Jak zjistit, zda je iPhone originální, nebo ne

Jak zjistím, zda je můj iPhone 8 plus originální, nebo ne??

Přejděte na „Nastavení“ a vyberte „Sériové číslo“. Zobrazí se jedinečná sada čísel přiřazených tomuto zařízení. Siri. Původní iPhone 8 Plus okamžitě aktivuje Siri a je připraven k použití.

 • Nesmí se vyskytovat žádné hieroglyfy, chybně napsaná slova ani jiné kaligrafické chyby.
 • Iphone, navržený společností Apple v Kalifornii, sestavený v Číně, číslo modelu, certifikační značky (jako na obrázku) musí být uvedeny na zadní straně zařízení.
 • Iphone nemůže mít anténu.

Jak zjistit, zda je iPhone skutečný, nebo ne?

Otestujte svůj smartphone prostřednictvím iTunes a zkontrolujte IMEI Pokud se v horní nabídce zobrazí ikona smartphonu. iPhone je skutečný. Klikněte na ikonu, v levém horním rohu se zobrazí miniaplikace a její sériové číslo, které můžete zkontrolovat na oficiálních stránkách společnosti Apple. Každé zařízení má jedinečné číslo IMEI.

zjistit, iphone, originální, nebo

Anglické označení „Designed by Apple in California“, „Assembled in China“, „iPhone“ na zadní straně původního zařízení. Kromě toho je uvedeno číslo modelu a sériové číslo; originální smartphony nemají sloty pro rozšíření paměti nebo zvýšení celkového počtu karet SIM.

zjistit, iphone, originální, nebo

Složitější než

Člověk se zkušeným okem pozná padělek nejen bez zapnutí iPhonu, ale i bez otevření krabičky. Existuje několik dobrých vodítek, která pomáhají klon identifikovat. Zde jsou.

Krabice

Společnost Apple věnuje velkou pozornost detailům a tento přístup se odráží ve všem, co se týká iPhonu, počínaje obalem. Vlastní krabice by měla být z těžkého potahovaného kartonu s rovnými rohy a vyraženým logem. Na spodní straně musí být uveden název modelu, sériové číslo, IMEI a nálepka s kapacitou paměti. Ale především obsah krabice.

Příslušenství a svazky

Ke každému iPhonu je přiložen dobíjecí kabel, sluchátka, adaptér USB a obálka s dokumentací, samolepkami a sponkou na vyjmutí zásobníku na kartu SIM. Veškeré příslušenství musí být úhledně srolované a zabalené v průhledných fóliích. Originální kabely jsou měkčí než padělky a plast na jejich konektorech je dokonale hladký, bez hrbolků a vroubků. Vše musí být samozřejmě seřazeno v dokonalém pořadí.

Vzhled iPhonu

Samotný smartphone by měl působit dojmem kvality: cítíte jeho hmotnost, kov je v ruce příjemně studený. Iphone je vyroben z hliníku, zatímco padělané iPhony používají jakýkoli barevný materiál včetně barevného plastu.

Originální iPhony mají díly, které do sebe pevně zapadají a mají minimální mezery. Tlačítka a přepínač tichého režimu by se měly snadno mačkat a neměly by mít vůli. Na zadním krytu smartphonu se určitě nachází IMEI, které odpovídá číslům na krabici a zásobníku na kartu SIM.

Na druhou stranu se nemusíte bát ani montáže v Číně. Je to zcela legální, protože iPhone je navržen v USA a vyráběn a montován v Číně.

Očividný padělek s odvahou prozradí detaily, které skutečný iPhone prostě mít nemůže. Mezi tyto indikace patří:

 • Odnímatelný zadní kryt a baterie;
 • Podpora dvou nebo více karet SIM;
 • Slot pro paměťovou kartu;
 • Konektor microUSB;
 • Teleskopická anténa.

Ale i když je padělek kvalitní a těžko rozeznatelný od originálu, všechny pochybnosti by měly být po zapnutí rozptýleny.

Software a vnitřnosti

Doby hrubých překladů a hieroglyfů v jídelních lístcích jsou dávno pryč. Číňané se nyní naučili napodobovat rozhraní a přesně kopírovat písmo. Co zatím neumí, jsou podvržené funkce: Siri ani Find iPhone v klonu samozřejmě fungovat nebudou.

Padělky nemusí mít platné sériové číslo, které by Apple mohl ověřit. Kontrola stavu záruky podle sériového čísla je tedy nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda je váš iPhone pravý, nebo falešný.

Pro ověření je třeba najít sériové číslo v nastavení systému (v části „Základní“ → „O tomto zařízení“), zkontrolovat, zda se shoduje s číslem na zásobníku karty SIM a na krabičce, a poté jej zadat do ověřovacího formuláře na této stránce. Pokud je váš iPhone pravý, stránka vám poskytne údaje o modelu, zbývající záruce a další informace. V opačném případě se zobrazí zpráva „Sorry, this serial number is not correct“ nebo něco podobného.

Další možností ověřování je App Store (obrázek vlevo). Jak jste pochopili, všechny klony běží na systému Android, který má vlastní obchod s aplikacemi Google Play (snímek obrazovky vpravo). To se zobrazí po kliknutí na ikonu App Store na falešném iPhonu.

Pokud si nejste jisti, v jakém obchodě hledáte, zkuste vyhledat aplikace značky Apple, jako je Keynote a GarageBand, které samozřejmě na Google Play nenajdete.

Další zaručeně rychlou metodou, jak zjistit pravost iPhonu, je synchronizace s iTunes.

Mediacombine automaticky rozpozná připojené zařízení, zobrazí o něm všechny informace a, jak jistě tušíte, ihned rozpozná padělek. Stačí si vzít notebook s nainstalovaným iTunes a dbát na to, abyste se mohli připojit k internetu a setkat se s prodejcem.

Setkali jste se někdy s klony iPhonu nebo podvodnými prodejci?? Nezapomeňte nám v komentářích sdělit své zkušenosti.

Jak ověřit pravost iPhonu na webu společnosti Apple?

Jedná se o nejvhodnější metodu, protože nemusíte ani tisknout krabici a vyndávat zařízení. Postupujte podle pokynů:

Sériové číslo hledejte na obalu. mělo by se nacházet na zadní straně krabičky mezi IMEI a číslem šarže (Part No).). Sériové číslo se skládá z 11 nebo 12 znaků (číslic a písmen).

Pokud je váš iPhone vytištěný a aktivovaný, zkontrolujte sériová čísla na obalu a v nastavení zařízení (Nastavení. Obecné. O tomto zařízení).

Přejít na http://www.Apple.Přejděte na kartu „Podpora“ v pravém horním rohu.

Přejděte dolů a najděte pole „Záruka a opravy“. Zde musíte kliknout na odkaz „Zkontrolovat stav záruky“.

Do speciálního okna zadejte sériové číslo zařízení a poté zadejte kód captcha.

Po zadání údajů stiskněte tlačítko „Pokračovat“. Pokud zadáte číslo nesprávně, systém zobrazí tuto zprávu:

Překontrolujte sériové číslo. Pokud se nevyskytují žádné chyby, znamená to, že tento iPhone je „šedý“ a měli byste jej vyřadit.

Po správném zadání „sériového čísla“ aktivovaného iPhonu se zobrazí následující obrazovka:

zjistit, iphone, originální, nebo

Zaškrtněte zelené políčko u položky „datum účinnosti nákupu“ a ověřte, zda se jedná o originál. Zbývající položky jsou věnovány mezinárodní záruce, která je platná 1 rok od data nákupu, a právu na bezplatnou telefonickou konzultaci. právo, které může majitel iPhonu uplatnit po dobu 3 měsíců. Jak vidíte, můžete nejen určit pravost zařízení, ale můžete také odhadnout, jak dlouho byl gadget používán (více než 3 měsíce, více než rok). V našem případě záruka vypršela, takže systém nabízí pouze placenou službu.

Pokud iPhone ještě nebyl aktivován, zobrazí se ve žlutém poli vykřičník a nápis „Product purchase date needs to be confirmed“.

Skutečnost, že služba našla zařízení a nikoli chybu, potvrzuje originalitu gadgetu.

Poznámka: Pokud sériové číslo začíná číslem „5K“, jedná se o renovovaný iPhone, což znamená, že byl renovován výrobcem nebo prodejcem. Repasovaný iPhone není úplně nový, přestože opravy jsou obvykle dobré a společnost Apple na takové zařízení poskytuje plnou záruku.

Nejjednodušší je to udělat. Zda je odemčený

Smartphone může skvěle projít jakýmkoli testem, ale pokud má prodejce potíže s vypnutím „Najít iPhone“. sbohem, nic nefunguje.

Pro neznalé: iPhone se tak spojí s držitelem Apple ID a vlastně mu dá klíče k ovládání zařízení. Mohl by například na dálku zablokovat váš nově zakoupený iPhone a požadovat peníze za jeho odblokování. Bude vědět, kde se nacházíte. То ещё удовольствие.

Нужный пункт спрятался в настройках, в разделе «iCloud», но гораздо проще вбить «Найти iPhone» там же в поиске.

How to download the iCloud activation bypass software using IMEI free

Downloading the Bypass iCloud Activation With IMEI Free tool can be done in different ways, By Mega, Mediafire, but if you want to do it in a direct way and without survey you have to connect to one of virtual dedicated servers. These guarantee you a quick download of the software, although that depends a lot also on your internet connection.

To avoid problems during the download it is advisable that you specify what the operating system of your computer is, in this way you will access the installation files of the program Windows, Linux or Mac, depending on your computer.

Použití přístupového klíče je pro odstranění zámku iCloud pomocí IMEI velmi důležité, ale tento klíč je stejně jako software zdarma.

Parametry, které odlišují originální smartphone od padělku

Ve společnosti Apple věnujeme zabezpečení a originalitě vlastních gadgetů velkou pozornost. Proto jsou k dispozici možnosti, které uživatelům umožňují identifikovat a potvrdit jedinečnost jejich zařízení.

Kontrola vyžaduje vnější prohlídku zařízení, zjištění sériového čísla a prozkoumání fungování softwaru. Řiďte se našimi radami:

 • Zkontrolujte stav pouzdra včetně všech funkcí vybraného modelu iPhonu;
 • Zkontrolujte technické specifikace gadgetu; neměly by se lišit od deklarovaných;
 • Zkontrolujte sériové číslo a kód IMEI;
 • Zkontroluj své Apple ID.

Kontrola IMEI, sériového čísla a nastavení iOS

Nedoporučuje se kupovat iPhone bez krabice, protože je to jeden z nástrojů, který pomáhá objasnit, zda je zařízení originální, nebo ne. IMEI je napsán na krabici a měl by být porovnán s tím, který je zobrazen v informacích o systému iOS v samotném iPhonu.

Pokud se čísla neshodují, znamená to, že smartphone není originální nebo je kradený.

Krok Kontrola pomocí oficiálních webových stránek společnosti Apple

Pravost svého zařízení můžete ověřit na webu společnosti Apple. Jedná se o velmi přesný a spolehlivý způsob. Ověření vám zabere několik minut:

 • Navštivte webové stránky společnosti Apple na adrese https://checkcoverage.Apple.com/en/ru/;
 • Zadejte sériové číslo zařízení;
 • Zadejte požadované informace a stiskněte tlačítko „Pokračovat“.

Je důležité si uvědomit, že tato metoda určuje, zda je možné službu používat. Také pomocí webové stránky IMEI.Informace lze zjistit:

Vše o aktivačním zámku

Na webových stránkách služby můžete zjistit typ miniaplikace, její umístění a stav, v jakém se zařízení nachází.

Propojení iPhonu s Apple ID

Vše je vázáno na stejné umístění a lze je používat na více zařízeních současně. Před nákupem je důležité zkontrolovat, zda je zařízení připojeno k síti. Nekupujte zařízení, ke kterému je připojen externí účet. Pokud prodávající vymyslí důvody, proč se z účtu neodhlásit, neměli byste nakupovat. Pokud není možné se z ID odhlásit, je zařízení odcizeno.

K vyřešení problému je třeba provést následující kroky:

 • Přejděte do nastavení;
 • Povolte základní nastavení;
 • Přejděte na Apple ID;
 • Klikněte na „Zabezpečení a heslo“;
 • Poté stiskněte tlačítko Exit;
 • Poté potvrďte proces odpojení;

Případ

Zkontrolujte stav zadního krytu a obrazovky. Je dobré, když se nevyskytují žádné vady nebo je jejich počet snížen na minimum. Promáčkliny, vrypy a oděrky jsou známkou nekvalitního smartphonu.

Po stisknutí obrazovky by měla následovat chvilková odezva. Zpoždění signalizuje, že modul displeje nefunguje správně.

Tlačítka

U iPhonů jsou to tlačítka, která se rozbíjejí, proto stojí za to věnovat těmto ovládacím prvkům zvláštní pozornost.

Zařízení by se mělo spustit a vypnout bez problémů, TouchID a kolébka hlasitosti by měly reagovat bez „brzd“.

Reproduktory

Je třeba zkontrolovat reproduktory: mluvit a poslouchat. Musíte být schopni slyšet osobu, které voláte, a slyšet veškerou hudbu, kterou chcete slyšet, bez zbytečného šumu a rušení.

Vedle nabíjecího konektoru se nacházejí mřížky pro reproduktor Talker. Pokud chybí, znamená to, že smartphone byl rozebrán. Měli byste také zkontrolovat stav dvou šroubů, které drží zadní kryt na svém místě.

Hardwarový zámek

Před nákupem je třeba vyjmout kartu SIM a zkontrolovat, zda na ní není nic navíc.

Komunikační moduly

Měli byste zkontrolovat, zda správně fungují všechny komunikační moduly: Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3G. Pokud některá z nich nefunguje, je anténa pro komunikaci poškozená.

Další funkce softwaru

Ujistěte se, že dobře fungují:

Shrnutí

Chcete se při nákupu iPhonu chránit? Postupujte podle těchto tipů:

 • Zaplaťte až po kontrole zařízení;
 • Je důležité zkontrolovat přístroj, jeho kryt a všechny jeho funkce. Vše by mělo být téměř dokonalé;
 • Je třeba zkontrolovat aktivační zámek;
 • Prodejce se musí odhlásit z Apple ID;
 • Koupě smartphonu s kompletním balíčkem.

Kontrola iPhonu podle ID a sériového čísla.

Při nákupu iPhonu z ruky musíte být velmi opatrní. Podvodníci se snaží na sekundárním trhu prodávat nejrůznější padělky, bez jejich kontroly je šance, že zůstanou na dně sudu. Jak zkontrolovat informace o iPhonu a sériové číslo na oficiálních webových stránkách společnosti Apple je vysvětleno v těchto pokynech.

? Co kontroluje iPhone podle průkazu totožnosti??

Zjistěte stav iPhonu: zda je kradený, nebo ne. Kontrola IMEI ukazuje především stav zařízení. Pokud skutečný majitel iPhone ztratí nebo je mu ukraden, kontrola vás na to upozorní. Iphone, který je uveden jako ztracený nebo odcizený, by se neměl kupovat. Pouze pokud jde o díly.

Hledání iPhonu podle IMEI. Zkontrolujte, zda je smartphone již po záruce, ale není odcizený nebo ztracený

Identifikace země nákupu. IMEI slouží k určení přesného čísla modelu iPhonu. Je nutné zkontrolovat, ve které zemi je smartphone určen k prodeji.

zjistit, iphone, originální, nebo

Číslo modelu umožňuje zjistit, odkud iPhone pochází

Zobrazí stav funkce Najít iPhone. Kontrola IMEI vás také informuje, zda je na vašem iPhonu aktuálně spuštěna funkce „Najít iPhone“. Pokud je povolena, nezapomeňte prodávajícího požádat, aby se odhlásil ze svého účtu iCloud.

Ohodnoťte 5 hvězdičkami v dolní části tohoto článku, pokud se vám téma líbí. Sledujte nás na Telegramu. Instagram. Viber. Zen. Youtube.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS