Jak získat kořenová práva na telefonu Android. Co je to kořenová práva a proč potřebují

Programy pro přijímání a řízení kořenových práv na Android

Supersu je speciální nástroj pro řízení práv superuserů a poskytování oprávnění k přístupu na instalaci na mobilním zařízení.

Baidu kořen pro Android. Nástroj od čínských vývojářů, což vám umožní získat kořenová práva na vašem mobilním zařízení. Na pozadí většiny analogů nevyžaduje připojení k PC a žádná těžká nastavení.

FRAMAROOT

FRAMAROOT je specifická aplikace ze známého fóra Android XDA, a to je více technický než Kingo Root. Jeden z nejoblíbenějších programů pro získání kořenových práv na Android bez počítače. Universal Root Manager s většinou podpory zařízení Android. FRAMARUT také nastavuje aplikaci superuser a supersu na smartphone nebo tablet, který je třeba spravovat kořenová práva. A můžete také použít tento program pro vytvoření nových zařízení se systémem Android.

FRAMAROOT

Bezplatná aplikace, není třeba si koupit.FRAMAROOT podporuje Android verze 4.0 Zmrzlina sendvič a výše.

FRAMAROOT nepodporuje staré Android verze pod Android 4.0.Potřebuje dobré připojení k internetu.

Potřebuji kořen právo Android: Výhody

Jedním z hlavních důvodů, proč uživatelé se uchýlují k směrování jejich Android. zbavit se zbytečného softwaru, který nelze odstranit bez rozšířených práv. Některá zařízení mají přístup k dříve skrytým nastavením, například pro bezdrátový průmyslu (můžete distribuovat Wi-Fi z miniaplikace).

Z jiných výhod: Schopnost instalovat speciální programy a vlastní firmware a ty, které zase mohou dále rozšiřovat funkčnost a zvýšit rychlost smartphonu nebo tabletu.

Opravdu hodné programy pro rutování, ve skutečnosti ne tolik, ale dost, ale dost, s tím, co pracovat. Řekněme, pomocí některých programů, můžete vytvořit záložní kopii dat Android a stáhnout ji do služby Cloud Service, blokovat reklamu v prohlížeči a aplikacích, vytvořit zabezpečené připojení při chůzi na internetu, přetaktovat procesor nebo použít gadget jako Bezdrátové připojení k internetu.

Co je špatné, když je zavaděč odemčeno?

Pokud krátký. Odpojit mechanismy ochrany Android Ověřený boot (dále jen AVB) a Pravidita mapopisu zařízení (Další DM-Verity). Abychom pochopili závažnost následků, musíme zvážit inicializaci a proces loading procesu. Vzhledem k tomu, Android je Linux, mnoho věcí, které se stalo, bude velmi podobné procesu nakládání jiných distribucí, ale s určitými konkrétními. Budeme mít zájem o článek převážně jen část stahování před spuštěním prvního procesu USSPace, vlastně. init.

Načítání systému začíná zavaděčem. Bootloader je malá binární složka, která běží přímo u čipové sady a je zodpovědná za načítání a spouštění jádra. Pokud na desktopových distribucích Linuxu jsme zvyklí na gurub nakladač, pak na Android Smartphone máme zavaděč. Proces zavádění dochází následovně:

Primární bootloader, PBL). Je uložen v Chip Rom. Inicializuje paměť některé minimální sady pro práci s hardwarem, například s fyzickými tlačítky zařízení a diskových oddílů.

Další, inicializace a spuštění sekundárních zatížení (sekundární bootloader, SBL). To je v této fázi, že důvěryhodné provést prostředí (další tee) rameno Trustzone je inicializován a spuštěn. že část čipu paže, která je zodpovědná za kritické věci týkající se bezpečnosti zařízení. Zaměstnává celý samostatný operační systém, nejčastěji. Věrný, Stejně jako Android produkuje Google. V Tee, klávesy jsou uloženy a Tee může produkovat s materiálem těchto klíčů operací na data, která mohou odeslat hlavní operační systém. Je to s odpalištěm přes úroveň abstrakce železa (Haldware abstrakce vrstva, pak HAL) interaguje AndroidKeyStore, který je často používán vývojáři pro různé operace související s kryptografií a bezpečností dat. Důležité klávesy jsou také uloženy, jako jsou klíče nezbytné pro výpočet Mac pro záznamové operace na speciální paměť chráněnou paměťovou paměť (přehrávání chráněné paměti, následující RPMB) a zejména zajímavé pro nás, klávesy pro kontrolu podpisu souborových systémů Na fázi AVB. Tee začíná před spuštěním hlavního operačního systému, protože musí omezit se z přímé interakce s hlavním operačním systémem a eliminovat možnost modifikace z jeho části a také proto, že skutečně ukládá klíče nezbytné pro kontrolu integrity systému před zahájením.

Další provedená Aboot. Sbírá informace, aby pochopil, co a jak přesně musíte běžet. V této fázi se dívá na vlajky zaznamenané ve speciální paměti, na tleskaných fyzických tlačítkách, a dělá řešení v jakém režimu pokračovat v načítání systému: v normálním režimu, v režimu obnovení, v režimu zotavení, v režimu firmwaru (fastboot). Bootloader může také stáhnout další speciální režimy, které jsou závislé na konkrétním čipu nebo zařízení, například EDL na Qualcomm čipy, které se používají pro obnovu nouzového zařízení načtením obrazového firmwaru podepsaného kláves Qualcomm. Veřejná část je šitá uvnitř čipu. Budeme zvažovat pravidelný spouštěcí proces.

Některá zařízení používají mechanismus Bezproblémové aktualizace, To se také nazývá oddíly A / B. V tomto případě je zavaděč povinen zvolit správnou aktuální slot ke stažení. Podstata tohoto mechanismu je, že některé sekce jsou prezentovány ve dvou instancích, například namísto obvyklého / systému na zařízení bude / System_A a / System_B namísto / dodavatele. / Vendor_a a Vendor_b. Účelem tohoto. rychlejší a překrývající se ze zařízení aktualizace systému, t.E. Například jste vloženi do systému pomocí slotu A, budete přístroj aktualizovat, vyberte vhodný předmět v nastavení a pokračujte v práci se systémem. Balíček aktualizace je stažen, ale namísto restartování do speciálního režimu aktualizace a čeká na firmware, okamžitě se posílí, ale ne na běžícím systému (to nebude provedeno) a ve druhém úsecích slotů B: / SYSTEM_B, / vendor_b a v případě potřeby k jinému. Po firmwaru systém označuje příznaky, které musí být příští zatížení systému pravidelné a musí používat slot B a navrhuje restartovat restart. Restartujte zařízení, zavaděč vybere slot b a pokračuje ve stažení, za pouhých několik sekund očekávání, váš nový OS je načten, vlajky jsou uvedeny, že download prošel úspěšně, aktuální obraz systému funguje, vše je v pořádku s ním, což znamená, že můžete duplikovat aktuální systém ve druhém slotu. Pokud stahování nekončí úspěchem, systém nebude vložen vlajky o úspěchu a downloader pochopí, že nový systém nefunguje, musíte se spustit do starého slotu, poškozená aktualizace na něm není zrušena a vy bude pokračovat v práci s přístrojem, které se nic nestalo.

Pokračující zaměstnance načítání. Nakladač hledá v sekci Připojená zařízení / boot. Tato sekce obsahuje dva potřebný systém potřebný pro spuštění systému: OS jádro. Jádro a počáteční obraz systému souborů. Initramfs (v Androidu, to je téměř všude, kam se nazývá Ramdisk a já budu i nadále říkat takovým způsobem). Zde se mechanismy pro ochranu operačního operačního operačního operace z modifikace začínají pracovat, a naopak jejich práce se vypne, pokud byl naši zavaděč odemčeni. Při načítání je považováno za hash množství dat obsažených v / spouštěcí sekce a je porovnána s referenční hash, která je navržena a podepsána soukromým klíčem výrobce zařízení v době sestavy systému, musí být tento podpis úspěšně úspěšný Ověřeno AVB klíč uložený v Tee. V případě odemčeného nakladače není tato kontrola provedena, t.E. Systém spustí libovolné jádro a Ramdisk, i když nejsou podepsány výrobcem zařízení.

Ochranné mechanismy pokračují v práci. Dále se kontroluje, že integrita naloženého sekce se systémem není také porušena. Ramdisk Stores Verity_Key Public Key, vlastní část je podepsána kořenovým hashem v pokorní tabulce DM-Verity pro systémový oddíl. Kontroly podpisu, po kterých přechod na systémové zatížení. Pokud je nakladač našeho zařízení odemčeno, pak je tato kontrola také přeskočena.

Celý tento proces se nazývá zaváděcí tok a je vynikající ilustrovaný zde:

Na naložení s AVB mohou být 4 konečných stavů, konvenčně označených květinami:

Zelený stát. Nakladač je blokován, používá vložený kořen důvěry, t.E. Veřejný klíč AVB přichází v hardwaru Tee. Integrita jádra a systém není porušena. Pro uživatele nejsou zobrazeny žádné zprávy. Systém je načten. To se stane vždy, když používáme obvyklé, ne modifikované zařízení.

Jak získat kořenová práva na Android?

Získejte kořenová práva na Android mohou být různé způsoby a různé aplikace. Uvažujeme o aplikacích pro kořenová práva, která jsou zvláště vhodná pro telefon s instalovanou aplikací vkurse.

Před vyřísněním telefonu, který potřebujete:

 • nabíjení po telefonu ne méně než 30%;
 • Připojení ke stabilním internetu;
 • Povolit povolení ke stažení z „neznámých zdrojů“ v nastavení samotného telefonu;
 • Zakázat antivirus na telefonu.

Univerzální androot

Univerzální andoot. Toto je univerzální aplikace pro kořen, což umožňuje snadné smartphony kořenů a tablety Android. A funguje pro široké telefony se spektry Android, včetně HTC, Samsung, Huawei, Xiaomi a T. D. S Android Systems 1.5-7.0.

Profesionálové:

 • Univerzální androot podporuje širokou škálu zařízení Android.
 • Snadné použití pro konvenční uživatelé Android.
 • Kořen android bez počítače.

Minusy:

 • Požadováno stabilní síťové připojení.
 • Nepodporuje některé nové zařízení pro Android.
 • Universal Androot má několik inzerátů.

Tento příspěvek ukazuje 6 nejlepších aplikací pro kořenové android bez PC v roce 2019. Tento kořenový software může snadno a efektivně jezdit na většině androidových telefonů a tablet. Po kořeni můžete použít Tenorshare Android Data Recovery, které vám pomohou obnovit smazané nebo ztracené důležité soubory z libovolných zařízení pro Android. Doufám, že tento příspěvek je pro vás užitečný. A pokud máte nějaké další problémy, informujte o tom prosím, ponechte komentář níže.

Jak odstranit přístup uživatele root

Existují situace tak, když jsou potřebná rutovaná práva, a někdy by měly být odstraněny. S tím může být velký počet problémů, protože tento proces může přivést zařízení s velkým poškozením, od jednoduchého přehřátí zařízení a jeho vypnutí, dokud není operační systém dokončen.

Pokud jasně sledujete vedení a všimnete si i nejmenší detaily, můžete odstranit správní práva bez velkých ztrát.

Správce souborů

Existuje několik metod odstranění. První je nezávislý. To je drženo prostřednictvím Správce souborů.

Tento postup je pouze pro pokročilé uživatele, kteří chápou mnoho vlastností svého zařízení a snadno provádět určité operace. Nováček lépe používají jiný způsob.

 • Musíte otevřít interní jednotku typu a najít systémovou složku. Prostřednictvím něj musíte jít do záložky, kde najít soubor Su. je nutné jej odstranit s dlouhým stisknutím. Stejné manipulace musí být provedeny pomocí složky Xbin;

Tato metoda pro některé bude velmi obtížné, protože vyžaduje akce se systémovými nastaveními.

Odstranění aplikací

Druhou metodou je vymazání aplikací, s nimiž byla stanovena práva.

Každý program, s nimiž byla zavedena správní práva, má takovou sekci ve svém systému jako sekci jako odstranění kořenových práv. Ve stejném kingroot, supersu a podobně v kartě Nastavení, na kterém můžete kliknout a zbavit se svobod.

Tato karta je zpravidla v systémových nastaveních, takže není nutné popsat algoritmus pro každou ulitu. Hlavní věcí je najít nastavení, kde bude možné odstranit jeden nebo jiný program.

Tato metoda je méně problematická než předchozí a je větší populární mezi uživateli sítě. Majitelé telefonu nemohou mít otázku, jak odstranit přístupový přístup.

Můžete také najít speciální odstranění kořene v nastavení telefonu, pokud byly původně prošité v přístroji. Tato operace je zpravidla nenávratná a nebude přinést škodu systému, spíše než neoficiální stahování a odstranění přístupu.

Připojení a instalace jednoho nebo jiných aplikací, získávání přístupu k právům, uživatel musí mít na paměti, že pouze odpovídá za důsledky po jeho manipulaci se systémem.

Jak se přestat strach a milovat adb

Nedávno, stále více lidí odmítá získat kořenová práva. Každý má své vlastní důvody. Někdo nechce obtěžovat a číst komplexní příručky, někdo se bojí ztráta záruky. Google také přispívá, což umožňuje Android v nových verzích, i když to není snadné, ale stále provádět některé akce, které byly nemožné bez kořene dříve. Mluvíme o jemném doladění přes ADB. Především článek je napsán pro lidi, kteří nemají kořenová práva na telefonu, pro ty, kteří mají všechna kořenová práva. Článek je poskytován stejně jako. Autor článku neodpovídá za vaše činy.

Chcete-li začít, pamatujeme si, že v tomto článku není popsána žádná akce popsaná v tomto článku. Nemáte kořenová práva, což znamená, že není možné zkazit jakoukoli složku systému. Nevztahuje se na vaše osobní soubory a aplikaci, jsme jen o komponentách systému, o firmwaru v krátkém. Také tyto akce v žádném případě ovlivňují záruku svého telefonu, ve skutečnosti ze stejných důvodů. Bez kořene jednoduše neovlivňujeme systémové komponenty. Používáme pouze skutečnost, že nám samotný systém umožňuje být.

Budeme analyzovat trochu systému sám. Android žádné disky jako v oknech. Existují složky. Složky mohou být například paměťová karta. Představte si, že v počítači při vložení blesku se zobrazí složka „Flashka“ na ploše. Vytáhnout, zmizet. To je stejné jako systém v telefonu. A tak padají do shellu telefonu, který jste v kořenové, hlavní složce. Existuje spoustu složek, kde nemáte přístup. Například systém (složka firmwaru) nebo data (složka dat aplikace). To znamená, že přístup k těmto složkám máte, ale pouze čtení. Nelze změnit, smazat nebo přidat soubory. Žádný přístup k root. Máme zájem o vnitřní paměť paměťové karty telefonu, kde je vstup k dispozici. A tak je vnitřní paměť telefonu vždy volána / sdcard. Paměťová karta může být na jiném místě, ale obvykle ona / skladování / 0123-4567

Aby se dostali do shellu telefonu (příkazový řádek), musíte vyrábět na telefonu není obtížné akce. Přijďte v nastavení telefonu, hledejte položku „O telefonu„. V něm hledejte informace o firmwaru, verzi a.T.D. Máme zájem o „montážní číslo“. Je třeba kliknout na to rychle 10 krát. Musí se zobrazit „Enabled Developer Mode“. Nebojte se, nic se nestane, jen nové menu „Nastavení vývojáře“ se zobrazí v nastavení telefonu. Musíte jít do tohoto menu a povolit „USB ladění“.

Vedle počítače, který potřebujete k instalaci ADB. Chcete-li to provést, musíte si stáhnout „15 sekund instalačního programu ADB“. Bohužel nemohu dát přímé odkazy, ale jsem si jist, že najdete správný soubor ve společnosti Google.

Spusťte od správce, několikrát souhlasíte kliknutím na klávesnici „Y“, nainstalujte ovladače z Google Inc.

Po instalaci ADB požadovaných ovladačů můžete pracovat s telefonním řádkem telefonu.

Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Spustit a řídit cmd. No, nebo na libovolném místě ploše, klikněte na klávesnici „WinR R“, jednotte „cmd“ (bez uvozovek) stiskněte klávesu ENTER.

Jste v příkazovém řádku počítače. Připojení k telefonnímu příkazu VBE ADB Shell. Na telefonu se může zobrazit dialog. „Důvěřujete tomuto počítači?“Klikněte na důvěru. Pokud všechno šlo hladce, uvidíte něco jako 1 | Skvělá: /

pwd. zobrazuje místo (plná cesta) do složky, kde jste

Rm.rf. Odstraňte rekurzivní sílu (Smazat složku / soubor spolu se všemi obsahem) (to je nebezpečný tým! Pokud jej spustíte při posezení v kořenovém adresáři telefonu, vymažete všechny soubory (obrázky například) na paměťovou kartu. Je lepší nepoužívat tento tým bez úplného porozumění tomu, co dělá).

Mv. Přesunout (přesunout nebo přejmenovat)

CD / SDCARD / DOWNDLOAD. Změnit složku na / sdcard / downdload

Mkdir Papka. Vytvoří složku Papka ve složce, kde jste

Mkdir / sdcard / downdload / Papka. Vytvoří Papka složku v / SDCard / Download

Kopírovat bxakce.Apk bxactions1.Apk. Vytváří kopii bxakcí.Apk s názvem bxactions1.APK ve složce, kde jste

Mv bxactions.Apk bxactions1.Apk. Přejmenujte soubor BXactions.Apk v bxactions1.APK ve složce, kde jste

Mv / sdcard / downdload / bxactions.APK / SDCARD / BXACTIONS.Apk. Přeneste soubor BXactions.APK ze složky / sdcard / downdload / v kořenovém adresáři interní paměti (/ sdcard)

Cítíte se s hackerem, začněte pomocí tlačítka karty na klávesnici. Napište například CD / SD [Klikněte na tlačítko TAB]. CD / SDCARD

Pokračovat. CD / SDCARD / DOW [Klikněte na tlačítko Tlačítko „]. Získejte CD / SDCard / DownDload / a nyní můžete již stisknout klávesu Enter. Ukazuje se rychleji, pokud si zvyknete, život bude velmi jednodušší)

Tlačítko TAB na příkazovém řádku se pokouší pokračovat v tom, co zapisujete do nahrazení názvů souborů a složek, které jsou v systému.

Co může adb? Začněme s Azovem. Restartujte na hlavní režimy.

Reboot Bootloader. Restartovat režim stahování nebo režimu zavaděče

Reboot Recovery. Restartujte režim obnovení

Práce s výstavou všech druhů systémových charakteristik:

Getprop ro.zavaděč. Bootloader verze (pouze samsung)

Getprop ro.boot.CarreerID. Zobrazení oblasti telefonu (pouze Samsung)

GetProp. Zobrazí kompletní seznam týmů najednou s výsledky, můžete vidět spoustu informací o telefonu

Tyto dva příkazy, push a pull stahování a stahování souborů z počítače a zpět.

například. Otevřete svůj cmd na počítači. V některých složkách se také ocitnete okamžitě. Obvykle je to nějaký C: Windows System32. Předpokládejme, že je třeba stáhnout soubor z pracovní plochy do telefonu. V příkazovém řádku PC Write. CD C: Uživatelé Vasya \ Desktop

Vasya. Název uživatele, máte to pro sebe) Použijte tlačítko TAB, jak je napsáno výše, bude rychlejší a jednodušší. Úkol tak namísto C: Windows System32 jste napsali pomocí C: Uživatelé Vasya \ Desktop

Jakmile se ukázalo jako příkazový řádek na ploše, můžete odeslat kontaktní soubor do telefonu:

A kontaktní soubor bude zkopírován z pracovní plochy do telefonu, ve složce / SDCard / Stáhnout /

S pomocí příkazu pull můžete naopak naopak, stáhnout z telefonu do počítače:

ADB Pull / SdCard / Stáhnout / Kontakty.CSV Kontakty.CSV

Soubor by měl být ve složce, kde jste příkazový řádek na počítači (ale my jsme na ploše, vpravo?)

Všeobecné:

Magisk Manager. výkonný software pro kořenová android práva s širokými dalšími funkcemi. Dnes je jedním z nejspolehlivějších prostředků mezi analogy, protože nečiní úpravy v sekci System. Má nejvyšší procento úspěšně získaných naduperupářů práv mezi analogy.

Podporuje obrovský seznam gadgetů Android, včetně: nových generací Sony Xperia Z, Asus Zenfone, Google pixel, Xiaomi Mi / Redmi, ZTE Blade, Coolpad Cool, Lenovo K, S-Series a mnoho dalších. Ví, jak skrýt kořen a odemknutý bootloader z libovolných aplikací a služeb. Obsahuje svůj vlastní trh s rozsáhlým množstvím obsahu, který chybí v úředním obchodě.

Magisk je prošívován přes vlastní obnovu, pro správnou operaci, kterou potřebujete odemknutí zavaděče a instalace obnovy TWRP.

 • Hacking různé hračky Android;
 • Vestavěný hrot pro začátečníky;
 • Plný přístup ke skrytým kořenovým složkám;
 • Šifrování osobních údajů z online služeb;
 • Správa kořenových práv nebudete potřebovat Super Su;
 • Umožňuje přijímat aktualizace akciového firmwaru OTA odstraněním a znovu instalací skriptu;
 • Mnoho relevantních informací o Magisk na různých fórech, zejména živých větvů na XDA, 4PDA s podrobnými příručky pro řešení směrovacích problémů pro různé miniaplikace.

Kingo Root. univerzální program pro získání kořenů na Android a PC. Pokud používáte běžný počítač nebo notebook, připojte smartphone k němu a přejděte do kořenových datových protokolů, vyberte požadovanou možnost.

Pokud budete spěchat zařízení jako součást operačního systému Android, stáhněte a otevřete soubor APK a stiskněte tlačítko „Start“. Můžete také získat kořen přes počítačový program. Chcete-li to provést, přístroj se bude muset připojit kabelem.

Kingo Android Root. Pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak získat kořenová práva, ale není to bezplatně. Zejména neexistuje žádný klient pod Linuxem, pravděpodobnost kořene je průměrný, t.na. Univerzální aplikace pro různá zařízení a verze Android.

 • Vytváří zálohy;
 • Vestavěný správce souborů;
 • Instalace emulátorů a řidičů;
 • Blokování reklamy a škodlivého softwaru;
 • Může změnit a odstranit standardní programy Android.

Kingroot pomůže rychle získat kořenová práva na Android. V tuto chvíli software podporuje více než 10 000 různých modelů smartphonů a tablet. Mezi užitečnými funkcemi naleznete vestavěné úspory nabití akumulátoru a ovládací prvky autoload.

Pokyny k instalaci krok za krokem:

 • Účtuji gadget alespoň 30%;
 • Spojujeme internet;
 • Jdeme do nastavení a povolte aplikaci stahovat aplikace v odstavci „neznámých zdrojů“;
 • Vypněte antivirus a spusťte soubor APK;
 • V úvodu Kingruut stiskneme tlačítko GET;
 • Zbývá zůstává čekat na oznámení o dokončení rutiny;
 • Poslední krok. Restartujte telefon (potvrďte operaci zaškrtnutí) a stáhněte si kování z trhu přehrávání (pokud není nainstalován) a můžete smazat Kingrurt.
 • Vhodné použít;
 • Zálohování dat;
 • Dělá kořen stisknutím jednoho tlačítka;
 • Přístup k různým souborům, složkám a službám;
 • Zastavte zbytečné procesy načítání paměti RAM.

FRAMAROOT je vytvořen tak, aby získal práva superuser na mobilních zařízeních Android. Instalován jako obyčejný APK, obsahuje několik zneužití. Nástroj je poměrně starý, funguje dobře na Android 4. 7, ale s novějšími zařízeními mohou být nekompatibilní.

Pokud se vám nepodařilo spěchat zařízení pomocí jednoho exploit, zkuste ostatní. Výsledek je snadné zkontrolovat pomocí aplikace Kořenové kontroly (FRAMARUT někdy nesprávně zobrazuje stav). Vyznačuje se užitečnou možností, která se vrátí zpět. Ví, jak skenovat vnitřní paměť a kartu SD.

 • Vytváření záloh;
 • Zatížení superuser nebo supersu;
 • Poskytování úplných technických informací;
 • Nejnovější verze FRAMARUT podporuje Samsung Galaxy S6 Edge.

Baidu Root nebude vyžadovat komplexní nastavení od uživatelů. Před spuštěním procesu ruttingu nabízí užitečnou funkci zálohování, která může být užitečná v případě jakýchkoliv poruch a chybových chyb.

Zahrnuje předinstalované možnosti řízení zabezpečení aplikace Gadget, včetně adresy IP a číslo portu při připojení k Internetu.

 • Snadné konfiguraci a zkontrolovat kořenová práva;
 • Rusko-mluvící lokalizace hlavního okna;
 • Čištění RAM a snížené zatížení procesoru;
 • Chcete-li spustit směrování, stačí stisknout jedno tlačítko.

360 kořen. jednoduchý a snadno použitelný software, se kterými můžete získat kořenová práva na Android, počínaje verzí 2.2. Lze instalovat na osobním počítači nebo mobilním telefonu.

Stojí za zmínku přítomnosti pokročilého odinstalace her a veřejných služeb, které nelze vymazat konvenčními prostředky. Ví, jak odstranit reklamní nápisy v prohlížečích. Existují nástroje pro ovládání Autoload.

 • Vytvoření obrazovky screenshotů;
 • Podpora asi 10 tisíc modelů Android Gadgets;
 • Služby řízení přístupu;
 • Uvolnění vnitřní paměti a microSD karet;
 • Blokuje firmware, který vyžaduje upgrade v režimu „letecky“.

Vroot (iroot) Rolls různé tablety a smartphony na základě „zeleného robota“, ze sestavy perníku k Kitku. Může se pochlubit vysokou rychlostí práce. Automaticky načte Super Uživatel mimochodem, je možné nahrazení jeho čínštiny na rusko-mluvící verzi. Chcete-li získat kořenová práva na Android, stačí spustit proces kliknutím na zelené tlačítko odemknout.

 • Kompatibilita s operačním systémem Windows a Mac OS;
 • Spustí režim ADB ve výchozím nastavení;
 • Dostupnost funkčních tlačítek Hacker;
 • Chcete-li pracovat se softwarem, nebudete muset připojit k síti;
 • Poskytuje neomezený přístup z účtu správce.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS