Jak zjistit IMEI iPhone na sériovém čísle. Je nutné zakázat „Najít iPhone“ před odesláním zařízení do jiného vlastníka?

Zkontrolujte autentičnost iPhone společnosti IMEI za pár minut přes oficiální webové stránky

IMEI (International Mobile Equipment Identity). Identifikátor ovládání mobilních zařízení přiřazen každému zařízení se speciální certifikovanou službou (Babt. britská telekomunikační organizace) s přímým oprávněním v síti. A i když zpočátku IMEI byl použit výhradně při kontaktu mobilních telekomunikací, změnil autorita identifikátoru.

Za prvé, IMEI se používá při ověřování pravosti smartphonů a tablet (různé značky, včetně Apple). Pokud nelze odlišit kopii originálu, nefunguje vizuálně, a musíte vědět o zakoupeném zařízení. ze záruky a před uzamčených služeb. to znamená, že můžete bezpečně zapnout identifikátor a zkontrolovat originalitu oficiální webové stránky.

IMEI je obvykle označen na různých místech. na balení, v kontrole komodit, v nastavení, někdy v záruce a je zobrazen, když příkaz # zadaný na klávesnici (vždy v operačním systému). A přesto někdy otázky při hledání vznikají. Jak zkontrolovat iPhone na autentičnosti IMEI na webových stránkách Apple?

Jak získat číslo IMEI na iPhone, pokud je blokován? (Obrazovka je blokována)

Jak se dostat imei na blokovaném iphone? Pokud jste nové a nevíte, jak získat číslo imei na blokovaném iPhone, našli jsme pro vás několik jednoduchých způsobů. Kromě toho mějte na paměti, že všechny tyto metody fungují pro iPhone s uzamčenou obrazovkou. Bez ztráty času, pojďme je diskutovat.

Jak najít IMEI na blokovaném iPhone z původní krabice

Tato metoda je jednoduchá a pracuje pro všechny 100%. Pokud máte originální pole, pak je číslo imei snazší najít. Podívejte se na opačnou stranu krabice a najděte čárový kód. Nyní můžete snadno najít číslo IMEI na zadním panelu.

Jak získat číslo IMEI na iPhone 12/11 / X, pokud je blokován SIM kartou

Druhou cestu. Získání čísla IMEI ze SIM karty. Možná si myslíte, že je to těžké, ale není to. Mnoho z nejnovějších modelů iPhone mají čísla IMEI na zásobníku pro SIM kartu. Takže vše, co musíte udělat, je odstranit zásobník pro SIM kartu pomocí nástroje a zobrazit číslo zadané na něm. Můžete také najít sériové číslo.

Získejte číslo IMEI z zadní strany zařízení (pro iPhone 8 a níže)

Dobrou zprávou je, že iPhone 8 uživatelé a níže mohou snadno získat číslo IMEI od zadní strany. Ano, nemusíte vyzkoušet komplexní metody; Stačí zkontrolovat zadní panel mobilního telefonu a zobrazí se na něm číslo. Tato metoda však funguje pouze pro iPhone 8, 7, 6, 6s a níže.

Kontakt Support Apple získáte číslo IMEI

Pokud nevíte, jak se dostat imei s blokovaným iPhone, je nejlepší kontaktovat podporu Apple. Pomohou vám získat číslo imei. Ale musíte potvrdit právo vlastnictví; V opačném případě neobdržíte informace. Pokud nechcete zkusit tímto způsobem, můžete zkusit metodu 5.

Obnovte svůj iPhone a klepněte na ikonu „I“ na obrazovce aktivace.

Pokud jste nedávno obnovili zařízení a neaktivovali jej. Můžete snadno získat číslo kliknutím na ikonu „i“ na aktivační obrazovce. Zobrazí se zpráva, která bude obsahovat číslo IMEI spolu s číslem UDID. Stačí zkopírovat číslo imei a vše.

Jak zkontrolovat sériové číslo a imei

Každý iPhone je přiřazen jedinečné sériové číslo a IMEI, které mohou říct o zařízení hodně důležitých informací. Mohou být zobrazeny v nastavení (sekce „Základní“ → „na tomto zařízení“) a na štítku na zadní straně pole, pokud je.

V časných iPhone modelech (5, 5S, 5C, SE, 6, 6 Plus) IMEI dodatečně poukázal na zadní straně panelu skříně. Na iPhone 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X a později IMEI je aplikován pomocí laserového gravírování na zásobníku SIM karty.

Samozřejmě, že ve všech místech by se místnost měla shodovat (dobře, s výjimkou toho, že krabice může být převzata z jiného zařízení pro decentabnější typ prodeje). Různé IMEIS na zařízení a zásobník karty SIM označují opravu a výměnu dílů a takové telefony, jak již víte, je třeba se vyhnout.

Přítomnost originální krabice je další výhodou a zárukou, že telefon není odcizen. Pokud je také šek. obecně vynikající. Sériové a imei uvedené v tom musí také shodovat.

zjistit, imei, iphone, sériovém, čísle, nutné

Na sériovém čísle můžete zkontrolovat informace o webových stránkách Apple o zařízení. To se ujistil, že jste původní iPhone, který model, který si koupíte. Takže se můžete chránit před zakoupením kopie nebo předchozího modelu pod rouškou nového.

Označuje také rovnováhu záruční doby, pokud není vypršela, která umožní kontrolu slov prodávajícího.

Upozorňujeme, že obraz zařízení na stránce Kontrola je řízen jednoduše pro ilustraci. jeho barva na obrázku neodpovídá skutečné barvě iPhone. Ujistěte se, že barva těla se shoduje s originálem jedním z rozšířených kontrolních služeb třetích stran, například SndeepInfo.

Více o sériovém čísle je snadné zjistit, nový nebo obnovený smartphone byl zakoupen. Pokud kombinace začíná písmenem F, pak předtím, než jste zrekonstruováni nebo obnovili, iPhone.

Obvykle regenerované iPhony jsou dodávány v jednoduchém bílém boxu se vstupem RFB nebo Apple certifikovaného přednastaveného na zadní straně nálepka. Se symbolem F, nejen sériové spustí, ale také modelový kód, stejně jako píše.

Takové telefony jsou oficiálně kontrolovány a opraveny v továrně Apple. Dostávají roční záruku, ale zároveň jsou levnější. Ve skutečnosti není tady nic špatného, ​​pokud pouze prodávající tuto skutečnost neskrýt.

Nicméně, tam je názor, že je lepší vzít si nový, a ne obnovený iPhone. Volba je na tobě.

Jak blokování aktivace?

Pokud je na iPhone, iPad nebo iPod touch povolen „Najít iPhone“ funkce, identifikátor Apple je identifikátor bezpečně uložen na aktivačních serverech společnosti a vázané na zařízení. Z tohoto okamžiku zakážete funkčnost, odstranit data v zařízení a jeho znovu aktivaci, budete muset zadat heslo.

V případě ztráty nebo odcizení přístroje musíte okamžitě přeložit do režimu zmizení v „Nalezení iPhone“. Tento režim blokuje obrazovku s 6-nebo čtyřmístným přístupovým kódem a zobrazí zprávu s telefonním číslem pro zjednodušení návratu zařízení.

Pokud je to nutné, můžete vzdáleně vymazat data ze zařízení, zpráva zůstane na obrazovce, a to i po vymazání informací. Zatímco blokování aktivačních prací „ve stínu“, zabránit neoprávněnému použití nebo prodeji zařízení, režim ztráty se podobá nalezené (nebo zíráním), že gadget má vlastníka a nelze jej použít, nevíte heslo.

Aby bylo možné povolit režim zmizení, přejděte na web iCloud.COM / Najít s Mac nebo PC, nebo použijte aplikaci „Najít iPhone“ pro IOS.

Co je imei iphone

Na rozdíl od sériového čísla je IMEI mezinárodním jedinečným identifikátorem gadgetu. To není stejné jako sériové číslo. Nejčastěji je třeba sledovat zařízení, které bylo odcizeno nebo ztraceno. Zpravidla se skládá pouze z 15 číslic, protože je to mezinárodní norma. Nemohou být stejné hodnoty. Pokud zařízení používá buněčné spojení, pak má 100% pravděpodobnost.

zjistit, imei, iphone, sériovém, čísle, nutné

Poznámka!. toto je povinný identifikátor, uvolnění mobilního zařízení je bez něj nemožné.

Mnoho zmateného a sériového čísla, ale ve skutečnosti to je naprosto odlišné označení. První slouží k prokázání, že zařízení má přístup k celulární komunikaci a druhý zobrazuje název produktu v rámci společnosti.

Apple by mohl uvolnit telefon bez sériového čísla, pokud jsem to chtěl udělat, ale společnost nemá právo vyrábět zařízení bez IMEI, protože to je v rozporu s mezinárodními normami.

zjistit, imei, iphone, sériovém, čísle, nutné

Imei není tak důležitý pro uživatele jako sériové číslo. Samozřejmě, s pomocí sítě můžete vypočítat, kde je zařízení umístěno, ale nezobrazuje originalitu zařízení, na rozdíl od sériového čísla. Sériové číslo v této hře vyhrává a navázat důležité označení než imei.

Více podrobně o tom, co IMEI je na iPhone, stojí za prohlížení v tomto videu

Jak zjistit zemi výrobce společnosti IMEI

Důležité je také znalost země výrobce. Je to tento okamžik, který uživatelé obvykle zkontrolují, zda potřebují pochopit, zda je jejich telefon falešný nebo ne. Stojí za zmínku, že tato metoda je také prováděna pouze s jinými lokalitami. Jeden z nich. Chimpmunk.Nl

Na těchto stránkách musíte zadat kód do speciálního řádku. Můžete zjistit některý z výše popsaných způsobů. Zadání čísla, uživatel okamžitě obdrží všechny informace o svém zařízení, včetně země výrobce.

Poznámka! Všechna původní zařízení jsou vyrobena v čínské továrně Foxconn. Pokud zařízení není odtud, musíte se obrátit na prodejce tím, že prodáváte non-originální výrobek.

Tato metoda kontroly je poměrně relevantní, pokud je telefon proveden v jiné továrně nebo v jiné zemi, tj. Důvodem k konzultaci s prodávajícím prolomit telefonní údaje.

Učení IMEI na iPhone

Mnoho uživatelů se diví. jak zjistit imei na iPhone? Existuje několik způsobů, jak zjistit toto identifikační číslo. První cesta je nejběžnější. můžeme zjistit imei podle týmu #. IMEI se zobrazí na obrazovce smartphonu ihned po sadě tohoto příkazu. Mimochodem, funguje téměř na všech mobilních telefonech a smartphonech, stejně jako v některých tabletových počítačích.

Existují nějaké jiné způsoby, jak zjistit imei na iPhone? Rozhodně. jen se podívejte na zadní kryt smartphonu. Pokud máte ve svých rukou iPhone 5 a vyšší, pak snadno přistupujete k imei zařízení. Pokud jste hrdým vlastníkem starší verze Smartphone, vytáhněte slot pod SIM kartou. uvidíte IMEI svého smartphonu na něm. Následně IMEI odtud zmizel, houpal se na správnější místo.

IMEI je vytištěna nejen na zadním krytu nebo na slotu pro SIM kartu, ale také na balení smartphonu. Vyjměte pole ze zařízení, podívejte se na něj a najděte data, kterou potřebujete. IMEI je předepsán zde nejen ve formě sekvence čísel, ale také ve formě unikátního čárového kódu, který kódoval uvedenou čísla.

Kontrola náhody IMEI na boxu a IMEI na smartphonu provádíte první fázi skenování smartphonu před nákupem. obě čísla musí odpovídat. Podobné číslo IMEI by se mělo zobrazit na obrazovce iPhone po nastavení příkazu. #.

Nalezení čísla IMEI na iPhone pomůže vaší oblíbené aplikaci iTunes. čte zadané číslo ze smartphonu paměti a zobrazí jej na displej počítače. IMEI se zobrazí na kartě Hlavní „Přehled“, kde jsou zobrazeny technické informace o připojeném zařízení. Zde uvidíte dvě nejdůležitější hodnoty. to je sériové číslo (sériové číslo) a imei. Samozřejmě, že kód IMEI a sériové číslo musí odpovídat údajům uvedeným v balíčku zařízení.

Poslední způsob, jak zjistit imei na iPhone. podívejte se do nastavení zařízení. Vezměte si v rukou iPhone, přejděte na „Nastavení. Basic. O tomto zařízení“. Zde uvidíte všechny technické informace o vašem zařízení. V obecném seznamu najdete oba samotné IMEI, který bude muset být porovnán s jinými údaji.

Je možné vědět IMEI pomocí sériového čísla iPhone? Navzdory skutečnosti, že sériové číslo a imeis jsou jedinečné údaje, nejsou prakticky spojeny mezi sebou.

Podívejte se na dodržování dat v nastavení iPhone a originálním balení

Zkontrolujte, zda informace v shodách v poli v nastavení iPhone v nastavení „Základní menu. O tomto zařízení „a na zadním víčku zařízení. Následující data musí být nakonfigurována:

  • Modelka. Například ME305LL / A.
  • Sériové číslo (na zadním krytu nezadáte).
  • Imei. Porovnejte identifikátor zadaný v Informace o zařízení v poli a na zásobníku SIM karty.

Pokud některá z těchto dat v krabici v nastavení telefonu a na zásobníku SIM karty se liší. přístroj byl opraven. Můžete zkontrolovat sériové číslo a imei.

Prohlížení informací o zařízení

IPhone Sériové číslo, iPad, iPod Touch lze zobrazit na samotném zařízení. Chcete-li to provést, otevřete nastavení. Hlavní. O zařízení se zobrazí IMEI.

Chcete-li rychle sledovat čísla IMEI na iPhone, můžete také použít příkaz #, který chcete vytočit v aplikaci telefonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS