Jak zjistit, zda iPhone rychle nabíjí 2023. Rychlá nabíječka iPhone

Jak zjistit, zda se iPhone rychle nabíjí [2023]

Pokud jste upgradovali na iPhone, který vyšel v posledních několika letech, nebude mít nabíjecí adaptér zahrnutý v krabici. Pokud jste si nezakoupili další adaptér, můžete používat starou 5-wattovou nabíječku, která byla dodávána se staršími telefony iPhone. Zatímco tyto adaptéry mohou váš iPhone přes noc odsunout, nejsou dostatečně silné, aby rychle dobíjely vaše zařízení, když se chystáte vyrazit ven ze dveří.

Chcete-li to vyřešit, můžete použít rychle nabitý adaptér, něco, co vyrobil Apple nebo výrobce třetích stran k nabíjení iPhone rychleji. Pokud k zapnutí iPhone používáte takový adaptér, následující příspěvek by vám měl pomoci pochopit, zda se vaše zařízení rychle nabije.

Dává iPhone jakékoli vizuální/zvukové stopy při rychlém nabíjení?

Na rozdíl od některých zařízení Android IOS nenabízí způsob, jak naznačit, zda se váš iPhone rychle nabíjí. Neexistují tedy žádné vizuální ani zvukové stopy, které by bylo možné hledat, zda se váš iPhone rychle nabíjí.

Mýtus, kterému lze vyhnout: I když o tom neexistují žádné oficiální informace, někteří uživatelé se zde domnívají, že iPhony by předtím upozornily uživatele s nabíjecím zvonkem dvakrát, když byli zapojeni do rychlé nabíječky. Zatímco někteří potvrzují, že byli schopni slyšet dvojitý zvonek, když bylo původně zavedeno rychlé nabíjení, existují i ​​jiní, kteří nevěří, že takový náznak existoval na prvním místě, nebo to bylo způsobeno chybou uvnitř iOS.

Ať tak či onak, v tuto chvíli nebudete moci slyšet jiný zvonek, když připojíte svůj iPhone k rychlé nabíječce, protože vaše zařízení by se zavlékalo pouze jednou se stejným varovným zvukem bez ohledu na to, jak nabíjíte svůj iPhone.

Jak vybrat nabíječku a kabel pro iPhone, iPad a Mac? [4K] (Alisczech vol. 406)

Jak zjistit, zda váš iPhone podporuje rychlé nabíjení

Bylo to v roce 2017, kdy Apple zavedl rychlé nabíjení na iPhone s vydáním iPhone 8. To znamená, že pokud jste si iPhone koupili kdykoli po roce 2017, je pravděpodobné, že podporuje rychlé nabíjení. Pokud stále přemýšlíte, zda iPhone, který aktuálně používáte, podporuje tuto funkci, zde je seznam zařízení iOS, která podporují rychlé nabíjení spolu s maximálním příkonem, se kterým se mohou účtovat:

 • iPhone 8. 12 wattů
 • iPhone 8 plus- 18 wattů
 • iPhone X- 18 wattů
 • iPhone XR. 18 wattů
 • iPhone XS/Max. 18 wattů
 • iPhone 11- 22 wattů
 • iPhone 11 Pro/Max. 22 wattů
 • iPhone SE (2. generace). 12 wattů
 • iPhone 12/Mini. 22 wattů
 • iPhone 12 Pro/Max. 22 wattů
 • iPhone 13/Mini. 22 wattů
 • iPhone 13 Pro/Max. 27 wattů
 • iPhone SE (3. generace). 18 wattů
 • iPhone 14/Plus. 20 wattů
 • iPhone 14 Pro/Max. 27 wattů

Co potřebujete k rychlému nabití iPhone

Chcete.li využít rychlé nabíjení, musíte splnit následující požadavky:

 • Vlastníte iPhone, který podporuje rychlé nabíjení. V sekci výše si můžete prohlédnout seznam podporovaných zařízení iOS.
 • Máte některý z těchto adaptérů Apple USB-C-18W, 20W, 29W, 30W, 35W, 61W, 67W, 87W nebo 96W nebo 140W. Můžete také rychle nabíjet svůj iPhone pomocí napájecího adaptéru USB iPadu nebo MacBooku, pokud podporují zde uvedené příkony.
 • Pokud nemáte napájecí adaptér Apple, můžete použít napájecí adaptér třetí strany, který podporuje dodávku napájení USB (USB-PD) na výše uvedených příkonech.
 • Váš iPhone je připojen k napájecímu adaptéru USB-C přes USB-C na Lightning Cable.

Jak zkontrolovat, zda se váš iPhone rychle nabíjí

Vzhledem k tomu, že Apple nenabízí jasnou náznak toho, zda se váš iPhone po připojení rychle nabíjí, budete se muset spolehnout na jiné prostředky, abyste zkontrolovali, zda se váš iPhone nabíjí rychlejší rychlostí. Chcete.li to zkontrolovat, musíte se nejprve ujistit, že jste splnili požadavky, které jsme zmínili výše.

Zkontrolujte čas potřebný k nabití od 0 do 50%

Toto je základní test, abyste zjistili, zda adaptér, ke kterému jste připojeni, rychle nabíjí váš iPhone. Apple tvrdí, že jakýkoli iPhone, který podporuje rychlé nabíjení, by měl být schopen dobít až 50% za přibližně půl hodiny. Abychom se ujistili, že vypočítáme čas nabíjení, vaším prvním krokem je vypustit baterii vašeho iPhone na 0%. Když je váš iPhone plně vyčerpaný, měl by se zapnout a stisknout na bočním tlačítku by mělo na obrazovce zobrazit logo červené nízké baterie.

Jakmile je úroveň baterie vyčerpána na 0%, můžete svůj iPhone připojit k kompatibilnímu rychlému nabitému adaptéru pomocí USB-C k blesku kabel. Jakýkoli jiný kabel, jako je kabel USB-A na blesk, nebude fungovat, protože by nepodporoval dodávku energie USB (USB-PD) pro rychlé nabíjení do práce.

Jakmile připojíte svůj iPhone do nabíjecího adaptéru, nastavte časovač na jiné zařízení a zjistěte, jak dlouho trvá, než se váš telefon nabije od 0% do 50%.

zjistit, iphone, rychle, nabíjí, 2023, rychlá

Pokud váš iPhone trvá téměř 30 minut, než se nabije na 50%, můžete si být jisti, že je to opravdu rychlé nabíjení. Pokud vaše zařízení trvá výrazně déle než 30 minut, rychlé nabíjení na vašem iPhonu nefunguje.

Zkontrolujte příkon nabíjecího adaptéru

Pokud vlastníte iPhone, který podporuje bezdrátové nabíjení, můžete zkontrolovat, zda je rychlé nabíjení, když je zapojen, podívejte se na nabíjecí adaptér, ke kterému se připojíte k nabíjení. Napájecí adaptéry navržené společností Apple zobrazí maximální příkon, který používá k nabíjení zařízení.

Tato hodnota by měla být jasně viditelná v horní nebo dolní části adaptéru, kde také uvidíte další certifikační štítky pro nabíjecí cihlu. Pokud nabíjecí cihla ukazuje příkon, který se rovná nebo nad maximální příkon, který váš iPhone podporuje, pak se vaše zařízení rychle nabíjí. Uvedli jsme hodnoty příkonu pro všechny iPhony, které podporují rychlé nabíjení v části výše.

Například iPhone 14 Pro se může rychle nabíjet při maximálním příkonu 27 wattů. Pokud byl napájecí adaptér, který používáte, ohodnocen na 27 wattů nebo více, budete moci nabít zařízení rychleji. Pokud má adaptér příkon nižší než 27 wattů, iPhone by se účtoval pravidelným sazbou, což by trvalo více času na dobití než rychlé nabíjení.

Pokud používáte nabíjecí adaptér třetí strany, nemusíte vidět hodnotu příkonu uvedenou na stejném místě jako na adaptéru Apple. V takových případech můžete zkontrolovat, zda váš adaptér podporuje dodávku napájení USB (USB PD) a zaškrtnutím políčka, ve kterém se objevila, abyste viděli maximální příkon, který nabízí. Pokud je tento příkon roven nebo převyšuje hodnocení příkonu vašeho iPhone, můžete být schopni rychle nabíjet svůj iPhone bez problémů.

Proč váš iPhone není rychlý nabíjení

Pokud nemůžete rychle nabíjet iPhone, mohlo by to být z mnoha důvodů:

 • Váš iPhone nemusí podporovat rychlé nabíjení: Ačkoli rychlé nabíjení existuje již několik let, zařízení vydaná pouze od doby, kdy to iPhone 8 podporuje. Pokud vlastníte iPhone, který je starší než iPhone 8, nebudete moci rychle nabíjet zařízení.
 • Nabíjecí adaptér nemusí splňovat maximální příkon vašeho iPhone: Pokud vlastníte starší adaptér Apple, je pravděpodobné, že 5W USB napájecí adaptér, který přišel s iPhony staršími než iPhone 11. Tento adaptér může nabít iPhone pouze za běžnou sazbu, ale pro rychlé nabíjení budete muset upgradovat na napájecí adaptér s vyšším příkonem, který splňuje hodnocení příkonu vašeho iPhone. Můžete zkontrolovat příkon potřebný k nabíjení iPhone v dřívější části tohoto příspěvku a najít adaptér, který podporuje toto hodnocení.
 • Pokud používáte napájecí adaptér třetí strany: Ne všechny adaptéry podporují rychlé nabíjení na iPhone. Pokud si přejete použít napájecí adaptér, který nevytváří společnost Apple, ujistěte se, že podporuje dodávku napájení USB (USB PD) a že jeho hodnocení příkonu se rovná nebo převyšuje příkon potřebný k účtování vašeho konkrétního modelu iPhone pro iPhone iPhone Model.
 • Pokud používáte kabel ne-přípustného USB-C, nemusí být schopen rychle nabití vašeho iPhone, i když pomocí kompatibilního adaptéru připojíte jej. Je to proto, že ne všechny kabely USB mohou podporovat nabíjení při určitém příkonu potřebném pro váš iPhone k rychlému náboji.
 • Pokud úroveň baterie vašeho iPhonu přesahuje 80%, rychlý nabíjení nebude fungovat s žádným adaptérem. Je to proto, že Apple umožňuje, aby iPhony byly rychle nabité mezi 0% a 79%. Jakmile je váš iPhone účtován na 80%, bude účtován pouze běžnými rychlostmi a může trvat delší dobu, než se plně nabije.
 • iPhone nemusí také rychle nabíjet, pokud je příliš horký nebo příliš chladný nebo je v okolí s takovými podmínkami. Pokud se s takovou situací setkal, iOS zobrazí na obrazovce zámku upozornění „nabíjení na držení“. V tomto případě budete muset počkat, až se iPhone vrátí na normální teplotu, aby se znovu začal nabíjet.

To je vše, co potřebujete vědět o vědět, zda se váš iPhone rychle nabíjí.

Ambivalentní, bezprecedentní a na útěku z myšlenky každého z reality. Soubor lásky k filtrační kávě, chladnému počasí, arzenálu, AC/DC a Sinatře.

iPhone 15 konečně přinese rychlé nabíjení do chytrých telefonů Apple!

Očekává se, že Apple nabídne rychlejší nabíjení na iPhone 15 než jeho předchůdci využitím příchodu USB-C a opuštěním portů Lightning. To je skvělá zpráva pro uživatele iPhone, kteří čekali na rychlejší nabíjení. Podle svazku úniků Apple plánuje nabídnout rychlejší nabíjení na iPhone 15. IPhone 14/14 plus nepřesáhne 20 W, zatímco iPhone 14 Pro / 14 Pro Max může vylézt až do 27 W, což trvá asi půl hodiny, než získají 50% baterie.

iPhone 15 bude podporovat rychlý nabíjení

V této oblasti však iPhone zůstaly do značné míry smartphony Android. Některé chytré telefony nabízejí rychlost nabíjení, která jde daleko za 100 W. To je případ Xiaomi’s Redmi Note 12 Explorer Edition, které nabízí nabíjení 210 W, nebo plné poplatky za devět minut. Je jasné, že Apple má v této oblasti nějaké dohonění.

zjistit, iphone, rychle, nabíjí, 2023, rychlá

Nová zpráva od renomovaného průmyslového analytika Ming-Chi Kuo zálohuje zvěsti a uvádí, že Apple by měl skutečně nabídnout rychlejší nabíjení na iPhone 15. Neurčuje, jak daleko by společnost mohla jít. Spíše spoléháme na mírné zlepšení. Je těžké si představit, že Apple najednou dohnává veškeré zpoždění přechodem na dobíjení 65 W nebo 100 W.

Ale je tu úlovek. Ming-Chi Kuo potvrzuje, že rychlejší nabíjení bude k dispozici pouze u nabíječek s certifikací MFI. Pokud používáte necertifikovanou nabíječku USB-C, měli byste být zbaveni rychlého nabíjení iPhone 15. To znamená, že uživatelé, kteří dosud neinvestovali do kompatibilní nabíječky. Apple neposkytne nabíječku nezbytnou pro rychlé nabíjení kupujícím. Od roku 2020 již kalifornská skupina vloží do krabice adaptér AC a cituje ekologické obavy.

Gizchina News of the Week

Certifikované nabíječky jsou trvale dražší než nabíječky třetích stran. Například nabíječka 20 W USB-C Apple, určená pro iPady, je nabízena v 19 v obchodě Apple Apple. K dispozici je také 35 W adaptér za cenu 59. Pro srovnání, Amazon prodává řadu nabíječek 20W třetích stran za méně než 15. Navzdory vyšší ceně můžeme očekávat, že mnoho uživatelů spěchá na oficiální nabíječky prodávané společností Apple, aby si užili rychlé nabíjení.

K rychlému nabíjení na iPhone 15 budete potřebovat certifikovanou nabíječku

Přechod na USB-C by měl také přesvědčit mnoho uživatelů, vybavených pouze adaptéry USB-A, aby investoval do nového příslušenství. Ming-Chi Kuo očekává, že značka v roce 2023 odešle až 240 milionů 20 W. Podle Kuo „Budoucí uživatelé iPhone 15 mohli koupit více než jednu nabíječku USB-C“, aby vyhověli jejich potřebám.

To není vše. Kupující iPhone 15 budou také muset přinést kabel USB-C s certifikací MFI, aby dosáhli maximální rychlosti nabíjení. Nebudete moci používat necertifikovaný kabel, i když jste si zakoupili oficiální nabíječku, pro rychlé nabíjení. To není problém, protože Apple nadále nabízí bezplatný nabíjecí kabel v krabici svých telefonů iPhone. Měli bychom proto najít oficiální kabel MFI USB-C v krabici iPhone 15. Jako je tomu v iPhone 14.

Všimněte si, že nabíječky a kabely USB-C budou stále kompatibilní s iPhone 15. Baterii můžete nabít bez problémů, ale rychlost nabíjení bude mít limit. Chcete.li co nejlépe využít funkčnost iPhone, bude zákazník, který již utratil více než 1 000, požádán o koupi nové nabíječky pokud ji již nemá pro svůj iPad.

Na závěr se očekává, že iPhone 15 nabídne rychlejší nabíjení než jeho předchůdci. Uživatelé však budou muset investovat do nabíječek a kabelů s certifikací MFI, aby to využili. I když to může být pro některé uživatele nepříjemnost, je to malá cena za rychlejší nabíjení. Apple by měl spustit iPhone 15 během měsíce září 2023, složený z iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, potenciálně rebranded jako Ultra.

Rychlosti nabíjení iPhone X ve srovnání: nejrychlejší a nejjednodušší způsoby nabíjení iPhone

S přidáním rychlého nabíjení a bezdrátového nabíjení do sestavy iPhone Apple 2017 existuje více způsobů, než kdy jindy nabíjíte ‌iphone‌. Každá metoda je jiná.- Některé jsou rychlejší a dražší, zatímco jiné jsou pomalejší, ale pohodlnější. Toto testování jsme provedli v roce 2017 pro ‌iphone‌ x, ale stále je to relevantní pro novější iPhony. Nabíjení USB-C bude vždy rychlejší než bezdrátové nabíjení o pozoruhodnou částku, ale bezdrátové nabíjení se zlepšilo s magsafe.

Testovali jsme několik doplňků nabíjení od výrobců Apple i třetích stran s iPhone X, abychom zjistili, jak se rychlosti nabíjení porovnávají napříč různými metodami nabíjení.

Testované příslušenství

Nabíječky 5W a 12W z Apple byly spárovány se standardním lightningovým kabelem z Apple, ceny od 19. Veškeré příslušenství pro nabíjení USB-C bylo spárováno s kabelem USB-C a Lightning z Apple, ceny od 25.

Metodologie

Pro všechny testy jsme použili stejný ‌iphone‌ x. Mezi testy byla baterie vypuštěna na jedno procento a poté bylo procento baterie zkontrolováno po 15 minutách, 30 minutách, 45 minut a 60 minut při nabíjení.

Pro všechny testy byl ‌iphone‌ x umístěn do režimu letadla bez spuštěných aplikací. Displej byl deaktivován s výjimkou čtyř časových kontrol. Testy byly provedeny bez případu na ‌iphone‌ x.

Výsledek

Absolutně nejrychlejší způsob, jak účtovat ‌iphone‌ 8, ‌iphone‌ x nebo ‌iphone‌ 8 plus je s napájecím adaptérem USB-C a doprovodným USB-C k bleskovému kabelu. Nabíjení s USB-C aktivuje funkci „rychlého náboje“, která je navržena tak, aby nabíjela ‌iphone‌ na přibližně 50% za 30 minut a viděl jsem o této úrovni náboje ve všech mých testech USB-C.

5w bezdrátové nabíjení a 5W kabelové nabíjení ze standardního adaptéru ‌iphone‌ byly nejpomalejší metody, které jsem testoval. 7.5W bezdrátové testování bylo rychlejší než bezdrátové nabíjení 5W, ale ne moc.

Nabíjení na 12 W s adaptérem ‌iPad‌ nebylo nakonec příliš daleko od rychlého nabíjení na konci hodiny, což činí z tohoto jednoho z lepších kompromisů mezi náklady a rychlostí.

USB-C

Testoval jsem jak nabíječky USB-C Apple 29W, tak 87W, které přicházejí s 12palcovým MacBookem a 15palcovým MacBook Pro, spolu s mnohem levnějšími nabíječkami 18W a 30 W od Choetech a Anker. Viděl jsem malý rozdíl v nabíjecích rychlostech mezi 18 W a 87 W.

Při 30minutové značce ve všech testech byl můj telefon účtován na 45 až 49% a po 60 minutách jsem dosáhl 77 až 79% výdrže baterie. Nejpomalejší nabíječkou byla Anker 30W, ale celkový rozdíl byl tak malý, že si myslím, že může být křídován až do náhodného rozptylu. Moje grafy používají 1 výsledek nabíjení, ale mnoho z těchto nabíječek jsem několikrát vyzkoušel se stejnými obecnými výsledky.

Apple 29W MacBook Charger stojí 49 a USB-C na bleskové kabelové náklady 25, takže pro tuto metodu nabíjení se díváte na 75. Například, že nabíječka 18W Choetech, kterou jsem testoval, je pouhých 18 let, zatímco ten z Anker je 30.

Na Amazonu jsou levnější neoficiální kabely USB-C na Amazon, ale vzhledem k problémům, které jsme viděli s některými kabely USB-C třetích stran, může být nejlepší držet se ověřeného hardwaru Apple, pokud jde o kabel. Nezkoušel jsem blesk třetích stran na kabely USB-C, ale neočekával bych, že uvidím velké rozdíly v rychlosti.

Pokud jdete s kabelem Apple a něčím jako nabíječka 18W Choetech, můžete získat rychlé nastavení nabíjení za něco přes 40. Pokud si chcete vyzkoušet štěstí s neoficiálním kabelem, můžete se rychle nabíjet za méně než 30.

Standardní nabíječky iPad a iPhone

Všechny iPhony Apple se dodávají se standardním adaptérem 5W a USB-A k bleskovému kabelu a nabíjení se standardním nastavením je nesnesitelně pomalé srovnání s jinými metodami nabíjení. Není to rychlejší než 7.5W bezdrátové nabíjení a nemůže se srovnávat s nabíjením s adaptéry napájení, které vydávají více šťávy. Například za 30 minut to účtovalo pouze můj ‌iphone‌ na 21 procent a já jsem se dostal pouze na 39 procent po 60 minutách.

Nabíječka Apple 12W ‌ipad‌ je však mnohem rychlejší a je dostupná v 19. S nabíječkou 12W ‌iPad‌ a standardním kabelem blesku jsem viděl rychlosti nabíjení, které nebyly příliš daleko od toho, co jsem dostal, když jsem nabíjel napájecí adaptér USB-C. Při 30minutové značce se můj ‌iphone‌ účtoval na 39 procent a při 60 minutové značce jsem zasáhl 72 procent.

To není příliš špatné pro nastavení, které je jedním z nejdostupnějších, které jsem našel, a na trhu existuje mnoho ekvivalentních možností nabíjení třetích stran, včetně několika s více přístavy a dalšími vymoženostmi.

Bezdrátové nabíječky

Obecně platí, že bezdrátové nabíjení je pomalejší než kabelové nabíjení, ale je to nepopiratelně pohodlné, a pokud účtujete po dlouhou dobu, řekněte u svého stolu v práci nebo přes noc na nočním stánku, na pomalejší nabíjení nezáleží na tom.

To znamená, 7.5W bezdrátové nabíjení, které bylo aktivováno v iOS 11.2, byl rychlejší než standardní metoda 5W kabelového nabíjení v mém testování. K dispozici je také znatelný, ale mírný rozdíl v rychlosti mezi bezdrátovým nabíjením 5W a 7.5W bezdrátové nabíjení.

Tento rozdíl jsem testoval pomocí 7.5W bezdrátová nabíječka od Belkin, kterou Apple prodává, na obou iOS 11.2 a iOS 11.1.2, který omezil nabíjení ‌iphone‌ na 5W. Výsledek nabíjení Belkin 5W na iOS 11.1.2 je výsledek zahrnutý v mém grafu.

Také jsem testoval nabíječku Choetech 5W, která byla mnohem pomalejší než Belkin na 5W, natolik, že jsem si nebyl jistý, že to byla přesná reprezentace 5W nabíjení. Od 1%:

Nebyl obrovský rozdíl mezi 5W a 7.5W nabíjení podle mých zkušeností, ale 7.5W je rychlejší. Pokud kupujete bezdrátovou nabíječku, stojí za to získat 7.5W nabíječka, která nabízí rychlejší nabíjení za ‌iphone‌, ale které nabíječky jsou kompatibilní s 7.5W bezdrátové nabíjení zůstává něčím záhadou.

Víme, že nabíječky Belkin a Mophie, které Apple prodává, nabízí rychlejší bezdrátovou možnost nabíjení, ale není zcela jasné, zda jsou jiné nabíječky vyšších stran od výrobců třetích stran schopny účtovat ‌iphone‌ x, 8 a 8 plus ve vyšších rychlostech.

Pro samostatný příspěvek o možnostech bezdrátového nabíjení jsme vyšetřovali bezdrátové nabíječky třetích stran a vypadá to, že Apple může být zavedeno omezení 7 k omezení 7.5W nabíjení schváleným výrobcům. Například na stránce Amazonu pro tuto nabíječku od Choetech, která říká, že je 7.5W, existuje tato zpráva:

JAK SI NASTAVIT VLASTNÍ HLÁŠKU PŘI NABÍJENÍ TELEFONU

Od Apple Engineer si všimneme, že aktuální iOS podporuje pouze bezdrátové nabíjení 5W Qi v současné době, 7.5W bezdrátové nabíjení je šifrováno a nikdy uvolněno na výrobce třetích stran.

Slyšeli jsme podobné informace od jiných výrobců, ale je to všechno velmi mlhavé a ne něco, co Apple v tomto bodě jasně nastínil. Z tohoto důvodu, pokud chcete potvrdit 7.5W bezdrátové nabíjení, jděte s Belkin, Mophie nebo jinou nabíječkou, která konkrétně uvádí, že je kompatibilní s 7 Apple 7.5W nabíjení.

Jen proto, že bezdrátová nabíječka nabízí více než 5W, nemusí to nutně nabídnout 7.5W rychlosti nabíjení při použití u ‌iphone‌. Pokud používáte bezdrátové nabíjení na nočním stojanu nebo když sedíte na stole po dlouhou dobu, 5W je naprosto dostačující a nabíječky třetích stran jsou mnohem dostupnější než nabíječky Belkin a Mophie.

Na téma bezdrátového nabíjení jsem také testoval, zda tloušťka pouzdra ovlivňuje rychlost nabíjení. Testoval jsem s nahým ‌iphone‌ x, ‌iphone‌ x v silikonovém pouzdře Apple a ‌iphone‌ x s jednou z nejsilnějších zády, které jsem mohl najít, třpytil se naplněný iPhone X z Caseetify. Rychlosti nabíjení byly ve všech třech testech téměř totožné, a zatímco případ Casetify byl možná asi o 2 procenta pomalejší, může být možná křídou na okraj chyby. S případem tenčího jablka byl nulový rozdíl.

Pokud váš případ pracuje s bezdrátovým nabíjením vůbec (a většina ano, s výjimkou těch, které mají zadní magnety nebo jsou vyrobeny z hliníku), bude se nabíjet stejnou rychlostí nebo téměř stejnou rychlostí jako nahý ‌iphone‌.

Závěr

Chcete-li získat rychlé nabíjení na ‌iphone‌ x, ‌iphone‌ 8 a ‌iphone‌ 8 plus, nepotřebujete nic přes 18W a nepotřebujete adaptér USB-C, který je od Apple. Možnosti třetích stran fungují stejně dobře, ale pravděpodobně budete chtít vyzvednout USB-C na blesk přes alternativy.

Rychlé nabíjení vám získá nejlepší časy nabíjení, ale za méně peněz můžete získat nabíječku 12W iPadu a použít ji standardním lightningovým kabelem, aby se nabily ‌iphone‌ téměř tak rychle, jak můžete nabíjet rychlým nabíjením. Mezi nabíječkou 12W ‌IPAD‌ a USB-C je jen asi 10 % rozdíl.

Skutečně nestojí za použití nabíječky 5W, se kterou se ‌iphone‌ lodí, pokud jí můžete pomoci, protože je to neuvěřitelně pomalé.

Bezdrátové nabíjení je také poměrně pomalé metody nabíjení, ale je vhodné, abyste mohli nastavit váš ‌iphone‌ hned vedle vás na bezdrátovou nabíječku a v případě potřeby jej vyzvednout bez nutnosti pohltit se šňůrou.

Blesk | Pletený USB-C na blesk | 1.8m / 3m

Schopen nabíjet zařízení iOS plnou rychlostí. Užijte si rychlejší a lepší nabíjení s každým bleskem. Tento kabel zajišťuje více napájení a méně roztřízení díky pletenému nylonovému kabelu a hliníkovému pouzdru. Vylepšený design přilnavosti pro všestranný silnější a snadnější zážitek.

Extra silné, extra odolné

UNI USB-C Pletený nylonový osvětlovací kabel získáte navíc 30% ochranu než původní kabel, který vydrží denní opotřebení a žádné další exponované dráty.

Kompaktní lehký

Uživatelsky přívětivý nesptický design pro snazší zástrčku a odpojení.

Pletený nylonový kabel pro větší odolnost.

Prémiové pouzdro hliníku pro lepší rozptyl tepla.

Vysoce kvalitní konektor USB-C poskytuje pohodlné připojení k vašim zařízením pro stabilní nabíjení.

O uniaccessoriech

Věříme, že všechny elektronické by měly zlepšit vaše pracovní zkušenosti, dosáhnout rovnováhy mezi funkcí designu.

Sjednotit vaše nastavení

Záruka

Všechny produkty UNI jsou chráněny omezenou 12-18 měsíční zárukou, což znamená, že pokud se za 12-18 měsíců zlomí cokoli, opravíme nebo nahradíme nebo nahradíme. Různé časové osy záruk různých produktů, protože záruční období se liší podle modelů.

Vyzkoušejte uni ven a ujistěte se, že je to pro vás to pravé. pokud ne, můžete jej kdykoli vrátit během prvních 30 dnů od nákupu. Proces vrácení peněz začne, jakmile bude položka vrácena do našeho skladu k inspekci.

Postupujte prosím podle procesu vrácení hladkého procesu vrácení.

Celosvětová doprava

Poskytujeme několik metod přepravy pro každou zemi na Zemi. Jedná se o standardní přepravu, rychlá doprava a expresní doprava, různé náklady a čas, takže si můžete sednout a relaxovat, bez obav.

Další podrobnosti naleznete v našich zásadách přepravy.

⚠ Příprava před odesláním balíčku trvá 1 až 2 pracovní dny. Další informace naleznete v našich časech.

Uniaccessories /H3>

Se silnou touhou a velkou vášeň, aby vám přinesla to nejlepší.

Bezdrátové rychlé nabíjení ve snaze!

Získejte bezdrátové rychlé nabíjení v rámci s univerzální magnetickou bezdrátovou nabíječkou. Už žádné zamotané dráty nebo ztracené nabíjecí kabely, stačí zaskočit iPhone 12 na nabíječku, pro okamžité bezdrátové rychlé nabíjení.

Magsafe kompatibilní

Poskytuje přesný výstup doporučený Apple pro špičkový výkon a bezchybnou kompatibilitu s příslušenstvím pro iPhone 12 a Magsafe.

Bezproblémové magnetifikování

Už žádné zamotané dráty nebo ztracené nabíjecí kabely. Stačí zaskočit iPhone 12 na nabíječku, abyste mohli okamžité bezdrátové rychlé nabíjení. Výkonné a bezpečné magnety udržují nabíječku na místě a umožňují pokračujícímu používání telefonu při nabíjení.

Power-Friendlypower

Není třeba odstraňovat zařízení z jeho pouzdra pokaždé, když potřebujete zapnout. Tato nabíječka je kompatibilní s případy Magsafe a navržena tak, aby pracovala ve většině ochranných případů, až asi 3 mm.

Rychlý kontakt

Nakonstruovaný s 3x Power standardních bezdrátových a kabelových nabíječek, maximální výstup 15W vám může ušetřit 2 hodiny celkové doby nabíjení telefonu!

Adaptivní technologie bezdrátového chůva

Nabízí nejširší škálu kompatibility zařízení, okamžitě se přizpůsobuje mezi 5W, 7.Výstup 5W, 10W a 15W, aby se zajistilo, že vaše zařízení kompatibilní s iPhone nebo Android Qi vždy obdrží nejrychlejší možný poplatek.

Jiné bezdrátové kompatibilní telefony nejsou připojeny magneticky.

Bezpečnostní prvky světové úrovně

Vestavěné bezpečnostní prvky OmniProtect automaticky regulují výstupní výkon tak, aby chránili vás a vaše zařízení před problémy, jako je zkrat a přehnané za bezpečné rychlé nabíjení.

Zaručená spolehlivost

Hypergear je tak sebevědomý ve spolehlivost a výkon tohoto produktu, že nabízíme bezproblémovou omezenou jednoroční záruku

VAROVÁNÍ CALIFORNIA PROP 65

Varování: rakovina a reprodukční poškození www.P65warnings.CA.Gov

zjistit, iphone, rychle, nabíjí, 2023, rychlá
| Denial of responsibility | Contacts |RSS