Jak zjistit, jakou poštu je telefon svázaný. Jak mohu zjistit, na které stránky je osoba registrována?

Jak zjistit e-mailovou adresu telefonním číslem?

Pokud byla pošta vázána na mobilní telefonní číslo, adresa bude jednoduše. Chcete-li to provést, přejděte na stránku Steam Service a použijte funkci obnovení přístupu prostřednictvím mobilního telefonu. Po několika minutách se SMS přijde do telefonu, kde zadáte přihlašovací jméno a heslo pro zadání pošty.

Pokud je poštu vytvořen v gmailu zprostředkovatele pošty, musíte jít do služby Google Contact Service (ve vašem účtu) a zadat e-mailovou adresu v hledání. Ve většině případů služba vydává jméno a příjmení vlastníka pošty. Zjistěte, kdo majitel poště může být

Kde můžete plivat vaši e-mailovou adresu

Pokud jste přepsán s někým od lidí, kteří vám známí. pak v jeho poštu, pravděpodobně máte adresu. Stačí požádat tuto soudrade, aby vám pomohl.

Stojí také za zmínku, že mnoho uživatelů má několik poštovních schránek. Pokud máte „podobný“ obrázek. Zkontrolujte políčka, kterou si stále pamatujete, je možné, že jste opustili zprávy s zapomenutou e-mailovou adresou.

Pokud používáte služby z (Yandex, gmail atd.). Upozorňujeme, že e-mail se zobrazí vpravo v horním rohu obrazovky (pokud se samozřejmě nepřihlásíte do služby).

E-mail je zobrazen v pravém horním rohu.

Téměř všechny prohlížeče si zachovávají přihlašovací údaje, hesla, e-mail atd. Informace pro rychlý přístup k místům. T.E. Pokud jste používali svůj prohlížeč relativně dávno. pak je požadovaná pole pravděpodobně přítomna v jeho paměti!

Ve službě Google Chrome jsou všechny uložené hesla umístěna na následující adrese: Chrome: // Nastavení / Hesla

Vezměte prosím na vědomí, že v tomto seznamu naproti každému webu, poštovní adresa, kterou jste použili k registraci. Ve skutečnosti musíte spustit tento seznam a zjistit svůj e-mail!

Pokud si pamatujete na stránkách, na kterém jste použili zapomenutou poštu jako přihlášení. možná je stále uložen v mezipaměti prohlížeče.

Dost na to, abyste otevřeli tyto stránky, klikněte na sloupec e-mailu (mail) a prohlížeč se pokusí vložit data z mezipaměti. Může to fungovat!

Pokud máte vyplněnou stránku v sociálním. Sítě (i na které nemáte přístup). je velmi pravděpodobné, že je v mezipaměti pro vyhledávače (například Google). Pokuste se požádat o pohled „Alexander Petrova My.“(Toto je jen příklad, všechny náhodné náhodné).

Mimochodem kliknutím na LKM na stránce Adresa (ve vyhledávání Google). můžete otevřít jeho uloženou kopii (je také možné najít ztracený e-mail).

Pokud alespoň zapamatujete si tuto službu, kde jste byli zaregistrováni (například Yandex). pak můžete napsat. Podpora (podpora) a najít svůj e-mail podle vázaného mobilního telefonního čísla (v některých případech pro obnovení pošty povoleno odpovědi na kontrolní otázky).

Stránky zotavení veřejného účtu:

Nikdy nezapomeňte na vaše hesla a poštovní adresy. doporučuji se uchýlit k jednomu mega-spolehlivý a jednoduchý způsob: napsat tyto informace v osobním notebooku, který leží na vašem domě na bezpečném místě. Mám v takovém notebooku je 20 let stará data (tyto stránky a e-mail, neexistují žádné lekce a notebook je stále drží!).

Pokyny pro obnovu e-mailu

Naučte se Google E-mailová adresa

 • Nejjednodušší způsob je požádat přátele, kteří jsou známí, že jste napsali z ztraceného účtu. Zkopírují data odesílatele z dopisu přijatého od vás.
 • Pokud je automatický vstup uložen, ale majitel zapomněl samotnou adresu, můžete jít do „odeslaných“ písmen a tam sami, abyste se podívali na odesílateli.
 • Pokud si pamatujete své přihlášení z e-mailu, pod kterým byly zaregistrovány, pak můžete přidat @ k ní, a pak. doména poštovní služby, například zapište vše bez mezer. Některé služby nabízejí několik domén, jednoduše zkontrolujte, zda si nepamatujete, pokud jste byli vybráni při registraci. Opět za předpokladu, že můžete zadat účet, zkuste poslat dopis, které chcete zkontrolovat. Jak zjistit svou e-mailovou adresu, pokud jste zapomněli doménu, čtete níže.
 • Pokud byl box vázán na telefon buď do jiné krabice, můžete použít funkce připomenutí dostupné ze služby. Bohužel takový tip není poskytnut. V YANDEX není zde také žádná samostatná připomínka, nicméně nápověda se objeví v okně pro obnovení přístupu, pokud dříve to bylo ze stejných médií (počítače). Ale například v Googlu je to docela rychle a bez zbytečných obtíží:
 • Jdete na počáteční stránku.Google.com;
 • Klikněte na odkaz „Potřebujete pomoc“;
 • Dále zvolte „Nepamatuji si uživatelské jméno“;
 • Obnovte název přes vázaný telefon nebo jinou poštu, vyplňte informace o sobě. Pokud zadáte mobilní upozornění, můžete vybrat SMS nebo volání;

Určete účet přidružený k číslování účtu pro poštovní adresu

 • Zadejte ověřovací kód ve zvláštním poli; Google Po kontrole vám ukáže vaše adresa připojená k pojmenovaným telefonním čísle nebo krabici.

Způsoby, jak poznat váš elektronický e-mail hodně. Pokud se vám nepodařilo obnovit, dostanete si nový, informujte své přátele, kolegové o změně pošty. Doporučuje se zaznamenávat data tak, že nejsou ztraceny, na papíře, v oblaku, v mobilních poznámkách. Pokud ztráta, postupujte podle našich pokynů, vyberte pohodlný způsob obnovení informací.

Jak svázat účet Google na telefonní číslo

Pokud uživatel musí být proveden v budoucnu, aby se na váš účet mohl vrátit nové telefonní číslo, může systém používat, stejně jako příležitosti, které jsou k dispozici.

Stojí za zmínku, že připojení telefonního čísla by mělo projít v prvních fázích, kdy uživatel přišel poprvé, zaregistroval a zadal své pracovní telefonní číslo. Pokud se změnil, pak musíte udělat následující:

 • Nejprve musíte jít na účet Google prostřednictvím některého z prohlížečů v telefonu. Zadáme s touto e-mailovou adresou a heslem, které uživatelům je známo;
 • Nyní musíte kliknout na panel v levém horním rohu a otevřené nastavení důvěrnosti;
 • Klikněte na druhý odstavec zvaný „Nápověda kontaktovat vás“, který se ptá na nalezení uživatele v jiných službách Google podle telefonního čísla;
 • Snižujeme oči a vidíme, že telefonní číslo, které musí uživatel změnit;
 • Klikněte na položku „Změnit čísla“, která umožňuje uživateli v budoucnu nejen do profilu, ale také podporovat kontakt s ostatními uživateli;
 • Poté mění telefon, souhlasíme se systémem.

Uživatel tak byl schopen vázat zcela jiné telefonní číslo účtu Google.

Poznámka! Pro tuto metodu musíte mít přístup k e-mailu, stejně jako na samotný účet. Data je nutná dále změnit. Bez tohoto okamžiku je změna nemožná.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Je možné určit umístění osoby e-mailem?

Každý e-mail obsahuje informace, které nejsou viditelné na první pohled. Toto je IP adresa odesílatele, podle které se můžete naučit zemi a město, odkud přišlo k vám, t. E. Umístění můžete děrovat poštou.

 • Na stránce účtu Google otevřete sekci zabezpečení.
 • V části „Access Access Access Access Access Access“ klepněte na tlačítko Konfigurovat přístup pro aplikace třetích stran.
 • Vyberte požadovanou aplikaci nebo službu.

Jak zjistit svůj e-mail na telefonu pomocí poštovních aplikací

Softwarové produkty z velkých poštovních služeb. jedná se o profesionální nástroje pro práci s poštou. Přirozeně jsou všechny adresy uloženy v nich. To je obzvláště vhodné, protože vstup sjednocení zajišťuje bezpečnost účetních informací.

Je třeba poznamenat, že není třeba instalovat každou z možností, protože jedna aplikace může pracovat s různými servery. nicméně. S domácími úkoly nahoře.

Shrnutí toho, jak mobilní poštovní aplikace mohou pomoci v otázce, jsou uvedeny ve videu, který je umístěn níže

Služba služby je okamžitě zkontrolovat a stáhnout nové dopisy přijaté od různých odesílatelů. Chcete-li zjistit požadované informace, potřebujete:

 • Stáhněte a nainstalujte tento program na smartphone;
 • začne to prostřednictvím příslušné ikony;
 • Při načítání se zobrazí okno s příchozími zprávami;
 • Chcete-li zjistit podrobné parametry, naleznete v menu, která je šifrována s ikonou ve formě tří horizontálních segmentů umístěných v pravém horním rohu;
 • Zobrazí se pop-up boční panel, kde bude uveden název vlastníka a adresa jeho e-mailu.

Požadované pole je okamžitě pod miniaturní avatarem.

Gmail

Obvykle je tato služba instalována na smartphony s Android ve výchozím nastavení. Spuštění aplikace od služby Google-Mail, který stisknete menu posledního použitého pole. Zobrazí se seznam příslušných nepřečtených zpráv. Chcete-li zobrazit, s některými adresami dochází k synchronizaci, postupujte takto:

 • Najít ikonu ve formě avataru nebo prvního písmene svého jména v pravém horním rohu pracovního okna;
 • Klikněte na tento prvek kulatého tvaru;
 • Seznam připojených elektronických boxů se zobrazí s adresami;
 • Zobrazí se také statistiky na počtu nepřečtených písmen.

Počet účtů pro vazbu není omezen.

Yandex

Princip služby je podobný dříve popsaných analogům. E-mailová adresa naleznete na telefonu prostřednictvím informací na vyskakovacím panelu se stranou vlevo. Chcete-li způsobit vzhled této položky, musíte jít do menu, která je označena ikonou ve tvaru tří kapel.

Ostatní poštovní služby

Každá poštovní služba vyzve adresu, s jakou to funguje. Vzhledem k tomu, že přístup k aktualizaci dává uživateli sám, ukazoval heslo, je velmi důležité opustit tyto programy, které nepoužíváte. To je jedna ze základů bezpečnostního kybernetu v síti.

Mezi dostupnými podobnými programy, které mohou být také instalovány na smartphonu, by měly být přiděleny:

 • Outlook Mail. řešení z Windows, pracuje s různými protokoly. Snadný design, srozumitelný inteeis a provozní výkon rozlišovat tento nástroj.
 • Protonmail. zaručuje další parametry anonymity a zabezpečení, využívá moderní technologie šifrování dat. Nastavení bude také potěšit flexibilitu.
 • ICloud mail. zataženo ukládání dat pro ty, kteří oceňují prostor na fyzické paměti. Pracuje s Apple IPlemes a produkty.
 • Yahoo! Mail. poskytuje prakticky neomezené množství paměti pro ukládání korespondence. Z minusů. nejsou zde žádné složky, označování a šablony pro automatické vložení.

Jak zjistit poštu osoby telefonním číslem

Pokud potřebujete zjistit adresu, kterou nemusíte e-mail, ale jinou osobu, pak použijte předchozí způsoby nebude fungovat. Kromě toho, mít pouze jedno telefonní číslo vědět, že pošta je nesmírně obtížná, dobře, pokud víte i alespoň jméno a jméno osoby. Pak je pro vás otevřeno několik způsobů.

Ručně

Máte-li zájem o pracovní kontakt, a znáte jméno společnosti, kde člověk pracuje, jehož poštu, kterou hledáte, nejjednodušší způsob, jak se bude dívat na oficiální webové stránky společnosti. Pokud osoba musí přijímat e-maily na specifika své práce, s největší pravděpodobností na stránkách můžete najít svou e-mailovou adresu. K tomu může být dostatek telefonních čísel, pokud se používá jako pracovník.

 • Lidé často poukazují na jejich elektron v sekci „Kontakty“ a v sociálních sítích, pokud je chtějí snadno kontaktovat. Například v populární síti Instagramu můžete zadat svou e-mailovou adresu v popisu vašich aktivit na hlavní stránce. Kliknutím na který můžete vidět požadovanou e-mailovou adresu „Kontakty“ Kontakty „Kontakty.
 • Pokud máte štěstí, můžete se pokusit zobrazit data v jiných sociálních sítích, nebo. Například. Uživatelé často označují poštu na adrese své stránky nebo jako prostředek komunikace s nimi.
 • Pokud uživatel, který jste chtěli, vyberte web, můžete najít adresu pomocí základny WHOIS. Představujeme název stránky, můžete získat elektronickou adresu, na kterou byl web registrován. To však udělá, pouze pokud tyto informace nebyly skryté uživatelem.

Generátory online mailů

Generátory e-mailu se běžně používají k výběru původního názvu poštovní schránky. Ale může pomoci v tomto případě. Doporučuje se před vyhledáváním vyhledávání, nejen telefonní číslo, ale také jméno a příjmení osoby. Jakékoliv další informace mohou pomoci.

Je důležité poznamenat! Vzhledem k tomu, že e-mailové adresy jsou předepsány latinou, musíte zadat osobní údaje. Některá jména mohou být psána různými způsoby, například, Maria může být přeložena jako Maria, Mariya nebo dokonce Masha, to vše záleží na fantazii poštovního tvůrce. Takže je také důležité zvážit a vyzkoušet různé možnosti.

E-mailová adresa hádka

Chcete-li službu použít, musíte vyplnit název a příjmení v příslušných polích (musíte psát latinské). Můžete také určit doménu společnosti, pokud je známo. Program poskytne seznam možných kombinací. Dále musí být zkopírovány a kontrolovat již ručně do své reality. buď odesílání dopisů na nich, nebo prostřednictvím platných adres (například Mailter).

Vždy se můžete pokusit nahradit název nebo příjmení na telefonní číslo známé vám. A i když se nedoporučuje zahrnout další osobní údaje v přihlášeních a heslech, mnoho uživatelů tuto skutečnost zanedbávají.

E-mailový generátor

Program pracuje na stejném principu jako předchozí. Požadováno také zavedení jména a názvu. Rozdíl je, že můžete okamžitě zadat doménu známou vám. A počet hotových možností bude roven 50.

Jméno2Email

Rozšíření nainstalované v aplikaci Google Chrome prohlížeč. Pracuje se všemi doménami adresy, navzdory příslušnictví do společnosti Google. Chcete-li zkontrolovat adresy, musíte jít do pošty, zadejte název a příjmení (latina) osoby, pokud je známo. jeho doména, a klikněte na „Generování“. Zobrazí se všechny možné možnosti zkopírovat a vložit v poli „příjemce“ v nové zprávě. Pak byste měli na ně přejdete v otočném kurzoru. Pokud je adresa platná, bude zvýrazněna zeleně. Když se na něm vznášíte, zobrazí se vyskakovací okno s dostupnými informacemi o jeho vlastníkovi a foto, pokud je.

Ve vyhledávacím procesu se můžete pokusit změnit název požadované osoby na jeho telefonní číslo.

Voilanorbert

Populární server v zahraničí. Znát příjmení a uživatelské jméno, nápověda najít e-mail. Chcete-li to provést, přejděte na stránku, zadejte data známá vám a klikněte na „Práce pro mě, Norbert“. Vyhledávání hledání. Pokud nevíte, jakou službu může být uživatel registrován, toto pole může zůstat prázdné.

Jsou zaplaceny a bezplatné verze programu. Budete bezplatný na 10 vyhledávání za den.

Findaniiil

Podobná funkce programu s předchozím reprezentovanou. Uživatel také nastaví název jména osoby a můžete také zadat doménu. Rozdíl bude skutečnost, že poté, co výsledky s náhodou vypadnou, můžete spustit znovu vyhledávání e-mailu, o který máte zájem. Systém spustí srovnání adresy s jeho činností a účtem v sociálních sítích, porovnávající fotografie avatarů a tam a tam. Tato služba tedy pokrývá větší rozsah zdrojů a náhody v procesu vyhledávání.

AnyMailfinder

Anymailfinder. je zde placená a bezplatná verze programu. Existuje bezplatné omezení na 20 úspěšných vyhledávání denně. Pokrytí vyhledávání se nevztahuje na sociální sítě. Program se však ukázal jako spolehlivý zdroj. Chcete-li použít vyhledávání, musíte zadat název nebo telefonní číslo na webu webu (ve třídě) umělecké osoby, její domény (pokud je známo) a klikněte na tlačítko Hledat „. V případě pozitivní shody se výsledek bude vydán v pop-up okno.

EmailExtractor

Další verze hledání shody okolností a e-mailové adresy. Kromě standardních informací o osobě: Jméno, příjmení / telefonní číslo, poštovní doména, můžete také zadat pracovní místo, kde se tato pošta může setkat. Placená verze programu se liší od svobodné schopnosti udržovat historii vyhledávání a přijatých pozitivních výsledků.

Jak zobrazit svůj účet v telefonu

Uložený e-mail lze spásat v nastavení smartphonu.

 • Otevřete nastavení telefonu a hledejte sekci s účty / účty.
 • Přejděte na to a vyhledejte Google Mail.
 • Klikněte na požadovanou poštovní schránku.

Další možností. otevřít jakoukoli jinou kancelář, do kterého Google mail byl vázán. Nepomůže okamžitě obnovit přístup, ale uživatel bude schopen určit existující e-mailovou adresu a vrátí kontrolu účtu, pomocí některého z níže uvedených metod.

Remote Google vzdálený účet

Schopnost obnovit účet závisí na tom, kdy byla odstraněna. Pokud od té chvíle nešlo více než pět dní, pak se můžete vrátit bez problémů. Jinak nahrávání obnovy nepodléhá.

Chcete-li se přihlásit k účtu, musíte zadat standardní data. přihlášení a heslo.

Pokud jste zapomněli heslo, systém jej navrhne obnovit. Pro tuto potřebu:

Budete převedeni do okna e-mailu. Zadejte aktuální adresu a přejděte později

| Denial of responsibility | Contacts |RSS