Jak zjistit heslo z Wi-Fi na Samsung.

Jak najít heslo z Wi-Fi v telefonu Android

Jak víte, moderní telefony mohou být připojeny k internetu bez problémů. To vám umožní zobrazit video nebo filmy, nainstalovat různé programy, komunikovat ve zprávách a tak dále. Možnosti pro použití užitečná příležitost dost a víte o nich určitě. Připojení k přístupnému přístupu je poměrně jednoduchý. Vše, co potřebujete, je zavést bezpečnostní kód ze sítě. Ale někdy v této fázi je podobná otázka: Jak zjistit heslo z Wi-Fi na telefonu Android. Odpověď je použít jeden ze způsobů, které budou prezentovány níže. Malý spoiler: To lze provést jak s kořenovými právy, a bez nich.

Jak bylo uvedeno výše, možnosti znát vaše heslo z Wi-Fi hodně. Pokud nemáte v telefonu žádné kořenové práva, pak se počet způsobů výrazně sníží. Ale i v tomto případě můžete získat cečenou kombinaci prostřednictvím nastavení směrovače. Obecně budeme dále informovat o každé efektivní metodě podrobně.

Zobrazení pomocí systému souborů

Nejrychlejší způsob, jak se naučit kódovým slovem, je sledovat jej pomocí mobilního gadgetu systému.

Všimněte si, že tento způsob můžete provést pouze v případě, že smartphone byl připojen ke specifickému routeru.

Android pracuje na stejném principu jako systémy UNIX. Základem konstrukce všech systémových funkcí je samostatné indikátory konfigurace, které obsahují potřebné nastavení operačního systému.

Všechny jsou uloženy také v určitých možnostech konfigurace. Můžete je zobrazit jakýkoliv uživatel, na které jsou nainstalovány kořenová práva.

Ve verzích OS bez práv superuser administrativních práv, uživatelé nebudou moci zobrazit konfigurace systému. Následuj instrukce:

  • Jít do dirigenta. Doporučuje se použít celkový příkaz Commander nebo Explorer souborů ES, protože tyto programy jsou schopny zobrazit všechny typy dat, které jsou v paměti zařízení;
  • V hlavním okně dirigenta vyberte možnost „Embedded Telefon Memory“ (Non-SD karta);
  • Přejděte do adresáře dat / misc / wi-fi;
  • Ve složce, která se otevře, najděte wpa_supplicant.Svěřit se. V dřívějších verzích OS Android může mít jména sestávající pouze čísel, takže jednoduše otevřete několik objektů s rozšířením.Conf, dokud nenajdete dokument s požadovaným obsahem.

Otevřete nalezený soubor. Jeho obsah se objeví ve konzole bude vypadat takto:

Uložil název sítě a všechny možnosti, které potřebujete ke připojení.

V řetězci PSK je uvedena hodnota hesla. V tomto případě bude kódové slovo pro připojení k Wi-Fi sítě WLAN_P6 „ABCDOORIOO“.

Označuje parametry pro všechny připojené k telefonním směrovačům.

Sledujte Wi-Fi heslo na Xiaomi

Xiaomi se stal prvním výrobcem, který přidal možnost zobrazit heslo „známé“ Wi-Fi sítě. Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“ → „Wi-Fi“ a klikněte na přístupový bod, heslo, ze které chcete vědět.

Obrazovka se zobrazí kód QR, ve kterém je název sítě (SSID) a heslo zašifrovány.

Instalace na jiném zařízení Android Device QR Codes Scanner. Klikněte na tlačítko „Skenovat pomocí fotoaparátu“ a povolit aplikaci fotografovat fotografie a videa. Přesuňte objektiv k QR kódu, program okamžitě prohledá a dává heslo z Wi-Fi.

V tomto Scanner QR kód můžete stisknout jedno tlačítko a smartphone bude připojen k Internetu.

Zobrazení uložených Wi-Fi hesla v přítomnosti kořenového přístupu

Pokud na vašem telefonu Android přijal kořenový přístup, pak na přehrávání na trhu najdete mnoho aplikací, které vám umožní snadno zobrazit hesla pro všechny uložené sítě Wi-Fi, a ne jen to, co jste v tuto chvíli připojeni.

Mezi takovými aplikacemi. Wi-Fi Recovery hesla (na snímku obrazovky), Wi-Fi Password Key Show a mnoho dalších dostupných pro herní trh. Nejvyšší odhady těchto aplikací jsou způsobeny tím, že mnozí nečili, že kořen potřebují právo, a někteří uživatelé očekávají, že budou zobrazovat hesla z jiných sítí, které tyto nástroje neudělají.

zjistit, heslo, wi-fi

Jak zjistit heslo z veřejného Wi-Fi

Přístupový kód můžete zjistit do veřejných bezdrátových sítí pomocí výše uvedených metod. Ale v mnoha případech je úkol zjednodušen skutečností, že jiní lidé, kteří dříve používali tuto wi-fatch, mají již sdílené heslo.

Existují speciální aplikace (zdarma a placené), obsahující potřebná data pro připojení ke stovkám tisíc bodů uzavřených přístupových bodů. Každý den tisíce uživatelů přidávají přihlašovací jméno a hesla z uzavřených Wi-Fi do databáze těchto speciálních aplikací.

Zde je seznam některých oblíbených aplikací obsahujících heselovou databázi z různých přístupových bodů:

Díky těmto aplikacím nemusíte ani ručně vyzvednout hesla nebo hack router.

Některé z výše uvedených nástrojů vizuálně, na mapě, zobrazit v bezprostřední blízkosti Wi-Fi sítě.

Na konci přidejte to podle st. 272 trestního zákoníku je přísně potrestán (asi sedm let ve vězení) za nezákonný přístup k počítačovým datům někoho jiného.

Heslo Zobrazit aplikace

Tato metoda zajišťuje instalaci na smartphonu Speciální software, který si můžete stáhnout zdarma na hracím trhu. True pracovat tyto programy vyžadují přístup ke kořenům. V tabulce uvedeny nejoblíbenější ruské uživatele programu Android Smartphone pro informace o sítích Wi-Fi.

název Popis Rating
Show Wi-Fi Heslo Tento program je tak populární, že stáhlo více než 5 000 000 uživatelů Android gadgetů z různých bodů planety. Pracuje jménem superuživatele. Wi-Fi Password Show umožňuje kopírovat informace přijaté do schránky, odkud je vložen do správného místa pro připojení k síti. Nástroj navíc poskytuje funkci odesílání přijatých informací e-mailem.
Wi-Fi heslo Také poměrně účinná aplikace pro příjem Wi-Fi hesla. Program je také povinen spěchat smartphone.
Obnova hesla Wi-Fi Nástroj zobrazuje hesla pouze ty sítí Wi-Fi, ke kterým byl dříve připojen mobilní gadget. To vám umožní najít aktivní síť a připojit se k němu bez zadání hesla.
Prohlížeč hesla Wi-Fi Utility umožňuje uživateli Android Smartphone najít heslo z libovolné sítě Wi-Fi, s nimiž se gadget používá. Aplikace umožňuje zkopírovat informace přijaté a vložit na správné místo pro práci se sítí.
Zobrazit heslo Wi-Fi.Sdílejte Wi-Fi heslo Tento nástroj je velmi populární, protože to umožňuje zjistit heslo z Wi-Fi sítě bez kořene. Tento software také umožňuje převést přijaté údaje jinými uživateli e-mailem.

Toto hodnocení je sestaveno podle recenzí uživatelů smartphonů založených na OS Androydu z celého světa.

Pozornost! Existuje spousta programů s takovou funkcí, takže si může vždy zvolit vhodnější.

Sledujeme seznam uložených hesel

Po prvním spuštění obnovení klíče Wi-Fi, aplikace požádá o tzv. „SuperUser Access“ (superuser přístup). Stiskněte „GRANT“ v vyskakovacím okně a zadáte seznam obsahující všechny sítě Wi-Fi, ke kterým jste někdy připojili, kde každý záznam zobrazí heslo v poli PSK.

Pokud jste připojeni k velkému počtu různých sítí Wi-Fi při používání zařízení Android, váš seznam v aplikaci může být poměrně dlouhý. Pokud ano, můžete použít vyhledávání konkrétní sítě pomocí pole „SSID QuickSearch“ (rychlé vyhledávání podle SSID).

Jak zobrazit uložené bezdrátové heslo

Pokud se váš notebook připojuje k bezdrátové síti bez problémů, to dělá automaticky, je to docela možné, že jste dlouho zapomněli heslo. To může způsobit dobře vysvětlující problémy v případech, kdy potřebujete připojit nové zařízení k internetu, například tabletu. To je to, co by mělo být provedeno v tomto případě v různých verzích systému Windows OS, také na konci příručky je samostatný způsob, jak je vhodné pro všechny poslední operační operační systémy od společnosti Microsoft a umožňuje sledovat všechny uložené hesla Wi-Fi ihned.

Akce nezbytné pro zobrazení Wi-Fi Wi-Fi Wi-Fi heslo téměř identické v systému Windows 10 a Windows 8.jeden. Také na stránkách je samostatná, podrobnější instrukce. jak zobrazit své heslo Wi-Fi v systému Windows 10.

Za prvé, musíte být připojeni k síti, heslo, ze které chcete vědět. Další kroky vypadají takto:

  • Přejděte do střediska pro správu sítě a sdílený přístup. To lze provést přes ovládací panel nebo: v systému Windows 10 Klikněte na ikonu připojení v oznamovací oblasti, klepněte na tlačítko „Nastavení sítě“ (nebo „Otevřít síťová a síťová nastavení“), pak na stránce Parametry vyberte možnost „Síť a sdílení) Přístupové centrum „. V systému Windows 8.1. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Připojení vpravo níže, vyberte požadovanou položku menu.
  • V síti a sdíleném řízení přístupu Access Center, v sekci Aktivní procházení sítě se zobrazí bezdrátová síť připojená, ke které je aktuálně připojeno. Klikněte na jeho jméno.
  • V okně Stav Wi-Fi, které se zobrazí, klepněte na tlačítko „Vlastnosti bezdrátové sítě“ a v dalším okně, na kartě Bezpečnost, zaškrtněte políčko „Zapojeno vstupu zobrazení“, abyste zobrazili heslo uložené v počítači z Wi-Fi.

To je vše, nyní znáte své heslo Wi-Fi a můžete jej použít pro připojení jiných zařízení k Internetu.

Existuje rychlejší možnost provést všechny stejné: Stiskněte klávesy Windows R a zadejte „Run“ NCPA.CPL (pak klepněte na tlačítko OK nebo Enter), klepněte pravým tlačítkem myši na položku Active Connection „Bezdrátová síť“ a vyberte položku „Stav“. Poté použijte třetinu výše popsaných kroků pro zobrazení uložených bezdrátových hesel.

Výsledek

Před prováděním způsoby zobrazení šifrovacího klíče se rozhodněte o síťovém typu, který potřebujete k přístupu.

Pokud chcete zkontrolovat domácí heslo, přejděte do okna Nastavení routeru prostřednictvím prohlížeče.

zjistit, heslo, wi-fi

V případě, že potřebujete zjistit heslo veřejné sítě Wi-Fi používat aplikace s kartami přístupových bodů.

Před stažením a instalací programu doporučujeme nejprve číst recenze jiných uživatelů v obchodě, protože služba podpory trhu často blokuje tyto nástroje nebo aktualizace, staré funkce fungují.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS