Jak zkontrolovat obrazovku iPhone o originalitě. Zkontrolujte ID tváře

Jak zkontrolovat iPhone před nákupem od ruky: Vyčerpávající průvodce

Chystáte se koupit iPhone, vezměte si s vámi nejen dobře demontovaným v Apple Technique Apple, ale také několik užitečných doplňků, které pomůže podívat se na smartphone a identifikovat všechny závady. Je nesmírně žádoucí, že jste byli:

 • Nanosim SIM map.
 • Klip pro SIM karty slot.
 • Sluchátka
 • Kabel pro nabíjení.
 • Marker DISC.
 • Lupa.
 • Mobilní internetový smartphone.
 • Notebook.

To vše bude zapotřebí v různých fázích ověření.

Proč neinstalovat fiktivní obrazovku v iPhone

Falešný displej varování v iOS 13.jeden

Důvodem Apple se rozhodl začít oznámit instalaci falešných displejů spočívá v tom, že původní komponenty mají nejvyšší kvalitu, zanedbávání, které uživatelé se zbavují, aby se zařízení dostali plně. Faktem je, že displeje moderního iPhone nejsou jen matice přenosu obrazu, ale složité systémy sestávající z různých modulů a senzorů, které umožňují využít smartphonu pohodlnější.

Je těžké vinit Apple pro rozhodnuto, že se uživatelé upozorní na nesprávné zobrazení v jejich smartphonech. Nakonec, málo, ve kterých budou dílny instalovány k vám původní panel, který bude pracovat s 3D nebo haptický dotek, opravdový tón, noční směna a dokonce i multitach. Nejčastěji se v neoprávněných servisních střediscích, nízko kvalitních displejů s průměrnou reprodukcí mediokontující barvy, osvětlení a nedostatek jakékoliv nádechy pro kompetentní nastavení barevné teploty se používají. Další věc. pokud jde o nahrazení skla, a ne celou obrazovku: Tato služba nabízí například servisní centrum Apple PRO. V tomto případě opustíte původní displej a změňte, jak to bylo jen „top vrstva“, takže není čeho se bát. A pokud je nutná výměna celého modulu, specialisté nastavují původní matice, takže nebudou vydány žádné chyby pro iPhone.

Ujistěte se, že zapnete iPhone

Bude to znít zvláštní, ale někteří kupující opravdu nezahrnují iPhone při nákupu, spoléhat se pouze na vzhled, kompletní sada a box.

Za prvé, senzor otisků prstů musí pracovat správně. Pokud si koupíte iPhone „z rukou“, požádejte o přidání značky.

Obrazovka původního iPhone by nemělo být podáváno modré, zelené nebo jiné odstíny. Všechny barvy šťavnaté a příjemné. Nakloňte zařízení a podívejte se na obrázek. dokonce i ve velkém barevném úhlu a obraz se nezmění. iPhone má velmi dobré pozorovací úhly, takže non-originální obrazovka se okamžitě vzdá.

Ios Inteeis by měl doslova „potěšení oči“. jasná čitelná písma, hladké, čtvercové ikony aplikací se zaoblenými rohy. Provoz operačního systému hladký, bez „LAGS“ a JERKS.

Malý trik: Věnujte pozornost ikoně aplikace hodin. Na volacího střelce se určitě pohybuje (v některých „pseudo-ios“ takové maličkosti mohou být nepřítomné).

Jemnosti. Otevřete App Store a pokuste se stáhnout libovolný program pro iOS. například čísla nebo garážová pásma. Nejprve, když otevřete App Store, žádné přesměrování v prohlížeči by nemělo být, by nemělo být a vyhledávání určených programů, které jim umožní vytvořit.

Také hledejte takové položky, jako je ICLAD a „Najít iPhone„. V padesích se dozvěděli s konkrétní přesností zkopírovat menu nastavení, ale tyto funkce tam nenajdete.

Ve skutečnosti, nejefektivnějším způsobem, jak zkontrolovat originalitu iPhone a jeho operačního systému je stáhnout aplikaci iTunes z oficiální webové stránky Apple. Po připojení smartphonu do počítače program identifikuje původní zařízení poskytováním informací o jeho sériovém čísle a modelu.

Nezapomeňte si koupit produkty Apple z osvědčených prodejců. například partner Appleinsinder.Ru. servis smartprice. Teprve pak se můžete chránit před dostat se do sítě podvodníků, která byla nedávno hodně na trhu. SmartPrice odešle všechny své smartphony do certifikovaného centra pro diagnostiku, kde specialisté detekují všechny závady zařízení.

Připomínáme vám, že Appleinsider.en Sdílet s přípravkem SmartPrice.Ru spustil projekt, se kterými nemůžete jen koupit iPhone mnohem levnější, ale také vyměnit svůj starý smartphone do nového. Na speciální stránce si můžete koupit libovolné chytré telefony Apple s maximálním úsporou až 30 tisíc.

Eligante, jaký druh lidí, nejchytřejší? Nyní tolik kvalitních kopií, které ne všichni lidé budou moci rozlišovat, a pokud osoba v rukou iPhone nedrží a chce koupit? Psát pro ty, kteří nevědí, a pokud v know, jít kolem

Jak rozlišit dobrý displej

Může být jasně vidět po otevření zařízení. například jemné nedostatky (plastové zbytky v blízkosti otvorů pro šroubovací šrouby) při tavení plastového rámu, ke kterému je namontováno sklo. Často však není taková možnost, takže je možné rozlišit obrazovku a vizuálně.

Vlevo. vysoce kvalitní zobrazení. Vpravo. levná čínská kopie.

Nejprve se na vysoce kvalitním zobrazení, bílé, černé a šedé barvy jasně zobrazují, na levné kopii, existují odstíny žluté nebo modré. Také displej s nízkou kvalitou dává špatnou barvu reprodukci a tupé, vybledlé barvy.

Kromě toho, pokud je na iPhone instalována vysoce kvalitní obrazovka, spojení mezi displejem a tělem bude neviditelná. Nepůvodní displej nemá žádné těsnění, které poskytuje těsnění při instalaci ochranné obrazovky.

No, nejjednodušší test. zkuste opustit co nejvíce otisků prstů na obrazovce. Levná kopie je pro ně velmi citlivá, zatímco vysoce kvalitní displej má mnohem hmotnější oleofobní vlastnosti.

Aby nedělal takové testy a být sebevědomý jako obrazovka zakoupeného iPhone, je lepší získat smartphony z osvědčených obchodů. Stejný Smartprice implementuje „aktualizované“ iPhony, které procházejí nejpřísnější inspekce v servisních centrech a nemají levné čínské displeje. Obrazovka se mění, pokud specialista detekuje, například osvětlení nebo nesprávné zobrazení barev přes okraje displeje. Všechna zařízení platí 90 dní.

Mimochodem, právě teď v Smartprice je prodej, ve kterém si můžete koupit iPhone s další slevou na 20%.

Společné rozdíly kopií z původního zobrazení.

Z pohledu uživatele na displeji. kopie:

 • horší barevné ztvárnění a jas (viz. fotografie níže)
 • Mírně horší rychlost odezvy snímače, ale existují falešné odpovědi
 • Přední ochranné sklo je méně odolné vůči poškození (častěji se zlomené), při porušení nejvyššího skla, senzor přestane fungovat
 • Může být non-senzor při nízkých teplotách a ve mokrém počasí
 • Horší nebo žádný nátěr oleophobic (fattycake)

Kontrola zobrazovacího modulu

Pokud je příležitost vidět obrazovku z opačné strany k instalaci na smartphonu, pak není obtížné určit falešný. Na displeji modulu z iPhone 8 existuje několik funkcí, které jsou prakticky nemožné falešné. Nejdříve je to slavné logo Apple. Za druhé, všechny konektory mají malou pěnu. Za třetí, pod logem Apple je zmeškaný QR kód. Pokud displej není originál nebo nainstalován před ním na jiném zařízení, kód nebude skrytý.

Již nainstalovaný displej lze často rozlišovat od falešného, ​​pokud pečlivě zvažujete zařízení se stranou. Problém je v tom, že levné kopie se neliší v kvalitě a tloušťce. Pokud se podíváte pozorně, můžete si všimnout nepravidelných obrazovek. To dále vede k rychlému způsobu mimo náhradní díly. Pokud strávíte prstem, cítí se ostrý modrý displej iPhone 8.

Kvalita a vzhled

Exteriérové ​​značky

Při výběru produktů je pozornost věnována kvalitě obrazovky. Již první inspekce vám umožní všimnout malých nedostatků:

Ne ve prospěch zboží naznačuje zbytky plastu v blízkosti otvorů šroubů. Nerovnoměrná a matná barva také dává levné čínské falešné z originálu. Často jsou kopie odstraněny v modré nebo žluté, značkový produkt nemá barevné vady.

Hydrofobní povlak

Značkové displeje se liší od repliky s hydrofobním povlakem. Kontrola dostupnosti:

Pozornost! Někteří výrobci padělků se naučili obcházet takovou ochranu. Hydrofobní nátěr v tomto případě však stále zůstává nestabilní. A pokud je první řádek pro zastřihovač rozpuštěn bez stopy, pak po druhé a třetí aplikaci zůstane. Dočasný hydrofobní povlak se nevyrovnává vzoru, na rozdíl od originálu.

Další jednoduchý test. nechte velký počet povrchových výtisků. Falešný je velmi citlivý na tyto skvrny, originál. má oleofobní vlastnosti.

Jak by měl být původní iPhone box vypadat

Věnujte pozornost typu a kvalitě písem.

Pokud jsou od fotografií rozdíly. před vámi obnovený rámeček, kde byla přeložena nálepka se sériovými čísly.

Otázka. kde může být dobrý iPhone „křivka“?

Zkontrolujte zobrazení na originalitě

Existuje několik odrůd displejů, které se používají v servisních střediscích, a to:

 • Shot z jiných iPhone. náhradní díly neúspěšných zařízení. Dobrý způsob, jak nahradit rozbitý displej;
 • Factory. Vyrobeno podle standardů Apple v Číně. Používá se zřídka, t.na. Dodávky jsou omezené. Nejlepší způsob;
 • Kopie. Vyrobeno bez kontroly kvality Apple. Některé kopie mohou být sestaveny řemeslným strojem bez speciálního vybavení. Existují také přibližné analogy. Můžete použít k nahrazení pouze v případě, že je kvalita kopie varována a kvalita kopie na originál.

Chcete-li zjistit, který displej je nainstalován v servisním středisku, stačí aplikovat jednoduchou, ale efektivní metodu. Chcete-li to udělat, potřebujete baterku. Potřebují z blízké vzdálenosti, aby zářil iPhone na obrazovce a sledujte světlo odrážejí.

Pokud displej nemá žádný originální původ, pak si všimnete horizontálních pruhů. Jaká část displeje jste neposílali světlo z lucerny, všude tam bude charakteristické pruhy.

Ve stejné době, pokud je displej originál, pak neuvidíte žádné pásma. Toto pravidlo funguje s iPhone 5. iPhone 8/8 Plus.

Také na obhajování hran je snadné rozlišit levnou kopii. Vnitřku případu by neměly být žádné kapky a na displeji. Věnujte pozornost reprodukci barev. kopie mají méně nasycených, má lomu a zkreslení.

Comiverate falešné a špatné oleopobické vlastnosti ve srovnání s originálem. Stačí strávit prst několikrát na obrazovce, aby si všimli nedokonalosti oleopobního povlaku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS