplikací do iPhonu (iPadu) stačí zaregistrovat Apple ID bez kreditní karty. Účet si můžete zaregistrovat dvěma způsoby bez kreditní karty:

Často se stává, že první uživatelé narazí na problémy při registraci ID, někteří si nemohou vzpomenout na heslo, jiní říkají, že iTunes nemá pole None nebo nenabízí možnost bez karty při registraci. První problém vyřešíte poté, co si pečlivě přečtete požadavky na heslo, a v případě iTunes None musíte správně zahájit proces registrace.

Iphone: registrace bez karty Aby se při registraci zobrazilo pole Žádné (nebo Ne), musíte proces registrace zahájit pokusem o stažení jakékoli bezplatné aplikace, t.Е. Pokud registrujete ID bez karty ze samotného telefonu nebo tabletu, přejděte do aplikace App Store, vyberte „Top Free“, zkuste stáhnout jakoukoli bezplatnou aplikaci, pak by se mělo objevit okno pro přihlášení k účtu, pokud se objeví, je vše v pořádku.

Klikněte na tlačítko „Create New“ a pokračujte v registraci, čímž se zobrazí část „Option Details“, kde můžete vybrat možnost „No“ pro registraci účtu Apple bez karty.

Pokud však Apple iPhone nebo iPad při pokusu o stažení bezplatné aplikace vyzve uživatele k zadání neznámého hesla k účtu (které může být heslem prodejce nebo předchozího majitele), musí uživatel nejprve zrušit autorizaci iPhonu a poté znovu projít procesem registrace, přičemž začne s bezplatnou hrou nebo aplikací.

Itunes: registrace bez karty Pokud se uživatel rozhodne zaregistrovat své Apple ID bez karty v iTunes, měl by se nejprve pokusit stáhnout jakoukoli bezplatnou aplikaci z iTunes Store. Pokud si nejprve nezkusíte stáhnout nějaký bezplatný software, nebudete moci zaregistrovat svůj účet bez platební karty. Myšlenka je stejná jako v případě iPhonu.

Spusťte iTunes, přejděte do iTunes Store. Na pravé straně je sekce „Free Apps“, vyberte libovolnou aplikaci a klikněte na „Free“, poté se zobrazí okno účtu, kde musíte vybrat „Create Apple ID“.

Po stisknutí tlačítka se spustí proces registrace, kde se v části „Způsob platby“ zobrazí tlačítko „Žádný“, které vám umožní zaregistrovat Apple ID bez karty.

Pokud jste již zaregistrovali své Apple ID, ale při pokusu o stažení bezplatné aplikace software vyžaduje zadání čísla platební karty, znamená to, že při registraci vašeho účtu nebyla vybrána žádná nebo byla registrace provedena na webových stránkách společnosti Apple, kde je vázání karty povinné. V takovém případě můžete získat další e-mail a pečlivě dodržovat body jednoho z pokynů a vytvořit nový účet Apple ID bez platební karty.

Těm, kteří se opakovaně pokoušeli zaregistrovat Apple ID, ale sekce „Ne“ se stále neobjevila, ačkoli se zdálo, že se striktně řídí všemi body výše uvedených pokynů, doporučujeme vyzkoušet jinou e-mailovou adresu pro registraci ID.

Možné problémy při registraci:

Pokud jste vše provedli správně a zejména jste nevynechali bod 2 z pokynů, a tlačítko se nezobrazí. zkontrolujte nastavení země, pod kterou účet vytváříte. Zaregistrujte se buď ruský nebo americký účet. vyzkoušel jsem to. Důležitá je také verze iTunes. Přečtěte si na fórech, jaká je aktuálně doporučená verze (nezaměňovat s nejnovější a nejnovější). Ale testoval jsem nejnovější verzi pokynů a vše bylo v pořádku.

Nedostal jsem e-mail o registraci.

V takovém případě se zkuste znovu zaregistrovat u jiné e-mailové služby. Měl jsem epizody, kdy mi trvalo několik hodin, než jsem ho dostal. Zkontrolujte také složku se spamem, zda se tam nedostala omylem.

Heslo nesedí. nelze získat heslo.

Příklad hesla Tt123456, které je akceptováno při registraci. Aktuální požadavky na heslo:

  • Alespoň jedno velké písmeno
  • Alespoň jedno velké písmeno
  • Číslice
  • Stejný znak by se neměl opakovat více než třikrát
  • Délka hesla nesmí být menší než 8 znaků

Jaká karta je potřeba k propojení s Apple ID?

Jakákoli debetní nebo kreditní karta, která podporuje nákupy online. Stačí i virtuální karta.

Pokud se chcete zaregistrovat v App Store přímo z iPadu, přečtěte si pokyny: Registrace v App Store z iPadu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS