Jak zjistit, zda máte 32bitový nebo 64bitový procesor. Windows 11 32 bit

Windows 11 Full Free Download (ISO 64 bit): Nainstalujte Windows 11

Windows 11 je nyní k dispozici ke stažení zdarma na celém světě.

Windows 11: Microsoft nedávno oznámil novou aktualizaci Windows a řekl, že to bude významná aktualizace Windows. Když byla spuštěna Windows 10, Microsoft řekl, že to bude poslední verze Windows a že se společnost nyní zaměří na zahrnutí stále více funkcí do systému Windows 10. Fanoušci očekávají, že se aktualizace nazývá Windows 11.

Po Windows 11, náhled build 22000.160 je nyní k dispozici v kanálu DEV ke stažení zdarma. Společnost Microsoft oznámila nejnovější vydání Windows na své události Windows v Redmond. Správně se nazývá Windows 11, nástupce nejoblíbenějšího systému Windows 10 společnosti. Novou verzi lze tedy nazvat „Nová okna“ nebo Windows 11.

Windows 11 přichází a pokud již používáte Windows 10, budete moci zdarma upgradovat na přepracovaný operační systém společnosti Microsoft. Podívejme se, zda váš systém splňuje základní kritéria, pokud splňuje minimální požadavky.

Požadavky na systém:

Verze OS Windows 11
Technický přehled K dispozici v 32 bitů a 64bitové verze s anglickým mainstreamovým jazykem.
Založit Offline ISO instalační program/plné samostatné nastavení
Architektura 32bit (x86) / 64 bit (x64)
Licence Zdarma | Zaplaceno
Vývojáři Microsoft
RAM 4 GB
Úložný prostor 64 GB
Procesor 1 GHz nebo rychlejší

Datum vydání Windows 11

června 2021, bylo, když Microsoft začal žít a představil Windows 11 na svět.

Funkce Windows 11

Při porovnávání s Windows 10 uvidíme v této verzi Windows různé upgrady v této verzi Windows. Nová Windows nebo Windows 11 se zaměří na nové uživatelské rozhraní, nový obchod a různé další.

Windows 11 New UI

První změnou, kterou jsme viděli u nových oken, bude změna v uživatelském rozhraní. Ikony se s touto aktualizací změní. Očekává se, že okna dlaždic a software budou mít zaoblené rohy. To dává nový pohled na okna.

K dispozici bude návrh nabídky plovoucího panelu. Návrh bude mít nabídku Start, Akční centrum a nabídky oddělené od hlavního panelu. Akční centrum bude také změněno s touto aktualizací. Nový Windows 11 bude sdílet design Windows 10X.

Nový řídicí panel

Očekává se, že Windows 11 bude mít nový přístrojový panel. Pomocí tohoto řídicího panelu se podíváte na aplikace, které používáte, a máte přehled o vašem účtu Microsoft. Uživatelé budou moci zkontrolovat nadcházející události kalendáře, nedávné dokumenty, seznamy úkolů a různé další věci.

Nový Windows Store

Uvidíme změnu v uživatelském rozhraní obchodu Microsoft, kterou máme v systému Windows 10. Návrh oken bude přitažlivý. Over, proběhne několik aktualizací pro vývojáře aplikací nahrávající své aplikace v Store Microsoft Store.

Spusťte aplikace Android na Windows 11

Uživatelé systému Windows budou nyní moci spustit aplikace Android na svém PC. Microsoft integroval Amazon App Store v obchodě Microsoft v systému Windows 11. Uživatelé si budou muset nejprve stáhnout Amazon App Store a poté si mohou do svých počítačů stáhnout a nainstalovat aplikace pro Android.

Sekce widgetů

Windows 11 přináší novou sekci widgetů, která bude přístupná z hlavního panelu. Sekce widgetů zobrazí zprávy, počasí, kalendář, váš seznam úkolů a mnoho dalšího. Sekce widgetů bude přizpůsobitelná a uživatelé ji mohou přizpůsobit podle svých preferencí.

Snaps rozložení

Toto je jedna z nejlepších funkcí pro lidi, kteří pracují na více aplikacích dohromady. Pomocí této funkce budete moci uspořádat aplikace, které používáte na obrazovce, abyste je všechny používali dohromady.

Over, můžete vytvořit skupinu snímků, ke které máte přístup z hlavního panelu.

Integrované týmy Microsoft

Windows 11 má také integrované týmy Microsoft. Nyní můžete přímo přistupovat k týmům Microsoft zevnitř systému a snadno se spojit s uživateli. Z hlavního panelu budete moci používat týmy Microsoft.

Zvýšený výkon her

Windows 11 přináší nové herní funkce. Zvyšuje výkon vašeho počítače pro hraní her. Při hraní her na počítači se systémem Windows 11 si můžete užít lepší grafiku. Over, přináší to Xbox Game Pass, který vám umožňuje přístup k knihovně přibližně 100 vysoce kvalitních her.

Bude to nazýváno Windows 11?

O názvu nové aktualizace Windows nelze nic říci. Od této chvíle víme, že název aktualizace je aktualizace Sun Valley. Existuje zmatek ohledně názvu nové aktualizace Windows, protože Microsoft řekl, že Windows 10 bude poslední verzí Windows po spuštění.

Nevíme, zda Microsoft bude pokračovat s názvem Windows 10 nebo bude spuštěn jako Windows 11 nebo New Windows. Zatím o tom ještě nemáme žádné informace. Vše, co víme, je, něco velkého je pocházet z Microsoftu a přinese to některé z významných změn v systému Windows 10, které nyní používáme.

Stáhněte si Windows 11 Full Free (ISO 32-64 bit)

Microsoft právě zveřejnil novější verzi Windows. Je také přístupný ke stažení zdarma všem uživatelům. Odkazy ke stažení Windows 11 najdete zde. Než si jej stáhnete, ujistěte se, že počítač splňuje minimální systémové požadavky na efektivně, aby Windows 11 fungovala.

 • Stáhněte si Windows 11 32 bit (k dispozici ke stažení)
 • Stáhněte si Windows 11 64 bit (k dispozici ke stažení)

Stáhněte si Windows 11 ISO 64 bit zdarma (2023 verze)

Microsoft nedávno vydal soubory ISO pro Windows 11 Insider Preview Build (DEV Channel nebo Beta Channel) 22000.132 a které můžete použít k provedení čisté instalace nebo upgradu. Pojďme se podívat na výukový program krok za krokem:

Pomocí této příručky budete moci stáhnout bit Windows 11 ISO X64 pro následující verze:

 • Sestavení náhledu Windows 11 Insider (DEV Channel) 22000.132
 • Sestavení náhledu Windows 11 Insider (Betachannel) 22000.160
 • Windows 11 Insider Preview Enterprise 64 Build (DEV Channel) 22000.132
 • Windows 11 Insider Preview Home China Build 22000.160

Windows 11 Stáhnout obrázek ISO Disc

Windows 11 je nyní veřejně k dispozici a můžete si jej stáhnout volně bez registrace do programu Insider.

Krok 1: Navštivte web Windows 11 a pomocí tohoto odkazu.

Krok 2: Nyní přejděte na sekci „Stáhnout Windows 11 Disk Image (ISO)“ a vyberte „Windows 11“ a klikněte na Stáhnout.

Krok 3: Hned poté budete požádáni o výběr požadovaného jazyka a klikněte na „Potvrdit“

Krok 4: Zde získáte 64bitový odkaz na stahování Windows 11.

Velikost souboru ISO je 5.1 GB pro anglický jazyk. Může se lišit od jazyka k jazyku.

Jakmile si stáhnete soubor ISO, musíte jej nainstalovat, což bude vyžadovat, abyste prošli procesem vytváření médií. Podívejte se na instalační průvodce nástrojem pro tvorbu médií Windows 11.

Stahování souborů ISO pro program Windows 11 Insider

Krok 1: V první řadě se ujistěte, že jste se zaregistrovali do programu Windows Insider. Chcete.li se připojit k zasvěcenému programu, postupujte podle těchto dvou jednoduchých kroků.

zjistit, máte, 32bitový, nebo, 64bitový, procesor
 • Po dokončení procesu registrace budete požádáni, abyste souhlasili s podmínkami, poté budete přesměrováni na možnost „Start Flight“. Tam se můžete dozvědět více o tom.

Krok 2: Nyní můžete po úspěšném registraci do programu Windows Insider získat soubory Windows 11 ISO.

Krok 3: Nyní navštivte tuto stránku a vyberte si požadovanou verzi ISO.

Pokud si nejste jisti, do kterého kanálu je vaše zařízení přihlášeno, zkontrolujte stránku Nastavení:

Nastavení Aktualizace programu Insider Security Windows In Windows 10/11

Krok 4: Poté musíte vybrat svůj preferovaný jazyk. Poté, co jste si vybrali, klikněte na „Potvrdit.“

Krok 5: Tam najdete odkaz ke stažení souboru Windows 11 ISO. Vezměte prosím na vědomí, že tento odkaz bude aktivní pouze po dobu 24 hodin a nebude trvalý. Takže máte dost času na to, abyste se o to podělili se svými přáteli.

Hotovo! Soubor ISO je kolem 5.Velikost 1 GB. Před pokračováním v čisté instalaci se však ujistěte, že máte licencovanou verzi Windows 10.

Stáhněte si Windows 11 ISO AMD64 z výpisu UUP

Chcete.li stáhnout Windows 11 ISO z výpisu UUP, postupujte podle níže uvedených kroků-

 • Nejprve se vydejte na stránku skládky UUP ve vašem prohlížeči. Můžete tak učinit kliknutím na tento odkaz.
 • Zde klikněte na kartu stahování.
 • Vyhledejte ISO Windows 11 ze seznamu souborů ke stažení. Kliknutím na název souboru stáhněte soubor. Před stažením souboru také zkontrolujte architekturu. Zajistěte, aby architektura souboru ISO odpovídala architektuře vašeho počítače.
 • V sekci jazyka vyberte jazyk, ve kterém chcete, aby byl operační systém, a poté klikněte na další.
 • Nyní budete požádáni o výběr vydání systému Windows. Po výběru vydání klikněte na další.
 • Dále, v části Metoda stahování, vyberte možnost ke stažení a převést na ISO. Vyberte také jakékoli možnosti převodu podle vaší preference a poté klikněte na balíček Vytvořit stahování.
 • Tím se soubor stáhne na počítači. Vydejte se na místo, kde byl soubor stažen.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor stažený z výpisu UUP a poté klikněte na extrakt. Postupujte podle pokynů na obrazovce a extrahujte soubor.
 • Nyní otevřete extrahovanou složku a poklepejte na uup_download_windows a stáhněte si soubor ISO.
 • Který by měl stáhnout soubor ISO pro Windows 11 na vašem PC.

Jak nainstalovat soubor ISO Windows 11

Čistá instalace odstraní všechny soubory, nastavení a aplikace z vašeho zařízení během procesu instalace. Ve skutečnosti je vždy dobré zálohovat vaše data před pokračováním:

 • Pokud chcete vytvořit bootovací USB, můžete tuto příručku sledovat zde.
 • Otevřete průzkumník souborů a přejděte do souboru ISO, který jste stahovali. Chcete-li soubor otevřít, poklepejte na něj.
 • Windows 11 bude obrázek „namontovat“, což vám umožní přístup k souborům, které obsahuje.
 • Chcete-li zahájit proces instalace, poklepejte na nastavení.soubor exe.
 • Během nastavení vyberte z rozbalovací nabídky „Změnit co zachovat“.
 • Chcete.li provést čistou instalaci, klikněte na „Nic“ na další obrazovce.
 • Po dokončení instalace se dvakrát zkontrolujte.

Nastavení Aktualizace programu Insider Security Windows In Windows 10/11

Kroky k upgradu z Windows 10 na Windows 11

Po uvolnění Windows 11 vytvoříme krok za krokem průvodce, jak upgradovat z Windows 10 na Windows 11 nejjednodušším možným způsobem.

Bude Windows 11 mít 32bitovou verzi?

Společnost Microsoft jasně objasnila, že 32bitová verze Windows 11 nebude existovat vyžadováním 64bitového procesoru. Pozor na 32bitové odkazy na stahování verzí Win11! Mohli by potenciálně poškodit váš počítač.

Závěrečná slova

To je vše, co víme o Windows 11 ISO 64bitovém obrazu Disc Stahování v roce 2023. Společnost Microsoft potvrdila, že podrobnosti o aktualizaci systému Windows budou vždy zdarma pro své uživatele Windows 10, ale pokud máte na svém počítači nainstalována jiná okna, můžete také jít s čistou instalací pomocí výše uvedených souborů ISO 32/64 BIT. Budeme vás informovat o informacích, které získáme o nové aktualizaci Windows.

Windows 32-bit vs 64-bit | Speed Test

Jak zjistit, zda máte 32bitový nebo 64bitový procesor

Kroky k určení, zda má váš počítač 32bitový nebo 64bitový procesor (CPU), závisí na nainstalovaném operačním systému. Níže jsou uvedeny kroky k určení typu procesoru pro Windows, Mac a Linux.

Windows 8, 10 a 11

Podívejte se na následující kroky k určení vašeho typu CPU a kolik bitů má procesor v systému Windows 8, Windows 10 a Windows 11.

Nebo, pokud nemáte vyhledávací pole (protože jste jej deaktivovali):

 • Otevřete okno Průzkumníka souborů stisknutím klávesy E Windows E.
 • Vlevo klepněte pravým tlačítkem myši na tento počítač.
 • V kontextové nabídce vyberte Vlastnosti a otevřete okno Vlastnosti systému.
 • V Systémové vlastnosti Okno, najděte typ systému, který uvádí váš operační systém a typ CPU.

Stanovit výrobce procesoru (e.G., AMD nebo Intel) a jeho model viz linka procesoru.

Dřívější verze Windows

S dřívějšími verzemi Windows postupujte podle těchto kroků.

 • Otevřete nabídku startu Všechny programy. Otevřete složku příslušenství, poté složku systémových nástrojů. Ve složce systémových nástrojů vyberte možnost Systémové informace.
 • Hledejte možnost typu systému pod Položka Sloupec na pravé straně systémových informací. V Hodnota sloupec, přidružená hodnota vám řekne, jaký typ procesoru má počítač v něm. Pokud Typ systému Hodnota zahrnuje „x86“ v něm, CPU je 32bitový. Pokud Typ systému Hodnota zahrnuje v něm „X64“, CPU je 64bitový.

Další informace o tomto užitečnosti naleznete v naší stránce s informacemi.

Zjistěte, zda použití 32bitové nebo 64bitové verze Windows

Microsoft Windows je k dispozici v 64bitovém a 32bitovém. 32bitové procesory mohou provozovat pouze 32bitové verze Windows. 64bitové procesory však mohou spouštět buď 64bitové nebo 32bitové verze.

Chcete-li zjistit, zda je verze systému Windows v počítači 32bitové nebo 64bitové, vyberte svou verzi a postupujte podle kroků.

Zjistěte, zda je Windows Vista a později 32bitový nebo 64bitový

Některé notebooky nemají klíč pauzy. Místo toho je klíč pauzy sekundární funkcí funkčního klíče a musíte stisknout klávesu FN a funkci.

 • Okno systému, vedle Typ systému, Seznamy 32bitové operační systém pro 32bitovou verzi Windows a 64bitový operační systém, pokud provozujete 64bitovou verzi. Níže je obrázek a příklad tohoto okna.

Zjistěte, zda je Windows XP 32bitový nebo 64bitový

 • Stisknutím tlačítka Windows Pause nebo otevřete ikonu systému na ovládacím panelu.
 • Na kartě Obecné okna Systémové vlastnosti, pokud má textová Windows XP, spustí počítač 32bitovou verzi Windows XP. Pokud má vydání textu Windows XP Professional X64, počítač spustí 64bitovou verzi Windows XP.

Zjistěte, zda je Windows 2000 a předchozí 32bitový nebo 64bitový

Operační systémy Windows, od Windows 95 po Windows 2000, jsou všechny 32bitové. Neexistují žádné 64bitové verze těchto operačních systémů.

Apple MacOS

Na počítači MacOS postupujte podle těchto kroků a zjistěte, zda je procesor 32bitový nebo 64bitový.

 • Klikněte na ikonu Apple v panelu nabídek v levém horním rohu.
 • Vyberte možnost o této možnosti Mac v nabídce Apple.
 • Na O tomto Mac Okno, klikněte na možnost Informace.
 • Otevři Hardware sekce a najděte atribut názvu procesoru. Jakmile je uvedeno, proveďte internetové vyhledávání pomocí názvu procesoru CPU jako klíčového slova, abyste zjistili, zda se jedná o 32bitový nebo 64bitový procesor.

Výše uvedená tabulka ukazuje, že všechny poslední počítače Mac jsou 64bitové procesory.

Linux

Získejte přístup k rozhraní příkazového řádku na operačním systému Linux a zadejte následující příkaz.

Hledejte „LM“ ve výstupu příkazu. Pokud je na výstupu nalezen LM, pak je CPU 64bitový. Pokud nevidíte LM nebo vidíte i386, i486, i586 nebo i686 ve výstupu, pak je CPU 32bitový. Níže je příklad výše uvedeného příkazu s LM v informaci.

Vlajky: FPU VME DE PSE TSC MSR PAE MCE CX8 APIC SEP MTRR PGE MCA CMOV PAT PSE36 CLLUSH DTS ACPI MMX FXSR SSE2 SS HT TM PSE SYSCALL NX KONSTRAYT_TSC PEBS BTS BTS BTS PNO lahf_lm

Zjistěte, zda je jádro Linux 32bitové nebo 64bitové

Pomocí příkazu UNAME můžete zjistit, zda je vaše jádro Linux 32bitové nebo 64bitové spuštěním níže uvedeného příkazu.

Výše uvedený příkaz zobrazuje výstup podobný příkladu níže uvedeného výstupu.

SMP Útlum 12. února 00:15:43 EST 2008 x86_64 x86_64 GNU/Linux

Pokud vidíte X86_64 na výstupu, je to x86 a 64bitové.

Jak nainstalovat Windows 11 na nepodporovaný hardware

Na vlastní riziko můžete upgradovat nekompatibilní počítač na Windows 11 (22H2 nebo 21H2) a zde jsou tři způsoby dokončení úkolu.

zjistit, máte, 32bitový, nebo, 64bitový, procesor

Aktualizováno 4/12/2023: Pokud máte počítač s nepodporovaným hardwarem, můžete upgradovat na Windows 11, ale ne prostřednictvím Windows Update. Místo toho musíte použít bootovatelný USB flash disk nebo ISO soubor k provádění čisté instalace nebo na místě upgrade ručně.

Microsoft nechal mezeru otevřenou, ale nikde v dokumentaci se nezmínil, ani to není podporováno. Podle společnosti je instalace systému Windows 11 na nepodporovaný hardware možnost pro organizace. Kdokoli by však mohl upgradovat na vlastní riziko s vědomím, že neexistuje žádná záruka na stabilitu a kompatibilita řidiče.

Jinými slovy, můžete pokračovat s nastavením ručně, pokud se rozhodnete nainstalovat Windows 11 na nekompatibilní hardware. Musíte však potvrdit, že upgrade bude mít „nepodporovaný stav.„Microsoft definuje„ nepodporovaný stav “jako počítač, který nesplňuje minimální systémové požadavky. Výsledkem je, že nebude mít nárok na přijímání aktualizací od Windows Update. Přestože tato zařízení mohou stejně dostávat aktualizace, společnost není povinna poskytovat aktualizace zabezpečení a řidiče nebo technickou podporu.

Tato příručka vás naučí, jak nainstalovat Windows 11 (verze 22H2) na počítač s nekompatibilním hardwarem. Vzhledem k tomu, že zařízení oficiálně nepodporuje novou verzi Windows, nedoporučuje se používání tohoto řešení, pokud neznáte rizika a nepochopí, že stabilita, kompatibilita a aktualizace nejsou zaručeny.

Nainstalujte Windows 11 na nepodporovaný hardware z USB

Pomocí souboru ISO k provedení čisté instalace budete muset vytvořit bootovací média pomocí nástroje třetí strany, jako je Rufus nebo příkazový řád, abyste zahájili proces nastavení pomocí USB flash disk.

Kromě toho se také musíte ujistit, že zařízení může začít z USB, což znamená, že budete muset změnit nastavení UEFI. Vzhledem k tomu, že většina počítačů má různá nastavení, zkontrolujte, zda je webová stránka podpory výrobce pro konkrétnější podrobnosti.

Chcete.li nainstalovat Windows 11 na nepodporovaný počítač, použijte tyto kroky:

 • Spusťte nepodporovaný počítač pomocí Flash Drive Windows 11 USB.
 • pokračujte stiskem libovolné klávesy.
 • K otevření příkazového řádku použijte klávesovou zkratku „Shift F10“.
 • Zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:

Navigovat následující cestou:

Hkey_local_machine \ System \ Setup

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na nastavení (složky), vyberte nový a poté na klíč.
 • Pojmenujte klíč LabConfig a stiskněte klávesu Enter.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na klávesu LabConfig (Složka), vyberte nový a poté možnost DWORD (32bitové).
 • Pojmenujte klíč BypasstpmCheck a stiskněte klávesu Enter.
 • Poklepejte na nově vytvořené klíč a nastavte jeho hodnotu od 0 do 1.
 • Klikněte na tlačítko OK.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na klávesu LabConfig (Složka), vyberte nový a poté možnost DWORD (32bitové).
 • Pojmenujte DWORD BypassSecureBootheck a stiskněte klávesu Enter.
 • Poklepejte na nově vytvořené klíč a nastavte jeho hodnotu od 0 do 1.
 • Klikněte na tlačítko OK.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Klikněte na tlačítko Instalovat nyní.
 • Pokud přeinstalujete, klikněte na možnost „Nemám produktový klíč“. Pokud byla Windows 11 dříve aktivována po instalaci, dojde k reaktivaci automaticky.
 • Vyberte vydání „Windows 11“, které aktivuje váš licenční klíč (pokud je to možné).
 • Zkontrolujte možnost „Přijímat licenční podmínky“.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Vyberte možnost „Vlastní: Instalovat pouze Windows (Advanced)“.
 • Vyberte každý oddíl na pevném disku, které chcete nainstalovat Windows 11 a klikněte na tlačítko Odstranit. (Obvykle je „Drive 0“ jednotka, která obsahuje všechny instalační soubory.)
 • Vyberte pevný disk („Drive 0 Nedostaněný prostor“) pro instalaci systému Windows 11 na nepodporované zařízení.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Po instalaci na první stránce zážitku z out-of-box (oobe) vyberte nastavení vašeho regionu na první stránce zážitku.
 • Klikněte na tlačítko Ano.
 • Vyberte nastavení rozvržení klávesnice.
 • Klikněte na tlačítko Ano.
 • Pokud nemusíte nakonfigurovat druhé rozvržení, klikněte na tlačítko Skip.
 • Počítač se automaticky připojí k síti, pokud použije připojení Ethernet. Pokud máte bezdrátové připojení, musíte připojení nastavit ručně (může být vyžadován bezpečnostní klíč).
 • (Volitelné) Potvrďte název pro počítač.
 • Klikněte na tlačítko Next. (Zařízení se automaticky restartuje.)
 • Pokud konfigurujete Windows 11 Pro, vyberte možnost „Nastavit pro osobní použití“. Vydání „Home“ tuto možnost nemá.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Klikněte na tlačítko přihlásit.
 • Potvrďte e.mail s účtem Microsoft, telefonní číslo nebo identifikaci Skype a vytvořte si účet.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Potvrďte heslo účtu Microsoft.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Klikněte na „Zobrazit více možností.“
 • Vyberte možnost „Nastavit nové zařízení“.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Klikněte na tlačítko Vytvořit pin.
 • Vytvořte nový čtyřmístný špendlík.
 • Klikněte na tlačítko OK.
 • Potvrďte nastavení ochrany osobních údajů nejlépe vyhovovat vaší situaci zapnutím nebo vypnutím přepínače pro každé nastavení.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Znovu klikněte na tlačítko Next.
 • Klikněte na tlačítko Acceps.
 • (Volitelné) Na stránce „Přizpůsobte si vaše zkušenosti“, vyberte jeden nebo více způsobů, jak plánujete použít zařízení, aby bylo možné nastavení navrhnout nástroje a přizpůsobení služeb během této zkušenosti.
 • Pokračujte kliknutím na tlačítko přijmout. Nebo kliknutím na tlačítko Skip přeskočte tuto část nastavení.
 • Klikněte na tlačítko Skip pro proces telefonu Android.
 • Kliknutím na tlačítko „Další“ automaticky nahrajte složky plochy, obrázků a dokumentů do OneDrive. Nebo vyberte možnost „Uložit soubory do tohoto počítače“.
 • Klikněte na tlačítko Next.
 • Kliknutím na tlačítko Decl Skipte Adtup Microsoft 365.
 • Kliknutím na tlačítko „Přeskočit prozatím“ přeskočte propagaci předplatného hry.
 • Po dokončení kroků se Windows 11 nainstaluje do nepodporovaného stavu, takže nemusíte získat aktualizace zabezpečení nebo ovladače.

  Upgradujte na Windows 11 na nepodporovaném hardwaru ze souboru ISO

  Alternativně můžete provést na místě upgrade systému Windows 11 se souborem ISO na zařízení, které nesplňuje požadavky systému. Musíte však spustit skript, abyste obešli TPM, zabezpečenou boot a kontrolu procesoru.

  Kontroly požadavků na obcházení Windows 11

  Chcete.li obejít minimální systémové požadavky na instalaci Windows 11, použijte tyto kroky:

  • Otevřený mediaCreationTool.Stránka Bat GitHub.
  • Klikněte na tlačítko kódu z pravého horního rohu a možnosti stáhnout zip.
  • Vyberte MediaCreationToo.Složka Bat-Main a C olizujte tlačítko extrakt.
  • Klikněte na tlačítko Procházet.
  • Vyberte umístění extrakce a klikněte na tlačítko Vybrat složku.
  • Klikněte na tlačítko Extract.
  • Ve složce extrahované uvnitř MediaCreationToo.Složka Bat-Main, otevřete složku Bypass11.
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na „Skip_tpm_check_on_dynamic_update.Soubor CMD ”a vyberte běh jako možnost správce.
  • Klikněte na možnost Informace.
  • Klikněte na tlačítko spustit.

  Po dokončení kroků můžete připojit soubor ISO a zahájit instalaci Windows 11 na nepodporovaném hardwaru (viz kroky níže). Pokud skript nefunguje, restartujte počítač a několikrát jej spusťte.

  Upgradujte na Windows 11 z ISO

  Chcete.li upgradovat nekompatibilní počítač na Windows 11 (verze 22H2 nebo 21H2) se souborem ISO, použijte tyto kroky:

  • Otevřená webová stránka podpory Microsoft.
  • V části „Stáhnout Windows 11 Disk Image (ISO)“ vyberte možnost Windows 11.
  • Klikněte na tlačítko Stáhnout.
  • Vyberte instalační jazyk.
  • Klikněte na tlačítko Potvrdit.
  • Kliknutím na tlačítko Stáhnout uložte soubor ISO Windows 11 na zařízení.
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor ISO, vyberte Otevřete pomocí podnabídky a vyberte možnost Průzkumníka Windows.
  • Klikněte na namontovanou jednotku z levého navigačního podokna.
  • Poklepejte na nastavení souboru pro zahájení procesu upgradu Windows 11.
  • (Volitelné) Klikněte na možnost „Změnit, jak nastavení systému Windows Stahování“.
  • Vyberte možnost „ne právě teď“.
  • Klikněte na tlačítko Next.
  • Kliknutím na tlačítko Instalace upgradujte při udržování souborů a aplikací.

  Pokud chcete začít s čistou instalací systému Windows 11, klikněte na možnost „Změnit co ponechat“, vyberte možnost „Nic“, klikněte na tlačítko Next a poté klikněte na tlačítko „Nainstalovat“.

  Po dokončení kroků bude nastavení i nadále upgradovat notebook nebo stolní počítač na aktualizaci Windows 11 2022 (verze 22H2). Windows 11 však bude běžet v nepodporovaném stavu, který nezaručuje aktualizace, ani nedostanete podporu od společnosti Microsoft.

  Upgradujte na Windows 11 na nepodporovaném hardwaru z registru

  Ačkoli to není podporováno, společnost Microsoft zveřejnila řešení pro obcházení požadavků systému Windows 11, aby pokračovala v nastavení úpravou registru. Počítač však potřebuje TPM 1.2 firmware Chip a UEFI s povoleným zabezpečeným spuštěním. (Tyto kroky mohou nebo nemusí fungovat na Windows 11 22H2.)

  Upravit registr pro obcházení oficiálních kontrol

  Chcete.li obejít minimální systémové požadavky na upgrade na Windows 11 22H2, použijte tyto kroky:

  • Otevřený start.
  • Vyhledejte Regedit a kliknutím na nejvyšší výsledek otevřete editor registru.
  • Přejděte na následující cestu:

  Hkey_local_machine \ System \ Setup \ Mosetup

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na klávesu Mosetup (Složka), vyberte nový subdenu a vyberte možnost „DWORD (32-bit) hodnota“.
 • Pojmenujte klíč dopuspGradesWithunSupportedtpMorcpU a stiskněte klávesu Enter.
 • Poklepejte na nově vytvořené klíč a nastavte jeho hodnotu od 0 do 1.
 • Po dokončení kroků můžete připojit soubor ISO nebo připojit USB média pro zahájení instalace systému Windows 11 na nepodporovaném hardwaru.

  Upgradujte na Windows 11 pomocí souboru ISO

  Chcete.li zahájit proces upgradu Windows 11, použijte tyto kroky:

  • Otevřená webová stránka podpory Microsoft.
  • V části „Stáhnout Windows 11 Disk Image (ISO)“ vyberte možnost Windows 11.
  • Klikněte na tlačítko Stáhnout.
  • Vyberte instalační jazyk.
  • Klikněte na tlačítko Potvrdit.
  • Kliknutím na tlačítko Stáhnout uložte soubor ISO Windows 11 na zařízení.
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor ISO, vyberte Otevřete pomocí podnabídky a vyberte možnost Průzkumníka Windows.
  • Klikněte na namontovanou jednotku z levého navigačního podokna.
  • Poklepejte na nastavení souboru pro zahájení procesu upgradu Windows 11.
  • (Volitelné) Klikněte na možnost „Změnit, jak nastavení systému Windows Stahování“.
  • Vyberte možnost „ne právě teď“.
  • Klikněte na tlačítko Next.
  • Kliknutím na tlačítko Acception Assortujte s podmínkami.
  • Kliknutím na tlačítko Instalace upgradujte a přineste si soubory a aplikace.

  Pokud chcete začít s čistou instalací systému Windows 11, klikněte na možnost „Změnit co ponechat“, vyberte možnost „Nic“, klikněte na tlačítko „Next“ a poté klikněte na tlačítko „Nainstalovat“.

  Po dokončení kroků bude nastavení pokračovat v upgradu zařízení na Windows 11.

  Můžeme získat provizi za nákupy pomocí našich odkazů, abychom pomohli udržovat bezplatný obsah. Informace o zásadách ochrany osobních údajů.

  Veškerý obsah na tomto webu není poskytován bez záruk, expresní nebo předpokládaných. Použijte jakékoli informace na vlastní riziko. Před provedením jakýchkoli změn vždy zálohování zařízení a souborů. Informace o zásadách ochrany osobních údajů.

  Protože jste tady.

  Mám malou laskavost se zeptat. Toto je nezávislý web a produkční obsah vyžaduje hodně tvrdé práce. Přestože více lidí čte PureInfotech, mnoho z nich používá adblocker. Příjmy z reklamy tak rychle klesají. A na rozdíl od mnoha jiných webů zde neexistují žádné čtenáře blokování Paywallu. Takže můžete vidět, proč je nutná vaše pomoc. Pokud by každý, kdo považuje tento web za užitečný a pomáhá jej podporovat, by byla budoucnost mnohem bezpečnější. Děkuji.

  75 dosud zvýšených o 6 lidí.

  Jak upgradovat z 32bitové na 64bitovou verzi Windows 10

  Stejnou licenci můžete použít k upgradu na Windows 10 64-bit z 32bitových, ale vyžaduje to přeinstalaci-takto je, jak.

  Windows 10 může běžet na 32bitových i 64bitových architekturách procesoru. Pokud máte počítač s 32bitovým nastavením, můžete upgradovat na 64bitovou verzi bez získání nové licence. Jedinou výzvou je, že neexistuje žádná cesta na upgradu na místě, která by provedla přepínač. Jedinou možností je provést čistou instalaci Windows 10.

  Ačkoli každá verze poskytuje stejné funkce, když upgradujete na 64bitovou (x64) verzi, zařízení bude moci využít velké množství paměti (až 2TB) místo omezení 4 GB (x86 (x86 ).

  Přístup k více paměti vám umožňuje spouštět více aplikací současně bez ovlivnění zážitku a můžete pracovat s kombinací 64bitových a 32bitových programů. A co je důležitější, také vám to pomůže zlepšit produktivitu úkolů náročných na paměť. Například vykreslování videí, spuštění virtuálních strojů a otevření mnoha karet ve vašem webovém prohlížeči.

  Tato příručka vás provede kroky k upgradu počítače z 32bitové na 64bitovou verzi pomocí existující skutečné licence.

  Jak zkontrolovat 64bitovou podporu hardwaru na Windows 10

  Pokud chcete upgradovat systém z 32bitového systému Windows 10 na 64bitovou verzi, musíte nejprve zjistit, zda má procesor 64bitovou podporu, 2 GB paměti nebo více a zda zbývající části mají podporu pro 64.Bit ovladače.

  Určete 64bitovou kompatibilitu z nastavení

  Chcete-li zkontrolovat, zda může procesor spustit 64bitový Windows 10, použijte tyto kroky:

  • Otevřené nastavení.
  • Klikněte na systém.
  • Klikněte na.
  • Zkontrolujte nainstalované podrobnosti RAM.
  • Potvrďte, že informace zní 2 GB nebo vyšší.
  • V části „Specifikace zařízení“ zkontrolujte podrobnosti typu systému.
  • Potvrďte informace zní „32bitový operační systém, procesor založený na X64.“

  Po dokončení kroků můžete zjistit, zda zařízení spustí 32bitovou verzi Windows 10 na 64bitovém procesoru. Pokud však zní „32bitový operační systém, procesor založený na X86“, počítač nepodporuje 64bitovou verzi Windows.

  Pokud zařízení nemůže spustit 64bitovou verzi, zvažte nákup nového zařízení, které splňuje požadavky systému.

  Určete kompatibilitu CPU od CoreInfo

  Ačkoli většina počítačů používajících relativně moderní hardware může pracovat s jakoukoli verzí Windows 10, stále chcete potvrdit, že na procesoru jsou přítomny čtyři základní funkce:

  • Prodloužení fyzické adresy (PAE).
  • Neexecute (nx).
  • Streamování rozšíření SIMD 2 (SSE2).
  • CMPXCHG16B (CX16).

  Pro potvrzení procesoru má požadované funkce, můžete s těmito kroky použít nástroj příkazového řádku Microsoft CoreInfo:

  • Otevřete web Microsoft Sysinternals.
  • Klikněte na odkaz ke stažení CoreInfo.
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na CoreInfo.Složka na zip a vyberte extrakt.
  • Klikněte na tlačítko Extract.
  • Na adresu adresy zadejte následující příkaz a stisknutím klávesy Enter otevřete příkazový řád v tomto místě složky. CMD
  • Zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter: CoreInfo
  • Vyhledejte (Ctrl F zkratka klávesnice nebo Ctrl Shift F na terminálu) pro tyto funkce:
  • Pae.
  • Nx.
  • SSE2.
  • CX16.

  Po dokončení kroků, pokud nástroj potvrdí, že funkce jsou k dispozici, můžete upgradovat na 64bitovou verzi Windows 10.

  Zatímco proces upgradu by měl být schopen potvrdit kompatibilitu procesoru, nástroj „CoreInfo“ vám umožňuje kontrolovat tyto funkce předem.

  Určete kompatibilitu ovladače

  Doporučuje se také zkontrolovat, zda jsou jiné komponenty (jako jsou grafiky a zvukové karty) kompatibilní s 64bitovou verzí Windows 10.

  Pokud má počítač 32bitovou verzi Windows 10 a hardware je relativně nový, existuje velká šance, že najdete 64bitové verze ovladačů. Webové stránky podpory výrobce zařízení můžete zkontrolovat a potvrdit, že komponenty mají ovladače pro architekturu x64.

  Jak upgradovat z 32bitového na 64bitové na Windows 10

  Produktový klíč Windows 10 umožňuje nainstalovat 32bitovou nebo 64bitovou verzi. Jedinou námitkou je, že nemůžete provést upgrade na místě. Místo toho musíte smazat předchozí nastavení a provést čistou instalaci pro změnu architektur.

  Vytvořte instalační média

  V rámci procesu upgradu architektury musíte použít nástroj pro tvorbu médií Microsoft k vytvoření bootovacího média USB připojením USB Flash Drive nejméně 8 GB prostoru k počítači a poté tyto kroky použít:

  • Otevřete stránku ke stažení Microsoft.
  • V sekci „Vytvořit instalační média Windows 10“ klikněte na tlačítko Stáhnout.
  • Poklepáním na mediaCreationToolxxxx.EXE soubor pro spuštění nástroje.
  • Kliknutím na tlačítko Acception Assortujte s podmínkami.
  • Vyberte možnost „Vytvořit instalační média (USB Flash Drive, DVD nebo ISO soubor) pro další počítač“.

  Windows 11 dostane tuhle vychytávku.

  • Klikněte na tlačítko Next.
  • Vymažte možnost „Použijte doporučené možnosti pro tento počítač“.
  • Pro novou instalaci vyberte správný jazyk a vydání Windows 10.
  • Vyberte 64bitovou (x64) možnost pro „architekturu“.“
  • Klikněte na tlačítko Next.
  • Vyberte možnost „USB Flash Drive“.
  • Klikněte na tlačítko Next.
  • Vyberte USB flash disk a vytvořte bootovatelné média.
  • Rychlý tip: Pokud nevidíte flash disk, znovu připojte zařízení, klikněte na možnost „Seznam obnovení“ a vyberte jednotku ze seznamu.
  • Klikněte na tlačítko Next.
  • Klikněte na tlačítko Dokončit.

  Po dokončení kroků bude nástroj pokračovat ve stahování instalačních souborů a vytvoří to bootovací médium kompatibilní s Windows 10 64-bit.

  Pokud nemáte USB flash disk, najdete mnoho spolehlivých a levných jednotek (například Sandisk Cruzer Glide CZ60 32GB) na Amazonu.

  Pokud potřebujete flash disk pro vytvoření bootovacího média Windows 10, Cruzer Glide CZ60 od Sandisk je dobrá volba. Flash Drive nabízí 32 GB úložiště a spolehlivé rychlosti přenosu dat pro provádění instalací Windows a ukládání souborů na cestách.

  Windows 10 32bitová až 64bitová instalace

  Až budete připraveni upgradovat na Windows 10 64-bit z 32bitových, před pokračováním možná budete muset změnit některá nastavení, aby se počítač mohl začít z USB Flash Drive. To vyžaduje přístup k základnímu systému vstupu/výstupu (BIOS) nebo sjednoceného rozšiřitelného rozhraní firmwaru (UEFI) na základní desce, aby se změnil pořadí spouštění.

  Proces obvykle vyžaduje zasažení jednoho z funkčních klíčů (F1, F2, F3, F10 nebo F12), ESC nebo smazat klíč, jakmile spustíte počítač. Pokyny se však mohou lišit v závislosti na výrobci a dokonce i na model zařízení. Výsledkem je, že budete muset zkontrolovat webovou stránku podpory výrobce pro konkrétnější podrobnosti.

  Po přístupu k firmwaru otevřete stránku nabídky „Boot“, nakonfigurujte pořadí spouštění tak, aby spustila z USB flash disku a uložte změny.

  Chcete-li přejít z 32bitového na 64bitovou verzi Windows 10, použijte tyto kroky:

  • Spusťte PC pomocí USB Flash Drive.
  • Na „Nastavení systému Windows“ klikněte na tlačítko Next.
  • Klikněte na tlačítko Instalovat nyní.
  • Pokračujte kliknutím na odkaz „Nemám produktový klíč“ (za předpokladu, že počítač byl již správně aktivován).
  • Vyberte vydání Windows 10 (pokud je to možné). Tento výběr musí odpovídat vydání aktivované licence.
  • Klikněte na tlačítko Next.
  • Zkontrolujte možnost „Přijímat licenční podmínky“.
  zjistit, máte, 32bitový, nebo, 64bitový, procesor
  • Klikněte na tlačítko Next.
  • Klikněte na možnost „Nainstalujte pouze Windows (Advanced)“.
  • Vyberte oddíl s aktuální instalací systému Windows 10 (obvykle „jednotka 0“) a kliknutím na tlačítko Odstranit oddíl z pevného disku o odstranění oddílu z pevného disku.
  • Rychlý tip: Pokud vidíte více oddílů na primárním pevném disku (jednotka 0), vyberte a smažte každý z nich. Windows 10 během procesu instalace automaticky znovu vytvoří požadované oddíly. Není nutné odstranit oddíly na sekundárních jednotkách.
  • Vyberte prázdnou jednotku označenou „Drive 0 nepřidělený prostor.“
  • Klikněte na tlačítko Next.

  Po dokončení kroků nainstaluje nastavení 64bitovou verzi Windows 10.

  Po dokončení instalace budete muset pokračovat v pokynech na obrazovce, abyste dokončili zážitek mimo krabici (OOBE), což vám umožní vytvořit nový účet, nakonfigurovat preference a vybrat nastavení ochrany osobních údajů.

  Je také dobré zkontrolovat aktualizace aktualizace Settings Aktualizace zabezpečení Windows Update, abyste zajistili, že jsou nainstalovány nejnovější opravy a ovladače.

  Nakonec nezapomeňte obnovit své soubory z předchozí zálohování a přeinstalovat vaše aplikace, včetně těch, které jsou určeny pro 32bitovou nebo 64bitovou verzi Windows 10.

  zdroje

  Další užitečné články, pokrytí a odpovědi na běžné otázky týkající se Windows 10 a Windows 11 naleznete na následujících zdrojích:

  Získejte zpravodaj Windows Central

  Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

  Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS