Jak zaznamenat příchozí hovory na iPhone.

Mobilní telefony určené pouze pro konverzace, odesílání SMS, je nyní široce používány pro další funkce. Na iPhone velký počet aplikací, které pomáhají účastníkovi v různých situacích. Často používané programy pro psaní příchozích hovorů na iPhone.

Záznam může být vyžadován pro uživatele v různých situacích:

Otázka legitimity záznamu je relevantní. Technicky zaznamenávání konverzace je možné z jakéhokoli smartphonu. Ale z právního hlediska je možné zahrnout diktafonovou dráhu pouze tehdy, pokud zabráníte mluvícímu účastníkovi.

Pokud děláte vše podle legislativy, je zohledněn takový důkaz i při zvažování u soudu.

 • Potřebu připomenutí dohody. Praxe je nejčastěji používána při práci s partnery, zejména pokud neexistuje žádné písemné potvrzení dohod vyslovených telefonicky;
 • Práce centra podpory zákazníků je založeno na procesu záznamu. To může být nezbytné pro provozovatele i předplatitele. Zvláště pokud potřebujete prokázat nesprávnost jedné nebo druhé osoby. Široce používané v bankách, v buněčných operátorech;
 • Problémy se sousedy. Pokud se obáváte o neustálý hluk, můžete zavolat, požádat ho, aby to odstranil. Při žádosti o příslušné orgány. důkaz o tom, co se snažily mírovat;
 • Podvádění. příbuzní, podřízené, zaměstnavatel. Mezi příbuznými jsou častější, zejména v případě sekce nemovitosti;
 • Schopnost přepsat konverzace.

Věc je velmi pohodlná. Ale nezapomeňte, zda je pro příslušné orgány požadováno další přenos konverzace, nezapomeňte hlásit, že záznam je zaznamenán.

Nahrávání REKK

Kromě záznamových hovorů, REKK převede zaznamenané telefonní konverzace k textu. Pohodlné vyhledávání podle čísla, jméno a text vám pomůže rychle najít potřebné informace v konverzaci a zvláštní odkaz na zvukový záznam. sdílet soubor se svými kolegy. V REKK můžete opustit poznámky k audio nahrávám, stejně jako poslat záznamové konverzace v nejoblíbenějších aplikacích, jako je. Imessage, Viber a WhatsApp. Pro vaše pohodlí může aplikace uložit místo od místa, kde byl proveden hovor.

Aplikace nabízí několik způsobů, jak napsat odchozí volání, takže si můžete vybrat nejvhodnější způsob, jak pro vás napsat.

Mějte na paměti, že volání rekordů REKK, musíte připojit funkci konferenčního hovoru z operátora.

Top 2: TAPEACALL PRO

Napište telefonní hovor na iPhone bez počítače.

Užijte si týdenní zkušební verzi zdarma a cenově dostupnou cenu.

Jak napsat telefonní hovor na iPhone pomocí TAPEACALL PRO

Krok 1 Nainstalujte hlasový záznamník z App Store a pak jej spusťte, když potřebujete napsat hovor na iPhone.

Krok 2 Uskutečněte volání a klepnutím na tlačítko Zápis spusťte okamžitě nahrávání.

Používáme další gadgety

Tato metoda je také snadno použitelná a je vhodná pro rychlé nahrávání konverzací iPhone. Vše, co musíte udělat, je připojit jeden z dalších zařízení k vašemu iPhone a povolení vstupu. Existují však také nevýhody. tato zařízení nejsou levná. Zde je nejoblíbenější z nich.

Adaptér Photofast volání rekordér

Jedná se o speciální adaptér, který je vložen do konektoru blesku nebo v mini-jack 3,5 mm (pro starý iPhone). Zařízení je hlasový záznamník s tlačítky. Včetně záznamu, aplikace je aktivována, že konverzace bude nahrávat a udržovat. K adaptéru můžete také připojit externí paměťovou kartu. Náklady na takový gadget se liší v rozsahu 129.

Kryty a případy jako „jen v případě“

Pohled je obvyklý anti-vandal případ pro iPhone, ale bude pokrýt mikrofon, který je blíže k telefonické dynamice. Existují také dvě tlačítka pro psaní a pauzu, samostatnou baterii pro 8 hodin záznamu a jednotku pro konvenční SD kartu. Nahrávání se provádí ve formátu MP3, jako na obvyklém hlasovém rekordéru. Náklady na takové kryty jsou odlišné. od 29 do 60.

Krátké závěry

Navzdory skutečnosti, že v mnoha zemích světa, záznam volání pro osobní použití je jedním z reproduktorů, technická řešení, která to umožňují, aby to bylo bezbolestné a pohodlné, prakticky ne. V aplikaci Android Smartphone, kde je takový záznam přítomen, nemůžete zaznamenat všechny konverzace v řadě, musíte tuto funkci aktivovat. Je lepší se vyrovnat s tímto službami třetích stran (třetí linie pro zastřihovač), zapisují všechny rozhovory non-stop.

Google zakázal nahrávání konverzací na Android a jsou důsledně nuceni opustit takové schopnosti všech výrobců pomocí služby GMS. Například Xiaomi loňský rok opustil záznam konverzací, taková možnost zmizela. Ve volání Google, který je plánován na výstup v roce 2020, se objevila možnost záznamu konverzací, liší se v tom, že stisknutím klávesy nahrávání, také ověřte svůj interlicutor o tom (slyší hlasový výstrahy, že konverzace bude zaznamenána). Uložené konverzace mohou být dešifrovány a číst ve formě textu. To je skvělý způsob, jak rozhovor telefonicky. Ale pro záznam skrytý před interlicutorem, tento dialer z Google google rozhodně není vhodný. V důsledku toho, pokud zrušíte řešení hardwaru, zůstává pouze třetí linie pro zastřihovač, implementovanou v určitých službách. Toto je řešení, které zůstane dlouhodobě pracovat.

A napíšete konverzaci? Potřebujete takovou možnost?

Jak napsat konverzaci na iPhone

Vzhledem k omezením IOS pro záznam telefonních rozhovorů na iPhone složitější, ale pracovní metody mají stále.

Prostřednictvím mobilní aplikace

V App Store můžete najít programy, které zaznamenávají volání podle obejít pasáže. pomocí konferenčního hovoru. To funguje jako: Připojte se k konverzaci se správnou osobou Bot, ti tichý píše konverzaci a pošle vám záznam přes internet.

Mezi tyto aplikace. TAPEACALL LITE. Program obsahuje podrobné video pokyny v ruštině, takže to bude snadné přijít na to.

TAPEACALL LITE poskytuje volný 7-day období, po kterém se seznamy měsíčně z uživatelské karty uvedené v aplikaci. Pokud podepíšete zkušební dobu, ale pak se rozhodnete odmítnout program, nezapomeňte zrušit předplatné.

Pomocí speciálního zařízení

K dispozici jsou také speciální příslušenství pro iPhone, navržený pro záznam konverzací. Například záznamník volání, který je vhodný pro záznam obou konverzací v mobilních sítích a online hovorech prostřednictvím Skype, Viber a Ostatní poslové. Takové příslušenství vás bude stát asi 115 dolarů.

K dispozici je cenově dostupnější řešení. sluchátka s funkcí záznamu Koolertron Call Funkce pro 32 dolarů. 512 MB Integrovaná paměť v nich bude stačit k nahrávání až 16 hodin konverzace.

Použijte připojení k Mac

Pokud máte Mac, můžete jednoduše použít „QuickTime“ pro záznam telefonních hovorů a volání „FACETIME“. Pracuje pouze v případě, že mluvíte na svém iPhone v režimu reproduktoru, protože váš počítač Mac nemůže nahrát zvuk přicházející ze sluchátek.

 • Přejděte do nabídky QuickTime;
 • Vyberte „Soubor“ a potom „Nový zvukový záznam“;
 • Klikněte na rozevírací nabídku vedle tlačítka nahrávání a ujistěte se, že mikrofon je nastaven na „Interní mikrofon“.

Používáte tedy Mac jako externí záznamové zařízení. Pokud máte další telefon, můžete jej použít stejným způsobem.

zaznamenat, příchozí, hovory, iphone

Jak zaznamenat telefonní konverzace na iPhone

Coauthor (y): jack lloyd. Jack Lloyd. autor a editor psaní o technologiích pro WikiHow. Má více než dva roky zkušeností v psaní a editaci článků o technických tématech. Nadšence celkové technologie spojené s technologií a učitelem.

Počet názorů tohoto článku: 512 556.

Tento článek vypráví, jak zaznamenávat telefonní hovory na iPhone. Chcete-li zajistit důvěrnost, společnost Apple neumožňuje uživatelům iPhone zaznamenávat telefonní hovory pomocí vložených funkcí nebo aplikací, takže je třeba buď stáhnout aplikaci třetích stran nebo použít externí zařízení, jako je počítačový mikrofon nebo jiný telefon.

Otevřete App Store. Ikona této aplikace je bílý dopis „A“, složený z písemného příslušenství, na modrém pozadí. Tato aplikace je zpravidla na hlavní obrazovce.

Klepněte na tlačítko Vyhledávání. Toto tlačítko se nachází v pravé dolní části obrazovky a výše je ikona zvětšovacího skla.

 • TAPEACALL PRO. Toto žádosti stojí 9.99 (600), ale není nutné platit za každou minutu konverzace (jako ve většině jiných aplikací).
 • Záznamník hovorů. Intcall. Tato aplikace lze stáhnout zdarma, zaznamenávat jednu minutu nákladů na konverzaci, 10 (6). Chcete-li tuto aplikaci použít, musí být telefon připojen k bezdrátové síti.
 • Nahrávání volání podle nonotes. Tato aplikace lze stáhnout zdarma a používat 20 minut každý měsíc. Když zůstanou volné minuty,).

Klepněte na tlačítko Stáhnout vpravo od vybrané aplikace. Pokud je aplikace zaplacena, namísto tohoto tlačítka bude tlačítko s cenou.

Jak napsat hovor na iPhone

Jak zaznamenat telefonní hovory do iPhone pomocí služby Google Voice

Krok 1 Konfigurujte službu Google Voice účet hostením hlasu.Google.com.

Krok 2 Otevřete domovskou stránku Google Voice.

Krok 3 Vyberte možnost Nastavení z tříbodového menu.

Krok 4 Zahrnout příchozí hovor volání.

Krok 5 Stiskněte 4 Start nebo Zastavte telefonní hovor na vašem iPhone.

 • Soubor pro záznam volání iPhone bude automaticky uložen ve složce „Doručená pošta“.
 • Pro poslech hovoru na iPhone musíte nainstalovat aplikaci Google Voice.
 • Nepodporován psaní odchozích hovorů na iPhone pomocí služby Google Voice.
zaznamenat, příchozí, hovory, iphone

Jak napsat hovor na iPhone bez aplikace

Krok 1 Dial kontakt jako obvykle. Po nastavení hovoru vyberte možnost Přidat volání na obrazovce iPhone.

Krok 2 Vyberte si vlastní kontakt z adresáře.

Krok 3 Pro potvrzení stiskněte ikonu Zelená sada. (Přidejte svůj hlasový rámeček na konferenci.)

Krok 4 Vyberte volání Sloučit na svém iPhone, slyšení pípnutí.

 • Když uslyšíte pípnutí, znamená to, že iPhone začne zaznamenávat telefonní hovor bez žádosti třetích stran.
 • Tato metoda může pracovat jako registrátor hovoru pro iPhone bez Internetu. Pokud chcete sdílet nebo vysílat nahrávání hovorů, musíte se nejprve připojit k síti Wi-Fi.
 • Můžete otevřít telefonní aplikaci najít volání iPhone.

Doporučení: Záznam Skype hovory a webináře na Windows / Mac bez časového limitu

Bohužel nemůžete nahrávat hovory Skype a další online hovory na iPhone. Musíte spustit snímač obrazovky Fonelab v systému Windows nebo počítače Mac, abyste nahrávali zvuk systému a hlasu. Samozřejmě můžete nahrávat video na obrazovce se zvukem, stejně jako vestavěný webkamery současně. Kromě toho můžete zrcadlit obrazovku pro iPhone do počítače pro zvýšení zobrazení. Fonelab může být také vaším záznamníkem pro volání iPhone.

 • Záznamy, Webinary, online konference, hry, filmy a další videa v původním rozlišení hlasu audio a mikrofonu s videem nebo bez něj. Během nahrávání obrazovky.
 • Nainstalujte klávesové zkratky pro ovládání celého procesu záznamu.
 • Přidání štítků výkresu a spravovat nastavení záznamu videa / zvuku.
 • Žádný časový limit.

Ve skutečnosti můžete získat spoustu výkonných vlastností nahrávání videa a zvuku z FONELAB. Nejdůležitější je, že Fonelab nebude informovat ostatní o nahrávání konverzace. Takže můžete nahrávat iPhone volání tajně s konfigurovanou velikostí obrazovky. Kromě toho můžete volně pozastavit a obnovit záznam videa nebo zvuku. Pokud chcete zlepšit kvalitu nahrávacích hovorů z iPhone, můžete si stáhnout rekordér stahování s iPhone Fonelab zdarma.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS