Jak zjistit, co je váš model iPad. iPad 1 vs iPad 2 proti iPad 3 proti iPad 4: číslo modelu

Jak zjistit, co můj iPad

Technik Apple se vyznačuje vysokou kvalitou montáže, takže může sloužit po mnoho let. Tato společnost začala vyrábět tablety v roce 2010. Během této doby, rozsah tohoto segmentu byl mnohokrát aktualizován, jedna zařízení byla modernizována, nová nově se objevila. Kromě toho společnost vyrábí kryty, nabíječky a jiné příslušenství pro různé tablety. Protože iPad je zařízení, není levné, pak mnozí chtějí koupit zařízení, které bylo používáno. Ale často pochopit, jaký model v rukou je problematický, takže nebude nadbytečný vědět, jak správně definovat model iPadu.

Model iPad najdete několika způsoby. Tyto informace jsou napsány na samotném zařízení, i když malá čísla. Taková data jsou na boxu a musí být ve záruční listině. Zvažte všechny možnosti v Přečtěte si více.

Podle sériového čísla

Pokud potřebujete zjistit model iPad, můžete to udělat podle sériového čísla na oficiální webové stránce společnosti Apple. Tato forma ověřování je určen k zajištění toho, aby uživatel mohl zjistit právní tablet s ním nebo ne, a zda existuje právo na servis a podporu od výrobce. Taková kontrola lze však použít k zjištění modelu zařízení.

Chcete-li využít tímto způsobem, musíte jít na stránku CheckCoverage.Jablko.COM, zadejte sériové číslo iPadu, který je registrován na zadní straně přístroje a zadejte kontrolní kód a klepněte na tlačítko „Pokračovat“.

Je třeba poznamenat, že sériové číslo na zadní straně iPadu je napsáno poněkud malé a tenké písmo, takže zadejte, že je to pravdivé od poprvé, že se neříká vůbec, s počtem pokusů o zadání kombinace je omezeno.

Poté, co jste zadali vše správně, zobrazí se stránka s informacemi o vaší službě a podpoře. Na této stránce bude na této stránce označen model vašeho iPadu.

V případě přístroje

Číslo modelu naleznete v případě přístroje. V dolní části zadní strany skříně iPad existuje několik řádků textu. Požadované číslo modelu je uvedeno na pravé straně horního řádku po slovu „Model“. Číslo modelu má formát A1234.

Zaregistrujte se model modelu tabletu iPad s názvem modelu. Všechny aktuální modely zařízení iPad jsou přiřazeny následující čísla:

 • iPad Pro 9.7 palců. A1673 (pouze Wi-Fi); A1674 nebo A1675 (Wi-Fi a mobilní sítě).
 • iPad Pro 12.9 palců. A1584 (pouze Wi-Fi); A1652 (Wi-Fi a mobilní sítě).
 • IPAD AIR 2. A1566 (pouze Wi-Fi); A1567 (Wi-Fi a buněčné sítě).
 • IPAD AIR. A1474 (pouze Wi-Fi); A1475 (Wi-Fi a obecné mobilní sítě); A1476 (Wi-Fi a síť TD / LTE).
 • iPad Mini 4. A1538 (pouze Wi-Fi); A1550 (Wi-Fi a buněčné sítě).
 • iPad Mini 3. A1599 (pouze Wi-Fi); A1600 (Wi-Fi a buněčné sítě).
 • iPad Mini 2. A1489 (pouze Wi-Fi); A1490 (Wi-Fi a obecné mobilní sítě); A1491 (Wi-Fi a síť TD / LTE).
 • iPad Mini. A1432 (pouze Wi-Fi); A1454 (Wi-Fi a obecné mobilní sítě); A1455 (Síť Wi-Fi a MM).
 • 5. generace iPad. A1822 (pouze Wi-Fi); A1823 (Wi-Fi a buněčné sítě).
 • 4. generace iPad. A1458 (pouze Wi-Fi); A1459 (Wi-Fi a obecné mobilní sítě); A1460 (Wi-Fi a MM sítě).
 • 3. generace iPad. A1416 (pouze Wi-Fi); A1430 (Wi-Fi a obecné mobilní sítě); A1403 (Wi-Fi a VZ sítě).
 • 2. generace iPad. A1395 (pouze Wi-Fi); A1396 (GSM sítě); A1397 (CDMA sítě).
 • První generace iPad. A1219 (pouze Wi-Fi); A1337 (Wi-Fi a 3G sítí).
 • iPad Pro. A1980, A2013 a A1934 na iPad Pro (Wi-Fi mobilní), A1979 na iPad Pro (Wi-Fi mobilní). pouze na území kontinentální Číny.

Jak zjistit model iPad v nastavení

Model iPad lze nalézt v nastavení. Chcete-li to provést, zadejte nastavení, najdou záložku Obecný a odstavec nebo „na přístroji“. Všechny informace o firmwaru, verzi operačního systému, IMEI a dalších informací, včetně požadovaného kódu.

Tato volba je optimálně vhodná, pokud se mono tablet odemknout. Pokud je však zařízení zablokováno, kód je lepší podívat se na zadní kryt.

Na krabici a zkontrolujte

Pokud máte originální krabici z iPadu nebo šek, vydaný při nákupu, pak zjistit model tabletu nebude fungovat.

 • Otočte krabici a studujte informace, které jsou na nálepce. Potřebná data jsou pod ikonou, která indikuje objem vnitřního skladování;
 • V některých případech lze tyto informace naleznete v šeku. Ale to je možné pouze v případě, že obchod šel na základnu zboží pod celým jménem.

Na zadní straně balení je na nejnižší nálepce registrován a sériové číslo zařízení. V případě potřeby lze také použít k získání kompletních informací o ipad.

Jak definovat iPad pro sériové číslo

Začněme se skutečností, že můžete definovat iPad na sériovém čísle. Na webových stránkách technické podpory Apple můžete snadno zkontrolovat zařízení a zjistit model.

Jak určit model iPadu jiným způsobem? Pokud máte krabici z tohoto zařízení, otočte ji a podívejte se na nálepku. První řetězec je zvýrazněn na nálepku tučně, kde je uveden model iPad. Pokud je však krabice nativní nebo jste si vybrali zařízení bez krabice, můžete použít jinou metodu.

Které modely iPad mají?

Každý model iPad má své vlastní číslo, včetně buněčných verzí. Pro některé jsou také modely pouze pro Čínu.

Jaké jsou modely 11 palců iPad Pro?

Apple vede všechny 11-palcové iPad Pro modely na Apple.com. 11-palcové modely iPad Pro:

 • Model A1980. pouze Wi-Fi
 • Model A2013. USA / CA Wi-Fi buněčná komunikace
 • Model A1934. Globální Wi-Fi buněčná komunikace
 • Model A1979. Čína Wi-Fi buněčná komunikace

Co existuje 12,9 palce iPad Pro modely (3. generace)?

Apple vede seznam všech modelů 12.9 palců iPad Pro (3. generace) na Apple.com. 12.9-palcové iPad Pro modely (3. generace):

 • Model A1876. pouze Wi-Fi
 • Model A2014. USA / CA Wi-Fi buněčná komunikace
 • Model A1895. Globální Wi-Fi buněčná komunikace
 • Model A1983. Čína Wi-Fi Cell

Přečtěte si: Jak opravit Icloud Problémy na Apple iPhone XR, nepodporované podle ID Apple, Chyba ověřování [Průvodce řešením problémů]

Co jsou 10,5 palce iPad Pro modely?

Apple vede všech 10,5 palců iPad Pro modely na Apple.com. 10.5-palcový iPad Pro modely jsou:

Co je 9,7 palce iPad modely (6. generace)?

Apple podporuje seznam všech 9,7 palců iPad modelů (6. generace) na Apple.com. 9.7-palcové iPad modely (6. generace):

Jaké jsou 7,9-palcové mini modely iPad (4. generace)?

Apple vede všechny 7,9-palcové iPad Mini modely (4. generace) na Apple.com. 7.9-palcové iPad Mini modely (4. generace):

Jak najdete číslo vašeho modelu iPad?

Na rozdíl od iPhone, můžete stále najít číslo modelu vašeho iPadu na zadním panelu zařízení. Nachází se malé písmo ve spodní části tablety.

Najít číslo modelu iPad

Tyto informace naleznete také v aplikaci Nastavení v zařízení.

 • Spustit nastavení.
 • Klepněte na tlačítko General.
 • Klikněte na ni.
 • Klikněte na přepínač modelu z čísel dílů do aktuálního čísla modelu.

Jak najít regulační informace pro váš iPad

Pokud chcete zobrazit regulační informace pro váš tablet, včetně čísla modelu, můžete to provést následující kroky.

Podle externích značek

Série IPAD

V této sérii je nejjednodušší způsob, jak rozlišovat první iPad. Přední panel zařízení je vyroben pouze v černém. Tablet nemá žádné kamery. Přístroj je přiděleno na přítomnost 30kolíkové konektoru. Přirozeně je zásobník pro SIM kartu pouze na modelech A1337.

IPad druhé generace se stal jemnějším a přijatým dvěma kamerami (zadní a frontální). Uživatelé jsou k dispozici a různé varianty barev předního panelu (bílá a černá). Modely s číslem A1395 nemají zásobník pro SIM kartu. Pouze to je odlišuje od zařízení A1396 a A1397.

Extrahovat iPad 3 z předchozí generace tablet umožní širší 30pinový konektor. V tomto případě je specifikovaná tableta poněkud tlustší než předchůdce. Zařízení s číslem A1416 Vyrobeno bez zásobníku pro SIM kartu. To pomůže odlišit z A1430 a A1403.

Vzhled iPad 4 téměř dokonale kopíruje předchůdce. Vizuálně tablety se vyznačují pouze skutečností, že ve více modernější generaci instalovali vývojáři konektor osvětlení. „Uvnitř“ Série tablet iPad 4 lze odlišit přítomností nebo nepřítomností buněčného modulu. Zařízení s licenčními deskami A1460 a A1459 IT je a tablety s číslem A1458 mohou poskytnout přístup k internetu pouze prostřednictvím Wi-Fi.

Pátá generace tablet série IPAD obdržela senzor otisků prstů a modernější „železo“. Vizuální rozdíly jsou větší variabilitou barevného gamutu zadního krytu. V těchto zařízeních v těchto zařízeních není v porovnání s iPadem 6.

Série iPad Mini

Tablety určené série jsou primárně mínus. iPad Mini s číslem A1432 se liší od zařízení s indexy A1455 a A1454 pouze v nepřítomnosti buněčného modulu.

Vizuální rozdíl mezi druhou a první generací tablet v této sérii. Různé modely od sebe pomohou pouze jasnějšímu displeji. „Uvnitř“ Druhá generace pro určení modelu umožňuje, aby bylo možné všechny stejné karty SIM karty. Model A1489 nemá mobilní modul a zařízení s čísly A1490 a A1491 všechny stejné přijaté.

Vizuální rozdíly mezi iPad Mini 3 a iPad Mini 2 jsou pouze to, že výrobci přidali tablet v modelovém rozsahu vyrobeném ve zlaté barvě. Uvnitř série se přístroj rozlišuje přítomností a nepřítomností buněčného modulu.

IPad Air Series

První generace tablet IPAD AIR obdržela dvě verze. Modely s čísly A1476 a A1475 vybavené zásobníkem pro SIM kartu. Zařízení s číslem Sign A1474 mohou poskytnout přístup k síti pouze přes Wi-Fi.

Druhá generace IPAD Air získal modifikované reproduktory. Výrobci začali vyrábět tablety v této sérii ve zlaté barvě. Hlavním externím rozdílem mezi iPadem 3 z jiných modelů je zvětšený obrazovka. V tomto případě je diagonála 10,5 palce. Předchůdci, tento parametr je 9,7 palce.

IPad Pro Series

Tablety této série se liší především diagonálně obrazovky. Modely 2015, 2016, 2017 a 2018 dostaly diagonáli 12,9 palce, 9,7 palce, 10,5 palce a 11 palců. IPad o druhé generaci byl vybaven úhlopříčkou 12,9 palce. Žádné vizuální rozdíly s tabletou iPad Pro 2015. Třetí generace iPad má také diagonální 12,9 palce. Ze zbytku zařízení se vyznačuje minimální velikostí rámu.

Podle čísla modelu

Každý model iPad má vlastní číslo modelu. Jak zjistit číslo, není nic složitého. Je napsán na zadní straně zařízení a specifikováno v nastavení.

Kromě toho mají gadgets jiné charakteristické funkce.

 • Nejnovější iPad asi od 12.Panel čtvrtého generace 9 palců vyšel v roce 2020. Má trojitý hlavní a přední fotoaparát, existuje skener oblasti Lidar a senzor ID obličeje. Přední rám černá Bez ohledu na barvu. K dispozici je černá a stříbrná možnost. Zadní označené číslo A2229 na běžných modelech a číslech A2069 nebo A2232 na zařízeních s mobilní internetovou podporou.
 • iPad o diagonální obrazovce na 12.9 palců třetí generace se výrazně liší od výše popsaného modelu. Zařízení vyšlo v roce 2018 a má tvář ID. Na zadní straně zadního panelu je pouze jedna kamera s bleskem níže. Rám před černým. Je zde černý a stříbrný model. Na standardních zařízení je zadán číslo A1876 a na miniaplikaci, ve kterých lze vložit SIM kartu, napsal A2014 nebo A1895.
 • Další prosperovat s velkou obrazovkou na 12.9 palců, ale pro druhou generaci a 2017 vydání. Neexistuje žádná identifikační číslo, protože senzor touch id se používá v tlačítku „Domů“ (v předchozích variantách tohoto tlačítka vůbec). Přední panel může být černá nebo bílá. Hlavní fotoaparát je výrazně nižší než u přístroje třetí generace, ale má také vypuknutí. Je zde šedá, zlatá a stříbrná barva. Číslo A1876 je uvedeno na obvyklé variaci, zatímco A2014 nebo A1895 jsou uvedeny na přístroji se slotem SIM karty.
 • Nejnovější iPad čtvrté generace s úhlopříčkou 10.9 palců vyšel v roce 2020. Má pravidelnou hlavní komoru a touch id senzor v tlačítku odemknutí. Přední rám černá Bez ohledu na barvu. Tam je černá, růžová, zelená, modrá a stříbrná možnost. Zadní označené číslo A2316 na konvenčních modelech a číslech A2324, A2325 nebo A2072 na zařízeních s mobilní internetovou podporou.
 • IPAD Mini Screen Diagonal na 7.9 palců páté generace vyšlo v roce 2019 a má touch id v tlačítku „Domů“. Na zadním panelu je jedna kamera bez vypuknutí. Přední bílý rám. Tam je šedý, zlatý a stříbrný model. Na standardních zařízení je zadáno číslo A2133 a na miniaplikaci, ve kterém lze vložit SIM kartu, psaný A2124 nebo A2126.
 • Normální iPad osmé generace na 10.2 palce z roku 2020 vydání. Neexistuje žádná identifikační číslo, protože senzor touch id se používá v tlačítku „Domů“. Přední panel je pouze černý. Domácí kamera Zadní jedna a bez blesku. Je zde šedá, zlatá a stříbrná barva. Číslo A2270 je uvedeno na obvyklé variaci, zatímco A2428, A2429 nebo A2430 jsou uvedeny na zařízeních s slotem SIM karty.

To je vše, teď víte, jak zjistit, který model iPad můžete říci svým známým, jak jej můžete zkontrolovat.

Různé modely iPad Pro

Apple Zaměřuje model iPad Pro na tvůrčích typech a těm, kteří chtějí používat iPad k provedení práce (i když můžete použít svůj obvyklý iPad do práce. ). I když existuje jen několik iterací, oni jsou z různých velikostí, což je jednoduchý způsob, jak je odlišit.

Snadný způsob, jak zjistit, co máte iPad Pro, je čtyři reproduktory. Najdete zde dva mřížky reproduktorů v horní části zařízení a dva v dolní části každého modelu.

V době psaní Apple právě oznámil dva nové modely iPad Pro (jeden 12,9 palce, dalších 11 palců). Vzhledem k tomu, že ještě nejsou vydány, modely nejsou veřejná čísla. Nicméně, můžete je identifikovat na obrazovkách z okraje na okraj.

iPad Pro 12,9-palec (2. generace)

Číslo modelu: A1670 (Wi-Fi) | A1671 nebo A1821 (Wi-Fi a mobilní) Poslední verze IOS: iOS 12.1 (aktuální verze)

Vydáno v roce 2017, toto je revidované vydání největšího iPadu z Apple. Trvá až 512 GB paměti a má podporu pro dotykové ID v tlačítku „Domů“. Na levé straně zobrazíte také povrch Smart Connector (tři magnetické body).

iPad Pro (10,5-palec)

Číslo modelu: A1701 (Wi-Fi) | A1709 nebo A1852 (Wi-Fi a Cellular Communication) Poslední verze IOS: iOS 12.1 (aktuální verze)

Další Apple Pro 2017 iPad Pro je o něco menší, ale má podobné nastavení pro model 12,9palcový model. Na rozdíl od jeho většího bratra, tento jeden přichází v barvě růžového zlata. Dívali jsme se na iPad Pro, pokud máte zájem o více.

iPad Pro 12,9-palec (1. generace)

Číslo modelu: A1584 (Wi-Fi) | A1652 (Wi-Fi a mobilní komunikace) Poslední verze IOS: iOS 12.1 (aktuální verze)

První iPad Pro vydaný v roce 2015. Má stejnou velikost jako model 2017, a proto je obtížné rozlišit. Kromě čísla modelu, nejlepší způsob, jak identifikovat velikost úložiště. Model 2017 je k dispozici ve velikosti 64, 256 a 512 GB a verze 2015. 32, 128 a 256 GB.

iPad Pro (9,7 palce)

Číslo modelu: A1673 (Wi-Fi) | A1674 nebo A1675 (Wi-Fi a mobilní komunikace) Nejnovější verzi IOS: iOS 12.1 (aktuální verze)

Nejmenší iPad Pro existoval pouze jednu generaci. Je spuštěn v roce 2016 a je k dispozici v růžovém zlatu spolu s jinými standardními barvami.

Jak určit model iPad pro externí značky

Model iPad lze rozpoznat řadou vizuálních značek. Každý nový model konstrukčního zařízení se změnilo.

Zjistěte si první generace iPad je velmi snadný. Existuje několik základních značek, pro které lze provést nezaměnitelně:

 • Drcené hrany. Takové hrubé hrany bez jakýchkoliv známek zefektivnění již v žádném modelu;
 • Žádná zadní a přední fotoaparát.
 • Na dně, vedle inter-konektoru, dynamika jsou mřížky, která se skládá ze tří zón.

Hlavním rozpoznávacím faktorem generace iPad 1 je vzhled. Provádění těchto tablet se radikálně liší od pozdějších modelů. Je poskytnuta pouze černá barva předního panelu. Existuje pouze 2-A1337 modely s podporou pro 3G a A1219, které je vybaveno jediným bezdrátovým modulem Wi-Fi.

Druhá generace iPad identifikuje příliš snadné. Existují vlastní rozlišovací prvky:

 • Ve dně na zadním krytu je dostatečně velká mřížka reproduktoru, který se skládá z množství malých otvorů. Podle takového iPad 2 detailu je ihned poznáno, a to navzdory skutečnosti, že tělo takové tablety již má zefektivnit formy a téměř moderní design;
 • Ve druhé generaci je několik modelů iPad. Specifický design je definován modelovým kódem. Je obsažen v nápisu na zadním krytu vedle mřížky dynamiky.

iPad 2 se stane s bílým nebo černým předním panelem, typem konektivity. „starý“ formát, 30-pin, existují dvě kamery. Druhá generace tablet již navíc byla vyrobena se dvěma pravidly procesorů.

iPad 3 je rozlišován především standardní obrazovkou sítnice. Poskytuje šťavnaté a jasné barvy a dobrou srozumitelnost. Panel je vyroben ve dvou barvách. bílá a černá, velikost obrazovky 9,7 palce. Použitý klasický 30kolíkový konektor.

Generování iPad 4 lze okamžitě identifikovat specifickým kompaktním konektorem osvětlení nového standardu. Jinak je design podobný druhé generaci tablet a iPad 3. Tam je mříž dynamiky malých otvorů, všechny nápisy jsou umístěny, dvě barvy předního panelu.

IPAD mini

Toto zařízení zaměňované s jinými modely je nemožné díky menší obrazovce diagonální. Jediný rozdíl je v generacím tabletu. Pozdnější modely jsou vybaveny vysoce kvalitním displejem sítnice. Osoba, která nebyla na první pohled na první pohled na první pohled zřetelně pochopit celý rozdíl. Proto existují spolehlivé způsoby, jak získat nezbytné vlastnosti i ty, kteří nejprve uchovávají produkty Apple ve svých rukou.

iPad pr

Byla změněna forma bydlení iPad Pro. Zaokrouhlené na „zadní“ rohy narovnané a nyní může být tablet na boční obličej, i když odborníci nedoporučují. Rámec ze všech stran obrazovky se stal stejným a domácí tlačítko zmizelo vůbec. Volba designových barev je nyní omezena na „kosmickou šedou“, což se tentokrát shoduje s takovým stínem v MacBooku a obyčejné šedé. V tomto případě bude rám kolem obrazovky černý v obou případech.

Velikost trupu se také změnila. 11-palcový iPad Pro se stal menší než předchozí verze, zatímco obrazovka se zvýší na velikost 247,6 × 178,5 × 5,9 mm.

IPAD AIR

Pokud se při učení informací na zadní straně tabletu našli kombinaci čísel 1474 nebo 1475. před vámi tzv. „Air“ model iPad. I když to lze okamžitě odhadnout na vizuálních značkách.

Formuláře tohoto zařízení se staly ještě sofistikované. Na rozměrech se tablet stala poněkud méně „čtvrtiny“. Navzdory tomu se displej přejde stejně s 9,7 palce. To bylo možné díky poklesu rámu kolem obrazovky. Více vzduchu lze rozpoznat dvěma reproduktory umístěnými níže.

V iPad AIR 2 není žádný zvukový režim přepínání. Ale zařízení bylo však znatelně sofistikované a změnilo návrh reproduktorů. Navíc se objevila nová barva těla. zlatá.

Použití čísla modelu pro rozlišení modelů iPad

Každý iPad má několik různých variant. Můžete použít příslušné číslo modelu, abyste zjistili, co je váš iPad. Číslo modelu na zadním panelu iPadu vám může říct, jaký typ iPad. A je také podporováno odlišit pouze Wi-Fi nebo Wi-Fi a mobilní data podpory iPad variace. Vyhledejte čísla modelů iPad označených v posledním řádku prvního řádku, který začíná písmenem A a další čtyřmístná čísla. Vedle „Model“ můžete získat označené číslo modelu níže. Poté můžete určit, co je vaše verze iPad na domovské obrazovce. Vyberte aplikaci „Nastavení“, vyberte možnost „General“ a potom klepněte na tlačítko „O programu“. Zobrazit „verzi“ pro zobrazení programů a funkcí vašeho aktuálního iPadu.

 • Přenos kontaktů, protokoly hovorů, zprávy iPhone iPhone.
 • Synchronizovat video, hudbu a obrázky z zařízení iOS na iTunes / počítači.
 • Podporuje všechna zařízení iOS, jako je iPhone X / 8/7 / SE / 6/5, iPad a iPod Touch 6/5.

Metody určování

Obvykle uživatel ví, co má tablet, protože touto věc, zejména pokud jde o produkty s znakem ve formě zlodějového jablka, zvolte adresu. Ale může to být jiné. Například to bylo prezentované zařízení. Nebo zapomněli na rodinu, a možná osoba právě našla tento tablet. Nikdy nevíte, jaké situace mohou být? Chcete-li zjistit verzi zařízení, můžete použít několika způsoby.

První, nejjednodušší, je-li, je-li iPad vázán na iTunes v počítači, zjistěte, jaký model může být v nastavení. Zvláštní kód je zpravidla zapisován v informacích o zařízení, jejichž hodnota musí být zobrazena v odpovídající desce. Tady je:

Kód Rodina zařízení
A1432, A1454, A1455 IPAD mini
A1474, A1475 IPAD AIR
A1489, A1490 Druhá generace iPad mini, s displejem sítnice
A1219, A1337 „Classic“ první iPad
A1395, A1397 Druhá generace
A1403, A1416, A1430 Třetí generace
A1458, A1459, A1460 Čtvrtá generace

Na základě hodnoty, kterou jste našli, můžete skutečně určit verzi vašeho iPadu. Jak vidíte, kódy jsou opravdu velmi hodně, stejně jako verze, ale jsou jedinečné, a s jejich pomocí vás identifikujete zařízení bez váhání.

Vzhledem k tomu, že může být nutné určit model iPadu nejen, pokud je počítač s iTunes, vývojáři firmwaru poskytli příležitost naučit se a na samotném přístroji. Chcete-li to provést, odemkněte tabletu a přejděte do menu. Mezi všemi aplikačními ikonami budete muset najít „Nastavení“. Veškerý obsah je tam strukturován, takže to není nutné hledat správnou položku po dlouhou dobu. Pokud máte anglický firmware, najděte položku „General“. Zde jsou základní nastavení a informace o zařízení a mimo jiné, počet jeho verzí je. Ve skutečnosti je uveden v řádku „Model“. Zapište si z nich kombinaci a uložte ji tabulkou. Můžete dokonce jen skóre v vyhledávači a ve vydávání výsledků vyhledávání se objeví odpověď, kterou potřebujete. Pokud je firmware ruštiny, pak najděte model iPadu, jak chcete, můžete také. Pouze místo anglických nápisů bude ruské. Podívejte se na kartu Obecné a v ní „verze“ řetězec. To platí pro mini a vzduchové tablety. O iPadu je o něco jiného. Také přejdete na nastavení, najděte si kartu „General“, ale nyní hledáte „o“ nebo „o zařízení“. Tyto tablety mají informace o firmwaru, verzi operačního systému, imei a podobně, včetně kódu zařízení, které potřebujeme, jsou všechny shromážděny v tomto centralizovaném skladování. Zde najdete kód, pro který můžete definovat verzi zařízení.

Tato metoda je vhodná, když můžete odemknout tabletu a v tomto případě je velmi jednoduchý. Ale co dělat, jestli vy, řekněme, někde našel nebo zapomenut na kód odemknutí? Jak hledat o tom, neví, jaký druh modelu? Na zadní straně iPadu, zpravidla můžete vidět, jaký druh modelu. Ve skutečnosti má vhodný gravírování hned vedle nápisu „iPad„. Je to malé, ale a rozlišuje se stejný kód.

No, poslední z nich je nejvíce, možná technologický: Můžete se zeptat SIRI, pokud to funguje na tabletu, co je můj iPad. Vzhledem k tomu, že ví, jak určit kontext konverzace, pochopí, že mluvíme o konkrétním zařízení a může vám dát požadovaný význam. Zároveň mějte na paměti, že můžete být testovány pouze na vlastní tabletu, protože jinak nebude intelektuální ochrana hlasového asistenta pracovat s vámi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS