Jak zcela vyčistit iPhone, pokud jste zapomněli heslo. Obnova dat

Jak odemknout iPhone

Pokyny V případě, že jste zapomněli heslo hesel, je identifikátor Apple ID nebo zařízení vázáno na síť konkrétního operátora.

Apple neustále zlepšuje bezpečnost svých zařízení pro ukládání uživatelských dat, takže existuje několik různých metod ochrany, a proto zámky. Celkem tři z nich: Zamknutí obrazovky kódové heslo, Zamknout aktivační zařízení, stejně jako vazba k operátorovi sítě. Zvažte každý případ a rozeznat všechna dostupná řešení.

Jak resetovat iPhone bez hesla a počítače (přes SIRI)

Pomocí SIRI. Toto je snadný způsob, jak resetovat nastavení iPhone bez hesla a počítače. Ale pravděpodobnost úspěchu je velmi nízká. A musíte vědět, že tento způsob resetování nastavení iPhone pomocí SIRI lze použít pouze na IOS 8. ios 11. Pokud hey Siri nefunguje, měli byste hledat jiné způsoby, jak vyřešit váš problém.

Krok 1 Držte se doma na svém iPhone několik vteřin, abyste aktivovali Siri, a pak mi řekněte „Ahoj, Siri. Kolik je hodin? „Nebo se přímo zeptejte Siri až otevřené světové hodinky. Pak uvidíte hodiny. Klikněte na ikonu hodin otevřete inteeis světových hodinek.

Zadejte SIRI a zadejte hodiny

Krok 2 Po zadání Inteeisu musíte kliknout na volitelnou ikonu v nabídce Světová hodiny přidat nové hodiny. Pak budete vyzváni k zavedení města. Chcete-li si to chvíli kliknout na název města. Poté klikněte na možnost Vybrat vše.

Pak můžete snížit, kopírovat, definovat a sdílet text. Klikněte na sdílení. a vyberte zprávu. Otevření zprávy „Zpráva“.

Krok 3 Zadejte něco v: Pole a klepněte na tlačítko Návrat na klávesnici.

Poté klikněte na další ikonu po vyhledávacím řetězci a vyberte možnost Vytvořit novou možnost kontaktu na nové stránce.

Krok 4 Klepněte na tlačítko Přidat fotografii a vyberte možnost Vybrat možnost fotografie otevřete knihovnu fotografií na vašem iPhone. A teď se můžete vrátit na Inteeis a zjistit, že váš iPhone je odemčeno. Pokud stále chcete restartovat iPhone, můžete obnovit nastavení iPhone do továrního nastavení.

Ve skutečnosti je to mezera v systému IOS a pravděpodobnost úspěchu není příliš vysoká, zejména pro senior verzi IOS. Pokud se nezdařilo, můžete vyzkoušet následující dvě metody.

Passfab iPhone Unlocker

Výkonný nástroj shromáždil několik funkcí najednou, umožňuje vyřešit různé problémy s iPhone:

  • To je skvělý způsob, jak resetovat iPhone na tovární nastavení, pokud jste zapomněli heslo.
  • Pomůže zpátost přístupu, pokud někdo změnil kód hesla nebo ID obličeje nebo ID dotek.
  • Pokud jste zapomněli ID Apple, program poskytne možnost ukončit účet.
  • Profil MDM můžete obejít na pracovním smartphonu.
  • Umožňuje odemknout iPhone se zlomenou obrazovkou, kde není možné zadat heslo se standardním způsobem v důsledku nefungujícího senzoru.

Zde je, jak jej použít k odstranění hesla zámku obrazovky a nastavit nový. Metoda je vhodný pro všechny typy hesel (oběmístné a 6místné) a dokonce i nejnovější modely iPhone s urgentní verzí systému (v době psaní materiálu je IOS 15.1, na kterém jsme program testovali).

Stáhněte si z oficiálního webu ASPFAB iPhone Unlocker a nainstalujte jej do počítače (verze pro Windows a MacOS). Aktivujte licenci pro přístup ke všem jeho schopnostem.

Připojte smartphone do počítače pomocí bleskového kabelu. USB.

Spustit passfab iPhone Unlocker. Na hlavní obrazovce klikněte na tlačítko „Start Unlock“.

Zkontrolujte, zda program správně rozpoznal smartphone (název zařízení a model). Přečtěte si podmínky používání programu a potvrďte svůj souhlas s nimi, uvedení klíště. Poté klikněte na tlačítko Start „.

Postupujte podle pokynů na obrazovce přeložit svůj smartphone do režimu DFU, aniž byste jej vypnul z počítače.

Dále vyberte místo v počítači, kde program stáhne nový firmware. Mluvíme o oficiální verzi IOS, podepsané společností Apple: Netrávíte útěk z vězení a nezbavujte smartphone. Pokud již máte soubor (například, již jste prošli tuto fázi, ale z nějakého důvodu jste nedokončili reset iPhone na tovární nastavení), vyberte jej kliknutím na odkaz „Import Local Flash“ na obrazovce.

Poté stojí za to být trpělivý, zejména pokud nemáte velmi rychlý internet: firmware váží několik gigabajtů a stahování může trvat z pár minut do hodiny v závislosti na stabilitě připojení. Neodpojujte smartphone v této době a nepokoušejte se jej použít, jinak bude muset znovu zadat režim DFU.

Když se na obrazovce zobrazí zpráva na úspěšném stažení firmwaru, klepněte na tlačítko „Start Delete“ pro instalaci.

Sledujte stav procesu na obrazovce a neodpojujte iPhone z počítače, dokud nebude program dokončen.

Když se na obrazovce zobrazí zpráva pro úspěšné odstranění hesla obrazovek, můžete znovu použít iPhone. Budete mít možnost vytvořit nový zámek hesla kódu, a také znovu přidat data biometrie (face skenování nebo tisk prstu pro identifikaci obličeje / touch).

DŮLEŽITÉ: Pokud byl lokátor zapnutý v zařízení, budete muset zadat heslo Apple ID pro pokračování práce se zařízením.

Budete mít také možnost obnovit data z zálohy Icloudu nebo z počítače, ke kterému si zálohujete lokálně. řekneme o tom na konci článku.

Jak obnovit tovární nastavení iPhone bez ID Apple v nastavení

Ujistěte se, že můj iPhone je zakázán. Můžete vymazat iPhone bez Apple ID nebo hesla, ale potřebujete znát heslo pro iPhone předem. Další informace o obnovení továrního nastavení iPhone bez ID Apple, viz. V části „Nastavení“.

Krok 1 Přejděte do aplikace Nastavení na vašem iPhone. Najděte obecnou verzi a vyberte možnost Obnovit. Poté se můžete rozhodnout vymazat obsah a nastavení schopnost vymazat iPhone.

Krok 2 Stiskněte možnost Umplení iPhone a potvrďte proces zadáním přístupového kódu. Zadejte své ID Apple a heslo pro vypnutí ICloud Aktivovat a odstranit zařízení z hledání mého iPhone.

Resetovat s ICLAD

Pokud není v ruce bleskovací kabel, pracovní volba, jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo. použijte svůj účet iCloud. To umožňuje vymazat smartphone bez kabelového připojení z libovolného zařízení s přístupem k internetu (počítač, tablet nebo dokonce i další smartphone).

Jděte na webovou stránku Icloud.COM a přihlásit se pomocí stejného Apple ID, ke kterému je svázaný peltovaný gadget. Na hlavní stránce služby vyberte sekci „Najít iPhone“.

Ze seznamu dostupných zařízení vyberte požadovanou a klikněte na něj. V okně, které se zobrazí, klepněte na tlačítko „Vymazat iPhone“.

Potvrďte akci kliknutím na „ERASE“. Začne odstranit data na smartphonu.

Připraven: Po restartování bude přístroj připraven konfigurovat jako nový.

Obnovte heslo na iPhone přes 4ukey

Pokud jste zapomněli heslo na svém iPhone a nevíte, co mám dělat, také z nějakého důvodu nemůžete použít iTunes. Doporučuji použít program Tenorshare 4ukey navržen tak, aby odemkla iPhone a odstranění Apple ID s iPhone / iPad. Vývojář přišel s kvalitativním způsobem, jak vyřešit problém zapomenutých hesel na iPhone a vytvořil vynikající nástroj pro resetování jakéhokoliv typu blokování.

  • Stáhněte si program z oficiálních webových stránek vývojáře a nainstalujte do počítače. Poté spusťte nástroj na svém počítači. Pro připojení iPhone k počítači použijte kabel USB.
  • Poté, co program automaticky detekovat zařízení, v okně programu, které se otevře, klepněte na tlačítko Start. Pokud program nemůže detekovat telefon, postupujte podle pokynů samotného programu pro překládání iPhone do režimu obnovy.
  • V novém okně programu vyberte možnost Stáhnout možnost stáhnout nejnovější verzi firmwaru.
  • Po stažení souboru firmwaru do počítače klepněte na tlačítko „Start Unlock“. Během tohoto procesu prosím zařízení neodpojujte od počítače a neprovádějte s ním žádné operace. Celý proces trvá jen několik minut.
  • Po úspěšném resetování obrazovky zámku iPhone můžete konfigurovat iPhone jako nové nebo obnovit data z dříve vytvořené zálohy.

Použití 4ubey může vyřešit váš problém 100%. Pokud chcete odstranit ID Apple, může vám tento program také pomoci.

Co dělat, pokud vám nic nepomohlo?

Pokud nemáte přístup k počítači s autorizovanými iTunes, můžete použít aplikace pro obnovení blokovaného iPhone, ale mělo by být provedeno pouze na vlastní riziko. Například může to být program Lockwiper IMYFONE (Recovery se vyskytuje přes režim DFU, program nahrazuje iTunes). K dispozici je také 4UKEY program, který pomáhá bez ITunesess telefonu na tovární nastavení a vložte firmware.

A samozřejmě extrémní případ s dokumenty potvrzující, že váš telefon je váš, obraťte se na servisní centrum nebo ve společnosti samotné. dopis bude muset psát v angličtině.

Přes ICLAD

Tato metoda bude fungovat pouze v případě, že na přístroji je povolena funkce „Najít iPhone“. Chcete-li to provést, otevřete nastavení iPhone a klikněte na Apple ID Roll. Další Otevřete sekci Lokátor → Najít iPhone a přesuňte přepínač v blízkosti položky „Najít iPhone“ do aktivní pozice (bude se zelená a další nastavení se zobrazí níže).

Jděte na webovou stránku Icloud.com a přihlásit se pomocí Apple ID do vašeho iPhone. Na obrazovce Hlavní servis vyberte „Najít iPhone“.

Ze seznamu dostupných zařízení vyberte iPhone, který chcete obnovit na tovární nastavení. Klikněte na „Erase iPhone“.

Potvrďte akci kliknutím na tlačítko „ERASE“.

To vám umožní vzdáleně vymazat iPhone bez připojení k počítači. Poté může být nakonfigurován jako nový, ale budete muset zadat přihlašovací jméno a heslo z účtu Apple ID, který jste použili k resetování. Je nutné potvrdit, že přístroj skutečně patří vám.

Pokud jste funkci neaktivovali předem a nemůžete odemknout smartphone pomocí ID obličeje nebo touch ID, nebude možné tímto způsobem resetovat iPhone.

Jak odemknout heslo pro čas obrazovky

Lidé se také ptají, jak kolem hesla iPhone. Как один из видов пароля iPhone, он помогает пользователям использовать пароль для защиты настроек экранного времени и дает больше времени, когда истекает срок действия ограничений.

Если вы забыли пароль времени экрана iPhone, вы можете попробовать следующие решения 2, чтобы обойти его.

Možnost 1. Zapomněli jste heslo

Когда вас попросят ввести пароль для экрана iPhone, вы увидите синюю опцию «Забыли пароль» внизу. Нажмите на него, вы увидите Восстановление пароля экранного времени. Следуйте инструкциям на экране, чтобы ввести свой Apple ID, чтобы сбросить пароль времени экрана.

Možnost 2. Fonelab ios unlocker

Fonelab ios Unlocker může také odstranit heslo pro obrazovku iPhone. Pro to nebudete potřebovat Apple ID nebo něco jiného, ​​takže jej můžete dokončit pro pár kliknutí. Ještě důležitější je, že může obejít heslo času obrazovky bez ztráty dat na zařízení. Stojí za to se snažit, pokud nevíte, co dělat. Stačí připojit iPhone k počítači, vyberte možnost Otevřít čas a stisknutím tlačítka Start spusťte odstranění.

To je vše o tom, jak resetovat heslo pro iPhone. Je to dobré bezpečnostní nastavení, ale také nepříjemné, pokud jste ho zapomněli. Ale stále se doporučuje instalovat heslo na iPhone, protože zveřejnění dat může vést k nepředvídaným důsledkům. Fonelab Unblocker pro iOS pomáhá resetovat heslo pro iPhone. Proč ne stahovat a zkusit právě teď!

Fonelab pomáhá odemknutí obrazovky iPhone, odebrat ID Apple nebo heslo, odebrat otevřené časy nebo omezení hesla v sekundách.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS